Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2011., 18:50   #81
Quote:
LudiBudha kaže: Pogledaj post
Vidim da ti je stalo da ovaj skup uspije.
Ja imam iste želje.

Osobno mi nije jasno kako su ljudi koji su branili ovu zemlju mogli dopustiti da ta osoba održava govor na njihovom skupu????

To se nije smjelo dogoditi pod nikakvim uvjetima!!!
Je li može objašnjenje? Na koju osobu misliš i što ti smeta kod dotične osobe?
Ovcoder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 18:51   #82
Quote:
LudiBudha kaže: Pogledaj post
Vidim da ti je stalo da ovaj skup uspije.
Ja imam iste želje.

Osobno mi nije jasno kako su ljudi koji su branili ovu zemlju mogli dopustiti da ta osoba održava govor na njihovom skupu????

To se nije smjelo dogoditi pod nikakvim uvjetima!!!
Na koju osobu to misliš ?
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 18:51   #83
Quote:
LudiBudha kaže: Pogledaj post
Vidim da ti je stalo da ovaj skup uspije.
Ja imam iste želje.

Osobno mi nije jasno kako su ljudi koji su branili ovu zemlju mogli dopustiti da ta osoba održava govor na njihovom skupu????

To se nije smjelo dogoditi pod nikakvim uvjetima!!!
Tko je održava govor? Kalmeta? Žao mi je, ali to jednostavno nije točno. Na skupu u Zadru je bija samo jedan govornik, a to nije bija Kalmeta. Sad ti je jasno da i mediji sudjeluju u ovoj obmani, a ne štite sigurno mene i tebe, nego ZNA SE koga
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:00   #84
Pored svih problema u državi, oni idu organizirat prosvjed za potporu braniteljima, koji uz sve to uopće nije protiv HDZ-a i vlade.

Najjači detalj je da bi trebao nastupiti Tomson Možda se pojave i oni ojkači pa odojkaju koju za podršku Jaci i HDZ-u
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:01   #85
A dođi ti pa sa električnom gitarom odsviraj "Wind of change". Ja ću biti vokal

Ko kaže da neće biti protiv državnog vrha? Ko je izda branitelje i oblatija svetost Domovinskog rata? Ja i ti ili državni vrh? Protiv koga će biti ako ne protiv njih?!
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:03   #86
Ne znam ja tko je ili nije, ali ne bi li privukli više ljudi da su to spojili sa prosvjedom protiv vlade i HDZ-a?
Vjerovali ili ne, ali ljudima u današnjoj poziciji nisu nešto bitni branitelji i događaji oko njih.
I da su izbacili kompromitiranog Thompsona

Ajde oni drugi su još veći idioti, organiziraju prosvjed protiv vlade i HDZ-a utorkom usred radnog vremena
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:25   #87
Quote:
SETRA Samoborček kaže: Pogledaj post
Ne znam ja tko je ili nije, ali ne bi li privukli više ljudi da su to spojili sa prosvjedom protiv vlade i HDZ-a?
Vjerovali ili ne, ali ljudima u današnjoj poziciji nisu nešto bitni branitelji i događaji oko njih.
I da su izbacili kompromitiranog Thompsona

Ajde oni drugi su još veći idioti, organiziraju prosvjed protiv vlade i HDZ-a utorkom usred radnog vremena
Gledaj, ti prosvjedi će i biti protiv Vlade jer je Vlada zajebala i u slučaju Purda, šuti o slučaju Marić, a upravo Vlada kreira tu slugansku politiku o kojoj je rič na ovim prosvjedima. Dakle, laž je kad netko kaže da nije protiv Vlade. Jer je.

Zašto bi branitelji organizirali prosvjed protiv HDZ-a? Branitelji nisu politička stranka pa da diskreditiraju druge stranke na način da direktno protiv njih organiziraju prosvjede. Ja prvi ne bi podrža prosvjed protiv HDZ-a, SDP-a, IDS-a ili koga god jer to miriši na podvalu "one druge" političke struje, a to ljudi ne vole i ja im dajem za pravo. Dobar dio ljudi bi smatra da je prosvjed protiv HDZ-a zapravo SDP-ovo kukavičje jaje, ka što bi tako bilo i da je situacija obrnuta, i ja im dajem za pravo.

Branitelji kroz svoje probleme raskrinkavaju lošu državnu politiku koju kreira u prvom redu Vlada. Dakle, ovo je prosvjed protiv Vlade! Ali nije pod patronatom nijedne političke stranke i to je naravno dobro.
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:38   #88
Quote:
DEFENSE kaže: Pogledaj post
Sad si nam se predstavio u pravom svjetlu, dobro da si se razotkrio, MPT i Vekić su lažni izgovor, ti si jedan provokator koji pokazuje svoj jad, mislio sam da nisi možda bio u mene na obuci na drillu ali sumljam jer ti si već cmizdrio na samu pomisao da se mora guzica pomaknuti, što ti znaš o poslu i radništvu, ti si neki zaostali anarhista koji misli da će to ući u radni staž, volio da ti mene susretneš pa da se uvjeriš u moju debljinu
Što uopće Vekić i Tomica imaju raditi na tom skupu? Obojica su kompromitirani i nemaju što raditi sa braniteljima na istom mjestu.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 19:39   #89
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Što uopće Vekić i Tomica imaju raditi na tom skupu? Obojica su kompromitirani i nemaju što raditi sa braniteljima na istom mjestu.
Čime su kompromitirani?
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:02   #90
http://www.dragovoljac.com/images/banners/LETAK.pdf
schteff is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:04   #91
DEFENCE - vidim da uzaludno pokusavas objasnit ponekim trolovima opravdanost samog prosvjeda. Po njima je veliki hendikep sto ce nastupit Thompson ili Vekic, jer eto takovim velicinama su dvoje spomenutih domuljuba malo previse kompromitirani, previse su Hrvati, a to neke trollove boli.

Usmjeri svoju energiju na sami prosvjed a pravi branitelji i svi oni koji se osjecaju dovoljno svjesni situacije u kojoj se drzava nalazi, ce se pojaviti i tvoje energiju prepoznati.Trollovi ce pokusavat do posljednjeg daha prosvjed marginalizirati i ako je moguce sprijeciti, jer samo njima ovakova tuzna Hrvatska i odgovara.
Fikinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:22   #92
http://www.dragovoljac.com/images/st...LOGO/stopp.png
schteff is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:26   #93
http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...ja/299720.aspx
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:28   #94
http://www.slobodnadalmacija.hr/Port...0211_thumb.jpg
schteff is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:31   #95
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Čime su kompromitirani?
Ne vole četnike i borili su se protiv njih pa su se stvarno kompromitirali kod "braće"..
duliba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:34   #96
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Pa po ovome što si napisao ispada da sam ja Srbin.Jebote pa ja sam Hrvatina.
Ajd priznaj da si glasao za Ivu,sjebo te je i sad si ljut.Bio bi ja da sam na tvom mjestu.Kao što sam rekao,treba sjest sa premijerkom za stol i dogovoriti se.
Greska u koracima, nikada za druga ivu nisam glasa, ali ljut san na stoku sitnog zuba i mrtve koji su ih izabrali i dali vam prava kakva se mogu samo sanjat.
A ti si hrvatina pod navodnicima, jedan od onih koji prije rata nije ima za duvan a danas je uvazena licnost u savjetnickom timu jednog od ovih poltrona, koji nam vode drzavu u krivom smjeru
Fikinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:38   #97
Quote:
Fikinjo kaže: Pogledaj post
Greska u koracima, nikada za druga ivu nisam glasa, ali ljut san na stoku sitnog zuba i mrtve koji su ih izabrali i dali vam prava kakva se mogu samo sanjat.
A ti si hrvatina pod navodnicima, jedan od onih koji prije rata nije ima za duvan a danas je uvazena licnost u savjetnickom timu jednog od ovih poltrona, koji nam vode drzavu u krivom smjeru
Baš suprotno.Sve sam izgubio 91. zbog rata, a nakon njega i svoju budućnost zahvaljujući našim političarima.
__________________
Promeniću svet do kraja pesme.EKV
hrvatina_i_po is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 20:44   #98
Quote:
hrvatina_i_po kaže: Pogledaj post
Baš suprotno.Sve sam izgubio 91. zbog rata, a nakon njega i svoju budućnost zahvaljujući našim političarima.
Cuj, ovakvim nastupima tj. tvojim razmisljanjem nije niti cudno sto si izgubio buducnost. Ovaj prosvjed ljudima kao tebi moze vise pomoci nego odmoci, ali ti ga iz svih snaga pokusavas marginalizirati. Ti ne zelis bolje sutra za sebe, svoju familiju pa tako i za zajednicu u kojoj zivis! Ili?
Fikinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 21:09   #99
...doći i podržati skup,
za svaki slučaj ponjeti nekoliko jaja kao opomenu onima koji će skup politizirati sa govornice,
tako se to radi u demokratskim društvima
bud2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 21:11   #100
Quote:
bud2011 kaže: Pogledaj post
...doći i podržati skup,
za svaki slučaj ponjeti nekoliko jaja kao opomenu onima koji će skup politizirati sa govornice,
tako se to radi u demokratskim društvima
saljem ti kosaru punu jaja. idete li vi u prosvjed za purdu, marica, ekipu koja cami u remetincu a zene im doma umiru od gladi ili se zajebavat?
samo pitam.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.