Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN UAE iliti VN Abu Dhabija?
negledljiva 10 90.91%
podnosljiva 1 9.09%
dobra 0 0%
vrlo dobra 0 0%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 11. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 13:01   #21
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Nebi bas rekao, Ferrari pili u prazno, osim toga uvjeti u kvalama ce biti znacajno drugaciji, malo hladnija staza i sl.

Tako da nebi otpisao Ferrari u borbi za pole, inace se Ferrari zajebava i onda u q3 poglavito Vettel nadu jos sekundu gapa!!
Mario klasičan, pila naopako!

Samo da bi nakon kvalifikacija mogao poentirati kako je Mercedes pobjedio super dominantan bolid Ferrarija na ovoj stazi.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:03   #22
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Mario klasičan, pila naopako!

Samo da bi nakon kvalifikacija mogao poentirati kako je Mercedes pobjedio super dominantan bolid Ferrarija na ovoj stazi.
Frend nebudi ostar, zaista sam iskreno napisao ono sto muslim, nema to veze sa nikakvim pilama!

Donosite prerano zakljucke .

Abu Dhabi je gradska staza i sve takve staze su odgovarale Ferrariju, zaista nevidim razlog dabih Mercedes ovdje izdominira , to se nece dogoditi.

Osim toga Raikkonen je jucer u race simu imao najbolji i najkonstantniji race pace, pazi Kimi a ne Vettel, onda znas da Ferrari ima rezerve, Vettel je jucer bio na nekom obrnutom race simu od Kimija pa ih nije moguce direktno usporediti.

Osim toga i Hamilton je jasno izjavio da Ferrari blefira a on vjerojatno zna malo vise
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:07   #23
neki dan vidim novi logo za F1 a ovo je ujedno i zadnja utrka pred obvezu korištenja HALO izrigotine na bolidima,fin način za ogadit f1
muflon7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:09   #24
Quote:
muflon7 kaže: Pogledaj post
neki dan vidim novi logo za F1 a ovo je ujedno i zadnja utrka pred obvezu korištenja HALO izrigotine na bolidima,fin način za ogadit f1
Vrijeme ce pokazati sve, no bojim se kao i ti da se sprema Nascarizacija sto nece biti nikako dobro.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:09   #25
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Prilicno sam siguran da Ferrari cuva pace, uostalom vidjeti cemo za sat vremena !
Npr u Brazilu ih nije bilo nigdje i onda booom u q3
Kaj čuvaju pace za iduću godinu ?

ajd ne motaj, čak i da je nekim čudom Ferrari zbilja i brži bolid od Mečke, Hamiltonova PU bu opet domintno uzela PP
Ferrari ili RB eventualno mogu dobit Bottasa koji ima prastari motor...

No svi imaju prastare motore osim Hamiltona koji ima motor star jednu utrku i to nabrijani motor koji je specifikacija za iduću sezonu...
a mogu ga terat na maksimumu kompletan vikend i znaju da opet neće krepat s obzirom da više nema utrka iza ove

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 25.11.2017. at 13:22.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:21   #26
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Kaj čuvaju pace za iduću godinu ?

ajd ne motaj, čak i da je nekim čudom Ferrari zbilja i brži bolid od Mečke, Hamiltonova PU bi opet domintno uzela PP
Ferrari ili RB eventualno mogu dobit Bottasa koji ima prastari motor...

No svi imaju prastare motore osim Hamiltona koji ima motor star jednu utrku i to nabrijani motor koji je specifikacija za iduću sezonu...
a mogu ga terat na maksimumu kompletan vikend i znaju da opet neće krepat s obzirom da više nema utrka iza ove
Tako je!

Hamilton osvaja pp sa +,05 sec prednosti u odnosu na ostatak grida.

A čuj, Mario je postao kao Wolff i Lauda, kao Ferrari i RBR su opasna konkurencija a, ovi izdominiraju jedne i druge u kvalama, a pogotovo u utrci.

Vidjeli smo na VN Brazila dominaciju PU Mercedesa u odnosu na konkurenciju, liga za sebe, Bernie je to jako usrao, previše je nadmočan bolid Mercedesa u ovoj eri.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:24   #27
Ajde vidjeti cemo, da Hamilton vjerojatno osvaja pole, i ne Hamilton nema motor specificiran za 2018g nego zadnji redizajn motora za 2017g Tibi.

Osim toga motor nije sve , sasija isto vrijedi nesto koliko ja znam.

I da Tibiju kakav Red Bull i Ferrari i Mercedes ce se poigrati sa njima u kvalama.
Cemu spiminjanje Red Bulla?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:32   #28
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Ajde vidjeti cemo, da Hamilton vjerojatno osvaja pole, i ne Hamilton nema motor specificiran za 2018g nego zadnji redizajn motora za 2017g Tibi.

Osim toga motor nije sve , sasija isto vrijedi nesto koliko ja znam.

I da Tibiju kakav Red Bull i Ferrari i Mercedes ce se poigrati sa njima u kvalama.
Cemu spiminjanje Red Bulla?
Što si se tu uznemirio, Hamilton osvaja pp i sutra utrku, bez konkurencije.

Jedino tko još laprda da je Ferrari bio neka konkurencija Mercedesa u ovoj sezoni su dva ljubavnika @dmw i @mario, pile naopako, PR.

Što vrijedi frende šasija, kada se nitko ne može približiti Mercedesu na pravcu, jbg tu PU da je svoje, što smo vidjeli na VN Belgije gdje Vettel sa bržim gumama nije imao šanse protiv Hamiltona i Marcedesa.

Bolje biti brži na pravcu nego u krivinama, gdje nema pretjecanja.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:36   #29
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Što si se tu uznemirio, Hamilton osvaja pp i sutra utrku, bez konkurencije.

Jedino tko još laprda da je Ferrari bio neka konkurencija Mercedesa u ovoj sezoni su dva ljubavnika @dmw i @mario, pile naopako, PR.

Što vrijedi frende šasija, kada se nitko ne može približiti Mercedesu na pravcu, jbg tu PU da je svoje, što smo vidjeli na VN Belgije gdje Vettel sa bržim gumama nije imao šanse protiv Hamiltona i Marcedesa.

Bolje biti brži na pravcu nego u krivinama, gdje nema pretjecanja.
Gill boli me kita i za Ferrari i Mercedes i za Hamiltona i Vettela , razmes!

Ja sam dao svoju prognozu za Abu Dhabi, ti si dao svoju i to je to!.

Kakav fucking Spa, u Spa je Vettel prosuo pobjedu !, jesi ti gledao Spa?

Nemoj prodavati fore ala Tibi molim te , jebeno fucking svaki put kada Vettel nebude na nivou Mercedes je nedodirljiv, je kako da ne !
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:42   #30
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Gill boli me kita i za Ferrari i Mercedes i za Hamiltona i Vettela , razmes!

Ja sam dao svoju prognozu za Abu Dhabi, ti si dao svoju i to je to!.

Kakav fucking Spa, u Spa je Vettel prosuo pobjedu !, jesi ti gledao Spa?

Nemoj prodavati fore ala Tibi molim te , jebeno fucking svaki put kada Vettel nebude na nivou Mercedes je nedodirljiv, je kako da ne !
Pa da, tu se dakle slažemo, Mercedes ima daleko nabolju PU.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:51   #31
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Pa da, tu se dakle slažemo, Mercedes ima daleko nabolju PU.
Yeah wright, najbolju da ali nogami ni Ferrari nije daleko sa tim da Ferkan ima bolju sasiju!

Ili je mozda konkurentnost Ferrarija zbog Vettelovih superiornih vanzemaljskih vozackih sposobnosti?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 13:54   #32
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Yeah wright, najbolju da ali nogami ni Ferrari nije daleko sa tim da Ferkan ima bolju sasiju!

Ili je mozda konkurentnost Ferrarija zbog Vettelovih superiornih vanzemaljskih vozackih sposobnosti?
Normalno da je tako, Vettel je bolji vozač od Hamiltona.
Da im se zamjene uloge, Vettel bi osvajao prvenstva nakon 12 utrka.
Mercedes, fujj fujjj, što napraviše sa FIA od motosporta.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:21   #33
Sta je ovaj TorroRosso tako pao? Na nivou su Saubera.--
Barem im pad s Hondom nece biti tako tezak.
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:22   #34
Grosjean dokazuje da je kanta of vozaca... kad pomislim da je neko vrijeme bilo price da bi mogao u Ferrari....
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:56   #35
Nema Ferrarija nidje
SebVettel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 14:58   #36
Quote:
SebVettel kaže: Pogledaj post
Nema Ferrarija nidje
Više od pola sekunde kasne, čista dominacija Mercedesa.
Kako bi rekao Mario to Ferrari pili naopako, dobili su pogrešne gume.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 15:03   #37
Na onom dugom pravcu Ferrari užasno gubi na vremenu. Neznam je li sve slučajno no nije mi jasno kako je Bottas "pronašao formu" nakon što je prvenstveno gotovo.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
Cekpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 15:07   #38
Quote:
Cekpu kaže: Pogledaj post
Na onom dugom pravcu Ferrari užasno gubi na vremenu.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
Ne bi me čudilo da Mercedes ima u svim bolidma GPS sistem praćenja, oni sve znaju o konkurentima.

Svojim dobavljačima, tijekom utrke podešavaju snagu (povećaju ili smanje), te tako direktno utječu na konačni poredak, gori su od HNL i vođe Zdravka Mamića.

Ne znam zašto ih Amerikanci ne potjeraju iz natjecanja, njemačka mafija, sve najgore što Švabo može napraviti.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 15:08   #39
Isprdak i beda od vozaca drugu trku zaredom na polu
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 15:08   #40
Ferrari i dalje sendbaguje
RB, FI, Williams, McLaren, Sauber, Haas, Renaul i STR također

Mislim dobro pa koji im je
Zakaj im niko nije rekel da su počele kvale pa da prestanu s tim sendbagovanjem

Ono koji je ovo vrag kraj dominantnog Ferraria i RB-a boljeg od Mečke, eto Mečka uzima Pole i to sa prastarim motorom u Bottasovom bolidu...
Koji su to mulci u Ferrariu da ne znaju kad prestat s tim sendbagovanjem

No nije baš sve crno...
ak ništ drugo bar su sačuvali pace za iduću sezonu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:10.