Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2009., 09:56   #201
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Živio nam hrvatina Zvone!!!!


Kaj fora je sve izrelativizirat, Index je počeo a internet bojna na forum.hr misli završit?

Sve popljuvat, ikakvu naznaku nacionalnog satrat u startu, Zvone Boban je Jugoslaven naglo postao, pljuvat po svemu kaj ima dodirne točke s domuljubljem?

Zvone Boban je svoj stav pokazao kad je trebalo, ti si pokazao da znaš lupat po tipkovnici i ništa više.
prof. Ivanković is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 10:10   #202
evo još koja slika tj. kolaž iz tamo negdje 1988/89 godine

http://www.imagesforme.com/out.php/i...fanaticsZG.jpg

http://www.imagesforme.com/out.php/i493408_BBBTORC.jpg

ovi današnji klinci da su prošli ta vremena vjerojatno bi imali više smisla za fair play navijačke obračune

Zadnje uređivanje AlanZg : 15.05.2009. at 10:22.
AlanZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 10:49   #203
stari sjever i hrvatske zastave s zvijezdom...to su bila vremena,a??
nisam navijač al me nostalgija opiči kad se sjetim
piknja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 11:59   #204
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Dobro lutkice,kako ti kažeš
Kao sto sam ti vec rekao, nije Zvone Boban isto sto i Simona Gotovac, vjerojatno si pomjesao sarafe u glavi i dosao na krivi topic.

Ako si vec htio povest raspravu o tom dogadjaju bolje bi ti bilo da si nesto i napisao a ne samo linkao tekst na kretenskom jugonostalgicarskom portalu.
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 14:20   #205
Quote:
piknja kaže: Pogledaj post
stari sjever i hrvatske zastave s zvijezdom...to su bila vremena,a??
nisam navijač al me nostalgija opiči kad se sjetim
jeba mu pas mater i staron sjeveru...kilometre ograde san tamo zavarija........uffffffff
 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 15:28   #206
Pljačkam Invalide :
Koja je priča ZG neredi-Fiorentina?

Quote:
Vilaja kaže: Pogledaj post
I mene ovo zanima, pa ako neko moze odgovorit.
jedini ovdje koji vam na to moze dati odgovor je spitka. mozda je on cak i bio na toj tekmi. nisam 100% siguran ali njegova ekipa je.
pretorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 16:51   #207
Quote:
torsten kaže: Pogledaj post
jeba mu pas mater i staron sjeveru...kilometre ograde san tamo zavarija........uffffffff
.... di si vario ograde na sjeveru..?..kojem..?..kada..?..kako..?..sta ozbiljno..?.. zbunjen sam..
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 19:09   #208
Quote:
zcb covik kaže: Pogledaj post
.... di si vario ograde na sjeveru..?..kojem..?..kada..?..kako..?..sta ozbiljno..?.. zbunjen sam..
jesan majstore.......ta ograda je varena u glini i onda nosena u maksimir i tamo montirana.....86,87 tako nesto nisan visa sa pamcenjem........varilo je nas sedan osam uglavnom splicana .....na privremenom radu u glini
 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 19:09   #209
Quote:
pretorian kaže: Pogledaj post
Pljačkam Invalide :
Koja je priča ZG neredi-Fiorentina?

jedini ovdje koji vam na to moze dati odgovor je spitka. mozda je on cak i bio na toj tekmi. nisam 100% siguran ali njegova ekipa je.

Nije bio Spitka ,on je tada vjerovatno jeo u McDonaldu

Bila su 2-jica u posjetu "navodnom" znamenitom navijachu Viola iz Firenze zbog radi zajednickog gostovanja Fiorentine u Torinu, medjutim kasnije se ispostavlja da je faca zestoki navijach na jeziku a u zbilji zesci seljo koji niti ne odlazi na taj ponajvechi navijacki derbi u serie A...

Naravno navedeni dvojac kada je vec stigao u Firencu i dobio kosaricu od ultra navijacha ( koji se nije niti pojavio ), odluci krenuti s ostatkom Viola vlakom iz Firence u Torino.
Samo gostovanje i dozivljaji putem prejaki...

Za neke starije generacije koje pamte izdanje "Tribina" opisano je sve u detalje.
 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 19:22   #210
Quote:
torsten kaže: Pogledaj post
jesan majstore.......ta ograda je varena u glini i onda nosena u maksimir i tamo montirana.....86,87 tako nesto nisan visa sa pamcenjem........varilo je nas sedan osam uglavnom splicana .....na privremenom radu u glini
..uf, onda nije ni cudo da joj jebes mater... samo, sta nije glina tada bila maloljetnicki zatvor..?
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 20:51   #211
Quote:
zcb covik kaže: Pogledaj post
..uf, onda nije ni cudo da joj jebes mater... samo, sta nije glina tada bila maloljetnicki zatvor..?
e vidis u tome i je poanta ....svi ti varioci ukljucujici i mene su bili u tom OPD_glina.....razlog.......hajduk -zvezda....kupaju se pitomci...mlate se kninjani....i za kaznu varis ogradu kluba kojeg nikad nisan volija ....
 
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 20:58   #212
Jedno pitanje za stariju ekipu Boysa: Zna li iko sta se desilo sa Karmen? Bili smo nekada u dobrim odnosima, dolazila je i kod mene u goste na derbi u Sarajevo.
m_myers is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 23:54   #213
Dinamo - Besiktas 1988g
http://www.imagesforme.com/out.php/i...esikt2088g.jpg
AlanZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 09:11   #214
Quote:
Peterpunk kaže: Pogledaj post
Kao sto sam ti vec rekao, nije Zvone Boban isto sto i Simona Gotovac, vjerojatno si pomjesao sarafe u glavi i dosao na krivi topic.

Ako si vec htio povest raspravu o tom dogadjaju bolje bi ti bilo da si nesto i napisao a ne samo linkao tekst na kretenskom jugonostalgicarskom portalu.
Pa dobro, nemoj se živcirati, to ti je loše za ten, može te dečko zbog toga znogirati
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 09:13   #215
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Kaj fora je sve izrelativizirat, Index je počeo a internet bojna na forum.hr misli završit?

Sve popljuvat, ikakvu naznaku nacionalnog satrat u startu, Zvone Boban je Jugoslaven naglo postao, pljuvat po svemu kaj ima dodirne točke s domuljubljem?

Zvone Boban je svoj stav pokazao kad je trebalo, ti si pokazao da znaš lupat po tipkovnici i ništa više.
Zvone je dvocjevka, ali nije jugoslavenčina. Koji kurac se grlio s četnicima cijeli rat u Milanu, što nije branio domovinu?
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 10:27   #216
napravio je on za domovinu vise nego da je pusku nosio. a to kaj je igrao za jugu do kraja jebi ga i mesic je sjedio tamo u to vrijeme. pa pojedini hrvatski generali i policajci. da nije igrao vjerovatno nebi ispisnicu nikad dobio. a ovakvog heroja su od njega napravili ti isti mediji koji ga danas napadaju. nije on skocio na drota zato da bi bio heroj koji i on sam kaze da nije. dvocijevka??? smijesno. ima dokaza za to ili je sve na onom klasicnom rekla kazala.
pretorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 11:47   #217
Quote:
torsten kaže: Pogledaj post
e vidis u tome i je poanta ....svi ti varioci ukljucujici i mene su bili u tom OPD_glina.....razlog.......hajduk -zvezda....kupaju se pitomci...mlate se kninjani....i za kaznu varis ogradu kluba kojeg nikad nisan volija ....
ma mene je jedino zbunilo sto si neki dan napisao da imas 52. god, pa mi nije jasno da su te tad bacili u maloljetnicki zatvor, a ne u ovaj malo sjevernije..
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 11:50   #218
Quote:
zcb covik kaže: Pogledaj post
ma mene je jedino zbunilo sto si neki dan napisao da imas 52. god, pa mi nije jasno da su te tad bacili u maloljetnicki zatvor, a ne u ovaj malo sjevernije..
krivi broj...42...jebiga nisan ja bas za ove tipkovnice.....al vijezban i ucin pomalo
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 11:55   #219
Quote:
torsten kaže: Pogledaj post
krivi broj...42...jebiga nisan ja bas za ove tipkovnice.....al vijezban i ucin pomalo
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 15:00   #220
Quote:
pretorian kaže: Pogledaj post
napravio je on za domovinu vise nego da je pusku nosio.
Svaka čast
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.