Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 26.04.2011., 16:57   #1
Bicikli za djecu

Tražila sam ovakvu temu pa je nisam našla. Ako već postoji ispričavam se na otvaranju nove i slobodno spajajte s postojećom temom.

Zanimaju me vaša iskustva s kupnjom(ili nabavkom) biciklića za djecu.

Moja mala je sad 3 godine i rado bi joj nabavili bicikl. Poveli smo i nju da vidimo što joj se sviđa i što bi mogla voziti i zasad smo ustanovili sljedeće:
- bicikli u Turbolimaču- koji god je probala nije bila dsta snažna za vrtit pedala. Biciklići su dosta teški sami po sebi. Cijena je nam je relativno ok (oko 400 kn)

- Turbosport- kako smo bili samo u prolazu nisam zapamtila puno pojedinosti, ali našli smo jednog koji joj se sviđa.Pedale idu jako lagano, ali je i fora da idu "unatrag" (znači nema nožnu torpedo kočnicu(?) već samo ručne).
Problem je što košta kojih 800 kn. Namjeravamo ga pogledat malo bolje drugi put.

- isprobala je još par biciklića u Intersparu i sličnim trgovimama, isti je problem, ne može okrenut pedale.

Zanima me kakva imate iskustva s dječjim biciklima koje voze vaši malci.
Trebaju li trogodišnjaku ručne kočnice ili torpedo stražnja kočnica?
Gdje ste kupili bicikl? I koja je "fora" s tim pedalama koje se tako teško okreću nasuprot ovih koje idu lagano (ovisi o cijeni bicikla ili o nečem drugom?)
Je li bicikl veličine 16' preveliki za trogodišnjaka? (nama se čini da nije, ali opet nismo sigurni da dobro gledamo)

Kako smo početnici i do sad nismo kupovali dječji bicikl molim za pomoć.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.