Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 14:25   #2141
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ako mu se događa da mu tako odjednom pozli, onda ne bi smio voziti. U protivnom će jednog dana uzrokovati prometnu sa smrtnom posljedicom i naravno nece odgovarati... jer mu je pozlilo.

Isto kao što se Horvatinčiću aktivira "sinkopa" kad treba preko nekog proći gliserom.
Horvatinčiću se "aktivirala" sinkopa tek kad su ga odvjetnici uvjerili kako mu njegova prva priča, da je skakao po palubi i vikao da se Talijani maknu, nije mudar izbor


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 16:00   #2142
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Brz oporavak.
pridružujem se dobrim željama.

je li i vas Brkić podsjeća na Douga Stampera iz serije Kuće karata?
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 17:31   #2143
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
pridružujem se dobrim željama.

je li i vas Brkić podsjeća na Douga Stampera iz serije Kuće karata?
Istrošio se Milijan u predizbornoj kampanji i pri sakupljanju saborske većine. Koliko razgovora, ucjena i cjenkanja. Sirotica, nadam se da će mu predsjednica iz Poljske poslati zeku i majicu s Trumpovim autogramom.
Ne, mene podsjeća na Francisa, ali na Dougovoj funkciji. Doug je daleko emotivniji od Vase. Naš Vaso je racionalni operativac poput Franka.
Arya 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 18:20   #2144
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
A možda je i vozačku falsificirao.
Možda je počasna vozačka preko zamrlog Jarnjaka, a zgledi leve iti ne

http://www.jutarnji.hr/incoming/prom...ic2-060717.jpg
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 22:01   #2145
- Pitao me jesam li dobro i uputio mi je pismo i golem buket cvijeća. Izrazio je žaljenje i ispričao se zbog nezgode. Svaka mu čast, jako lijepo od njega - komentirala je vozačica tramvaja Marijana Špoljarić.

Fin gospodin
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 10:44   #2146
Bosanska glavurda je tvrda...Nego, tko će platiti štetu na vozilu i tramvaju ?
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 11:14   #2147
Na tramvaju Milijanovo osiguranje, odnosno osiguranje vozila kojim je upravljao

Na njegovom vozilu (ako je njegovo) zavisi ima li kasko; možda on, možda osiguranje


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 13:11   #2148
Platiti ćemo opet "mi" .. sigurno ima kasko, no zanimljivije je čemu mu služi službeni auto doli za obavljanje privatluka. No kampanja nevinosti od Sunca u ludaru i nepreglednom skretanju je već odrađena, mada se lijepo na slici vidi da postoji zrcalo. Siguran sam da mu ne bi bilo mučno da se i pogledao jer bi vidio i tramvaj. A tek "obleka" za službeni sastanak ...

https://adriaticmedianethr.files.wor...=all&strip=all

o znaku STOP i obavezno zaustavljanje da se ne priča .. eto još slika iz listopada 2011

https://www.google.hr/maps/@45.81294...7i13312!8i6656
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 08:48   #2149
Mulj d.o.o

http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...a/1019696.aspx
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 12:38   #2150
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Znakovit naziv firme!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:23   #2151
Vaso legendo :

Srbija je naša prijateljska zemlja, susjedna. Gospodin Vučić je u povijesti imao određena iskakanja s puta, malo je bio zalutao, već sam u više navrata to govorio i ne želim sad ponavljati. Mislim da je krajnje vrijeme da spustimo loptu, svi zajedno, i da se prestanemo bavit prošlošću i da jednostavno shvatimo da smo susjedi, da smo naslonjeni jedni na druge, da moramo zajedno živjeti. Samo mir i u mom dvorištu, ako nije mir i kod mog susjeda onda to nije dobro. Itekako podržavam razgovore, itekako podržavam taj sastanak i mislim da će on doprinjeti plodom, ali konkretnim djelima bez demagogije i bez priče", poručio je Brkić za RTL.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...o/1023482.aspx


Ko nas bre, zavadi ? :klap:
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:34   #2152
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Vaso legendo :

Srbija je naša prijateljska zemlja, susjedna. Gospodin Vučić je u povijesti imao određena iskakanja s puta, malo je bio zalutao, već sam u više navrata to govorio i ne želim sad ponavljati. Mislim da je krajnje vrijeme da spustimo loptu, svi zajedno, i da se prestanemo bavit prošlošću i da jednostavno shvatimo da smo susjedi, da smo naslonjeni jedni na druge, da moramo zajedno živjeti. Samo mir i u mom dvorištu, ako nije mir i kod mog susjeda onda to nije dobro. Itekako podržavam razgovore, itekako podržavam taj sastanak i mislim da će on doprinjeti plodom, ali konkretnim djelima bez demagogije i bez priče", poručio je Brkić za RTL.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...o/1023482.aspx


Ko nas bre, zavadi ? :klap:
Krv ti Irudovu j....
Nakon pročitane prve rečenice sam mislio da se zajebavaš i otišao provjerit.
Ja ne vjerujem
Fascinira me koje količine dreka su spremni progutati prvaci desnog krila KPH i njihovi pobornici i apologeti.
Lopate i lopate!

Bit ce ljupko za gledati kojom linijom ce sada ici Vasini/HDZ branioci
Što će mu KGK na to reći, ili su sad srpske čokoladice ok?
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 21:49   #2153
A da je slučajno bilo ovo:


Quote:
Srbija je naša prijateljska zemlja, susjedna. Gospodin Vučić je u povijesti imao određena iskakanja s puta, malo je bio zalutao, već sam u više navrata to govorio i ne želim sad ponavljati. Mislim da je krajnje vrijeme da spustimo loptu, svi zajedno, i da se prestanemo bavit prošlošću i da jednostavno shvatimo da smo susjedi, da smo naslonjeni jedni na druge, da moramo zajedno živjeti. Samo mir i u mom dvorištu, ako nije mir i kod mog susjeda onda to nije dobro. Itekako podržavam razgovore, itekako podržavam taj sastanak i mislim da će on doprinjeti plodom, ali konkretnim djelima bez demagogije i bez priče", poručio je Zoran Milanović za RTL.
Zanimala bi me reakcija recimo Brkića
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 22:46   #2154
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
A da je slučajno bilo ovo:




Zanimala bi me reakcija recimo Brkića
Da je to reka Zoran Milanović, ja bi pomislija da se još tamo od '91. slaže s Vučićem. Jer da se ne slažu, onda bi Milanović Zoran, uzeo pušku i potira Vučićeve nesritnjake.
Ali, da je to izjavia Fred Matić, Ante Kotromanović...reka bi, svaka čast lave. Bija si tamo kad im je tribalo slomit zube, i ako ti misliš da sad možemo bit prijatelji s njima, 'ko san ja da proturičim.
Da se razumimo: kad Plenković počne drobit o Domovinskom ratu, dobijem sindrom iritabilnog kolona.
__________________
Ovo je stvarno glup način za potrošit vrime, ali što se mora mora se
bo dernek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 05:36   #2155
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
A da je slučajno bilo ovo:




Zanimala bi me reakcija recimo Brkića


Već bi se lagano podizao pravovjerni šator na Markovom trgu...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 06:40   #2156
Samo da kažem da jedva čekam plavobilog i njegove upise ovdje .

Bit' će jako zabavno.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 08:15   #2157
Quote:
Vaso kaže:
Gospodin Vučić je u povijesti imao određena iskakanja s puta, malo je bio zalutao, već sam u više navrata to govorio i ne želim sad ponavljati.
Hej, I can relate. Tko od nas nije imao onu buntovnu četničku fazu u adolescenciji
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 10:12   #2158
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
A da je slučajno bilo ovo:

Quote:
Srbija je naša prijateljska zemlja, susjedna. Gospodin Vučić je u povijesti imao određena iskakanja s puta, malo je bio zalutao, već sam u više navrata to govorio i ne želim sad ponavljati. Mislim da je krajnje vrijeme da spustimo loptu, svi zajedno, i da se prestanemo bavit prošlošću i da jednostavno shvatimo da smo susjedi, da smo naslonjeni jedni na druge, da moramo zajedno živjeti. Samo mir i u mom dvorištu, ako nije mir i kod mog susjeda onda to nije dobro. Itekako podržavam razgovore, itekako podržavam taj sastanak i mislim da će on doprinjeti plodom, ali konkretnim djelima bez demagogije i bez priče", poručio je Zoran Milanović za RTL.

Zanimala bi me reakcija recimo Brkića
Ovo boldano bu sad uzeli kao istinitu Zokijevu izjavu
linkao - Cuka
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 10:50   #2159
Vaso humanista
skvoter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 11:39   #2160
Prekrasno mi je vidjeti kakve riječi Milijan rabi za Vučića, a kakve za Hrvate poput Milanovića.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:32.