Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 17:52   #8861
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
podsjetio bi da smo i prošlogodišnje zimske pripreme rezultatski ubili sve protivnike pa nas je u prvih par kola prolića dočekao hladan tuš

pošto nisam gledao utakmicu zanima me samo jedna stvar. vidi li se ideja u igri, odnosno pokušavamo li odigrat neke uigrane kombinacije iz prve bez puno kompliciranja?
slabo se išta vidi zasad, triba više vrimena za igru, mi smo na prolić kod carilla bili uglavnom dobri, pa ono. od ove utakmice puno sam više vidija od b ekipe nego od prve,
bijeli prah is offline  
Old 20.01.2018., 17:54   #8862
Prvo poluvrijeme ostajem pri svom da unatoč visokom vodstvu igra nije bila dobra, na tragu onih loših izdanja prvog dijela sezone di smo redovito kiksali. No golovi opet nisu zabijeni slučajno nego iz lipih kominacija/akcija šta potvrđuje dobar napad. Drugo poluvrijeme s mladima mene osobno oduševilo, imali su veću dominaciju nego prva ekipa iako ne znan jesu li i ovi sve igrače prominili. Nebitno, vrlo dobar presing, akcije, kombinacije, transformacija u napad i prava šteta šta nisu zabili bar jedan gol.

Šego, Bradarić i ovi mladi su stvarno potencijal za budućnost.
bilidres is offline  
Old 20.01.2018., 17:54   #8863
Nikad ne znaš zašto je ova pobjeda dobra.

mladi i presing i bodrenje s klupe
FanteDiBastoni is offline  
Old 20.01.2018., 18:04   #8864
Koji gušt čitat naknadno komentare, a znaš kako je završilo. Pa guštaš kako se stručni gremij blamira.
Tim Whatley is offline  
Old 20.01.2018., 18:13   #8865
Divota za gledat mulariju ne znaš koga bi izdvojio. Bravo dico! Oduševljen!
brban1950 is offline  
Old 20.01.2018., 18:21   #8866
Zastrasujuc arsenal imamo u napadu za HNL prilike. Meni je isto pet puta veci gust bilo gledat drugo nego prvo, a jos tu ima doc par momaka plus kadeti... za 2-3 godine prvih 11 iz omladinske
ashaman is offline  
Old 20.01.2018., 18:28   #8867
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ko se ovo dere okolo i bravo??
Osibov.
Gost23 is offline  
Old 20.01.2018., 19:05   #8868
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
kopić
Quote:
DelmatST kaže: Pogledaj post
Poziv na molitvu
Quote:
Rasti zemljo kaže: Pogledaj post
Dere se Kopicev pomocnik iz Splita je covjek.
Quote:
stwhiskey kaže: Pogledaj post
Grbic cini mi se
Quote:
Gost23 kaže: Pogledaj post
Osibov.
U kurac dogovorite se
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 20.01.2018., 19:29   #8869
Kako su mulci presing igrali u drugom poluvremenu

Mislim da se derao Grbić, znam da mu je to i inače navika a sada se streameri zajebali i stavili mikrofon iza gola.
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 20.01.2018., 19:30   #8870
Bijase ovo vrlo zadovoljavajuca prezentacija u prvom poluvremenu, al drugo je tek ono što me oduševljava...

Moze se reći da zora koju smo duuuugo cekali samo sto nije svanula.....


I da ne zaboravim,ova psihijatrija na forumu za prvih 10 min utakmice je stvarno dno dna
jery drake is offline  
Old 20.01.2018., 19:40   #8871
Quote:
jery drake kaže: Pogledaj post
I da ne zaboravim,ova psihijatrija na forumu za prvih 10 min utakmice je stvarno dno dna
teški hajdukovci
Yurinov is offline  
Old 20.01.2018., 19:47   #8872
Imamo kvalitete, imamo prostora za napredak i imamo veliku perspektivu. Nekad se zapitam je li svi ovi ljudi zaista vole ovaj klub.
ovisnik hajduka is offline  
Old 20.01.2018., 19:55   #8873
Pocetak utakmice su odigrali lose, 3 komentara ovdje su bila, lose, pusimo, lose i digla se halabuka koja se prosirila na clanskom forumu da se ovdje pljuje po svemu.Zove me prijatelj, kaze sto se dogada na Kutku, dajte ne radite od muhe slona.
Rasti zemljo is offline  
Old 20.01.2018., 20:01   #8874
Ovo je ludilo,u okvir 439-441,jer to smo mi!
Živo čudo kako ovaj projekt još ne da živi,negon napreduje.....Ludilo 1911/1950-za sva vrimena....AMEN
spalato78 is offline  
Old 20.01.2018., 20:06   #8875
Pa ja ne znam jesu li ovdje svi i gledali utakmicu.
Prvih 10-15 minuta je bilo dosta loše, a kroz cijelo prvo poluvrijeme nismo dobro stajali. Boli me briga pobijedili ili ne, ali želim vidjeti da ne napucavamo loptu, da igramo pas igru, da se zna tko gdje stoji na terenu itd. Znam da je pripremna utakmica, ali neki su tu već dugo zajedno, a ne znaju kretnje jedne drugih i kako kome odigrati loptu.

Ali zabili 4 gola i koga briga kako smo igrali. Drama.
maril is offline  
Old 20.01.2018., 20:09   #8876
Quote:
maril kaže: Pogledaj post
Pa ja ne znam jesu li ovdje svi i gledali utakmicu.
Prvih 10-15 minuta je bilo dosta loše, a kroz cijelo prvo poluvrijeme nismo dobro stajali. Boli me briga pobijedili ili ne, ali želim vidjeti da ne napucavamo loptu, da igramo pas igru, da se zna tko gdje stoji na terenu itd. Znam da je pripremna utakmica, ali neki su tu već dugo zajedno, a ne znaju kretnje jedne drugih i kako kome odigrati loptu.

Ali zabili 4 gola i koga briga kako smo igrali. Drama.
Slažem se
bijeli prah is offline  
Old 20.01.2018., 20:20   #8877
O jebalo sve. Nismo ovo, nismo ono ...............i šta još nismo??

Igrala se prijateljska na pripremama i vidili smo da je Bašić udrija balun desnon nogon, da je Hugo opća opasnost u 16, da debeli Said može trčat, da je Savas inteligentno odigra, da Tudor i dalje ne zna dodat balun ali i da u neke balavurdije ima štofa za sašit lipi veštit i kraj priče.

Šta su neki očekivali majke ti mile.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 20.01.2018., 20:21   #8878
Nek neko molim vas napravi GIF savasova škorpiona
bijeli prah is offline  
Old 20.01.2018., 20:22   #8879
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
Ovo je ludilo,u okvir 439-441,jer to smo mi!
Živo čudo kako ovaj projekt još ne da živi,negon napreduje.....Ludilo 1911/1950-za sva vrimena....AMEN
Tako je, preuvelicaj, patetika na maksimumu jer je neko napisao pusimo a zamisli rezultat je bio 0-1 za zurich. Zivo cudo kako projekt zivi jer je bilo kritika kod negativnog rezultata.Smrc.Smrc.
Rasti zemljo is offline  
Old 20.01.2018., 20:27   #8880
Hajduk prvo poluvrijeme solidan, vidljiva individualna kvaliteta koja ti na ovoj razini donosi rezultat. Drugo poluvrijeme odličan u destrukciji, loš u kreaciji što je i razumljivo.
Bilo bi dobro da Kopić destrukciju iz drugog poluvremena usadi u one iz prvog poluvremena, jer će još puno vremena proći da ovi iz drugog mogu napravit nešto na račun kvalitete.
artoni is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.