Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2024., 12:00   #2261
Osim pregrst spomenutih stvari zadnjih par dana, imate i jako puno predstava, koncerata. Svaki hotel na Stripu ima neku atrakciju plus teatar, kockarnicu. Jasno da je sve skupa Disneyland, puno i besplatne zabave na ulicama Stripa, koji je pun u svako doba dana i noci, plus Downtown (tamo se preporuca drzat glavne ulice na kojoj je sva zabava nocu). Ima i muzeja i tako.
Skoro da ne bih ni isla na izlete s obzirom da cete prije provest puno vremena u parkovima. Death Valley ima jako puno tocaka koje se moze posjetiti i sve razlicito jedno od drugog, i za to treba stvarno cijeli dan (za dosta toge preci), plus ponijet gajbu vode sa sobom.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2024., 17:27   #2262
Odličan plan, noldo, best of Utah uključeno!
__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2024., 19:14   #2263
Quote:
noldo kaže: Pogledaj post
evo da napisem i ja nas plan za putovanje, kad se vratim mogu proci plan po danima da vidimo koliko toga smo uspjeli ostvariti

17.05. PET - dolazak u 19:00 u Salt Lake City, spavanje blizu aerodroma
18.05. SUB - uzimanje auta u rent a caru, voznja prema Moabu,
obilazak: Dead Horse Point, Mesa Arch, Grand View Point Overlook, spavanje u Moabu
19.05. NED - Canyonlands NP, Druid Arch trekking, spavanje u Moabu
20.05. PON - Arches NP (ulaz u park rezerviran i placen), spavanje u Moabu
21.05. UTO - voznja do Goblin Valley, Factory Butte, Bentonite Hills, Hickman Bridge, spavanje u Toreyu
22.05. SRI - voznja do Bryce Canyon NP, obilazak parka, spavanje u blizini
23.05. CET - Bryce Canyon NP, navecer voznja do Zion NP
24.05. PET - Zion NP, Angel´s Landing (izvuceni na lutriji), obilazak parka i spavanje
25.05. SUB - Zion NP, popodne voznja prema Las Vegasu, navecer Las Vegas
26.05. NED - Las Vegas ili: Hoover Dam, Nelson, Boulder City (?)
27.05. PON - odmor ili voznja do Death Valley, ovisno o raspolozenju
28.05. UTO - Valley of Fire, nastavak voznje do Salt Lake City
29.05. SRI - obilazak Salt Lake City, u 21h avion za kuci

Putovanje je uglavnom orijentirano za prirodu i nacionalne parkove, namjerno smo vise vremena ostavili za Bryce i Zion, zelimo vise uzivati i fotografirati. u LV smo ostavili malo vise vremena da se odmorimo od setanja.
Ideje za aktivnosti u Las Vegasu i SLC su dobrodosle.
Zvuči super. Mi smo u Moabu išli na atv vožnju, zalazak sunca i mogu reći bio je super provod, definitivno se isplatilo
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2024., 07:10   #2264
Je li netko bio nedavno u Miamiu? Istrazujem zabranu pusenja i jasno je napisano da nije dozvoljeno na plazama i parkovima. Van toga je malo nejasno. Moze li se pusiti na ulici? U hotelima na balkonima (ili to iskljucivo ovisi o odluci samog hotela)? Ukoliko netko zna hotel gdje je dozvoljeno pusenje na balkonu ili dvoristu? Hvala unaprijed za bilo koju info.
Sea and cookies is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 04:58   #2265
Quote:
Sea and cookies kaže: Pogledaj post
Je li netko bio nedavno u Miamiu? Istrazujem zabranu pusenja i jasno je napisano da nije dozvoljeno na plazama i parkovima. Van toga je malo nejasno. Moze li se pusiti na ulici? U hotelima na balkonima (ili to iskljucivo ovisi o odluci samog hotela)? Ukoliko netko zna hotel gdje je dozvoljeno pusenje na balkonu ili dvoristu? Hvala unaprijed za bilo koju info.
Živim u Miamiu. Pušenje je ovdje nešto skoro kao kuga. Ima mjesta gdje se smije, ali je bljak generalno. Postoje određene zone gdje se smije. Van njih je no-no. Nepušač sam i sve to pozdravljam.
__________________
Dalje otprilike znaš, ponekad za nas drugi donesu odluke teške...
Cela ta priča je falš, iskustvo je tek pseudonim za sve naše greške...
Sale Nagy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 21:58   #2266
I ja opet istrazujem Miami, i ovaj bar mi je za trenutak zapeo za oko, po preporuci, dok nisam procitala da se pusi. Miami Beach, Mac’s Club Deuce

https://maps.app.goo.gl/TwtovgYqCRbk3Kt68?g_st=ic

Mozda nekom dobro dodje.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 11:02   #2267
Pozdrav

Molim info ako netko ima iskustva

Plan je da u 10. ili 11. mj idem u Kansas City+Chicago+Philly. Osim razgledavanja i utakmica, planiram odraditi i shopping. E sad, na povratku, koliko su rigorozne provjere na aerodromu? Negdje sam procitala da je limit cc 400€, ali bojim se da cu to promasiti Ne mislim kupovati elektroniku, nego odjecu i kozmetiku. Trebam imati racune ili? Etikete naravno mislim skinuti
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 11:30   #2268
Ako je samo odjeća i kozmetika, nemaš problema. Uvijek možeš reći da si s time krenula na put, a i nije baš tip artikla koji podiže obrve.

Btw. na koje to tekme ideš?
zgdust is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 12:41   #2269
Thanks

NFL- Chiefse i Eaglese
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 13:08   #2270
Najs. Ja sam u KC-u odradio vođenu turu Arrowheadom, ali bio je kolovoz pa nije bilo tekmi. Ca. mjesec dana kasnije gledao sam Chiefse na Metlifeu protiv Jetsa. NFL tekme uživo su definitivno doživljaj.
zgdust is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2024., 13:14   #2271
Da, jako se veselim kostalo bude ko suho zlato, ali vrijedi

Sad samo cekam 8.05. da objave raspored, prije toga ne mogu nista rezervirati
Rinna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:43.