Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2020., 16:37   #1801
Baš me zanima kakva će sad biti gama fijatovih vozila

A policija se ne grije u citroenu jer se gasi ako je 10 min u leru na mjestu,a možda se gasi i odma ak ne mogu isključit start stop

Po meni bi takvi auti trebali ima webasto i to pod obavezno....bude kod nas i -10
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 18:07   #1802
To je do "javne nabave" a ne auta.
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 22:16   #1803
Koja je to točno situacija u kojoj je potrebno "grijati se u mjestu" kada si dio uniformirane policije koja tipično koristi taj C-Elysse?
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 23:08   #1804
Čekanje kolege u autu dok odlazi do lokalne ćevabdžinice.
__________________
Pravi 'rvat je katolik, u drugom braku, navija za Dinamo, i vozi auto iz VAG staje.
Koning is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 23:21   #1805
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Koja je to točno situacija u kojoj je potrebno "grijati se u mjestu" kada si dio uniformirane policije koja tipično koristi taj C-Elysse?
Pa recimo vani nevrijeme,a ti stojiš na kikovici i ne puštaš nikog bez zimske opreme po staroj cesti za gorski kotar....naravno dan i noć,bilo je slučajeva i kad je bila ledena kiša u gk,cesta praktički zaleđena,propuštane samo interventne službe....trajalo tjedan dana....
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2020., 23:28   #1806
Molio bih neki izvor u kojem je ta dionica bila u kontinuitetu zatvorena dulje od 24 sata. Hvala.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2020., 07:48   #1807
Evo bit će potreba od danas kad moraju čuvati prijelaze između županija..

Kod nas u Slavoniji moraju čuvati čuke gdje nitko nikad ne prođe ni inače ali sad se ti putevi ponovo aktiviraju..

Jedan takav čisto da vidite na Google maps gdje ide..
Našice - granice - crna klada (pokraj njega)- rozmajerovac ( i poslije toga kreće brodska županija u koju se ne smije) i izlazi se u Čaglin..
Ja živim 10km od.toga cijeli svoj život išao sam par puta od tamo.. zadnji put prije godinu dana kad je bila zatvorena cesta od cementare Nexe do skretanja za Požegu...

- tom cestom se može i za Bučje pa do borovika pa svud okolo kud god..

A cijela Slavonija je takva..

Policija će biti na izlazu iz Feričanaca a obilazak preko zdenaca, raznih sokaka, gazije, Valenovac.. to je sve na par km.. jer Feričanci su osječko baranjska, a Orahovica nije


Ovo oko broda se i onako dosta kontrolira zbog šverca izbjeglica
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2020., 07:55   #1808
Ako čuvaju prijelaze, onda ne sjede u autu.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2020., 09:58   #1809
Quote:
frenchman kaže: Pogledaj post
Koja je to točno situacija u kojoj je potrebno "grijati se u mjestu" kada si dio uniformirane policije koja tipično koristi taj C-Elysse?
Dok idem na posao, znaju blizu mene kod jednog zavoja biti parkirani i promatrati. Zapravo ne promatraju, nego suvozač spava, a vozač je na mobitelu, više puta sam ih tako vidio. Po upaljenim pozicijama, rekao bi da se griju na mjestu. Vremensko razdoblje, 5-5:30 ujutro.
__________________
Procedura je provedena u cijelosti sukladno važećoj regulativi
Managarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2020., 11:13   #1810
Quote:
Managarium kaže: Pogledaj post
Dok idem na posao, znaju blizu mene kod jednog zavoja biti parkirani i promatrati. Zapravo ne promatraju, nego suvozač spava, a vozač je na mobitelu, više puta sam ih tako vidio. Po upaljenim pozicijama, rekao bi da se griju na mjestu. Vremensko razdoblje, 5-5:30 ujutro.
Jesam li trebao pod "situacija" precizirati da mislim na radni/operativni zadatak ili bi se to možda moglo podrazumijevati?
Jer spavanje i blejanje u mobitel je upravo situacija za koju i mislim da se obično i događa kada je u pitanju žalba na "ne mogu se grijati u mjestu".
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2020., 12:30   #1811
Čuvaju prijelaz na kojem dnevno prođe 4 auta.. a sad da ih nema tamo bilo bi kao autoput
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2020., 16:27   #1812
Quote:
Brichi kaže: Pogledaj post
Prema ACEA 2019 i do sad u 2020 VW grupa drži oko 25% EU tržišta automobila, PSA oko 15, FCA oko 7%.
Dakle, nit' su promili, nit' je monopol.
Pa kad bi uzeo zasebno VW i Fiat,promili su
Citroen je ionako potpuno nebitan igrač na tržištu
Peugeot moze nesto kupaca uzeti ali opet nebitno

VAG ima 4 potpuno nova kompakta na tržištu od kojih svaki ima svoju publiku te jos propagandni id3

Stellantis nema apsolutno nista osim prastare Astre od koje su svi digli ruke,stari 308
Tipo ionako ne konkurira nikome

SUV,CUV crossover ekipu mi se neda nabrajati ali kad sve skupa zbrojis i oduzmes ni blizu VAGu
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2020., 18:21   #1813
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
Pa kad bi uzeo zasebno VW i Fiat,promili su
Citroen je ionako potpuno nebitan igrač na tržištu
Peugeot moze nesto kupaca uzeti ali opet nebitno

VAG ima 4 potpuno nova kompakta na tržištu od kojih svaki ima svoju publiku te jos propagandni id3

Stellantis nema apsolutno nista osim prastare Astre od koje su svi digli ruke,stari 308
Tipo ionako ne konkurira nikome

SUV,CUV crossover ekipu mi se neda nabrajati ali kad sve skupa zbrojis i oduzmes ni blizu VAGu
1.iako ne vidim kakvu ulogu igra samo VW, ok... sam VW u EU oko 11,5% tržišta zadnje 2 godine, FIAT oko 4,5%. Puno manje, ali da su baš promili, nisu.

2.ako je Citroen nebitan prema tržišnom udjelu, onda su nebitni s istom količinom prodanih i Audi, jedva malo više BMW i Toyota, a još dosta nebitniji od Citroena su Hyundai, KIA, Seat, Dacia...

Pogledaj prvo podatke pa onda piši.
__________________
You're never too old to rock'n roll if you're too young to die!
Brichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2020., 22:33   #1814
Ne znam izvor iz kojeg gledas,meni tu stranicu ne otvara trenutno,BMW Audi, Toyota Hyundai i KIA su ispred Citroena s tim da Citroen ima i gospodarski program uračunat
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2023., 15:45   #1815
Pozdrav,

da li je netko imao problema sa senzorom vanjske temperature i problemima sa sustavom za mjerenje tlaka u gumama na 2008 ili 3008 (pretpostavljam da su isti (slični sustavi).

Senzor temperature kaže -40 nekad, nekad radi normalno, a nekad šara gore dole.
U servisu popravljaju 3 puta i mislim da ni nemaju pojma šta više rade.
vladiziv is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2023., 17:50   #1816
Senzor vanjske temperature je u desnom špiglu. Nije skup, 20-ak u novoj valuti.

A za senzor tlaka, jel zezaju svi ili jedan? On ima senzore u ventilima....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:09.