Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2008., 00:01   #81
http://i35.tinypic.com/nt47p.jpg

konačno rješenje problema hehehe
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Old 06.12.2008., 00:06   #82
što-'ljudska stranka smatra da hrvatska zbog povijesnog moralnog duga mora dati sloveniji piranski zaljev'.kakvog povijesnog moralnog duga?jeli to sloveniji jedini argument?
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 06.12.2008., 00:10   #83
Quote:
von_ungern kaže: Pogledaj post
http://i35.tinypic.com/nt47p.jpg

konačno rješenje problema hehehe
vidjeli smo tvoj link .
nisam tako glup ko ti, koji ne vidiš odgovora gore.
vitranc is offline  
Old 06.12.2008., 00:11   #84
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
što-'ljudska stranka smatra da hrvatska zbog povijesnog moralnog duga mora dati sloveniji piranski zaljev'.kakvog povijesnog moralnog duga?jeli to sloveniji jedini argument?
kaj se sada time opterečuješ . to če sud reč ako ima nešto na tome ili ne..
vitranc is offline  
Old 06.12.2008., 00:13   #85
predlažem da se thompson sad malo orijentira na slovence
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 06.12.2008., 00:13   #86
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post
Ali naslov teme je malo jači... "zašto nas slovenija mrzi"

To me tako neodoljivo podsjeća na srpske teme o "zaverama" protiv srpstva

Niti nas slovenija mrzi niti su ljubomorni na nas. Za ovo stanje u koemu se nalazimo smo si isključivo sami krivi.

Kao što rekoh..."pro europska politika" na hrvatski način zbog koje bi lako mogli ostat van europe je kriva, a ne nekakva apstraktma mržnja i ljubomora slovenaca.

Brutalno
mene uvijek muči pitanje:

ZAŠTO HRVATI nemate referenduma o pitanju ulaska u EU . DA ili NE????

zar vas vlada smatra nesposobnim odlučivanja i da samo oni znaju kaj je dobro ili loše za narod???
vitranc is offline  
Old 06.12.2008., 00:14   #87
Quote:
vitranc kaže: Pogledaj post
kaj se sada time opterečuješ . to če sud reč ako ima nešto na tome ili ne..
jel povijesni moralni dug što slovenija zahvaljujući hrvatskoj nije osjetila(značajnije) kako je kad ti turci pušu za vratom pet stoljeća?
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 06.12.2008., 00:15   #88
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
predlažem da se thompson sad malo orijentira na slovence
hoče hoče u puljskoj areni...
BRAVO ISTRA, BRAVO PULA, još ima pametnih ljudi u HR.
vitranc is offline  
Old 06.12.2008., 00:18   #89
Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
jel povijesni moralni dug što slovenija zahvaljujući hrvatskoj nije osjetila(značajnije) kako je kad ti turci pušu za vratom pet stoljeća?
pa možda zato hrvatska dobila istru, koja nikada do 1945 nije bila u Hrvatskoj državi ili u njenim granicama.
vitranc is offline  
Old 06.12.2008., 00:36   #90
Quote:
vitranc kaže: Pogledaj post
pa možda zato hrvatska dobila istru, koja nikada do 1945 nije bila u Hrvatskoj državi ili u njenim granicama.
ali tamo je oduvijek živio hrvatski narod.
__________________
'Problem je u našim duboko ukorijenjenim dinaroidnim kompleksima prema svemu što nije motika'
Passenger_57 is offline  
Old 06.12.2008., 00:49   #91
Quote:
alfa mužjak kaže: Pogledaj post
Slovenci ljubomorni na naše more....

Pa više Slovenaca može di god hoće na Jadran, nego Hrvata. A to što u gruntovnici piše da je vlasnik Šime i što spada pod Hrvatsku, jebe se Slovencu.

Ima čovijek para da se izgušta na moru koliko želi i da se fino vrati doma.

Previše si umišljamo da je netko ljubomoran na nas.
Krasan i vrlo patriotski post. Šteta što nije istinit. A vjeruj da su ljubomorni. U biti, od svih naroda na Balkanu oni imaju najviše "povijesnih" karti (uz Srbe dakako) na kojima ima i komada Hrvatske, Austrije i Italije.
Vjeruj da su ljubomorni, i da kipe.
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Old 06.12.2008., 00:50   #92
Quote:
vitranc kaže: Pogledaj post
pa možda zato hrvatska dobila istru, koja nikada do 1945 nije bila u Hrvatskoj državi ili u njenim granicama.
a kad je slovensko primorje bilo u Sloveniji?
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Old 06.12.2008., 00:51   #93
Quote:
vitranc kaže: Pogledaj post
mene uvijek muči pitanje:

ZAŠTO HRVATI nemate referenduma o pitanju ulaska u EU . DA ili NE????

zar vas vlada smatra nesposobnim odlučivanja i da samo oni znaju kaj je dobro ili loše za narod???
brini se ti za probleme u svome dvorištu.
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Old 06.12.2008., 02:17   #94
Quote:
kva kaže: Pogledaj post
1. Politika Slovenije do Hrvatske se razvila od nekritično prijateljske iz godine 1991, da se zbog iskustva sa hrvatskom politikom razvila do ove sad, koja je potpuno zrcalna hrvatskoj. To je politika "Nema kompromisa, dosledno ustrajanje na svome."
Nekada su ti dvije republike zaista bile prijateljske napram beogradskoj opanak i JNA politici.... Kasnije je za vrijeme rata u slo hrvatska izdala taj anti-srpski pakt, slovenija je onda olako pustila da JNA povuce sa sa sobom i tesko naoruzanje iako je svima bilo jasno gdje ce biti upotrebljeno, ubrzo su pocela onda i sva "nerijesena pitanja" koja traju i dandanas, poslije domovinskog rata Tudjmanova (=hrvatska)vanjska politika je bila toliko nasepurena i gadljiva da je Hrvatska skoro usla u medjunarodnu izolaciju a Kucan na isteku predsjednickog mandata je rekao:"Slo-Hr odnosi su toliko sjebani da se nece moci popravit za sljedecih 20 godina."

Da sumiram, Tudjman sa onom svojom arogantnom retorikom "nece nama nitko nista odredjivat...sto se ova mala Slovenija nesto pizdi....." je daleko najvise kriv za te odnose.

Quote:
kva kaže: Pogledaj post
2. Ako misliš, da se stav slovenske vlade razlikuje od stava večine slovenaca, u zabludi si.
Tocno!

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ja sam ovo dobija mailom neki dan pa možda nekome pomogne ili se neko sjeti nečeg pametnijeg.

Dragi prijatelji i kolege,

Posljednjih dana ponovo smo svjedoci postupaka slovenskih politicara koji u svrhu predizborne promidzbe u vlastitoj zemlji arogantno nastupaju prema Hrvatskoj i tuzakaju je pred tijelima Evropske unije.
Cista laz! Ova predizborna kampanja se razlikovala od prijasnjih bas zbog toga sto se skoro nista nije govorilo o Hrvatskoj (i ideoloskim podjelama iz '41)

Quote:
maystor1 kaže: Pogledaj post
ljudi se zgražaju nad scenama kada neki talijani...turci...grci...na proputovanju nisu htjeli platit vinjete...

bilo je i tuča....šaljete policiju na normalne ljude...

i vi to sve riskirate radi glupog ponosa i dosljednosti...

kakvi i...
A zasto se ti sekiras koliko se stranci "zgrazavaju" nad vinjetama, zar je to tvoj problem Ja recimo niti jedan post nisam stavio kad se ona njemacka TV zgrazavala nad vasim turistickim uslugama. Ili kad platim ko budala onu vasu AC pa onda pola sata cekam ispred Male Kapele i onda jos sat vremena ispred Sv. Roko.......

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
A na francuskom prijedligu niste ni inzistirali u svom terminu niti ste išta slično imali osim stava da u našim dokumentima ima nešto šta vama ne paše i tek kad je Francuska shvatila u kom grmu leži zec prijedlog je službeno iznesen i to od strane Francuske a ne od vas. No nema veze vidit ćemo kako će se i ova sapunica završit.
Zasto ne mozes skuzit da je tu doslo do proceduralnih problema posto se kod nas mijenjala vlast!

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Nakon 40.000 izbrisanih nemojte samo vi o pravu i pravnim normama.
Opet laz, bilo ih je 18.000 i nesto.


Quote:
maystor1 kaže: Pogledaj post
Ma ići ćemo mi dalje...

al kako ćete vi objasnit civiliziranoj europi..

da ste imali vinjete samo za 35 eura..
I opet ti o tudjoj brigi Ne brini se ti nista, mi smo vec objasnili europi.....

Quote:
zidarko kaže: Pogledaj post
ja jedva primjetim da slovenija postoji mada putujem vise puta tjedno za RH iz A. Kolika je?
Bas tolika da radije kukas oko vinjete nego da ju zaobidjes. Bas tolika, da vam je bozji bic koji ne dopusta da balkanske fore o nepostivanju dogovora olako prodate EU

Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
istovremeno slovenija non-stop štampa dokumente u kojima isti teritorij nije "sporan" već slovenski.
Jel imas ti neki link za dokaz ove teze (lazi)?

Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
e sad, da se hrvatska postavi drukčije, pa SUTRA implementira ZERP, uhapsi svakog slo ribara koji pređe crtu sredine, jednostrano riješi granični spor (na nalin na koji je španjolska riješila s marokom pred koju godinu), i diskretno vam poruči da mi u EU možemo i 2030., ali da pregovarat o teritoriju nećemo, onda do ovoga ne bi dolazilo.
Pa sto se ceka... uradite to, a ne se samo teoretski qurcit nesto! Naravno, onda trebate taj ZERP sprovesti i nad Talijanima

Quote:
Passenger_57 kaže: Pogledaj post
što-'ljudska stranka smatra da hrvatska zbog povijesnog moralnog duga mora dati sloveniji piranski zaljev'.kakvog povijesnog moralnog duga?jeli to sloveniji jedini argument?
Ljudska stranka je jedva jedvite usla u parlament, tako da je glupo nesto generalizirati iz njezinih stavova. Uz to oni su jako podjeljeni i unutar stranke.

Zadnje uređivanje lutnik : 06.12.2008. at 02:24.
lutnik is offline  
Old 06.12.2008., 10:55   #95
Slovenci su hijene koje su nanjušile plijen kojeg žele zgrabiti prije no što ih otjera veća zvjerka.

Nažalost, bojim se da će naši nešto potpisati što će nam oslabiti poziciju kod suda.
Bismarck is offline  
Old 06.12.2008., 11:30   #96
Quote:
kva kaže: Pogledaj post
1. Politika Slovenije do Hrvatske se razvila od nekritično prijateljske iz godine 1991, da se zbog iskustva sa hrvatskom politikom razvila do ove sad, koja je potpuno zrcalna hrvatskoj. To je politika "Nema kompromisa, dosledno ustrajanje na svome."

Izjava godine!

HR politika prema kva-u:"Nema kompromisa, dosledno ustrajanje na svome."
Pa ja ću puknut
balls_of_steel is offline  
Old 06.12.2008., 11:35   #97
Ako nam ne stimaju - Muslimani, Srbi, Slovenci...
A da se mi malo zapitamo u kome je zapravo problem.

Rugali smo se srbima kako su zaratili sa "celim svetom" a mi smo kao bolji?
Sramota da nemoze biti veca.
The End is offline  
Old 06.12.2008., 11:39   #98
zaboravio si italiju?
__________________
Ronald Reagan

“Recession is when your neighbor loses his job. Depression is when you lose yours. And recovery is when Jimmy Carter loses his.”
Sh@dow is offline  
Old 06.12.2008., 11:56   #99
Quote:
The End kaže: Pogledaj post
Ako nam ne stimaju - Muslimani, Srbi, Slovenci...
A da se mi malo zapitamo u kome je zapravo problem.

Rugali smo se srbima kako su zaratili sa "celim svetom" a mi smo kao bolji?
Sramota da nemoze biti veca.
Znaci provblem je u nama?

OK... I šta predlažeš da bi odnosi sa srbima, slovencima i bosnjacima bili bolji?
(Iako mi ovo sa bosnjacima nije jasno kad oni Mesketa doživljavaju skoro kao svog predsjednika )
balls_of_steel is offline  
Old 06.12.2008., 12:16   #100
Quote:
balls_of_steel kaže: Pogledaj post
I šta predlažeš da bi odnosi sa srbima, slovencima i bosnjacima bili bolji?
predlaže da svakom damo ono što od nas traži. naravno, pored takvih bi hrvatska postala mala hrvatska ali to je neka druga tema.
__________________
Ronald Reagan

“Recession is when your neighbor loses his job. Depression is when you lose yours. And recovery is when Jimmy Carter loses his.”
Sh@dow is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.