Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2016., 11:39   #21
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Jedan od najsposobnijih generala HV-a...a pokazao se sposban i u biznisu. Nadajmo se da ce biti i sposoban ministar obrane!!
Duhovito...

No, za sposobnog ministra potrebno je znanje jezika, usavršavanje u struci, stalno praćenje tokova u svijetu, minimalna mudrost u lokalnom okruženju i financijska odgovornost i disciplina...
Krstičević mi se čini više da naginje folkloru.Načelno sve ok, ali nema kapaciteta.
Mislim da mu je Plenki vratio uslugu time što mu je ovaj vodio kampanju...I držao ga podalje od Brkića i njegove hercegovačke struje..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 11:39   #22
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
sto ti pricas...kakav fifti fifti..?? Da se nebi tebi mozda opravdavao kako ce voditi firmu?


boli me glava vise od ovog jala ....
Raspitaj se u oružanim snagama, policiji i državni firmama tko je glavni dobavljač opreme i zašto zastupnici firme recimo Canon ne mogu direktno poslovati ... bit će sigurnosna provjera jel te?

Krstičević je "brand" .. a kakav je brand vidi se da kao Ministar obrane ne smije napustiti RH ... za sada naravno.
Ako si legalist onda znaš kako bi Krstičević trebao postupiti, odstupiti dok se ne riješi problem.

A glava ... boli samo kada se susretne sa višom silom ili savješću.

i tek tulike uz moj najlepši pozdrau prijatelju iz Zadra



http://www.zadarskilist.hr/clanci/04...cak-8000-posto

Tvrtke koje su naplatile veliki dio poslova su Storm Computers, Combis, Oracle, InfoSistem i TEB informatika, GEA/CSSI, te dvije javnosti najpoznatije - King ICT u vlasništvu umirovljenog generala Damira Krstičevića, koja bilježi najvišu maržu, te tvrtka Soboli, koju je osnovao predsjednik HDZ-a Tomislav Karamarko


obzirom kako Tomicu (po)znam bez obzira što dugo nismo na istoj strani, a ne kuži se u informatiku i digitalizaciju jel,te uvijek je birao ... alternativu, gore navedeni je na istoj strani ....
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 09:28   #23
Jedna ozbiljna vlada ne bi za ministre trebala postavljati ljude koji ne smiju putovati u sve zemlje svijeta bez straha da ce ih zaustaviti na granici i sprovesti maricom.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 12:55   #24
Ozbiljna zemlja progoni svoje državljane upletene u državnosponzorirani kriminal ili one koji su mutnim poslovima došli do pozicije vlasti i odlučivanja...
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 13:17   #25
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Ozbiljna zemlja progoni svoje državljane upletene u državnosponzorirani kriminal ili one koji su mutnim poslovima došli do pozicije vlasti i odlučivanja...
Na kojeg tocno drzavljana mislis?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 13:21   #26
Sve se to znalo dvadeset godina a poteze se bas sad. Pitanje je zasto sad - ulazak GMO hrane u RH, slanje vojnika RH u neki novi rat, prodaja preostalih drzavnih firmi, voda, poljoprivrednog zemljista ili nesto jos gore?
Kako budu vise stezali, bit ce sve vise informacija. Tko sa djavlom tikve sadi, o glavu mu se razbijaju.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 13:31   #27
Krstičević se osigurao odlascima na 'školovanje' kod amerikanaca, zato mu se neće ništa dogodit (zatvor).
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 13:39   #28
Opasno je biti njihov neprijatelj, a jos opasnije biti im prijatelj.
Zrtvovace slabije figure ne trepnuvsi, samo da sklone svake sumnje sa sebe.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 13:42   #29
Sad su razmjestili figure tako da imaju potpunu kontrolu nad banana državom, zato je garavi pao.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2016., 16:13   #30
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Duhovito...

No, za sposobnog ministra potrebno je znanje jezika, usavršavanje u struci, stalno praćenje tokova u svijetu, minimalna mudrost u lokalnom okruženju i financijska odgovornost i disciplina...
Jasno, kapacitete su imali Radoš i Antunovićka te Rončević.
Nitko se nije žalio previše na sposobnosti Kotromanovića, a Krstičević je i školovaniji i respektabilnije vojne karijere.
Sve vještine što si nabrojao Krstičević posjeduje u većoj ili manjoj mjeri.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 07:55   #31
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Jasno, kapacitete su imali Radoš i Antunovićka te Rončević.
Nitko se nije žalio previše na sposobnosti Kotromanovića, a Krstičević je i školovaniji i respektabilnije vojne karijere.
Sve vještine što si nabrojao Krstičević posjeduje u većoj ili manjoj mjeri.
Zaboravio su dvojicu ministara - Vukelića i Božinovića? Ili smatraš da su njih dvojica imali nekakve posebne kvalitete u odnosu na recimo Antunovićku?

A za Krstičevića, vidjet ćemo kave to kvalitete on ima. Prošli ministar je smanjio vojni proračun za 300 milijuna kuna. Navodno se sad Krstičević bori s Marićem za povećanje vojnog proračuna, što je zapravo osnovni posao ministra obrane.
komutator is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 08:33   #32
osvrt:

Quote:
komutator kaže: Pogledaj post
Zaboravio su dvojicu ministara - Vukelića i Božinovića? Ili smatraš da su njih dvojica imali nekakve posebne kvalitete u odnosu na recimo Antunovićku?

A za Krstičevića, vidjet ćemo kave to kvalitete on ima. Prošli ministar je smanjio vojni proračun za 300 milijuna kuna. Navodno se sad Krstičević bori s Marićem za povećanje vojnog proračuna, što je zapravo osnovni posao ministra obrane.
mostovac, ha ....

selo moje malo
http://www.24sata.hr/news/vukelic-ce...juna-kn-130247

Jutarnji list piše kako se most gradi za ministra Branka Vukelića jer povezuje Vukelićevo selo s brzom cestom, a nalazi se i nedaleko od restorana "Kristina", koji je u vlasništvu Vukelićeva brata.

ne bi me čudilo da ročnici zaduže noutbukove glede digitalizacije
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 09:48   #33
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Btw...sto vi tu seruckate da je Krsticevic nesto unovcio.

Krsticevic je poslije rata skolovan i pripreman za najvisi polozaj u HV-u, ali je zahvaljujuci onom izdajniku Mesicu njegova karijera nasilno prekinuta.
...
BTW to je bio dobar potez mesića.....samo je krstičević bio dovoljno glup da se upregne u ta generalska politička kola trećerazrednih generalskih šuftova koji su na njegovim krilima narasli. Iz toga na žalost ništa nije naučio, slušao sam ga u saboru oko toga. Vidiš kak je gotovina brzo naučio kaj znači upregnut se u politička kola pa sad lijepo ima mira...doduše on je zbog toga na žalost i odrapio one godine zatvora..ne znam samo koji će mu racku ovo savjetodavanje...pa on je van sustava već 20 godina a ministarstvo i nema neku direktnu izvršnu ulogu unutar OS.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 10:28   #34
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Btw...sto vi tu seruckate da je Krsticevic nesto unovcio.

Krsticevic je poslije rata skolovan i pripreman za najvisi polozaj u HV-u, ali je zahvaljujuci onom izdajniku Mesicu njegova karijera nasilno prekinuta.


I sada bi se on jeli trebao nekome pravdat sto se nakon umirovljenja umjesto da lezi na kaucu i ne radi nista kako bi valjda vi radili... zaposlio u privatnoj firmi i u njoj pokazao kao sposoban manager?

Da kako da ne....
Je je, bas se zaposlio kao menadzer. Bio je token HDZovac i veza M-sana i Kinga sa Sanaderovom vladom. Do tad su bili trecerazredni prodavac hardvera iz obiteljske kuce u Zagrebu.

M-san je natrzistu informaticke opreme i usliga napravio nesto slicno kao i Zubak na podrucju automobila, opljackao nas za desetine milijuna svojim politickim vezama.
lukarak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 13:45   #35
Quote:
lukarak kaže: Pogledaj post
Je je, bas se zaposlio kao menadzer. Bio je token HDZovac i veza M-sana i Kinga sa Sanaderovom vladom. Do tad su bili trecerazredni prodavac hardvera iz obiteljske kuce u Zagrebu.

M-san je natrzistu informaticke opreme i usliga napravio nesto slicno kao i Zubak na podrucju automobila, opljackao nas za desetine milijuna svojim politickim vezama.
definitivno brutalno istinito akronim M-San je navodno Matić Sanader i oficir za vezu, pardon "časnik"
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 13:11   #36
Eto i sad ti reci da nije prošao JNA školu....nit slova o samoj optužbi.....

“Zašto taj tjednik vodi specijalni rat protiv Četvrte gardijske brigade i mene kao zapovjednika te brigade, protiv Hrvatske, ja to ne znam. Zašto taj tjednik radi to, zašto nas želi destabilizirati, za koje interese on radi, za kojeg vlasnika taj tjednik radi, ja to ne znam, ja im samo poručujem da u tome neće uspjeti”, poručio je."

Pretpostavljao sam da je bedast za razliku od gotovine..sve sam u to sigurniji. Umjesto da se poklopi ušima i sjedi di je do sada sjedio i ostavi se ministarskog ćorava posla, morao je počet kokodakat.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 14:15   #37
Kad netko sebe i svoje postupke poistovjećuje sa državom odmah znaš koliko je sati i koliko je intelektualni kapacitet dotičnog.
jpm is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 14:35   #38
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Kad netko sebe i svoje postupke poistovjećuje sa državom odmah znaš koliko je sati i koliko je intelektualni kapacitet dotičnog.
Patriotism is the last refuge of a scoundrel.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 15:08   #39
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Eto i sad ti reci da nije prošao JNA školu....nit slova o samoj optužbi.....

“Zašto taj tjednik vodi specijalni rat protiv Četvrte gardijske brigade i mene kao zapovjednika te brigade, protiv Hrvatske, ja to ne znam. Zašto taj tjednik radi to, zašto nas želi destabilizirati, za koje interese on radi, za kojeg vlasnika taj tjednik radi, ja to ne znam, ja im samo poručujem da u tome neće uspjeti”, poručio je."

Pretpostavljao sam da je bedast za razliku od gotovine..sve sam u to sigurniji. Umjesto da se poklopi ušima i sjedi di je do sada sjedio i ostavi se ministarskog ćorava posla, morao je počet kokodakat.
A zašto ti ne kopiraš cijeli citat, drugi dio izjave... ?

Quote:
Krstičević: Specijalni rat protiv 4. gardijske, njezina zapovjednika i Hrvatske

I Krstičević smatra da je riječ o pokušaju destabilizacije i "specijalnom ratu" protiv 4. gardijske brigade, njega kao zapovjednika, ali i protiv Hrvatske.

"Tog dana, kao što taj navodni tjednik navodi ,13. rujna 1995., 4. gardijska brigada nije uopće bila u BiH. Bila je 300 kilometara daleko od BiH. Bila je u svom sjedištu, Splitu. Kao što vidite, ova Vlada je krenula s puno posla. Vi znate da sam kroz izbor svojih suradnika i svojih savjetnika formirao dobar tim i da sam krenuo u proces da unaprijedimo naš sustav sigurnosti, da se naša Hrvatska može nositi kvalitetnije sa svim ovim ugrozama i rizicima. Kao što vidite, krenuli smo i sa strategijom nacionalne sigurnosti... Krenuli smo sa zakonom o domovinskoj sigurnosti koji je također potreban. Vidite i ovu današnju konferenciju.

E sada, zašto taj tjednik vodi specijalni rat protiv 4. gardijske brigade, protiv mene kao zapovjednika, protiv Hrvatske, ja to ne znam. Zašto taj tjednik radi to, zašto nas želi destabilizirati, za koje interese on radi, za kojeg vlasnika radi, ja to ne znam. Ja mu samo poručujem da u tome neće uspjeti", kazao je Krstičević.
http://www.vecernji.hr/hrvatska/plen...v-mene-1130296

I naravno da je u pravo oko "specijalnog rata", pa dovoljnoje vidjeti iz kojih to novina stiže.

I neće stati.
agentRico is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2016., 15:12   #40
Ah, tko se mača laća od mača i pogiba. Nacional se naveliko citirao i uzimao relevantnim kad je trebalo rušiti Karamarka, a sada svoju "udbašku oštricu" okreće ka novoj garnituri, pa nek se sada spašavaju kao znaju i umiju svi oni kojima je Nacional bio "vjerodostojan" izvor informacija ni prije par mjeseci. No, meni svejedno nije jasno zašto jedan polubankrotirani list poput Nacionala ima tako jaku ulogu i meritornost u hrvatskoj javnosti? Jel moguće da su Manolić i Mesić još uvijek tako jaki u sustavu? Isti taj Nacional nedavno je pisao da je Stepinac umro od leukemije, a ne trovanja, u normalnoj državi takav bi list bio u rangu s dnevno.hr
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.