Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2005., 17:58   #1
Veceras...

...ima li gdje pametno mjesto veceras di se da kvalitetno izaci u ZG. Obicno idem van subotom, ali danas sam solo doma i ja i frend imam se postenih razloga napiti. On se tetovirao, ja sam ostao bez đevojke.

Dakle, sto preporucate za normalne studnete, nikakvo metal punl alternative mjesto...nesto di ima raje veceras...
TomiTraktor is offline  
Old 04.03.2005., 18:10   #2
Re: Veceras...

Quote:
TomiTraktor kaže:
...ima li gdje pametno mjesto veceras di se da kvalitetno izaci u ZG. Obicno idem van subotom, ali danas sam solo doma i ja i frend imam se postenih razloga napiti. On se tetovirao, ja sam ostao bez đevojke.

Dakle, sto preporucate za normalne studnete, nikakvo metal punl alternative mjesto...nesto di ima raje veceras...
komercijala ili domace? techno? izjasni se malo detaljnije, pa ti ljudi mozda mogu pomoc.
__________________
its all in your head.
svijet se doima onakvim kakav je - samo tebi. kakav je on u biti nitko ne zna za sigurno osim onih koji stvari uzimaju zdravo za gotovo - kakvim ga vidi.. hint: svacija percepcija stvarnosti je individualna i zasebna. posebna. jedinstvena.

trenutno na repeat: The Higher Human Form - Neurohighways [2004]
sku is offline  
Old 04.03.2005., 18:16   #3
Komercijala, domace ,cajke....tak obicno zavrsi


Nisam za partije.....
TomiTraktor is offline  
Old 04.03.2005., 20:35   #4
Quote:
TomiTraktor kaže:
Komercijala, domace ,cajke....tak obicno zavrsi


Nisam za partije.....
Matrix prve zgrade u ulici koja ide od Cibone prema FERu (Koturaška ili kako več)
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Old 04.03.2005., 21:42   #5
Quote:
Musatom kaže:
Matrix prve zgrade u ulici koja ide od Cibone prema FERu (Koturaška ili kako več)
matrix ti je birc.
imas jos pregrst klubova i gluposti na jarunu (lake city, baobab, aquarius - neki ce ih nabrojati i jos, ali mislim da su ti ovim redosljedom po kvaliteti)
imas mambo i papayu na šalati (draskoviceva pa nastavis draskovicevom prema sjeveru, preko ceste i po beskonacnim štengama do vrha, pa jos malo)
i tak... sad se vise ne mogu sjetit niceg kolko tolko kvalitetnog...
preporucam lake, baobab ili šalatu... bilo koje od tog troje.
__________________
its all in your head.
svijet se doima onakvim kakav je - samo tebi. kakav je on u biti nitko ne zna za sigurno osim onih koji stvari uzimaju zdravo za gotovo - kakvim ga vidi.. hint: svacija percepcija stvarnosti je individualna i zasebna. posebna. jedinstvena.

trenutno na repeat: The Higher Human Form - Neurohighways [2004]
sku is offline  
Old 04.03.2005., 21:48   #6
Quote:
sku kaže:
matrix ti je birc.
imas jos pregrst klubova i gluposti na jarunu (lake city, baobab, aquarius - neki ce ih nabrojati i jos, ali mislim da su ti ovim redosljedom po kvaliteti)
imas mambo i papayu na šalati (draskoviceva pa nastavis draskovicevom prema sjeveru, preko ceste i po beskonacnim štengama do vrha, pa jos malo)
i tak... sad se vise ne mogu sjetit niceg kolko tolko kvalitetnog...
preporucam lake, baobab ili šalatu... bilo koje od tog troje.
Sku ne laprdaj. čovjek oće među ljude, slušat cajke, kakvi baobabi i sl pizdarije
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Old 05.03.2005., 02:55   #7
Covjek se vratio doma i bio je u cinestaru i bilo je prejebeno, ali sutra c mislim biti jos 10x bolje ako se obecanje iz vecerasnjih sms-ova odrzi
TomiTraktor is offline  
Old 09.03.2005., 19:36   #8
Quote:
sku kaže:
matrix ti je birc.
imas jos pregrst klubova i gluposti na jarunu (lake city, baobab, aquarius - neki ce ih nabrojati i jos, ali mislim da su ti ovim redosljedom po kvaliteti)
imas mambo i papayu na šalati

preporucam lake, baobab ili šalatu... bilo koje od tog troje.
čovik oće cajku i ekipu
moga si ga i u movie pub poslat
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Old 09.03.2005., 19:51   #9
Re: Veceras...

Quote:
TomiTraktor kaže:
...ima li gdje pametno mjesto veceras di se da kvalitetno izaci u ZG. Obicno idem van subotom, ali danas sam solo doma i ja i frend imam se postenih razloga napiti. On se tetovirao, ja sam ostao bez đevojke.

Dakle, sto preporucate za normalne studnete, nikakvo metal punl alternative mjesto...nesto di ima raje veceras...


kolko para toliko muzike drug moj.
pepeljara is offline  
Old 11.03.2005., 14:19   #10
eh, veceras cu/cemo konacno pogledat Vecernju skolu!

hvala HTV nakon tri tjedna prcanja u mozak!
Malta is offline  
Old 11.03.2005., 16:32   #11
da sam ja danas u zagrebu, isla bi u aquarius vjerovatno, eventualno ako ima ista u saxu, saloon ili tako nesto, ne kuzim se bas u ostala mjesta jer nisam na previse njih bila ali u aquariusu bude brdo ljudi kolko znam, i tako dalje, dobra zabava manje vise, ako volis komercijalni rap/r'n'b i slicno.
*Girlie* is offline  
Old 16.07.2008., 17:16   #12
Quote:
TomiTraktor kaže: Pogledaj post
...ima li gdje pametno mjesto veceras di se da kvalitetno izaci u ZG. Obicno idem van subotom, ali danas sam solo doma i ja i frend imam se postenih razloga napiti. On se tetovirao, ja sam ostao bez đevojke.

Dakle, sto preporucate za normalne studnete, nikakvo metal punl alternative mjesto...nesto di ima raje veceras...
meni su u pupe naj bolje konobarice

a i u stupala volim povirit
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.