Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 00:10   #8541
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
zbog takvih "odabranih" kao predrag, ljudi i odlaze iz hrvatske.

samo nije mi jasno zasto mislis da npr orjunasi, udbasi i ateisti ne gustaju kad hrvati napustaju hrvatsku? zasto bi bili samo katolici i domoljubi?
Možda svi ti koje si nabrojao i guštaju ali ne izgovaraju javno pa ne možemo biti sigurni, ali zato nam je katolička, domoljubna predsjednica objavila da su nam granice otvorene i da nas nitko ne drži ovdje, predsjednik vlade također, a po upisima desnih vidim da križaju dane u kalendaru do odlazaka
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 16:28   #8542
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Ljudi odlaze zadnje dvije godine kao nikada...

Iz to vecinom iz podrucja pod vlasti HDZ-a...

Pametnome dovoljno...

Matic je samo jos jedna sirovina zeljna paznje...



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Izgleda da HDZ vlada u cijeloj istocnoj Europi.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 12:07   #8543
sukladno najavi, kad cemo saznat datum odlaska predraga matica u inozemstvo?

http://www.index.hr/mobile/clanak.as...esti&id=991350
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 15:36   #8544
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
sukladno najavi, kad cemo saznat datum odlaska predraga matica u inozemstvo?

http://www.index.hr/mobile/clanak.as...esti&id=991350
Meni je najjače kad Predrag spominje skandinavske zemlje kao ideal. Nema te skandinavske zemlje u kojoj će takvima kao on biti bolje nego u Hrvatskoj. Nikud on neće. Nemojte vjerovat da će ovaj saborski zastupnik Socijaldemokratske partije (SDP) ikud ići. Jedino mi je žao sirotinje koja mu vjeruje i glasa za njega i Partiju.
analitikos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 16:42   #8545
Jako teško da uopće postoji ITKO tko bi vjerovao Fredu Matiću... Invalidnost od 80% na osnovu PTSP-a, i radna nesposobnost 100%, a on u to vrijeme svakog tjedna hakla mali nogomet skupa s Ivom Josipovićem... Godinama uopće ne troši lijekove, i onda slijedi čudesno ozdravljenje skupa s blistavom političkom karijerom. Ministar branitelja koji se sprda s braniteljima i traži lažne.
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 18:08   #8546
Quote:
analitikos kaže: Pogledaj post
Meni je najjače kad Predrag spominje skandinavske zemlje kao ideal. Nema te skandinavske zemlje u kojoj će takvima kao on biti bolje nego u Hrvatskoj. Nikud on neće. Nemojte vjerovat da će ovaj saborski zastupnik Socijaldemokratske partije (SDP) ikud ići. Jedino mi je žao sirotinje koja mu vjeruje i glasa za njega i Partiju.
sutra cu kad uhvatim malo vremena poslati mail sdp-u da ih pitam hoce li matic i kad odseli biti saborski zastupnik sdp-a ili ce ga zamijenit nekim drugim. kad dobijem odgovor, javno cu ga objaviti ovdje. ili naravno ako ignoriraju i to cu napisati da ljudi znaju i budu informirani.
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:02   #8547
Frajer vam baci udicu, a vi se svi uhvatite kao somovi
-Nabat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:18   #8548
Quote:
-Nabat- kaže: Pogledaj post
Frajer vam baci udicu, a vi se svi uhvatite kao somovi
nelos pokusaj!

nazalost, citava milanoviceva vlada je kako ti kazes bacala udicu hrvatskoj sirotinji i skoro potpuno unistila drzavu.

puno bi bolje bilo da se konacno prime posla za koji su bolesno skupo placeni, a ne da bacaju udice.
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:20   #8549
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
Jako teško da uopće postoji ITKO tko bi vjerovao Fredu Matiću... Invalidnost od 80% na osnovu PTSP-a, i radna nesposobnost 100%, a on u to vrijeme svakog tjedna hakla mali nogomet skupa s Ivom Josipovićem... Godinama uopće ne troši lijekove, i onda slijedi čudesno ozdravljenje skupa s blistavom političkom karijerom. Ministar branitelja koji se sprda s braniteljima i traži lažne.
A sto Fred Matic moze raditi vani? Sto on ZNA raditi, da bi ga trebali vani... Ne čujem dobro, ne čujem dobro

Za njega izvan Hrvatske jedino ima mjesta u Bosni ili Srbiji, kao igrac u raznim politickim spletkama...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:52   #8550
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
A sto Fred Matic moze raditi vani? Sto on ZNA raditi, da bi ga trebali vani... Ne čujem dobro, ne čujem dobro

Za njega izvan Hrvatske jedino ima mjesta u Bosni ili Srbiji, kao igrac u raznim politickim spletkama...
a tko od naših političara uopće može, ne raditi van Hrvatske nego u realnom sektoru.
I zanimljivo da vas brinu samo jedni sa jednog spektra

Čudno kak je Matić ozdravil ali nije čudno kak je Crnoja ozdravil?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 20:18   #8551
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
a tko od naših političara uopće može, ne raditi van Hrvatske nego u realnom sektoru.
I zanimljivo da vas brinu samo jedni sa jednog spektra

Čudno kak je Matić ozdravil ali nije čudno kak je Crnoja ozdravil?
potpuno si u pravu. maticu i crnoji nije mjesto u hrvatskom parlamentu i hrvatskoj politici uopce. kako ce ljudi imat povjerenja u sabor kad tamo sjedi jedan predrag matic ili sutra mozda crnoja?
plavi pas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 12:15   #8552
Tko je ministar branitelja?

Predrag Matić Fred nije ministar već dvije godine. Zašto mu dajete na važnosti. Umjesto smjene nakon 555 dana prosvjeda Matić je izabran u Hrvatski sabor s više od 9000 preferencijanih glasova. Kako je to moguće.
Ne znam otkada nije ministar situacija ništa u društvu i među braniteljskom populacijom nije nimalo bolja. Zapitajte se zašto.
hum5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 18:56   #8553
Quote:
hum5 kaže: Pogledaj post
Predrag Matić Fred nije ministar već dvije godine. Zašto mu dajete na važnosti. Umjesto smjene nakon 555 dana prosvjeda Matić je izabran u Hrvatski sabor s više od 9000 preferencijanih glasova. Kako je to moguće.
Ne znam otkada nije ministar situacija ništa u društvu i među braniteljskom populacijom nije nimalo bolja. Zapitajte se zašto.
trolovi
ovi kaj dižu matzićevu temu i kaj nikak ne mogu pustiti ni Zokija

nečim moraju "pokriti" aktualne igrače
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 19:44   #8554
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
trolovi
ovi kaj dižu matzićevu temu i kaj nikak ne mogu pustiti ni Zokija

nečim moraju "pokriti" aktualne igrače
Poštovana,
mislim da ljudi ne pišu bez veze.
Mislim da su izazvani Fredovim izjavama.
Bez obzira što više nije ministar.
Mediji mu daju dosta veliku pažnju.
Znate onu: Akcija- reakcija
(a izgleda da ga čekaju neke istražne radnje po prijašnjim prijavama koje su ležale u ladicama).
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:04   #8555
Quote:
plavi pas kaže: Pogledaj post
potpuno si u pravu. maticu i crnoji nije mjesto u hrvatskom parlamentu i hrvatskoj politici uopce. kako ce ljudi imat povjerenja u sabor kad tamo sjedi jedan predrag matic ili sutra mozda crnoja?
Poštovani,
mi ne možemo imati povjerenja u ni jednu stranku.
Ovdje posebno napominjem izbor ministra branitelja.
Imali smo ovdje toliko negativnih komentara o Fredu.
Po meni zasluženih.
E, ali onda uleti ime Crnoja.
Od istih onih koji su gazili Freda.
Kao da nije bilo branitelja (pa ni ne mora biti branitelj) koji je čist u svakom pogledu.
A znam da ih ima.
I onda HDZ uleti svojom negativnom kadrovskom politikom.
Da, tu su posebni ulozi, posebna obećanja.
O Tomi M. ću pričekati. Dajem mu još vremena.
(bar ne vuče repove za sobom kao drugi, koliko znam)
pozdrav
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:16   #8556
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Izgleda da HDZ vlada u cijeloj istocnoj Europi.
aha sa ovom vladom to nema veze ali je zoki kriv kaj je ih otišlo koliko ono za vrijeme njegove "vladavine"

i nema veze kaj smo na pola negova mandata ušli u EU pa su se dodatno olakšale neke stvari oko odalzaka i smještavanja

a eto uza sav trud predjsednice da osigura bolju budućnost
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:18   #8557
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Poštovana,
mislim da ljudi ne pišu bez veze.
Mislim da su izazvani Fredovim izjavama.
Bez obzira što više nije ministar.
Mediji mu daju dosta veliku pažnju.
Znate onu: Akcija- reakcija
(a izgleda da ga čekaju neke istražne radnje po prijašnjim prijavama koje su ležale u ladicama).
i to može biti
no po nickovima koji pišu njima ne treba nikakva akcija sa te strane spektra
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:27   #8558
Quote:
Zlikavac kaže: Pogledaj post
Poštovani,
mi ne možemo imati povjerenja u ni jednu stranku.
Ovdje posebno napominjem izbor ministra branitelja.
Imali smo ovdje toliko negativnih komentara o Fredu.
Po meni zasluženih.
E, ali onda uleti ime Crnoja.
Od istih onih koji su gazili Freda.
Kao da nije bilo branitelja (pa ni ne mora biti branitelj) koji je čist u svakom pogledu.
A znam da ih ima.
I onda HDZ uleti svojom negativnom kadrovskom politikom.
Da, tu su posebni ulozi, posebna obećanja.
O Tomi M. ću pričekati. Dajem mu još vremena.
(bar ne vuče repove za sobom kao drugi, koliko znam)
pozdrav
Crnoja je imao grijeha i grijeha, jer nije zivio na adresi na kojoj je prijavljen...

Bivsi ministar bez branitelja nije odgovorio ni na jedno od devet pitanja koje su mu postavili suborci... Podsjecam

1.Kako je moguće da gospodin Predrag Matić ‐ Fred ima status HRVI-a s tjelesnim oštećenjem od 80%, trajno? Kao što je poznato, imenovani je nakon okupacije Vukovara 19.11.1991. zarobljen i odveden u zatočeništvu. Prema pravilniku za ocjenu tjelesnog oštećenja imenovani s osnova boravka u zatočeništvu i PTSP‐a za kojeg sam tvrdi da ga ima, a što je izjavio gostujući u emisiji Aleksandra Stankovića Nedjeljom u 2 dana 18.11.2007., ne može imati veće oštećenje od 60%, to je maksimum koji pravilnik dopušta.

2. Gospodinu Predragu Matiću ‐ Fredu 2000. godine utvrđen je potpuni gubitak preostale radne sposobnosti pri nadležnom liječničkom povjerenstvu mirovinskog invalidskog osiguranja RH, Područna služba Zagreb, te je ocijenjen potpuni, 100% gubitak radne sposobnosti, što je preduvjet za ostvarivanje vojno‐invalidske mirovine prema ZPHBDR-u. Gospodin Predrag Matić – Fred umirovljen je 2000. godine s činom brigadira.

3. Gospodin Predrag Matić ‐ Fred gostujući u emisiji novinara i urednika HRT-a Aleksandra Stankovića Nedjeljom u 2 dana 18.11.2007. izjavio je da boluje od PTSP‐a, ali da ne konzumira nikakvu terapiju.

4. Kako je moguće da osoba kojoj je utvrđen potpuni gubitak radne sposobnosti, tj. 100% invaliditet s pravom na vojno‐invalidsku mirovinu, te koja boluje od PTSP‐a obnaša dužnost savjetnika predsjednika RH, igra mali nogomet svakog tjedna s predsjednikom, bude član odbora za obranu, te sada i ministrar hrvatskih branitelja.


5. Kako je moguće da gospodin Predrag Matić ‐ Fred sebe naziva dragovoljcem Domovinskog rata, kada je među Vukovarcima opće poznata činjenica da je mobiliziran mjesec i pol dana prije okupacije Vukovara, točnije 04.10.1991., a mobilizirala ga je vojna policija zajedno s njegovim prijateljem Jeftićem kojeg je predložio za odličje predsjedniku Mesiću. Kako je moguće da se dragovoljcem predstavlja osoba koja je zajedno s djecom Vukovara u svibnju, lipnju i kolovozu 1991. bila smještena na obali?

6. Kako je moguće da gospodin Predrag Matić ‐ Fred izjavi u Novinarskom domu na okruglom stolu da on osobno poznaje najmanje „5 lažnjaka" aludirajući na lažne branitelje, a da do današnjeg dana nije prijavio niti jednog od tih spomenutih 5?

7. Kako je moguće da Predrag Matić ‐ Fred dobije stan iz stambenog fonda za stradalnike Domovinskog rata te u okviru toga i kvadraturu za nevjenčanu suprugu koja je prema dostupnim informacijama još uvijek u službenom braku u Republici Srbiji?

8. Kako je moguće da Predrag Matić – Fred bude odlikovan Redom Hrvatskog križa kada je poznato da se to odlikovanje dodjeljuje samo osobama koje su teško ranjene u obrani suvereniteta i integriteta RH, a gospodin Matić nije ni lakše, a kamoli teže ranjavan?

9. Kako je moguće da Predrag Matić – Fred u svom životopisu napiše da je „tijekom rata obnašao gotovo sve funkcije, od zapovjednika voda do zapovjednika bojne", kada je to LAŽ? Zna se da je pok. general Blago Zadro bio zapovjednik bojne u kojoj je bio mobilizirani vojnik Predrag Matić – Fred. Nakon smrti generala Zadre zapovijedanje bojnom je nastavio pok. Marko Babić i Ivo Kovačić. Zar ga nije sramota tako gaziti po kostima mrtvih heroja Vukovara i uzimati sebi nešto što nikada nije bio?

I po čemu je on usporediv s Crnojom?
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost
IscoAlarcon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:47   #8559
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
Crnoja je imao grijeha i grijeha, jer nije zivio na adresi na kojoj je prijavljen...

Bivsi ministar bez branitelja nije odgovorio ni na jedno od devet pitanja koje su mu postavili suborci... Podsjecam

1.Kako je moguće da gospodin Predrag Matić ‐ Fred ima status HRVI-a s tjelesnim oštećenjem od 80%, trajno? Kao što je poznato, imenovani je nakon okupacije Vukovara 19.11.1991. zarobljen i odveden u zatočeništvu. Prema pravilniku za ocjenu tjelesnog oštećenja imenovani s osnova boravka u zatočeništvu i PTSP‐a za kojeg sam tvrdi da ga ima, a što je izjavio gostujući u emisiji Aleksandra Stankovića Nedjeljom u 2 dana 18.11.2007., ne može imati veće oštećenje od 60%, to je maksimum koji pravilnik dopušta.


2. Gospodinu Predragu Matiću ‐ Fredu 2000. godine utvrđen je potpuni gubitak preostale radne sposobnosti pri nadležnom liječničkom povjerenstvu mirovinskog invalidskog osiguranja RH, Područna služba Zagreb, te je ocijenjen potpuni, 100% gubitak radne sposobnosti, što je preduvjet za ostvarivanje vojno‐invalidske mirovine prema ZPHBDR-u. Gospodin Predrag Matić – Fred umirovljen je 2000. godine s činom brigadira.

3. Gospodin Predrag Matić ‐ Fred gostujući u emisiji novinara i urednika HRT-a Aleksandra Stankovića Nedjeljom u 2 dana 18.11.2007. izjavio je da boluje od PTSP‐a, ali da ne konzumira nikakvu terapiju.

4. Kako je moguće da osoba kojoj je utvrđen potpuni gubitak radne sposobnosti, tj. 100% invaliditet s pravom na vojno‐invalidsku mirovinu, te koja boluje od PTSP‐a obnaša dužnost savjetnika predsjednika RH, igra mali nogomet svakog tjedna s predsjednikom, bude član odbora za obranu, te sada i ministrar hrvatskih branitelja.


5. Kako je moguće da gospodin Predrag Matić ‐ Fred sebe naziva dragovoljcem Domovinskog rata, kada je među Vukovarcima opće poznata činjenica da je mobiliziran mjesec i pol dana prije okupacije Vukovara, točnije 04.10.1991., a mobilizirala ga je vojna policija zajedno s njegovim prijateljem Jeftićem kojeg je predložio za odličje predsjedniku Mesiću. Kako je moguće da se dragovoljcem predstavlja osoba koja je zajedno s djecom Vukovara u svibnju, lipnju i kolovozu 1991. bila smještena na obali?

6. Kako je moguće da gospodin Predrag Matić ‐ Fred izjavi u Novinarskom domu na okruglom stolu da on osobno poznaje najmanje „5 lažnjaka" aludirajući na lažne branitelje, a da do današnjeg dana nije prijavio niti jednog od tih spomenutih 5?

7. Kako je moguće da Predrag Matić ‐ Fred dobije stan iz stambenog fonda za stradalnike Domovinskog rata te u okviru toga i kvadraturu za nevjenčanu suprugu koja je prema dostupnim informacijama još uvijek u službenom braku u Republici Srbiji?

8. Kako je moguće da Predrag Matić – Fred bude odlikovan Redom Hrvatskog križa kada je poznato da se to odlikovanje dodjeljuje samo osobama koje su teško ranjene u obrani suvereniteta i integriteta RH, a gospodin Matić nije ni lakše, a kamoli teže ranjavan?

9. Kako je moguće da Predrag Matić – Fred u svom životopisu napiše da je „tijekom rata obnašao gotovo sve funkcije, od zapovjednika voda do zapovjednika bojne", kada je to LAŽ? Zna se da je pok. general Blago Zadro bio zapovjednik bojne u kojoj je bio mobilizirani vojnik Predrag Matić – Fred. Nakon smrti generala Zadre zapovijedanje bojnom je nastavio pok. Marko Babić i Ivo Kovačić. Zar ga nije sramota tako gaziti po kostima mrtvih heroja Vukovara i uzimati sebi nešto što nikada nije bio?

I po čemu je on usporediv s Crnojom?
Poštovani,
hvala na odgovoru.
Pa kada već pišete bio bi red da i stavite link
To su ono kao osnovna pravila ili ste Vi autor gornjeg komentara u potpunosti.
Sa poštovanjem,
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 21:08   #8560
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
i to može biti
no po nickovima koji pišu njima ne treba nikakva akcija sa te strane spektra
Pa ovo je Forum.hr.
Sa svojim pravilima. Korisnici pišu po svojim ideološkim uvjerenjima.(normalno)
Neki po zadatku, a neki iz gušta.
Osobno mi je žao što su neki nestali.
Pogotovo od kada se promijenila Vlada.

Pozdrav,
Zlikavac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.