Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 09:49   #3861
Quote:
plava90 kaže: Pogledaj post
hmmm fakat dosta...mislim kad se sjetim cifri kod Franića i Teute kod kojih sam imala samo jedan zahtjev, a to je nemojte molim da bude ŽUTO - čak bi za jednu frizuru dala toliko, pa ju možda održavala kod ove svoje u Zg...a ne znam...

meni je u biti samo to problem kaj mi niko ne zna napravit lijepu baby blue boju nego mi uvijek baca na žuto zlato nekak...
Evo mene napravili bijelom , točno kak sam htjela s olaplexon kod Urban baroqua. Prije njih sam stalno ispadala žuta
Zagrabiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 09:55   #3862
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
urban baroque - pogledaj njihovu face stranicu, imaju mnostvo boja a bome i iskustva sa radom sa tim bojama - ja sam bila kod njih na pramenovima i odusevljena sam - prirodno sam tamno smeđa a sada sam plava sa sivim tonom (to sam zeljela) + sto stvarno paze na kosu i blajhaju sa 6 i 9 % blajhom tako da ne spale kosu.
Iduce bojanje ide u neku baby rozu ili slicnu jer imaju palete da ti srce stane pocevsi od samo pigmenata pa do preljeva u bojama koje ne mozes ni zamisliti.


Bila u Martini jednom i nikada vise, izasla kao grahorasta kokos sa spaljenom kosom jer su me blajhali sa 12 % hidrogenom i rezultat je bila zvakaca od kose.
A njihov odgovor na sve je bio da imam vrlo slabu i suhu kosu i da se zato to dogodilo i jos su mi navodno stavljali Olaplex u sto ne vjerujem
Dakle ja imam jako tamnu kosu s crvenim pigmentom i jako teško ide u bijelu, no s jakim peroksidom ispadne. Prije olaplexa sam se morala šišati na kratko jer mi kosa nije izdržavala tu torturu, a sad s olaplexom mi je do ramena i izgleda fantastično. Jedino što doma radim koji put masku nakon pranja ili dulje držim regenerator. Frizer mora samo staviti pravi omjer, jer olaplex traži jači peroksid.
Na žalost mnogi frizeri ne znaju omjere pa onda kosa bude spaljena ili žuta jer nije primilo itd. I to nema veze s vašom kosom nego sa edukacijom frizera koji to zna ili ne zna koristiti.
Zagrabiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:24   #3863
Quote:
plava90 kaže: Pogledaj post
hmmm fakat dosta...mislim kad se sjetim cifri kod Franića i Teute kod kojih sam imala samo jedan zahtjev, a to je nemojte molim da bude ŽUTO - čak bi za jednu frizuru dala toliko, pa ju možda održavala kod ove svoje u Zg...a ne znam...

meni je u biti samo to problem kaj mi niko ne zna napravit lijepu baby blue boju nego mi uvijek baca na žuto zlato nekak...
CD studio, nalazi se u Ciboni
tražiš da ti radi vlasnik Dražen Crnadak
ja se farbam u plavo i izgleda ful prirodna boja
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 18:27   #3864
može preporuka za frizerski u osijeku gdje bih mogla dobiti pastelno ružičastu?
slično ovoj boji


znam da ne mogu u jednom tretmanu doći do toga, ali htjela bih da rade s kvalitetnim bojama
inače sam na preporuku otišla u studio reflekt. za skidanje boje i farbanje 500kn. nakon izlaska iz salona bila sam zadovoljna, sve dok mi nakon drugog pranja nije i ta boja otišla
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 13:25   #3865
Quote:
Zagrabiana kaže: Pogledaj post
Dakle ja imam jako tamnu kosu s crvenim pigmentom i jako teško ide u bijelu, no s jakim peroksidom ispadne. Prije olaplexa sam se morala šišati na kratko jer mi kosa nije izdržavala tu torturu, a sad s olaplexom mi je do ramena i izgleda fantastično. Jedino što doma radim koji put masku nakon pranja ili dulje držim regenerator. Frizer mora samo staviti pravi omjer, jer olaplex traži jači peroksid.
Na žalost mnogi frizeri ne znaju omjere pa onda kosa bude spaljena ili žuta jer nije primilo itd. I to nema veze s vašom kosom nego sa edukacijom frizera koji to zna ili ne zna koristiti.
pa o tome i govorim, bitno je znanje frizera.

Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
može preporuka za frizerski u osijeku gdje bih mogla dobiti pastelno ružičastu?
slično ovoj boji


znam da ne mogu u jednom tretmanu doći do toga, ali htjela bih da rade s kvalitetnim bojama
inače sam na preporuku otišla u studio reflekt. za skidanje boje i farbanje 500kn. nakon izlaska iz salona bila sam zadovoljna, sve dok mi nakon drugog pranja nije i ta boja otišla
Ovo mozes dobiti i ako sama kupis pigment, ono sto je u toj prici je najbitnije je izblajhana kosa.
Ovakva sam bila prije cca 10-ak dana ali moras znati da se takve boje vrlo brzo ispiru. Ako se radi bas o bojama koje se nanose zajedno sa peroksidom tada ce boja biti izdrzljivija ali ako se radi samo o pigmentu onda ispiranje ide u pravilu vrlo brzo - a i to ovisi o poroznosti kose (frendica ia ja smo stavljale isti pigment na kojem pise da je trajnost cca 8-14 pranja kose, hebiga moja boje se isprala potpuno nakon 3 pranja, ali ne zalim jer mi tako nesto i pase)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:26   #3866
Molim preporuku za Split! (može i okolica)
Naravno Andrea Hair me uništila... nemam riječi za taj rad.

Znači netko tko je stvarno dobar s plavom kosom (prirodna svjetlija smeđa, farbana plavo).

Dobila sam od par ljudi preporuku za Ivicu Šuljka?


Hvala <3
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 19:21   #3867
evo da rezimiram svoja iskustva s frizerima u zadnje 4 godine

studio Marcela, Ilica - u njemu sam po prvi put završila prije 4 godine, nakon što je smeđa čokoladasta boja koju sam sama kupila u dm-u završila kod frizera s poprilično crvenim pigmentom (nije stari frizer bio kriv, tak je ispalo - ne kupujte boje na svoju ruku! ) na portalu za popuste našla sam njihov kupon za 250 kn za farbanje i šišanje. otišla sam i naručila se kod josipa križnjaka (on više ne radi tamo), bila sam jako zadovoljna, maknuo mi je dosta tog crvenog pigmenta i neko sam vrijeme išla tamo jer mi je pasala ta usluga na moju dugu kosu za svega 250 kn. međutim, razlog zašto tamo više ne idem je sustav s mušterijama "ko na traci". 10 zaposlenika, svakih 10 minuta nekom ste drugom u rukama, šefica napirlitana se konstantno tamo prešetavala (a cijeli salon ako ima 20 kvadrata puno sam rekla).. uglavnom, shvatila sam da to nije baš' tip usluge koju si želim i otišla sam od tamo. koliko znam, josip se s kolegicom iz istog salona maknuo i imaju svoj salon negdje u prilazu gjure dezelica.

studio Royal, famozni Ivan, Središće - nakon marcele i čitanja hvalospjeva po forumu, dolazim u Royal Ivanu na farbanje. Što je je, lik mi je super pogodio boju + koriste Keune proizvode, stvarno sam bila zadovoljna. MEĐUTIM: atmosfera u salonu je kao da smo skupa ovce čuvali. mlada sam i on je i nije mi to problem, mogu prihvatiti dobru zezanciju, ali što je previše je previše. pokazivanje svojih polugolih slika na instagramu, maldivi, zanzibar, simo tamo, hvala lijepa, radi svoj posao i pusti me na miru. najsmješnije mi je bilo skrivanje toga da je gej :P no dobro, nebitno, da ne pomisli netko da imam išta protiv njih, dapače, zalažem se za njihova prava, al to sad nije ni tema, samo mi je to bilo jako smiješno isto tako, cijena uvijek 420 kuna, no uvjerena sam da mi on nije farbao CIJELU kosu, kako je bio dogovor, nego klasika, izrast pa u vodi provuč na cijelu kosu boju. ali meni se tvrdilo da se farba cijela. sad mi je jasno da je to bila izmišljotina i da se štedilo na materijalu, no ne i na izricanju cijene. sumnjam da ću više tamo ići, a vidim i da dosta cura u zadnje vrijeme dijeli ista/slična iskustva. umišljena veličina, ne podnosim to. e i da, ako kažem da želim cm- dva da se odreže vrhova, nisam rekla centimetar 5-10 kako on to protumači. UVIJEK odreže više, pripazite na to.

Renata, zeleni val - bila kod Ivice Palinića na šminkanju i frizuri za jedan event, oduševljena sam bila njegovim radom, međutim, 750 kuna je puno previše za to + pundža se raspala usred večeri. cijenu je odokativno na pultu odredila sama Renata, a rečeno mi je da neće biti toliko kad sam se došla naručiti. sad ni Ivica više ne radi tamo nego je otvorio neki svoj salon.

salon Martina, Ilica - nakon toga odlučujem se za Martinu. Bila sam tamo na tretmanu za oštećenu kosu/vrhove, a zatim i na farbanju + tretman ravnanja keratinom. jako sam zadovoljna, cure su pristupačne, nisu umišljene, u salonu je dobra atmosfera, lokacija je dobra, ma sve vjerojatno ću se vratiti, u najmanju ruku zbog pristupačnih cijena. samo da se ne umisle i povećaju cijene, nadam se da neće


eto, to su moja iskustva zadnje 4 godine nakon royala di me cvaknuo previše puštam kosu i zasad ne dam dirati vrhove, pa me u Martini nisu šišali, tako da s tim nemam baš iskustva. kad mi naraste kosa na željenu dužinu, planiram otići Sashi u Dalmatinsku da mi je oblikuje, jer koliko sam skužila lik je u tome vrhunski (a i frendica iz srednje se još onda prije 6-8 godina još šišala na kratko kod njega svaki mjesec, oduševljena je bila), a voljela bih da mi ta duga kosa liči na neš

uočila sam u Vlaškoj i boye by bbk - jel bio netko, kakvo je?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 18:33   #3868
Cool

Probaj kod Iggyja Popovića. On je kolorist, mislim i edukator za Kevina Murphya za Europu i šire. Moraš se naručiti jer je često na putu.
On je specijalist za bojanje tako da s njim nećeš pogriješiti.
https://www.instagram.com/colorme.master.iggy/

Salon je na Fallerovom šetalištu 44, kod okretišta tramvaja na Remizi u Zg.[/QUOTE]

to je stvarno firzerski salon? živim blizu i vidjela sam gdje mu je prostor ali sam uvjek mislila da je to modni salon za šivanje po mjeri ili tako nešto, jer sam imala dojam da je on dizajner. inače se farbam sama, ali razmišljam da odem kod frizera da mi promjeni boju pa mi obvo zvuči dobro (jer mi je blizu). znaš li kako im se kreću cijene za poludugu kosu?
luda vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:08   #3869
Talking

Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za Split! (može i okolica)
Naravno Andrea Hair me uništila... nemam riječi za taj rad.

Znači netko tko je stvarno dobar s plavom kosom (prirodna svjetlija smeđa, farbana plavo).

Dobila sam od par ljudi preporuku za Ivicu Šuljka?


Hvala <3
Sta ti je napravila Andrea? Ja isto imam losa iskustva s njom, a i mislim da sve one slike dobro obradjuje prije objavljivanja jer ni moja nije izgledala ko na slici.

Ja sam isto cula za ivicu i mislim se mozda do tamo, a jedan period sam isla i u Silver na Znanju i ona je stvarno odlicna frizerka, samo sam prestala ici tamo jer sam se selila i postalo mi predaleko.
Ako cujes za jos nekog javi jer ja sam isto plava
Butterfly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 23:26   #3870
Svi Andreini uradci izgledaju fantastčno na slikama.
Što vsm je napravila?
Nažalost nemam preporuku.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:24   #3871
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post


Ovo mozes dobiti i ako sama kupis pigment, ono sto je u toj prici je najbitnije je izblajhana kosa.
Ovakva sam bila prije cca 10-ak dana ali moras znati da se takve boje vrlo brzo ispiru. Ako se radi bas o bojama koje se nanose zajedno sa peroksidom tada ce boja biti izdrzljivija ali ako se radi samo o pigmentu onda ispiranje ide u pravilu vrlo brzo - a i to ovisi o poroznosti kose (frendica ia ja smo stavljale isti pigment na kojem pise da je trajnost cca 8-14 pranja kose, hebiga moja boje se isprala potpuno nakon 3 pranja, ali ne zalim jer mi tako nesto i pase)
sad i jesam neka rozo-ljubičasto-plava
ali htjela bih baš da mi se kosa profi sredi. da se boja ujednači i još posvjetli. a alko se kasnije nastavim sama farbati. samo trebam postići da mi je barem 80% kose iste ili slične nijanse
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:32   #3872
Iskustva s AD Hair studiom u Mesničkoj...vidim na instagramu i fejsu odlične slike pramenova..sad, jel netko bio, kakve su cijene ?!
ksenija00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 11:38   #3873
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za Split! (može i okolica)
Naravno Andrea Hair me uništila... nemam riječi za taj rad.

Znači netko tko je stvarno dobar s plavom kosom (prirodna svjetlija smeđa, farbana plavo).

Dobila sam od par ljudi preporuku za Ivicu Šuljka?


Hvala <3
saloni Michelle su dobri, idem u Cityja, ima i u Jokeru i Mallu, al ja sam tamna brineta i samo se šišam, ne piturajem se pa ne znam za to. Šišanje/feniranje/frizura su mi uvijek dobri.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 18:42   #3874
Quote:
luda vjeverica kaže: Pogledaj post
Probaj kod Iggyja Popovića. On je kolorist, mislim i edukator za Kevina Murphya za Europu i šire. Moraš se naručiti jer je često na putu.
On je specijalist za bojanje tako da s njim nećeš pogriješiti.
https://www.instagram.com/colorme.master.iggy/

Salon je na Fallerovom šetalištu 44, kod okretišta tramvaja na Remizi u Zg.
to je stvarno firzerski salon? živim blizu i vidjela sam gdje mu je prostor ali sam uvjek mislila da je to modni salon za šivanje po mjeri ili tako nešto, jer sam imala dojam da je on dizajner. inače se farbam sama, ali razmišljam da odem kod frizera da mi promjeni boju pa mi obvo zvuči dobro (jer mi je blizu). znaš li kako im se kreću cijene za poludugu kosu?[/QUOTE]

Da, da to je prvenstveno frizerski salon, ali kako je on i modni dizajner ima nešto i odjeće. Najbolje ti je nazvati i pitati ili otići tamo za termin i cijenu i vidjeti koje su ti želje, a što se može realno napraviti. Jako su ljubazni i stvarno preporučam bilo njega osobno, bilo Maju koja isto tamo radi.
098/718-799
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:14   #3875
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
može preporuka za frizerski u osijeku gdje bih mogla dobiti pastelno ružičastu?
slično ovoj boji
https://i1.wp.com/therighthairstyles...pg?w=500&ssl=1

znam da ne mogu u jednom tretmanu doći do toga, ali htjela bih da rade s kvalitetnim bojama
inače sam na preporuku otišla u studio reflekt. za skidanje boje i farbanje 500kn. nakon izlaska iz salona bila sam zadovoljna, sve dok mi nakon drugog pranja nije i ta boja otišla
netko je već odg, uglavnom, tu trajnu boju nemaš i svaka će se ispirati, ja sam svoju naručila preko Amazona Color riche directions, čula sam i da je Evil hair iz Slovenije super (čekiraj fb/insta)
nema potrebe za velikim ciframa, naruči si boju preko interneta, odi na blajh da ti izbijele kosu i doma si svako par tjedana obnavljaj pinkastu (ove boje idu na mokru kosu, ako staviš regeneratora u njih još manje su pigmentirane ) pozdrav
__________________
ne budimo rigidni, budimo mudri .......
daisy.fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 23:21   #3876
Ima li koja iskustva sa salonom Matis no.1 u Središću?

Izgledaju mi ok i imaju Kevin Murphy proizvode, ali strah me u nepoznato.
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 23:19   #3877
Evo znam da nisam bas on topic ali ne znam gdje bi se drgo izjadala. Ja idem u jedan frizerski zadnjih godinu dana, prvo kad sam dosla sam joj objasnila kakvih sam problema imala sa kosom, stitnjaca u banani, hormoni luduju, doslovno pola kose mi otpalo, sad sam na nekim terapijama. Kaze ona, ma sve cemo mi to srediti, ja imam bio boje, blajh sa olapleksom itd... ok, prvi put pramenovi - stanje ok, ni tamo ni vamo, malo raste kosa ali slabo, nakon tri mj ( znaci “stedim“ kosu i bojam svaka tri mjeseca ) ponovo pramenovi i poslije njih mi se kosa pocela lomit, pucat nenormalno, sve tanja i tanja, nakon dva mjeseca malo se stanje smirilo. Neki dan ja opet odem, zena je punu cetku dlaka i pun rucnik moje kose imala dok me isfenirala. Njoj to nije bilo nista cudno, rekla je pa malo ti pada kosa ali nista strasno. Meni je to bilo uzasno, pogotovo kad sam vidjela zabezeknut pogled djevojke na praksi kojoj je ova rekla da ocisti cetku. Danas kad sam oprala kosu i dalje ispada i samo cekam kad cu se u jutro probudit celava. Hocu reci da ako vidite da frizerka ne reagira na nesto tako ocito i da joj je svejedno hocete vi ocelavit bjezite glavom bez obzira od takve. Ja bi joj platila i duplo vise da mi je rekla cuj Dina kosa ti je ocaj, bolje se ne bojaj, narucit cu ti to i to i neka ti kosa izraste jer ces ocelavit.Necu sada napisati koji je to salon jer sam u malom gradu sad ode na temu o skidanju boje sa kose...
dinahs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 00:09   #3878
Quote:
dinahs kaže: Pogledaj post
Evo znam da nisam bas on topic ali ne znam gdje bi se drgo izjadala. Ja idem u jedan frizerski zadnjih godinu dana, prvo kad sam dosla sam joj objasnila kakvih sam problema imala sa kosom, stitnjaca u banani, hormoni luduju, doslovno pola kose mi otpalo, sad sam na nekim terapijama. Kaze ona, ma sve cemo mi to srediti, ja imam bio boje, blajh sa olapleksom itd... ok, prvi put pramenovi - stanje ok, ni tamo ni vamo, malo raste kosa ali slabo, nakon tri mj ( znaci “stedim“ kosu i bojam svaka tri mjeseca ) ponovo pramenovi i poslije njih mi se kosa pocela lomit, pucat nenormalno, sve tanja i tanja, nakon dva mjeseca malo se stanje smirilo. Neki dan ja opet odem, zena je punu cetku dlaka i pun rucnik moje kose imala dok me isfenirala. Njoj to nije bilo nista cudno, rekla je pa malo ti pada kosa ali nista strasno. Meni je to bilo uzasno, pogotovo kad sam vidjela zabezeknut pogled djevojke na praksi kojoj je ova rekla da ocisti cetku. Danas kad sam oprala kosu i dalje ispada i samo cekam kad cu se u jutro probudit celava. Hocu reci da ako vidite da frizerka ne reagira na nesto tako ocito i da joj je svejedno hocete vi ocelavit bjezite glavom bez obzira od takve. Ja bi joj platila i duplo vise da mi je rekla cuj Dina kosa ti je ocaj, bolje se ne bojaj, narucit cu ti to i to i neka ti kosa izraste jer ces ocelavit.Necu sada napisati koji je to salon jer sam u malom gradu sad ode na temu o skidanju boje sa kose...

Identicna situacija kod mene problem s ispadanjem kose, a ono sta vam mogu iz vlastitog iskustva preporučiti da sto manje tretirate kosu. Već neko vrijeme patim za balayageom ali ne osudim se niti pogledati blajh a kamoli ga približiti kosi. Isto sam iz manjeg gradića i naći odgovarajuću frizerku je zbilja zahtjevno samo se sisam i kod feniranja puno kose ispadne. Ono šta je najbitnije je oštro naglasiti šta želite i držati se toga ne popuštati i odmah reagirati.
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 11:04   #3879
Quote:
SunyMy kaže: Pogledaj post
Identicna situacija kod mene problem s ispadanjem kose, a ono sta vam mogu iz vlastitog iskustva preporučiti da sto manje tretirate kosu. Već neko vrijeme patim za balayageom ali ne osudim se niti pogledati blajh a kamoli ga približiti kosi. Isto sam iz manjeg gradića i naći odgovarajuću frizerku je zbilja zahtjevno samo se sisam i kod feniranja puno kose ispadne. Ono šta je najbitnije je oštro naglasiti šta želite i držati se toga ne popuštati i odmah reagirati.
Kosa ispada zbog hormonalnog disbalansa, lijekova ali može ispadati i zbog autoimunih bolesti i tumora. Ako niste sigurne zbog čega ispada hitno na sistematski
Zagrabiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:12   #3880
Quote:
dinahs kaže: Pogledaj post
Evo znam da nisam bas on topic ali ne znam gdje bi se drgo izjadala. Ja idem u jedan frizerski zadnjih godinu dana, prvo kad sam dosla sam joj objasnila kakvih sam problema imala sa kosom, stitnjaca u banani, hormoni luduju, doslovno pola kose mi otpalo, sad sam na nekim terapijama. Kaze ona, ma sve cemo mi to srediti, ja imam bio boje, blajh sa olapleksom itd... ok, prvi put pramenovi - stanje ok, ni tamo ni vamo, malo raste kosa ali slabo, nakon tri mj ( znaci “stedim“ kosu i bojam svaka tri mjeseca ) ponovo pramenovi i poslije njih mi se kosa pocela lomit, pucat nenormalno, sve tanja i tanja, nakon dva mjeseca malo se stanje smirilo. Neki dan ja opet odem, zena je punu cetku dlaka i pun rucnik moje kose imala dok me isfenirala. Njoj to nije bilo nista cudno, rekla je pa malo ti pada kosa ali nista strasno. Meni je to bilo uzasno, pogotovo kad sam vidjela zabezeknut pogled djevojke na praksi kojoj je ova rekla da ocisti cetku. Danas kad sam oprala kosu i dalje ispada i samo cekam kad cu se u jutro probudit celava. Hocu reci da ako vidite da frizerka ne reagira na nesto tako ocito i da joj je svejedno hocete vi ocelavit bjezite glavom bez obzira od takve. Ja bi joj platila i duplo vise da mi je rekla cuj Dina kosa ti je ocaj, bolje se ne bojaj, narucit cu ti to i to i neka ti kosa izraste jer ces ocelavit.Necu sada napisati koji je to salon jer sam u malom gradu sad ode na temu o skidanju boje sa kose...
Sad jos i skini boju sa kose i nemoj se cuditi ako ocelavis.
Pa nije ti kriva frizerka, ona nema uvid, a ocito ni ti u sadanje stanje tvoje stitnjace koje je 100% kriva za lomljivu kosu i njeno enormno ispadanje jer i sama kazes da vrlo sporo raste..
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:09.