Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2006., 04:01   #1
Wink Prijateljstvo!!!!!

etooo, što za vas znači tj. znači li vam išta prijateljstvo i koliko???
Imate li pravog prijatelj/icu???
Govorim o prijateljima a ne frendovima - to u ovom slučaju nije isto!

Ja imam best frendicu koju volim kao vlastitu sis i koja mi znači fakat puno puno puno....ma neznam kaj bi bez nje! Zahvalna sam dragom Bogu na tome jer je za mene PRAVI PRIJATELJ neka vrsta blagoslova kojim nas On dariva i na taj način brine o nama!

Pa...da vas čujem!
 
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 08:05   #2
dobro,onda uživaj u prijateljstvu,ja znam da nemam takvih prijateljstava
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 11:04   #3
Quote:
pipita5 kaže:
etooo, što za vas znači tj. znači li vam išta prijateljstvo i koliko???
Imate li pravog prijatelj/icu???
Govorim o prijateljima a ne frendovima - to u ovom slučaju nije isto!

Ja imam best frendicu koju volim kao vlastitu sis i koja mi znači fakat puno puno puno....ma neznam kaj bi bez nje! Zahvalna sam dragom Bogu na tome jer je za mene PRAVI PRIJATELJ neka vrsta blagoslova kojim nas On dariva i na taj način brine o nama!

Pa...da vas čujem!

pa i ja imam ludilo prijatelja na koje mogu uvik računat al nemojmo sad baš tako pretjerivat
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 11:08   #4
imam cca 7 frendica kojima se mogu povjeriti i zvrcnuti ih kad god mi padne na pamet al ne znam jel imam best frendicu.. uvijek ti netko zabije noz u ledja.. obitelj mi je best frendica
__________________
You say potato, I say vodka
frikusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 11:32   #5
po tome gledajuci meni je pol kvarta onda best frendovi
__________________
Suna ye sunnabe!
I think your microwave is just pissed cause you don't grats it everytime it dings.
Lord777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 12:27   #6
samo jednog
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 14:29   #7
Samo jednu pravu, koja me uvijek kuži i kojoj mogu baš SVE uvijek reći a da me ne shvati pogrešno i da ne protumači moje riječi onako kako nisu izgovorene. Na žalost, mislim da ju polako gubim....ima neizlječivu bolest....i mislim da joj nije puno preostalo u ovom životu...
Kad ode, izgubit ću jedan dio sebe koji će mi strašno nedostajati i mislim da tu prazninu neće tako lako nitko popuniti....
 
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 14:43   #8
Quote:
lugica kaže:
Samo jednu pravu, koja me uvijek kuži i kojoj mogu baš SVE uvijek reći a da me ne shvati pogrešno i da ne protumači moje riječi onako kako nisu izgovorene. Na žalost, mislim da ju polako gubim....ima neizlječivu bolest....i mislim da joj nije puno preostalo u ovom životu...
Kad ode, izgubit ću jedan dio sebe koji će mi strašno nedostajati i mislim da tu prazninu neće tako lako nitko popuniti
....

a jebemu, baš mi je ža...
slušaj, nada umire zadnja, možda se ipak da nešto učinit. medicina je ipak otišla daleko
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 18:40   #9
Quote:
lugica kaže:
Samo jednu pravu, koja me uvijek kuži i kojoj mogu baš SVE uvijek reći a da me ne shvati pogrešno i da ne protumači moje riječi onako kako nisu izgovorene. Na žalost, mislim da ju polako gubim....ima neizlječivu bolest....i mislim da joj nije puno preostalo u ovom životu...
Kad ode, izgubit ću jedan dio sebe koji će mi strašno nedostajati i mislim da tu prazninu neće tako lako nitko popuniti....
....ajme ...ovo je stvarno ....bez rijeći sam ....žao mi je lugice ...

Imam takvu prijateljicu a i prijatelja ....
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 18:52   #10
Quote:
pipita5 kaže:
etooo, što za vas znači tj. znači li vam išta prijateljstvo i koliko???
Imate li pravog prijatelj/icu???
Govorim o prijateljima a ne frendovima - to u ovom slučaju nije isto!

Daj malo opiši, koja je točno razlika


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 22:27   #11
frendova imaš puno....to su svi oni s kojima se družiš svakodnevno ili povremeno...onako za zafrkanciju, ili na poslu....u školi...u susjedstvu....ali ne možeš sa svima njima razgovarati s punim povjerenjem i ne možeš očekivati od svih da ti priskoče kad god to poželiš i kad ti zatrebaju...i ti priskačeš njima...uvijek....bez zadrške...daješ i primaš savjete sa punim povjerenjem. Pravi prijatelj te NIKADA neće povrijediti namjerno....ni ti njega...Frendova imaš puno, prijatelja puuuuuuuuno manje...jednog ili nekolicinu...ako si te sreće! Ako ne znaš razliku, onda vjerojatno i ne znaš što je PRAVI prijatelj! Želim ti jednog od srca! I...želim ti da u svom srcu uvijek imaš mjesta za jednog pravog prijatelja!
 
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 22:53   #12
Ajmeeee meni::.. lugica, stvarno mi je žao! Mogu samo zamisliti kako ti je, nebih znala što bi u tvojoj situaciji...
Ali ipak nam preostaje nada- i molitva! Iskreno se nadam da će ipak biti neki happy end....mora biti....
Ovo možda nije utješno...ali...nisam oduvijek naj sa prijateljicom- i tada mi je bilo dosta krizno razdoblje- ali na kraju sam shvatila da mogu biti sretna što sam uopće spoznala taj način ljubavi prema nekome...makar neuzvraćeno.
Ako to imalo pomaže- budi ponosna što si i ti jedna od onih koji su dobili tu priliku! Mnogi to još ne razumiju a možda i nikada neće...
veliki pozdrav
 
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 23:03   #13
Ma joj, ne bih željela uzurpirati ovaj topic, ali hvala vam svima! Ipak je utješno čuti riječi ohrabrenja! Stvarno nisam imala namjeru postići to što jesam. Htjela sam samo odgovoriti na temu, pa mi je stvar malo izmakla kontroli. Velim vam da živim sa tom spoznajom već neko vrijeme, ali eto sada sam imala priliku to istresti iz sebe....i drago mi je zbog toga. Ipak je malo lakše....ako lakše može biti! I...ne, na žalost, nema pomoći! To je recidiv i sada je stvarno to to! Ali može potrajati još prilično vremena, premda ne znam koliko je pozitivno željeti tako nešto (mislim na patnju...bol...i sve ostalo...spoznaja da odlaziš...) Ma neću više, jer sam onda još više u bedu! Ispada da ja sažaljevam sebe, a to ne bih željela. Još jednom hvala svima i vratimo se na temu! Izbacite vaše prijatelje iz sebe! I budite sretni svi koji ih imate!
 
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 23:18   #14
Ja sam malo zbunjen, se govori ovdije o prijateljima ili poznanicima? Zašto pitam, zato što ljudi često brkaju to dvoje. Poznanik je osoba koju poznaš i snjom se možeš družiti, izlazit, pričat....., no prijatelj je nešto totalno drugo, prijatelja teško stječeš, to je osoba u koju imaš puno povjerenje u svakom pogledu. Prijatelji su uglavnom osobe s koima si odrastao, i oni ostaju zauvjek uz tebe (psihički ili fizički nije važno). Da skratim imam 4 prijatelja+1(+1) prijateljice i pun k.... poznanika.
 
Odgovori s citatom
Old 20.09.2006., 23:25   #15
ma da! priča je o tom što si rekao- PRIJATELJIMA a ne frendovima- poznanicima...
 
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 17:54   #16
Imam takvih 4-5 prijateljica na koje uvijek mogu računati, a jedna je ipak naj naj.. i 2 prava pravcata prijatelja
Bilo ih je još za koje sam mislila da smo stvarno prijatelji, ali zajeb. shit happens.
__________________
Uostalom, mislim da Kartagu treba razoriti!
Hella Good is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 00:48   #17
A znam, i meni se to dogodilo...
Mislila sam da smo naj frendovi, tak su se i predstavljali a na kraju je ispalo da su u pitanju bili neki drugi interesi i vlastita korist...
Vi[e ne vrijedi ni ona da se u nevolji vidi pravi prijatelj.... Ove su bile uy mene pa ipak...neiskreno.

Medjutim, naisla sam na jednu lijepu misao koja kaze da je pravi prijatelj onaj koji se zna veseliti i radovati zajedno s tobom tvojoj sreci i uspjehu!

I stvarno...nasla sam takvo prijateljstvo. I danas sam presretna sto to imam!
pusa svima
 
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 14:40   #18
E ja imam jednu jako jako jako dobru prijateljicu i isto tako stvarno neznam sta bi da ju nemam....u svemu smo skupa,pocevsi od problema,srece,tuge,nekih bezazlenih stvari itd,nama je dovoljno da se pogledamo i time je sve receno,cesto se zezamo i govorimo da nama na kavi nije potrebno govorit mozemo se samo gledat i smijat nasim mislima...
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 14:45   #19
Quote:
Doria22 kaže:
E ja imam jednu jako jako jako dobru prijateljicu i isto tako stvarno neznam sta bi da ju nemam....u svemu smo skupa,pocevsi od problema,srece,tuge,nekih bezazlenih stvari itd,nama je dovoljno da se pogledamo i time je sve receno,cesto se zezamo i govorimo da nama na kavi nije potrebno govorit mozemo se samo gledat i smijat nasim mislima...
isto to samo X2
__________________
figurica bez žiga...
Bezdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2006., 14:00   #20
Ljudovi potpuno vas razumijem!
Rijeci uopce vise nisu potrebne, frendica me cita ko knigu
...sto je super al istina, ponekad i malo smotano i skakljivo
pozz
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.