Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2011., 16:12   #21
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ajmo u malu malo saljivu diskusiju!

Bili mjenjali se sa Kate, na dan, noc, cili zivot?

Zasto bi, zasto nebi?
Na noć se ne bih mijenjala.
William mi ne izgleda kao zvijer u krevetu

Na jedan dan već bih.
Istina, to bi vjerojatno nepovratno šokiralo cijelu kraljevsku obitelj, jer imam osjećaj da bih se tamo ponašala kao mala sirena kada je došla na kopno.
Ne bih vilicom počela češljati kosu, ali bih vrlo vjerojatno uzela krivu vilicu s kojom bih pojela treću salatu prije glavnog jela... a čini mi se da bi im i to bilo strašno.

Na cijeli život? Ne, ne i ne. Moja sloboda nema cijenu.
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:17   #22
Uvjerena sam da bi to mnogim ljudima odgovaralo. Žena je više nego financijski zbrinuta, a to su i njezina (buduća) djeca. Biti kraljica nije mala stvar, moć nije nešto što treba zanemariti. Ne živimo u nekom ludom vremenu gdje mora trpiti zlostavljanja i nema pravo glasa, ako je za politiku nije briga dovoljno je da kima glavom na ono što pričaju ostali članovi obitelji, a zatim ode na wellnes ili u Afriku naslikavati se s mališanima poput ovog iz Reggiejevog avatara.

Putuje po svijetu, radi što želi, ne zamara se aposlutno ničime s čime ne želi biti opterećena. Može se obrazovati ako želi, a jedino što se očekuje od nje je da rodi nekoliko komada djece, bude lijepa i elegantna i stoji uz svog muža.

Ja ne bih mogla, srce bi mi se slomilo na crnom kontinentu među onom sirotinjom, šutjeti ne znam i (skoro) svakom loncu moram biti poklopac, mogućnost izbora cijenim više od svog novca na svijetu koji mogu zamisliti (s napomenom da je to vrlo ograničena svota koju njihov imetak debelo premašuje - ja nemam pojma koliko je to milijardu funti, imam u glavi sliku onog strica od Paje Patka koji se valja u zlatnicima) i nikako ne bih mogla unaprijed odustati od skrbništva bez obzira na uvjete koji su doveli do razvoda braka.

Rađe ću jesti grah, voziti se busom i mozgati gdje bih mogla utrpati još jednu komodu. Barem mogu opsovati ako mi se psuje. A ne psujem.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:25   #23
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Uvjerena sam da bi to mnogim ljudima odgovaralo.
Što te uspjelo uvjeriti u to kad se iz svih postova na temi vidi da se nitko ne bi mjenjao s njom?
Vedranna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:29   #24
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Ja ne bih mogla, srce bi mi se slomilo na crnom kontinentu među onom sirotinjom
Ej, ona je Engleskinja. Puca njoj za tu sirotinju, pa oni su je i stvorili.

Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Na cijeli život? Ne, ne i ne. Moja sloboda nema cijenu.
Divna nam je sloboda, možemo biti konzumove blagajnice za 2800 kuna.

Tu slobodu bih prodao i za manje nego što nudi Viljam. Ma zapravo, poklanjam je.

Ali ja bih se udao za kraljicu, ne za Viljama, i onda bih si vodio ratove po Evropama i Afrikama.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:30   #25
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ajmo u malu malo saljivu diskusiju!

Bili mjenjali se sa Kate, na dan, noc, cili zivot?

Zasto bi, zasto nebi?


Mislim da je tesko pitanje, jer sjedne strane valjda ce se njoj ostvariti san pola Engleski cura, a s druge s strane izvan palace, vise se nemoze sama popisati!

Ne bi se mjenjala. Kate ne smije opsovat, mora živjet po pravilima, svaka stvar je detaljno obrađena kako se ona treba ponašat i šta treba napravit. Predbračni ugovor, to šta je potpisala da u slučaju razvoda, djeca će pripast Williamu - ja to ne bi mogla tako. Tražila bi skrbništvo. A i mogu opsovat, derat se, bit svakom loncu poklopac...Ona to, eto, ne može
WuuLa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:32   #26
Quote:
WuuLa. kaže: Pogledaj post
Kate ne smije opsovat, mora živjet po pravilima, svaka stvar je detaljno obrađena kako se ona treba ponašat i šta treba napravit.


Malo pretjerujete. Čak ni na dvoru više nije 18.st.
Vedranna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:35   #27
Quote:
Vedranna kaže: Pogledaj post


Malo pretjerujete. Čak ni na dvoru više nije 18.st.
Ti stvarno misliš da se od nje ne očekuje da slijedi njihova pravila i da su na dvoru ležerni?
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:37   #28
Quote:
Vedranna kaže: Pogledaj post
Što te uspjelo uvjeriti u to kad se iz svih postova na temi vidi da se nitko ne bi mjenjao s njom?
Ne bi se nitko s teme, ali nekako mi se čini da je svijet pun sponzoruša kojima je bitna samo lova i status. Ne znam, možda se varam.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:40   #29
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Ti stvarno misliš da se od nje ne očekuje da slijedi njihova pravila i da su na dvoru ležerni?
Mislim da ta pravila nisu tak pretjerana kao što si navela. Na dvoru vjerojatno postoji vrijeme kad su ležerni a pred medijima je slika malo dotjerana kao i svagdje uostalom.
Vedranna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:44   #30
Quote:
Vedranna kaže: Pogledaj post


Malo pretjerujete. Čak ni na dvoru više nije 18.st.
Tako je. Kraljica majka bez problema izgovara psovke poput "silly cow".
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 16:48   #31
Sad vidim na čije je mjesto pretendirala naša Jelenica kad je pjevala da želi biti-'žena, majka, kraljica'.

Šalu na stranu. Možda i bih, ne znam, nisam se našla u situaciji u kojoj me zaprosio princ.
__________________
Put that cookie down!
SwayOdd is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 17:00   #32
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ej, ona je Engleskinja. Puca njoj za tu sirotinju, pa oni su je i stvorili.

ahaha volem vrrrleta, kako je prozro pogane imperijaliste.

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post

Divna nam je sloboda, možemo biti konzumove blagajnice za 2800 kuna.

Tu slobodu bih prodao i za manje nego što nudi Viljam. Ma zapravo, poklanjam je.
zapravo, kad malo bolje razmslim, mala se savim dobro udala.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 17:29   #33
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ajmo u malu malo saljivu diskusiju!

Bili mjenjali se sa Kate, na dan, noc, cili zivot?

Zasto bi, zasto nebi?


Mislim da je tesko pitanje, jer sjedne strane valjda ce se njoj ostvariti san pola Engleski cura, a s druge s strane izvan palace, vise se nemoze sama popisati!
ma ne bi. ne bih htjela živjeti pod povećalom.
vrlo rado bi više para, ali ne treba mi previše. samo da mogu živjeti normalno, bez one neke brige.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:28   #34
čitam naslov već treći put i još uvijek ne razumijem

odgovor je (valjda) ne. ako sam iole shvatila o čemu bi se moglo raditi
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:38   #35
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Bili mjenjali se sa Kate, na dan, noc, cili zivot?
Bi, na cili zivot.

Quote:
Zasto bi, zasto nebi?
Za lovu.
Ja njoj moju ona meni svoju i problem (moj) rijesen, njen tek pocinje
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:40   #36
Nikad se ne bih mijenjala s njom. Inače nisam ljubiteljica svadbi i ne mislim se udavati pa možda nisam pravo mjerilo, ali to njihovo vjenčanje bi bila moja najgora noćna mora - to je obična predstava za javnost i to mi se ne sviđa. Shvaćam da žive u takvom svijetu, ali ja ne bih.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:43   #37
Ne. Zašto bih htjela živjet pod takvom prismotrom, imat muža koji je princ pa sam stoga prisiljena slijedit svakakve glupe protokole, da ne spomenem da svake godine postaje sve ružniji i sve sličniji svom ocu koji je impresivno ružan. Iako za djecu nemam nikakvih interesa, zamislila sam da imam i da ih planiram imat i da onda moram kao ona potpisat da ću ako se razvedemo ostavit djecu njemu. Ono, rodim tu djecu i onda mi kraljevska obitelj velikodušno dopusti da ih nakon razvoda čak i posjećujem. Blago meni.

Al udala bi se za nekog bogatog i superzgodnog koji nema cijelu naciju iza sebe koja bulji u sve kaj radimo. Šta da ne. Pa, ne diskriminiram ja protiv bogatstva. Nedajbože.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:46   #38
Quote:
mali buco kaže: Pogledaj post
čitam naslov već treći put i još uvijek ne razumijem
ah, cari neformalnog pisanja na forumu

OT jok.
on je bio zgodnicki prije 10ak godina, sad je pljunuti cale.
da ne mogu nosom mrdnuti nigdje bez da me slikaju - no vej hozej.
lova - mah, ne znam, bio bi mi to preveliki sok, vec sam naucila na ovu svakodnevnicu
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 18:50   #39
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
ah, cari neformalnog pisanja na forumu
misliš, čari tipfelerskog pisanja (i gramatikafree, naturelmon )

Quote:
OT jok.
on je bio zgodnicki prije 10ak godina, sad je pljunuti cale.
da ne mogu nosom mrdnuti nigdje bez da me slikaju - no vej hozej.
lova - mah, ne znam, bio bi mi to preveliki sok, vec sam naucila na ovu svakodnevnicu
viš, viš, kolo sreće se okreće

prije 10ak godina je harry bio ružnjikavi kukuruz, a sad je

a william je sad ko ofucana pudla

ne, ne bih se mijenjala s katicom.
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 19:58   #40
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
samo za lovu, za niš' drugo.
mislim za tu lovu, ali bez obaveza - svih, i familijarnih i protokolarnih. daklem, samo cash (ma može i nekretnine ), bez ostalih okolnosti.

dobro, ne zvuči romantično, ali ja nisam zaljubljena u willa, a ona, nadam se, je. pitala si za šta bi se mijenjala, e pa za financijsko stanje.

za sve one kaj govore da ona ne zna u kaj ulazi: pa, pobogu, 9 godina hodaju, valjda je imala lijepog vremena razmislit.


diana je imala 20 godina kad se udavala za tipa s kojim praktički i nije hodala, ova ima skoro 30. nije to ista situacija.
Slažem se
tina1404 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.