Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2012., 18:17   #1
Milijan Brkić

Evo jos jedne licnosti koja zasluzuje svoju temu.

Jarnjak je kao tajnik HDZ-a imao prilicno dalek doseg u svakodnevnoj politici, pa me zanima koliko ce vazan biti Brkic i kakvo vam je misljenje o njemu?

Je li on sad de facto drugi covjek u HDZ-u?

Kratak bio:

http://www.vecernji.hr/vijesti/tko-j...-clanak-414241
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 18:20   #2
Milijan, ne Miljan.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 18:22   #3
Sudeći po ovom životopisu mislim da je podoban za budućeg predsjednika ili premijera države, a ako zatreba i da bude novi Vrhovnik. U svakom slučaju nam treba više ovakvih ljudi.
__________________
The name Croats gained among the Slavs the sacral importance since it was connected with the victory over the Goths and their yoke shaken off.
Майоров А.В., Великая Хорватия: Этногенез и ранняя история славян Прикарпатского региона, str. 187
Sajuuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 18:23   #4
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Milijan, ne Miljan.
isprika, ispravljeno
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 20:41   #5
Nisam do sada ni čuo da je naređeno da se nasilno guše mirni prosvjedi u Sinju.
Treba imati muda odbiti zapovjed, ne slažem se uvije,ali ovaj puta 100%
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 12:40   #6
Meni zvuči dobro i nadam se da će se HDZ pretvoriti u pravu hrvatsku stranku koja štiti interese hrvatskih građana i ne veliča (niti opravdava) ljude koji su vršili zločine nad Hrvatima.
luckylady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 14:14   #7
S Tomislavom Karamarkom prijatelj je već dvadesetak godina, a čovjek od njegova iznimnog povjerenja postao je 1995. godine kada je Milijan, kako nam pričaju ljudi koji dobro poznaju njega i Tomislava, kao dozapovjednik Alfi i podstanar s obitelji odbio ključeve od ponuđenog stana u Zagrebu. Naime, Brkić je rekao da ne može uzeti stan dok su podstanari udovice njegovih suboraca iz postrojbe. Otad su njih dvojica nerazdvojni, pa ga je Karamarko 2005. pozvao u POA-u, a kasnije kada je postao ministar i u sam vrh policije.

http://www.vecernji.hr/vijesti/tko-j...-clanak-414241

Kad ovako nešto običan čovjek pročita, odmah dobije nadu da ipak ima pravih ljudi koji imaju svoje ideale i principe, i koje se ne može slomiti, te da nije sve izgubljeno kao što nas pokušavaju ubiti u pojam tuđi plaćenici. Također, čitajući ovaj članak a i ostale, ne mogu da se ne upitam u što to gledaju oni koji viču da se u HDZ-u ništa nije promijenilo? Promijenilo se i te kako, ali još više promjena tek dolazi.

Mene osobno posebno veseli čoporativno režanje mutnih faca i njihovo preznojavanje, jer je sve ovo jedan veliki znak da se cjelokupno političko ozračje u Hrvatskoj stubokom mijenja, i da beskrupulozni i besprizorni nisu više sigurni u svoju nedodirljivost.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 14:41   #8
Neznam o čovjeku ama baš ništa,osim da su ga neki iz tih branši jako poštovali
kao profesionalca i imali prema njemu respekt......ako je tako onda super....
Samo naprijed.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 15:40   #9
Čovjek neslomljivih principa,ako će takvi graditi moderni HDZ moj glas imaju
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 16:36   #10
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Čovjek neslomljivih principa,ako će takvi graditi moderni HDZ moj glas imaju
Je li u slučaju Norca, riječ o principima ili prijateljstvu? I nije li Brkić pratio Norca k istražnom sucu u Rijeci, do kojega nisu stigli?
__________________
Nisam bio punoljetan kad su se kupovale dionice
sepeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 23:08   #11
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
isprika, ispravljeno
Kako si to uspio?
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 20:41   #12
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Čovjek neslomljivih principa,ako će takvi graditi moderni HDZ moj glas imaju
akhem... lijepo to zvuči na papiru i istina je sve što piše u večernjaku... svaka čast, no ...

O nesalomnljivim principima je riječ.

Zadnje uređivanje frch : 02.06.2012. at 20:47.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 20:46   #13
Quote:
sepeam kaže: Pogledaj post
Je li u slučaju Norca, riječ o principima ili prijateljstvu? I nije li Brkić pratio Norca k istražnom sucu u Rijeci, do kojega nisu stigli?
O principu je riječ. Ja kad sam u ruke dobio upitnik u kojem je pisalo da li bi, da znam lokaciju Generala Ante Gotovine to prijavio, odgovorio sam da ne bi. Stvar principa, čovjeka ne poznajem.
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 00:36   #14
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
O principu je riječ. Ja kad sam u ruke dobio upitnik u kojem je pisalo da li bi, da znam lokaciju Generala Ante Gotovine to prijavio, odgovorio sam da ne bi. Stvar principa, čovjeka ne poznajem.
To poštujem.

Ja isto javno želim reći da generala Gotovinu ne bi izdao da sam kojim slučajem znao lokaciju di se nalazi.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 02:37   #15
Smile

Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
To poštujem.

Ja isto javno želim reći da generala Gotovinu ne bi izdao da sam kojim slučajem znao lokaciju di se nalazi.
Ne bi ni ja, on je bio časnik od glave do pete.
Nije rokal stare babe s leđa u potiljak ko Norac da se dokaže idolu Oreškoviću
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 14:44   #16
Kako je Norac uspio izgraditi svoj život iz zatvora,fascinantno je.Preporučam svakom ratni zločin i kojih desetak godina ćuze.

Nije dobro da se ime gen.A.Gotovine spominje u istom kontekstu sa gornjim.Gotovina je profesionalni vojnik,zaslućan borac i strateg.A ovaj je vlaški konobar.
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 16:39   #17
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Kako je Norac uspio izgraditi svoj život iz zatvora,fascinantno je.Preporučam svakom ratni zločin i kojih desetak godina ćuze.

Nije dobro da se ime gen.A.Gotovine spominje u istom kontekstu sa gornjim.Gotovina je profesionalni vojnik,zaslućan borac i strateg.A ovaj je vlaški konobar.
Odkad je vama Gotovina mio
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 17:25   #18
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
To poštujem.

Ja isto javno želim reći da generala Gotovinu ne bi izdao da sam kojim slučajem znao lokaciju di se nalazi.
Zašto gaj e onda kao prijatelj u dogovoru sa tadašnjim vlastima pratio do istražnog suca u Rijeci, kako bi na pola puta skrenuli ka Hercegovini...
__________________
Nisam bio punoljetan kad su se kupovale dionice
sepeam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 04:22   #19
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Odkad je vama Gotovina mio
Ti znaš tko je kome mio?
Gotovina je časnik, muškarac, profesionalac i sigurno nikad nije smaknuo nenaoružanog zarobljenika, pogotovo ne starce. I nije laprdao da prizna samo Maxa Luburića a ne Tuđmana i Stipetića.
Norac je bio prestrašeni balavac pod utjecajem mentora Oreškovića i nije znao ni što je ratni kodeks, stega, ništa...Franjo je to sve kužio, a ostalo je ružna strana povijesti
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 07:29   #20
Quote:
sepeam kaže: Pogledaj post
Zašto gaj e onda kao prijatelj u dogovoru sa tadašnjim vlastima pratio do istražnog suca u Rijeci, kako bi na pola puta skrenuli ka Hercegovini...
Podržao sam forumaša frch, tj. njegov stav!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:39.