Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2011., 23:42   #761
Šta su profesori inače poznati po tome ili bzvz nagađaš?
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 15:56   #762
ne zelim nikakve prodike ni savijete,nego nesto sto stvarno djeluje da je isprobano ili trazim kontakt nekoga tko to radi?
mickamumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 00:03   #763
Quote:
mickamumica kaže: Pogledaj post
ne zelim nikakve prodike ni savijete,nego nesto sto stvarno djeluje da je isprobano ili trazim kontakt nekoga tko to radi?
Želje i potrebe, odnosno ono što mi želimo i ono što nam je stvarno potrebno, nisu jedno te isto. Iako ne tražiš savjet, izgleda da ti je potreban. Ljubav se ne nalazi i ne dobiva magijom ni činima. Ona je stvar slobodnog izbora i ukoliko tako nešto eterično i nedefinirano pokušavaš dobiti prisilno, rezultat neće biti onaj koji želiš, niti trebaš . Inače, sretno.....
lucis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 23:39   #764
ja sam samo jednom probala "ljubavnu magiju" i vise nikad.
SAVJET:NE UPUSTAJTE SE U TO TU NEMA NISTA DOBROG.....SAMO JAKO JAKO JAKO JAKO LOSE
__________________
ODBACI SOTONU DA TE NE ZAVEDE.....PRUZI RUKE KRISTU NEKA TE POVEDE!!!!!
angelicaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 23:40   #765
Šta ti se dogodilo?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 23:40   #766
Quote:
angelicaxxx kaže: Pogledaj post
ja sam samo jednom probala "ljubavnu magiju" i vise nikad.
SAVJET:NE UPUSTAJTE SE U TO TU NEMA NISTA DOBROG.....SAMO JAKO JAKO JAKO JAKO LOSE
Pa šta si uradila i što se desilo ?
Oprosti ako je preintimno pitanje.
Lind is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 23:43   #767
uradila sam nesto........grozno...nastetila sam samo sebi....rekla bi o cemu se radi samo..hmmmm ta osoba je prisutna svuda i svagdje na internetu.,tako da nemogu.
__________________
ODBACI SOTONU DA TE NE ZAVEDE.....PRUZI RUKE KRISTU NEKA TE POVEDE!!!!!
angelicaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2012., 00:04   #768


Ako si već protiv nečega onda je ok ta to obrazloziš ovako ispadaš smiješna i nitko pametan ti neće povjerovati.

Tipični sindrom "Znaaaam ja, al' ti ne smijem reć'"
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 00:04   #769
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post


Ako si već protiv nečega onda je ok ta to obrazloziš ovako ispadaš smiješna i nitko pametan ti neće povjerovati.

Tipični sindrom "Znaaaam ja, al' ti ne smijem reć'"
Ne zanima mene kome ja ispadan smijesna kome ne.Znam svoju situaciju i uzas koji sam prosla i uzasne posljedice koje sada imam.Ako sam rekla da nemogu pricati onda nemogu.To je moja privatnost.Samo kazem da imam iskustva s njime koja su me dovela na dno dna.
__________________
ODBACI SOTONU DA TE NE ZAVEDE.....PRUZI RUKE KRISTU NEKA TE POVEDE!!!!!
angelicaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 08:12   #770
Ma daj ne glumi, nemaš pojma. "Ljubavna magija" te dovela do dno dna

Da ti je stalo do privatnosti ne bi uopće dolazila i optuživala "magiju" za svoj neuspjeh. Ali zgodno je imati neku nepoznatu i mističnu stvar koju možemo za to okriviti.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 11:32   #771
Bapho, nisi u pravu ! Korisnica nije dužna iznositi podatke iz svoje intime koje ne želi da se ovdje čitaju. Ona je upozorila, a na nama je da joj vjerujemo ili ne. Ti si znatiželjan pa želiš izvući još neke odgovore iz nje. To nije način !
Lind is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 13:06   #772
Quote:
Lind kaže: Pogledaj post
Bapho, nisi u pravu ! Korisnica nije dužna iznositi podatke iz svoje intime koje ne želi da se ovdje čitaju. Ona je upozorila, a na nama je da joj vjerujemo ili ne. Ti si znatiželjan pa želiš izvući još neke odgovore iz nje. To nije način !
Ako ne želi ništa pisati onda nije morala ništa pisati. Upozorenje može objesiti mačku o rep.

Kao da ja tebe upozorim da ne ideš avionom od Croatia Airlinesa, ti pitaš zašto a ja ti kažem da je to moja privatna stvar

Jedino je sigurno da voli dramatizirati.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 00:01   #773
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ako ne želi ništa pisati onda nije morala ništa pisati. Upozorenje može objesiti mačku o rep.

Kao da ja tebe upozorim da ne ideš avionom od Croatia Airlinesa, ti pitaš zašto a ja ti kažem da je to moja privatna stvar

Jedino je sigurno da voli dramatizirati.
U pravu si. A ne može dokazati to što piše nije treba onda ništa ni pisat.
chiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 00:13   #774
ja cu pisati sta ja zelim.tko ce vjerovati neka vjeruje ko nece nemora.Ja nemoram pisati svoje intimne stvari na ovom forumu.Iznjela sam svoje misljenje i rekla sam koliko mislim da je dovoljno.a vi kojima smeta nemojte citati i lajite na mjesec.
__________________
ODBACI SOTONU DA TE NE ZAVEDE.....PRUZI RUKE KRISTU NEKA TE POVEDE!!!!!
angelicaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 02:34   #775
Quote:
angelicaxxx kaže: Pogledaj post
ja cu pisati sta ja zelim.tko ce vjerovati neka vjeruje ko nece nemora.Ja nemoram pisati svoje intimne stvari na ovom forumu.Iznjela sam svoje misljenje i rekla sam koliko mislim da je dovoljno.a vi kojima smeta nemojte citati i lajite na mjesec.
možeš ti da pišeš šta god hoćeš, al' nitko te neće shvatati za ozbiljno
chiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2012., 03:28   #776
bez brige budi barem jedan ce me ozbiljno shvatiti.Takvi kao sta si ti....ne zelim da uopce citaju moje komentare a kamoli da ozbiljno shvate.
__________________
ODBACI SOTONU DA TE NE ZAVEDE.....PRUZI RUKE KRISTU NEKA TE POVEDE!!!!!
angelicaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 00:49   #777
Neće ni taj jedan.

A da se spustiš na zemlju i svoju glumu i želju za dramatiziranjem okriviš sa raspad ljubavnog života a ne magiju? To bi bio značajan korak
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 02:11   #778
raspad ljubavnog zivota?ne nisam to nikad imala....sorry.nemas pojma sta govoris jer naravno neznas moj zivot tako da se ti sputi na zemlju ne paraj oblake.imam pravo pisati sta ocu a ti mi to sigurno neces zabraniti
__________________
ODBACI SOTONU DA TE NE ZAVEDE.....PRUZI RUKE KRISTU NEKA TE POVEDE!!!!!
angelicaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 02:22   #779
Ok, onda imaš sreće da su moderatori blagi pa dopuštaju tvoje trolanje.

Prvo govoriš da ti je ljubavnamagija donesla samo loše stvari, onda ne želiš o tome pričati da bi na kraju rekla da ti se ništa lošeg u ljubavnom životu nije dogodilo.

Trol
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 21:36   #780
kad se naucis citati javi se do tada.adios
__________________
ODBACI SOTONU DA TE NE ZAVEDE.....PRUZI RUKE KRISTU NEKA TE POVEDE!!!!!
angelicaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.