Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2015., 22:14   #6581
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Obzirom na obrazovanje, stvarno ne znam sto bi Predrag Matic radio u diplomaciji.
Čuj, izvukao si najnebitniji dio iz ove moje "analize".
Al nema veze, svak vidi ono što želi.
Geunf433 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 23:16   #6582
Quote:
Geunf433 kaže: Pogledaj post
1. Odlazak u diplomaciju nakon ministarskog mandata, skupa sa malim Glavaševićem.
Uz bogat diplomatski rijecnik kakvim se sluzi, jedino bi mogao ako bi onaj tko ga drzi zaista zelio stetiti ugledu RH. S obzirom da imamo predsjednicu, uvjeren sam da ona ne bi stavila svoj potpis na taj akt.

Quote:
Geunf433 kaže: Pogledaj post
2. Saborska klupa u kvoti "Kradepe" mandata.
Nemoguce, ima tamo jacih igraca, on je svoje odradio.

Quote:
Geunf433 kaže: Pogledaj post
3. Sljedećih 5 godina na Pantovčaku u svojstvu savjetnika, pa u Predsjedničku mirovinu. Koja bi mu bila približno podjednake visine, kao ona koju je napustio.

A za sve to je bio potreban preduvjet, ostanak "Nove Pravednosti" na Pantofčaku (što bi rekla Pusićka). Čini mi se da je upravo to bio razlog njegovog sinoćnjeg bijesa i tuge, a ne "Ljubav" prema Yusipoviću.

Evo to je moja skromna analiza.
Ovo je dobar put - "Pravi put"
sb323ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 10:30   #6583
Quote:
Geunf433 kaže: Pogledaj post
Ne bih rekao da je tako, prijatelju.
Kada ponovno zasnuješ radni odnos ( A biti ministar jest radni odnos pravno gledajući ), automatski si se odrekao prethodno utvrđene nesposobnosti za rad, što i jest temelj za tvoju invalidsku mirovinu. A ne visina postotka invalidnosti koju imaš. Probaj ti svoju INVALIDSKU mirovinu (ako si u njoj) staviti u mirovanje, pa da čuješ što će ti reći u HZMO-u. A PMF je imao 100% opću nesposobnost za rad, vezano uz čl. 2 stavak 2 ZOPHBDR-a.
Tako da, imat će pravna služba HZMO-a posla. A mislim da će i javnost biti zainteresirana.
Na žalost ovdje ti je što vrijedi za jupitera ne vrijedi za vola.
Da, trebalo bi biti tako,jer je svojim djelovanjem (angažmanom) potvrdio da nije 100 nesposoban za rad, i po meni bi trebao ponovno na vještačenje za ocjenu radne sposobnosti.
No na žalost Zakon mu j dao tu mogućnost da mirovinu stavi u mirovanje, jer je stečena po posebnim propisima, kao i pojedini zastupnici koji su uzeli mirovinu i stavili je u mirovanje za vrijeme zastupničkog mandata jer je po posebnim propisima.

Tako da ju Fred može sutra aktivirati jednako kao što je to učinio Sabo kad je bio gradonačelnik, odnosno nakon što to više nije.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 12:20   #6584
Opet sam pogledao njegovu izjavu iz izborne noći i vidim kako spominje ono malo što mu je još ostalo u džepovima, njegova primanja su "malo"?
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 12:49   #6585
Quote:
beli631 kaže: Pogledaj post
Opet sam pogledao njegovu izjavu iz izborne noći i vidim kako spominje ono malo što mu je još ostalo u džepovima, njegova primanja su "malo"?
Kako ono kaze Banac "Pustite ga jos 5 minuta"...
sb323ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 23:32   #6586
Evo novih umotvorina ministra Freda:
Quote:
Istaknuo je i da se o njemu sve zna, da su se "raspitali dobro o njemu i da znaju sve", od toga tko mu je bio djed i baka i sva rodbina, ali "jedino što se valjda nisu raspitali koliko mu je duga ona stvar".
I nakon toga veli da se samo boji da ga žene ne napadnu

http://direktno.hr/en/2014/domovina/...-ona-stvar.htm
gara1914 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 23:39   #6587
Quote:
gara1914 kaže: Pogledaj post
Evo novih umotvorina ministra Freda:


I nakon toga veli da se samo boji da ga žene ne napadnu

http://direktno.hr/en/2014/domovina/...-ona-stvar.htm
Vec je netko napisao: Fredu se povecao PTSP.
sb323ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 01:58   #6588
Quote:
gara1914 kaže: Pogledaj post
Evo novih umotvorina ministra Freda:


I nakon toga veli da se samo boji da ga žene ne napadnu

http://direktno.hr/en/2014/domovina/...-ona-stvar.htm
Uvijek je lijepo znati da doista intelektualna elita vodi Hrvatsku.
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 07:23   #6589
Quote:
gara1914 kaže: Pogledaj post
Evo novih umotvorina ministra Freda:


I nakon toga veli da se samo boji da ga žene ne napadnu

http://direktno.hr/en/2014/domovina/...-ona-stvar.htm
Vidim voli pricati o postenju.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 09:07   #6590
Quote:
gara1914 kaže: Pogledaj post
Evo novih umotvorina ministra Freda:


I nakon toga veli da se samo boji da ga žene ne napadnu

http://direktno.hr/en/2014/domovina/...-ona-stvar.htm
To još nije pravo lice Freda.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 09:15   #6591
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
To još nije pravo lice Freda.
Ne nam koliko je lažirao, ali u njegovim istupima osim zloće ima puno neuravnoteženosti. Meni ne izgleda čisto.
Perka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 11:39   #6592
Quote:
Perka kaže: Pogledaj post
Ne nam koliko je lažirao, ali u njegovim istupima osim zloće ima puno neuravnoteženosti. Meni ne izgleda čisto.
Da, samo to nisu posljedice rata.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 13:24   #6593
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
To još nije pravo lice Freda.
Ma da, nemoj me plasiti.
sb323ar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 13:24   #6594
Quote:
Perka kaže: Pogledaj post
Ne nam koliko je lažirao, ali u njegovim istupima osim zloće ima puno neuravnoteženosti. Meni ne izgleda čisto.
Naravno da ne izgleda, jer lik je izvan kontrole i vodi jedan tako važan resor.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 11:53   #6595
Quote:
Perka kaže: Pogledaj post
Ne nam koliko je lažirao, ali u njegovim istupima osim zloće ima puno neuravnoteženosti. Meni ne izgleda čisto.
to je sve politika...
nakon ocaja i jada zbog gubitka statusa koje je imao, sad se treba vratiti na primanja koja ga sljeduju kao branitelja. ali kako da opet dobije sve benefinicije, kada je radio kao ministar, vodio resor?? znaci smatrao se 100% zdravom osobom! sada brizni Predrag pokusava nama prikazati da mu se opet vracaju traume i da mu PTSP opet stvara velike probleme. tomu slijedi lijecnicka komisija, koja ce ga proglasiti 100 % invalidom...

nesto je u tim ocima zlobno i pohlepno.
Mammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 08:08   #6596
Quote:
Perka kaže: Pogledaj post
Ne nam koliko je lažirao, ali u njegovim istupima osim zloće ima puno neuravnoteženosti. Meni ne izgleda čisto.
Ne bih rekao da su njegovi istupi neuravnoteženi, nego naprotiv, svaki njegov istup planski je usmjeren protiv jednog točno određenog dijela hrvatskoga društva.

Fred se savršeno uklopio u aktualnu vlast koja antihrvatskom politikom pokušava stvoriti nekakvo, samo njima bolje društvo..

Fred je na početku omalovažavao i vrijeđao KC, pa zatim Stožer za obranu hrvatskog Vukovara, pa je zatim, baš kao i prva vanjska ministarka gđa Pusić, koja je pozvala silovane žene DR-a na sudjelovanje u mimohodu drugačije seksualno orijentiranih, podlo i zlurado pozvao branitelje da osiguravaju lezbopederske parade..

Ne znam točno kakav mrak moraš imati u glavi da se kao visoki časnik, branitelj, ministar i predstavnik braniteljske i stradalničke populacije ideš naslađivati sa mirovinom jednog 100% HRVI, a k tome još smatraš da zaslužuješ čin generala.

Da nije baš načisto, Predrag je dokazao više puta, samo što to najvjerojatnije nije posljedica PTSP-a, nego je posljedica nečeg sasvim drugog..
metalHamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 08:42   #6597
matić je korisna budala.
nikakve državne karijere, poslije sloma josipovića, ne dolaze u obzir. kao korisna budala on odrađuje posao za koji je prirodno nadaren.
neometan je došao do ove pozicije, lažirao vrijeme, ulogu, invalidnost, odličja iz domovinskog rata i postao ministar, a mi smo se počešali tek kad je nas zasvrbilo.
sutra ga vidim u nekom stožeru za prava hrvatskih branitelja, jer će se OPET sve ovo zaboraviti.
TAKVI SMO MI HRVATI.
thrgovi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:28   #6598
Pošten do bola!Toliko da je napeglao službenu karticu što prosječan Hrvat ne zaradi u par godina. Koja nizina od čovjeka! A nije ga sram bilo radit dijagrame i cirkuse od penzije 100 postotnog invalida Domovinskog rata. Glogoški se ne može odreć invalidnosti za razliku od našeg poštenog Matića, koji je popeglao malo karticu, valjda da bi kompezirao lovu koju zbog toga gubi. Ništa lažno! Što bi se reklo tko o čemu, kurva o poštenju!
livy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:26   #6599
http://www.jutarnji.hr/globus-otkriv...-kuna/1278360/


__________________
JEAN MICHEL NICOLLIER " Ovdje sam u dobru i u zlu. U dobru i u zlu. '' -RIP
kobrin sin is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 21.01.2015., 15:33   #6600
To nije ni slučajno za ostavku
Cisco Kid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.