Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: Što s ovom temom?
Ostaviti ju kakva je 70 71.43%
Zaključati ju 20 20.41%
Izbrisati ju 8 8.16%
Glasovatelji: 98. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2007., 00:17   #201
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
o osjeckom castellu u irisu je samo jedna prodavacica ljubazna. ma sta ljubazna, zena je divna. ima ful kratku kosu i divan osmjeh i uvijek nenapadno pristupa sigurna sam da osjecanke znaju o kome je rijec
kad dodjem tamo i nje nema, samo se okrenem i odem.

nisam onda na nju naletila, u castellu sam često al u iris ne idem jer sam bila 2 puta i- dooosta!
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 10:18   #202
radila sam jedno vrijeme kao promotor jedne naše zastupničke firme za brdo kozmetičkih kuća. Najviše sam radila po irisu i limoniju. prodavačice vam dahću za vratom non-stop jer ih na to tjeraju šefovi tj. šefice. većina cura je ok (po mom iskustvu njihove kolegice i mušterije), testere ne daju jer puno puta ni nemaju, (bar ih u limoniju dobivaju na kapaljku, tj. tako je bilo kad sam ja tam radila). ima ih kojima je ta visoka kozmetika pojela mozak, pa se stvarno ufuraju da su boga za bradu uhvatila jer rade s tim (roll eyes) ali su u manjini, i većinom pucaju da postanu šefice tih dućana. a šefice - sve odreda nedojebane 30inešto-godišnjakinje bez ikakvog cilja i smisla u životu osim da nekom uvaljaju kozmetike za 10 000kn naviše pa da ih njihovi šefovi potapšaju po glavi.
nele82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 10:34   #203
Baš sam ŠOKIRANA izjavom da lijepe nove etikete preko starih kojima je istekao rok....Ja sam jednom u limonija tražila sjenilo (htjela sam baš neko novo) a preporučila mi je skroz krivo koje mi uopće ne stoji a ja "glupača" na njen nagovor kupila. Još kad sam došla doma vidjela sam da vrijedi još samo koji mjesec i drugi dan došla htjela ga zamijeniti ali naravno nisam mogla jer sam ga takla prstom....Ma ne ulazim više tamo, rijetko kada još pogotovo sada kad svašta čujem. Naručujem sve iz avon ili oriflame ili kupim u ljekarni ili dm.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 13:55   #204
najbolje da mi fino isprintamo ovo ili CP i siknemo njihovim sluzbama za marketing
pa nek se malo bakcu s prodavacicama,kad vidm da je ovo globalni problem
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 14:21   #205
...meni je zato najsigurniji martimex...primjetila sam da i u splitu i osijeku imaju velike staklene kutije kraj kase u kojima su raznorazni proizvodi na sniženju iz starih kolekcija i oni kojima uskoro ističe rok trajanja...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 14:46   #206
Osobno kupujem dosta kozmetike, stvarno , znam ostaviti dosta novaca.
Razočarana sam s Irisom u BC Centru,
mlađe i bahate, bezobrazen djevojke i to ne jednom...
Zamislite, koke si mažu nokte i smeta ih, ako tražite nešto..
NAJISKUSTVO imam sa Irisom u Kaptol Centru i u Mercatoru,
u ovom drugom mislim da je šefica jedna teta u 40-tim i super je...
Limoni, onaj u Ilici, bliže Trgu, blagi užas,izmaltretiraju me do bola,
njih 10 na 1m.
Najlakše je otići u Muller u City Centar i tamo mozete do mile volje šnjofati, samo do testera je teze....
bikerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 16:05   #207
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod Name, prije par mjeseci sam gledala neke torbice i nekako dohvatila jednu s najgornje police. Kad sam proučila, pokušala sam je vratiti, ali nisam mogla dosegnuti, stoga sam zamolila prodavačicu, koja me slijedila kao kobac i samo čekala da zguram nešto u džep, da ona to učini, na što mi je odgovorila: "Šta si skidala kad ne možeš vratiti gore?" i otela mi torbicu.
ISUSE!
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 18:03   #208
mlađe i bahate, bezobrazen djevojke i to ne jednom...
Zamislite, koke si mažu nokte i smeta ih, ako tražite nešto..

..ja došla jednom u limoni young i tražim set od pupe u obliku čokolade,mislim da se zove milky...ženska upravo sebi lakirala nokte i odmah me s vrata mrko pogledala(dobro i ja bi pomislila na njenom mjestu kud baš sad,al to je ipak njen problem)...uglavnom,pitam ja za to,iona mi izvadi,al jebiga,bilo je zamotano u nekakvu plastiku i ja ne mogu otvorit da pogledam boje...mučim se ja,muči se ona,sjebe cili lak,a ostale kokoške nas samo gledaju i ne žele joj pomoć...jebate,koja solidarnost!
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 18:46   #209
Quote:
ninana23 kaže: Pogledaj post
Mislim da nije lijepo da se šprdate sa novcima koje ženske tamo dobivaju i o tome kakve su seljače a vi svjetske žene. Pa da ste svjetske ne bi takvo što izvaljivale.

Jasno mi je većina njih iznervirana jer ih tlače šefovi, niska plaća a i ekstra bezobrazni kupci se znaju naći.
Ja znam jednu curu koja radi u jednoj parfumeriji i baš mi neki dan priča da ju već dva mjeseca progoni neka baba lezbača, donosi joj ručak, zove na kavu, daje komplimente... kaže da će puknuti. I kaj da se ja još šprdam na to kaj ona ima plaću 2500 kuna?! Zaista

Ja uvijek dobijem testere barem jedan. I drago mi skroz... međutim ja nikada ne kupujem kozmetiku u nekim tolikim količinama... tako da mi i tester traje mjesecima a parfeme uglavnom dobijam što od dečka što od mame, frendica, brata...
Za mene su drogerije carstva... šamponi, gelovi, kupke, proizvodi za kosu... uhhh... šteta kaj nema testera za to
kad bi i jedna od vas radila samo mjesec dana , ali da mislite da ćete to raditi do kraja života, pa da onda mislite i pišete ovako..ok..
ali kad bi vui znali šta se te žene nagutaju.kakvih govana..svaki dan, i neke i nedjeljom, za 2500 kn, vi bi se polile benzinom..

ja kad je neka i nekulturna, znam da je osuđena na takav gnoj od života, pa ju žalim..

pr. na frendicu se gospođa , u bundi, gradska, derala kad ju je ova upozorila da je godinu krivo napisala 20005, da se pišu dve nule..ova fina gradska gospođa koja zvuči slično ako i večina vas jadnih studentica koje roditelji pomažu da završe fax i već vas čeka uredski posao , uglavnom žena joj je rekla, GLUPAČO, onda bi se čitalo dvijestopeta..

to je samo jedan od 1 000 000 000 primjera gadosti koje doživiš kad radiš taj odvratan posao..

inače nikome se ne nagovara na prodaju, ONE TO MORAJU PRISILJAVA IH ŠEFICA KOJA SASTRANE SVE GLEDA A I VEČINA ŽENA VOLI KAD IH SLUŽE!!!!

i da, zašto vas prate, vrlo jednostavno ,KAD VAM NEŠTO UKRADU; UGLAVNOM VAMA ODUZIMAJU OD PLAČE!!!!!!da one 2800, 00..pa se vi princeze malo uključite u ovaj svijet oko vas, i ne vrti se sve oko vas , ljudi jedva žive i pate..spustite se na zemlju i prestanite zvučati kao na team buildingu, ili američkom filmu..ja plačam, izvolite me služiti..e pa njih ne plačaju.
__________________
..all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves.
girlnextdoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:06   #210
Quote:
girlnextdoor kaže: Pogledaj post
i da, zašto vas prate, vrlo jednostavno ,KAD VAM NEŠTO UKRADU; UGLAVNOM VAMA ODUZIMAJU OD PLAČE!!!!!!da one 2800, 00..pa se vi princeze malo uključite u ovaj svijet oko vas, i ne vrti se sve oko vas , ljudi jedva žive i pate..spustite se na zemlju i prestanite zvučati kao na team buildingu, ili američkom filmu..ja plačam, izvolite me služiti..e pa njih ne plačaju.

i ja sam radila za ne baš sjajnu plaću (ne kao prodavačica, ali ipak sa strankama) i to svaki, ali baš svaki dan i nikad mi nije palo na pamet da budem prema nekome neljubazna. moji problemi se stranaka ne tiču i prema tome nemaju zašto ispaštati jer je eto, meni teško i imam malu plaću . mala plaća nije opravdanje za bezobraštinu. žene koje rade u supermarketima imaju 2000 ili manje, a za te novce sjede na blagajni, režu salamu, peru podove, nose teret i što sve ne, pa nikad od njih nisam doživjela nadrkanost ili bahatost. zašto bi se to onda njima opraštalo.
a što se krađe tiče, to mi je jasno da moraju paziti, ali ima i diskretnijih načina od dahtanja za vratom . i čime opravdavaš neinformiranost? isto malom plaćom? a bahaćenje i posluživanje samo gospođa u bundama?
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:23   #211
..res..
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 19:26   #212
Quote:
krokodajl kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod Name, prije par mjeseci sam gledala neke torbice i nekako dohvatila jednu s najgornje police. Kad sam proučila, pokušala sam je vratiti, ali nisam mogla dosegnuti, stoga sam zamolila prodavačicu, koja me slijedila kao kobac i samo čekala da zguram nešto u džep, da ona to učini, na što mi je odgovorila: "Šta si skidala kad ne možeš vratiti gore?" i otela mi torbicu.
pa da stvarno,sta nis mislila

jesi joj bar sta papreno rekla,ja bih je poslala u 3 pm
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 20:51   #213
potpisujem res a osim toga sta se kradja tice itako imaju sad svi ducani ona cuda da im zvoni ak nes uzmes (a nekad zvoni i kad ne uzmes nis lol)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:53   #214
Quote:
res publica kaže: Pogledaj post
mislim da ne razumiješ. lali samo želi naglasiti da su one snobovi bez pokrića. gledati nekoga s visoka nikako nije lijepo, ali još mi je nekako i razumljivo ako to napravi ženska koja je managerica s 20 000 kn plaće. one s 2000 kuna mi nemaju šta glumatat dive.
acraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 22:00   #215
bila danas u limoniju, prekasno sam se sjetila da nekoj od prodavacica dam papiric na kojem bi pisalo forum.hr-->moda--> prodavacice u limoniju

smijesno mi je kad sve te prodavacice budu na okupu i onda cujem kak tracaju kolegice il kupce...bas pravi kokosinjac ..
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 23:51   #216
Quote:
res publica kaže: Pogledaj post
i ja sam radila za ne baš sjajnu plaću (ne kao prodavačica, ali ipak sa strankama) i to svaki, ali baš svaki dan i nikad mi nije palo na pamet da budem prema nekome neljubazna. moji problemi se stranaka ne tiču i prema tome nemaju zašto ispaštati jer je eto, meni teško i imam malu plaću . mala plaća nije opravdanje za bezobraštinu. žene koje rade u supermarketima imaju 2000 ili manje, a za te novce sjede na blagajni, režu salamu, peru podove, nose teret i što sve ne, pa nikad od njih nisam doživjela nadrkanost ili bahatost. zašto bi se to onda njima opraštalo.
a što se krađe tiče, to mi je jasno da moraju paziti, ali ima i diskretnijih načina od dahtanja za vratom . i čime opravdavaš neinformiranost? isto malom plaćom? a bahaćenje i posluživanje samo gospođa u bundama?

frendica mi radi za daleko manju placu nek imaju ove,a uljudnost joj je prva na tapeti a itekako bi trebala bit nadrkana puno puta u sto sam se i sama uvjerila kad ju odem posjetiti.radila je i posao na kojem ju je sef zamalo silovao za jos manju placu od ovih.tako da placa ne opravdava prodavacice u parfumerijama za to kak se ponasaju.i to niti malo.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 08:41   #217
Mislim da postoji velika razlika između prodavačica i promotorica.Ja kad sam radila u najvećoj parfumeriji u gradu kao prodavačica nikad nisam bila neljubazna,isto potpisujem i za druge kolegice,no promotorice su druga priča.Pošto rade na postotak znaju biti bahate i bezobrazne i one su te koje vas odmjeravaju od glave do pete jer njima je u interesu da kupite,prodavačice nije briga gledate ili kupujete jer im je plaća ista.Promotori misle stvarno da su nekaj više jer se bave skupom kozmetikom,to je čudo jedno kaj si ljudi sve ne umisle...
londres is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 09:17   #218
Quote:
mala cHrna kaže: Pogledaj post
ma cure sve to stoji samo mislim da nije u redu ljude ismijavat zbog niske plaće...
Ja ne kužim zašto ne smijemo spominjati nečiju malu plaću?...pa nije netko rođen sa malom plaćom...nije to nešto na što nemamo utjecaj.....baš suprotno...o nama samima ovisi što i za koliko love ćemo raditi...pa kaj nije tako?...odi na faks,malo koristi mozak,pa će i plaće biti bolja...
Da su manje lakirale nokte,a više grijale stolicu,ne bi nas sada morale trpjeti.
Eto..ja spominjem njihove male plaće i nije mi bed...pa nije riječ o urođenoj mani!
I priznajem da ništa nije tako teško raditi kao s ljudima,ali ako se neznaš prilagoditi,tko ti je kriv.
__________________
tzv.blog:-D
Ida Bauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 09:58   #219
Quote:
girlnextdoor kaže: Pogledaj post
kad bi i jedna od vas radila samo mjesec dana , ali da mislite da ćete to raditi do kraja života, pa da onda mislite i pišete ovako..ok..
ali kad bi vui znali šta se te žene nagutaju.kakvih govana..svaki dan, i neke i nedjeljom, za 2500 kn, vi bi se polile benzinom..

to je samo jedan od 1 000 000 000 primjera gadosti koje doživiš kad radiš taj odvratan posao..

i da, zašto vas prate, vrlo jednostavno ,KAD VAM NEŠTO UKRADU; UGLAVNOM VAMA ODUZIMAJU OD PLAČE!!!!!!da one 2800, 00..pa se vi princeze malo uključite u ovaj svijet oko vas, i ne vrti se sve oko vas , ljudi jedva žive i pate..spustite se na zemlju i prestanite zvučati kao na team buildingu, ili američkom filmu..ja plačam, izvolite me služiti..e pa njih ne plačaju.
Ma čuj... radila sam ja u butiku, za male male male novce, u Im. Galleriji. NIKAD... ama baš NIKAD si nisam dozvolila biti bezobrazna prema kupcu. Koliko god da je srao/la, izvoljevao/la, moraš ostati na nivou. Pa, ljudi rade... na kraju mjeseca dobiju novce za to kaj su radili... onda ako im šta ostane od raznoraznih kredita i sl. pizdarija, odluče se razveseliti nekakvom sitnicom (ili malo većom potrošnjom) u nekoj parfumeriji... i tamo ih dočeka fakin kvazi hoch trebica, super nalarfana (wow, neš ti problema, a radiš u parfumeriji), obučena u iste cipele već godinu i pol, u džepu 5 i pol kuna... i prema meni se ponaša ko da me je izmislila, kao da trebam biti zahvalna jer me pustila unutra!!! dobijem rogove od same pomisli... na primjerice IRIS na TRGU!!!! J***** ** ** ** *****.... one koje se ponašaju tak kak se ponašaju, ponašale bi se tak i da imaju 10 000 kn plaću jer su TO TAKVE KRAVE u duši, i moš ga j***.... za razliku od IRISA u King Crossu.

I btw... pisala sam ja Irisu, nakon jednog, uhhh, nemrem se ni sjetiti, ni približno, kad me netko toliko isp*z*d*o... a ja njoj ostavila 1000 kuna! HALO? Soma kuna?!?!?!?!!! ali...nitko mi nikad nije odgovorio... a kamoli - oprostite, evo...kuje su dobile otkaz...
__________________
"Always forgive your enemies; nothing annoys them so much"
hugica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 10:01   #220
Quote:
girlnextdoor kaže: Pogledaj post
ja kad je neka i nekulturna, znam da je osuđena na takav gnoj od života, pa ju žalim..
ok, ti ju zali, ja necu. same su si birale taj posao.
necu i ne mogu opravdavati njihovu bahatosti i snobizam.
ako prihvatis posao koji ukljucuje svakodnevnu komunikaciju s ljudima onda svoje probleme i patnje ostavljas kod kuce i ne dozvolis da to musterije primjete.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.