Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2017., 17:57   #61
Što manja vjerojatnot ujedinjenja to duži postovi.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 18:00   #62
Treba nam jedna lijepa ujedinjena pravaška stranka, koja će i u 21. stoljeću braniti hrvatske katoličke vrijednosti.
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 18:02   #63
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Treba nam jedna lijepa ujedinjena pravaška stranka, koja će i u 21. stoljeću braniti hrvatske katoličke vrijednosti.
Najmanji problem......samo kad ne bi na čelu pravaških stranaka i svih budučih pravaških stranaka bili ovi koji jesu i oni koji će biti.... Za bit na čelu nečeg takvog dominanto je potreban IQ ispod 50....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 18:18   #64
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Najmanji problem......samo kad ne bi na čelu pravaških stranaka i svih budučih pravaških stranaka bili ovi koji jesu i oni koji će biti.... Za bit na čelu nečeg takvog dominanto je potreban IQ ispod 50....
Ante Starčević je imao IQ ispod 50?
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 18:30   #65
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Treba nam jedna lijepa ujedinjena pravaška stranka, koja će i u 21. stoljeću braniti hrvatske katoličke vrijednosti.
Kako su Hrvati branili Katoličke vrijednosti pročitaj u prva dva mislim poglavlja "Pasmina slavosrpska po Hrvatskoj" gdje Starčević govori kako su poganski Hrvati svrgnuli svoje kraljeve koji su se prodali za novu vjeru. Zatim nedavno je manjina desničara otkrila da je Kaptol postavljen od Mađara i mađarski okupator proglašen za sveca međutim nitko od njih ne želi vidjeti činjenicu da su Hrvati bili najneovisniji kao sunčevi a ne kao kristovi ratnici. Ne možeš braniti katoličke vrijednosti u liberalizmu kad su one srušene Francuskom revolucijom a to bi značilo povratak na teokraciju,sekularizacijom one postepeno opadaju.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 18:43   #66
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Ante Starčević je imao IQ ispod 50?
Kakve veze AS ima s "pravašima" danas? Pa ne prelijeva se IQ na wanna be nasljednike. Inače AS je bio jako protiv katoličke crkve za razliku od majstora koji zaziva "katoličke vrijednosti......uostalom kao i stipica radić. Kao da to smeta današnjim pravašima...i onda se čudiš što je maksimum IQ 50.
Meni je apsolutno nevjerojantno kako pravaši kurtza ne kuže od povijesti. Jbmi pas vama pravašima bilo kakvo znanje o onome o čemu pričate samo smeta....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 19:04   #67
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Treba nam jedna lijepa ujedinjena pravaška stranka, koja će i u 21. stoljeću braniti hrvatske katoličke vrijednosti.
Slab si ti američki progresivac, ako od ovakvih koji su zapeli u prostoru i vremenu očekuješ branjenje katoličkih vrijednosti u 21. st.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:23   #68
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Nije li se HPB spojio s HSP AS?
Iskreno, nemam pojma..No, kada sam vidio upis nabrajanja pravaških stranaka sjetio sam se i pravaškog kišobran, a onda rekoh, ma čekaj malo, pa bilo je i bratstvo..Eto, samo sam sudjelovao u dopisivanju.

Inače, meni taj fenomen desnice i krajnje desnice nedostaje. Nama trebaju takvi luzeri poput Bujaneca npr.
Svi redom, likovi sa desne scene, imaju tu cirkusku narav koja prijeti..Zamislite, klaun koji prijeti. To je u biti desnica.

Vezano uz temu, znamo da je DESNO pokušao vezati sve pravaške strančice na prošlim izborima, ali su opet ispala dva bloka; Pomak i Domovinska koalicija.
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:26   #69
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Iskreno, nemam pojma..No, kada sam vidio upis nabrajanja pravaških stranaka sjetio sam se i pravaškog kišobran, a onda rekoh, ma čekaj malo, pa bilo je i bratstvo..Eto, samo sam sudjelovao u dopisivanju.

Inače, meni taj fenomen desnice i krajnje desnice nedostaje. Nama trebaju takvi luzeri poput Bujaneca npr.
Svi redom, likovi sa desne scene, imaju tu cirkusku narav koja prijeti..Zamislite, klaun koji prijeti. To je u biti desnica.

Vezano uz temu, znamo da je DESNO pokušao vezati sve pravaške strančice na prošlim izborima, ali su opet ispala dva bloka; Pomak i Domovinska koalicija.
Zašto vi dječaci ne volite Bujanca?
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 21:35   #70
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Zašto vi dječaci ne volite Bujanca?
Dječaci su kontra isključivosti..

Ukratko;

1.Bujanec je, pretpostavljam genetski, jer drugačije ne mogu objasniti, isključive prirode. Biti isključiv, to nije perspektiva. To je vrsta osobnog zatvora u kojem sadiš i uzgajaš mržnju zbog svojih fizioloških mana..
On je dakle žrtva puberteta..Žrtva samog sebe jer se nikada nije usudio biti bolja osoba. Ostao je nedorastao.

2.Njegova isključivost najbolje je prikazana u njegovim emisijama gdje isključivo i koncentrirano udara po jednoj izjavi izvučenoj iz konteksta i na tome temelji optužnicu. Dakle, to ti je forma, ti nešto kažeš u rečenici, ja izvučem neku grubu riječ, i prikažem te monstrumom zbog te riječi.
On ti je tip ratnog huškača.

3.Njegova osobna simpatija prema postrojbama koje su sudjelovale u masovnim egzekucijama civila poput PTS, PUOZ i V.SDZ i na koncu na povlačenju kroz Sloveniju napravile dodatne svinjarije kada je rat već skončao nije mi odlika nekog čovjeka koji pokušava odati počast žrtvama koje su nevine stradale na poljani kod Pliberka. On se baš pali na Luburića, naprosto smatram da bi on bio jedan od idealnih njegovih ljudi da se može vratiti u to vrijeme.
Bujenec, kao zastavnik Ustaške Obrane, dozapovjednik u kompleksu logora Jasenovac. Osobno ga doživljavam kao čovjeka koji može djeci rezati grkljane i ženama lupati maljem po glavi prije ih silujući..Vjerujem da je njegova sociopatija jednaka mentalnom kretenizmu Šešelja npr.
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 01:23   #71
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Bujenec, kao zastavnik Ustaške Obrane, dozapovjednik u kompleksu logora Jasenovac.
Bujanec bi možda sam završio tamo jer je niskog rasta,diler kokaina,ima čudne crte lica i nije portret jednog arijskog ubermenchena nordijskih karakteristika,atletske građe,visoke inteligencije kakav se favorizirao tako da je tragikomično njegovo koketiranje sa takvom idejom.


HSP osvojio Gospić no HČSP i A-HSP su zaratili protiv njih zbog nepoželjnih im koalicija. Nema kod Ličana,ako nije HDZ može samo još desnije haha.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 02:37   #72
Preostaje za vidjeti hoće li ih Haso uspjeti pomiriti. Mislim da su se više-manje sve desne strančice izrazile pozitivno o njemu.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 11:16   #73
Neće jer njima je žao što im se taj dvojac ne priključi već idu zasebno. Neće dobiti puno pa oko čega oni mogu graditi kampanju? Komunista nema,imigranata nema,ugroza od Srba ne postoji a ekonomija im je ista ko i kod ostalih stranaka. Zapravo su komunisti u nešto boljoj poziciji iako slabi jer pogađaju u srž,ako kapitalisti primaju poticaje i pomaže im država onda treba pomoć biti i za radnike.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:23   #74
bojim se, gledajući rezultate lokalnih izbora, da pravaška priča ide svome kraju....
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:25   #75
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
bojim se, gledajući rezultate lokalnih izbora, da pravaška priča ide svome kraju....
Msilim da su Hrvati kao nacija jako dobro isprogramirani, postali smo kukavice koje se boje brisela, biramo briseloide, strane slugane, poliglote... prije ćemo djecu poslati vanka, nego glas dati domoljubu!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:06   #76
A zašto bi birali "domoljuba" kad već u Hrvatskoj imaju 13% veće plaće u firmi gdje nisu naši vlasnici? Zašto bi netko bio kmet i prihvatio to kmetstvo samo zato jer je on Hrvat isto kao i gazda mu? Viša klasa uopće ne mari za to tko je tko. Školuju djece vani i sklapaju međunacionalne brakove iz interesa pošto oni imaju kapital a niža nacionalistička klasa nema,iluzorno je očekivati fantazije o tome da će se oni brinuti za tebe u ime domoljublja,neće te ni pogledati na cesti niti si u njihovim krugovima. Kao plebejcu,za domoljuba je bitno osigurati da igra reprezentacija,dati mu kruha i igara na cjakama i omogućiti da slavi tradicionalne vrijednosti kao svaki normalan plebs dok jedva krpa kraj s krajem. Kad 90ih nismo imali internet,mogli su nam te stvari prodavati a danas je sve dostupno i ljude više ne zanimaju te priče pa se takve stranke trpaju na marginu uz to nema tu niti pameti jer da ima onda ne bi bili domoljubi baš kao što domoljubi nisu 200 bogatih koji zimuju,ljetuju mjesecima dok hrvatski kmet ide raditi. Kad imaš minimalna primanja pričaš o domoljublju,kada su ona veća o kafićima a kada su još veća o putovanjima ili sa još većim pustiš mozak na pašu,parafraziram Amadeusa. Živa istina. U domoljublju nema kruha,najsrčaniji domoljubi su preveslani a elita im pruža emocionalne utjehe na godišnjim komemoracijama i držanje u prošlosti.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:30   #77
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
A zašto bi birali "domoljuba" kad već u Hrvatskoj imaju 13% veće plaće u firmi gdje nisu naši vlasnici? Zašto bi netko bio kmet i prihvatio to kmetstvo samo zato jer je on Hrvat isto kao i gazda mu? Viša klasa uopće ne mari za to tko je tko. Školuju djece vani i sklapaju međunacionalne brakove iz interesa pošto oni imaju kapital a niža nacionalistička klasa nema,iluzorno je očekivati fantazije o tome da će se oni brinuti za tebe u ime domoljublja,neće te ni pogledati na cesti niti si u njihovim krugovima. Kao plebejcu,za domoljuba je bitno osigurati da igra reprezentacija,dati mu kruha i igara na cjakama i omogućiti da slavi tradicionalne vrijednosti kao svaki normalan plebs dok jedva krpa kraj s krajem. Kad 90ih nismo imali internet,mogli su nam te stvari prodavati a danas je sve dostupno i ljude više ne zanimaju te priče pa se takve stranke trpaju na marginu uz to nema tu niti pameti jer da ima onda ne bi bili domoljubi baš kao što domoljubi nisu 200 bogatih koji zimuju,ljetuju mjesecima dok hrvatski kmet ide raditi. Kad imaš minimalna primanja pričaš o domoljublju,kada su ona veća o kafićima a kada su još veća o putovanjima ili sa još većim pustiš mozak na pašu,parafraziram Amadeusa. Živa istina. U domoljublju nema kruha,najsrčaniji domoljubi su preveslani a elita im pruža emocionalne utjehe na godišnjim komemoracijama i držanje u prošlosti.
U tom slučaju ugasimo RH, koje koristi id države, vidimo koja je država najbolja i neka cijeli svijet bude jedna država, mi svi budimo radilice bez imena i prezimena, čipirane serijskim brojem i ugradimo mikroupravljač koji će nas ugasiti kad svršimo posao i opet upaliti kada kad treba šljakat za gazdu.

Smisao mog postojanja, nije raditi za nečiju jahtu, kurve, dvorce.

Nije problem u tome, da li je Kerum Hrvat ili ne, već o tome, da jedan anacionalan privatiziran sustav ide prema feudalizmu, gdje nacija isto nema nekog smisla, 21. stoljeće kao da nas vraća u nekakav feudalizam.


Ova tehnologija, zbog koje se zadužujemo, puna kojekakvih video igrica je isto nepotrebna, kažu da kad se ljudi izdrogiraju isto budu akteri kojekakvih video igrica - ali sad pod teme pravaša idemo u zavjeru- alternativu.


Meni Plenki i Vučić izgledaju kao programeri nacije i dobro im ide, za 20 godina imati ćemo potomke koji će biti potpuno anacionalni!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 15:54   #78
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
U tom slučaju ugasimo RH, koje koristi id države, vidimo koja je država najbolja i neka cijeli svijet bude jedna država, mi svi budimo radilice bez imena i prezimena, čipirane serijskim brojem i ugradimo mikroupravljač koji će nas ugasiti kad svršimo posao i opet upaliti kada kad treba šljakat za gazdu.
Čipiranje Pa ide se prema tome što si rekao. Ljudi se ravnaju logikom da je njihova država ona gdje dobro žive.

Quote:
Smisao mog postojanja, nije raditi za nečiju jahtu, kurve, dvorce.
kad imaš više,više tražiš,imaš jeftine kurve za radničku klasu imaš elitne za višu klasu. No kužim,stari principi se ni malo nisu promijenili uvijek je bilo tako.

Quote:
Nije problem u tome, da li je Kerum Hrvat ili ne, već o tome, da jedan anacionalan privatiziran sustav ide prema feudalizmu, gdje nacija isto nema nekog smisla, 21. stoljeće kao da nas vraća u nekakav feudalizam.
U feudalizmu je naša država bila najjača i slavljenje feudaizma Dmitra Zvonimira,plemića Zrinskih,zabijanje mača na Thompsonu je izgleda super za birače ovog profila. Thompson glorificira plavu krv koja treba predvoditi narod ,upozorava na opasnost udara mračnih sila na krunu i prijestolje...kad se samo sjetim kakve pjesme sam slušao a danas mi je sve to smiješno Što je danas plava krv? To su ovi 220 multimilijunaša koji imaju široke horizonte i fućka im se za državu baš kao što se fućkolo hrvatskim pemićima kad su prihvatili ugarskog,kasnije habsburškog kralja.

Quote:
Meni Plenki i Vučić izgledaju kao programeri nacije i dobro im ide, za 20 godina imati ćemo potomke koji će biti potpuno anacionalni!
Pa što? Dans je brzina učenja jezika velika zašto bi ja bio nacionalan ko i Todorić? Inače sam upoznat sa svim glavnim autorima hrvatskog nacionalizma i kad ideš u dubinu toga,shvatiš da su hrvatski plemići prepustili lako krunu Mađarima,Jelena je bila anacionalna dakle viša klasa je samo svoj posjed prozvala nacionalnim imenom,države su tu bile korporacije koje se nadmeću,ispada da je sasvim svejedno imamo li zastavu Konzuma ili Hrvatske,kako stvari stoje državu bi si bez problma mogli nazvati Konzum i mahati sa tom zastavom. Briga Starčevića je bila za ljude na ovom prostoru no prostor nije smao ograničen na ovu državu tako da je to skroz promašena ideja. Gluposti o germanizaciji,talijanizaciji su smao propaganda,naši ljudi su već mentalno germanizirani koji su vani i znaju jezik i što im se desilo? Ništa,živi su i zdravi.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 16:29   #79
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Čipiranje Pa ide se prema tome što si rekao. Ljudi se ravnaju logikom da je njihova država ona gdje dobro žive.



kad imaš više,više tražiš,imaš jeftine kurve za radničku klasu imaš elitne za višu klasu. No kužim,stari principi se ni malo nisu promijenili uvijek je bilo tako.



U feudalizmu je naša država bila najjača i slavljenje feudaizma Dmitra Zvonimira,plemića Zrinskih,zabijanje mača na Thompsonu je izgleda super za birače ovog profila. Thompson glorificira plavu krv koja treba predvoditi narod ,upozorava na opasnost udara mračnih sila na krunu i prijestolje...kad se samo sjetim kakve pjesme sam slušao a danas mi je sve to smiješno Što je danas plava krv? To su ovi 220 multimilijunaša koji imaju široke horizonte i fućka im se za državu baš kao što se fućkolo hrvatskim pemićima kad su prihvatili ugarskog,kasnije habsburškog kralja.



Pa što? Dans je brzina učenja jezika velika zašto bi ja bio nacionalan ko i Todorić? Inače sam upoznat sa svim glavnim autorima hrvatskog nacionalizma i kad ideš u dubinu toga,shvatiš da su hrvatski plemići prepustili lako krunu Mađarima,Jelena je bila anacionalna dakle viša klasa je samo svoj posjed prozvala nacionalnim imenom,države su tu bile korporacije koje se nadmeću,ispada da je sasvim svejedno imamo li zastavu Konzuma ili Hrvatske,kako stvari stoje državu bi si bez problma mogli nazvati Konzum i mahati sa tom zastavom. Briga Starčevića je bila za ljude na ovom prostoru no prostor nije smao ograničen na ovu državu tako da je to skroz promašena ideja. Gluposti o germanizaciji,talijanizaciji su smao propaganda,naši ljudi su već mentalno germanizirani koji su vani i znaju jezik i što im se desilo? Ništa,živi su i zdravi.
Sad si pomješao neke stvari, slažem se da je kruna tada bila simbol početka ili razvoja suvereniteta, međutim neki feudalni principi su prepreka.

Kao i Crkva, u nečem je mogla predstavljati oslobođenje, negdje zaključavanje.


Ja samo tražim od političara vjerodostojnost, dakle Plenki nas vodi k tome da još dvije tri generacije neće ni znati što znači ta riječ Hrvat!

Žalosno je što dobiva glasove od onih koji tobože sebe smatraju Hrvatima!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 14:20   #80
Jel' ovo može bolje? Prvo ona spodoba od Podruga konačno ode iz gradskog vijeća, a sada im ne gine i novi, 586. po redu raskol.

Quote:
Raskol u Hrvatskoj čistoj stranci prava u subotu je doživio vrhunac kada su u Splitu i Zagrebu održani Opći Sabori na kojima su izabrana dva različita vodstva, a obje frakcije se međusobno optužuju za nelegalnost i nelegitimnost. Na Saboru održanom u Splitu za novog je predsjednika izabran Krunoslav Hrvačić, dok je na Saboru u Zagrebu za predsjednika iste stranke izabran dosadašnji predsjednik Davor Trbuha.
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:57.