Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2011., 11:26   #41
Keti Crnogorac, Thompsonova zubarica i tekstopiskinja?
__________________

Unfortunately, in America, babies are not found in cola cans. I asked my mother when I was four and she said they came from eggs laid by rabbis. If you aren't Jewish, they're laid by Catholic nuns. If you're an atheist, they're laid by dirty, lonely prostitutes.
sun.shine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 11:42   #42
Musa Li i Hajvan Ho su lezbe...
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 16:22   #43
A Tamara Obrovac? Za nju sam stekla dojam da to ni ne krije
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 17:50   #44
Quote:
Lajoš55 kaže: Pogledaj post
da, to bi bio presedan da neka gay osoba stupi u brak
izgleda da neki ovdje imaju problema sa definicijom šta je gay, a šta bi

ukoliko imaš seksualne odnose sa oba spola otrpilike u isto vrijeme onda je to bi


jesam ja to pametno sročila?
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 00:44   #45
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
izgleda da neki ovdje imaju problema sa definicijom šta je gay, a šta bi
Meni izgleda kao da se šalila

Quote:
ukoliko imaš seksualne odnose sa oba spola otrpilike u isto vrijeme onda je to bi


jesam ja to pametno sročila?
Prije bih to nazvala orgijama

BI je samo sklonost prema oba spola i ne mora nužno imati veze sa - istodobno, može biti naizmjenično.
Nin(forceps)a is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 21:16   #46
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post

ukoliko imaš seksualne odnose sa oba spola otrpilike u isto vrijeme onda je to bi

ja nikad nebi bio ''bi'' jer onda si u sredini ,a u pjesmi ''gore-dole'' od Bajage lijepo kaže stih ''nemoj biti u sredini, jer ćeš biti u manjini''... ah ta mudrost osamdesetih...


http://www.youtube.com/watch?v=wJM6Y...nofeather=True
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 21:57   #47
meni je ovo bas super, jako sam se dobro nasmijala. (Y)

pa jel moze osoba na nasoj estradi biti normalna i neeksponirana da ju vi ne bi prozvali lezbom? to sto se jelena radan ili rozga ili tko god ne zeli promovirati na taj nacin ne znaci da joj je orijentacija upitna.
inace ne volim niti jednu, ali kamooon.

pretjerujete.
__________________
strah me otici iz ove sobe i nikad vise ne osjecati ovo sto osjecam kad sam s tobom.
daisydai is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 10:03   #48
covjece, sad ispada kao da su svi gay.. šteta što nijedna koju ste nabrojale nije dovoljno zgodna da bi ju barila
__________________
Greed has poisoned men's souls
Rajaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 11:47   #49
Doris Dragovic, prica se po Splitu da voli alkohol i zene.
Fuerteventura is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 06:49   #50
Dorica Nikolić
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 04:01   #51
Ovo za Vannu je bila prica davnih 90-tih, tocnije negdje 94-95. Iako ne bih rekla da je istina. Ta se prica vukla jer nije imala dugo decka, mediji su je razvlacili na sve strane, a imala je i neugodnjak u to vrijeme sa obozaveteljicom koja je bila u nju zaljubljena i kampirala joj pred stanom. Pa vjerovatno otud na popisu
tulay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 04:39   #52
Quote:
tulay kaže: Pogledaj post
Ovo za Vannu je bila prica davnih 90-tih, tocnije negdje 94-95. Iako ne bih rekla da je istina. Ta se prica vukla jer nije imala dugo decka, mediji su je razvlacili na sve strane, a imala je i neugodnjak u to vrijeme sa obozaveteljicom koja je bila u nju zaljubljena i kampirala joj pred stanom. Pa vjerovatno otud na popisu
Hmmmm, Vanna je cijelo to vrijeme imala dečka i bila u ozbiljnoj vezi sa sadašnjim mužem Ivane Husar, ex Divasice. Zapravo je zbog tog forsiranja privatnosti dolazila u sukob sa Zoranom Škugorom, tadašnjim menadžeremm E.T.-ja koji je volio fufičavost kod svojih pulenki, te da, jel, "slobodnim ponašanjem" izazivaju javost. Vannu je vjerojatno mrzio all along, bila je tvrd oraščić. Mislim da dan-danas ne pričaju.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 01:36   #53
Da, ne pricaju ni dan danas znam pouzdano.
A s Ninom Mlincem ,sadasnjim muzem Ivane Husar, Vanna je prekinula jos davno prije ove price. I zaista je dugo bila sama u to vrijeme. A vec krajem '95 na snimanju spota za pjesmu Band Aida ''Za djecu Hrvatske'' upoznaje Andru Vrdoljaka s kojim je u braku danas.
tulay is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 03:30   #54
Jadranka Kosor (ona je tranny,al dobro)

Vesna Škare Ožbolt (svima je poznato da je transeksualac)

Mislav Bago je lezba.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 07:47   #55
marina orsag
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 08:27   #56
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
marina orsag
Kako je ta "ženska" dosadna i antipatična
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 14:38   #57
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Kako je ta "ženska" dosadna i antipatična
meni nije. dobra je ona. i ja sam imala krivu percepciju o njoj, ali brate mili, dobra je
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 11:55   #58
Quote:
tulay kaže: Pogledaj post
Da, ne pricaju ni dan danas znam pouzdano.
A s Ninom Mlincem ,sadasnjim muzem Ivane Husar, Vanna je prekinula jos davno prije ove price. I zaista je dugo bila sama u to vrijeme. A vec krajem '95 na snimanju spota za pjesmu Band Aida ''Za djecu Hrvatske'' upoznaje Andru Vrdoljaka s kojim je u braku danas.
Vanna je otfikarila Nineka zbog Andrije
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 22:25   #59
ornela amulic ona iz bb-a,ilitiga ona sta je nekidan pobjedila u trcanju u stiklama...
šmizly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 12:51   #60
Quote:
šmizly kaže: Pogledaj post
ornela amulic ona iz bb-a,ilitiga ona sta je nekidan pobjedila u trcanju u stiklama...
zezaš me da je opet pobijedila, pa prošle godine je!
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.