Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2004., 17:50   #1
Izbor srednje škole

Ako želite savjet koju srednju školu odabrati, pišite na ovu temu, osim ako vas muči izbor gimnazije u Zagrebu, o čemu možete čitati i pitati i na temi Zagrebačke gimnazije. Sve novootvorene teme s takvim pitanjem bit će spojene s ovom temom. Kako biste mogli dobiti korisne savjete, bilo bi dobro da napišete grad ili gradove u kojima biste išli u srednju, uspjeh (npr. otprilike prosjek ocjena ili očekivani broj bodova), što vas zanima (predmeti u školi, ali i što volite i želite raditi izvan škole) i sve što vam je bitno kod buduće škole.
Štreberica, 24. 3. 2013.


htio bi upisati gornjogradsku ili 12. pa ne znam koju kada se upišem u jednoj što propuštam kod druge?
__________________
"I want to know how God created this world. I am not interested in this or that phenomenon, in the spectrum of this or that element. I want to know His thoughts; the rest are details." -- Albert Einstein

Zadnje uređivanje Štreberica : 24.03.2013. at 03:02.
mdjurasin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 23:03   #2
Kaj nije već kasno?
maxell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 23:59   #3
j.bes gimnaziju! oni u tehnicku skolu!! poske gimne i klusar, smetlar!! a posle tehnicke skole ak ti dosadi skolovanje mozes si naci posao u struci..
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 00:58   #4
Mozda se covjek poceo raspitivati vec za sljedecu godinu
_suRak_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 02:59   #5
mdjurasin, sam ti odi u gimnaziju. Nigde tolko zastrašivaja kak je ne znam kaj, a zajebancija je zakon.
Ah da, btw morti naučiš neš korisnog, tipa da "Papa test mora bit ko i pranje zubi- 1-2 puta godišnje" by my raska
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 03:05   #6
Re: koju gimnaziju

Quote:
mdjurasin kaže:
htio bi upisati gornjogradsku
Ne.
Nikako.

Ne.
Ne.
Ne.

Dovoljno ili treba još?

ne u gornjogradsku.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 00:31   #7
i nikako u osmu na gornjem gradu

a-a
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 00:36   #8
desetu, ak pogodis moje profesore bice ti legendarno
__________________
I'm being hunted by paleface in blue
and these cracka' spooks are haunting you too ;)
grimReaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2004., 23:52   #9
Quote:
Hana_ kaže:
i nikako u osmu na gornjem gradu

a-a
a zakaj nebi čovjek tam išel?
dajte malo opišite koja je kakva.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 02:02   #10
profaci su zbilja KOMA , svi zivcani, ukljucujuci i ravnateljicu koja sizi po hodnicima i prica sama sa sobom, pijandura jedna

rastreseni su svi do jednog...

ima samo jedna kul profa iz hrvatskog

drustvo je u svakom razredu podijeljeno u klanove, dosta tatinih sinova i maminih maza od nasih "uglednih" politicara ide tam, 4 godine sam trpila to njihovo ponasanje...i sad sam presretna na faksu..

ima razno raznih dogodovstina...moj savjet je da je to grozna skola...sve je to individualno...
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 17:11   #11
Re: koju gimnaziju

Quote:
mdjurasin kaže:
htio bi upisati gornjogradsku ili 12. pa ne znam koju kada se upišem u jednoj što propuštam kod druge?
Ovdje će ti se svaki čovjek izjasniti za svoju školu. Osobno, nisam nikada išla u nitijednu ovu gimnaziju, ali sam čula ( ovo uzmi sa rezervom) da je 12. dosta lošija ( bar u moje vrijeme bila) nego gornjogradska gimnazija ili 8. gimnazija. E sada da me netko ispravi da li se ta 8. gimnazija zove : Gimnazija Tituša Brezovačkog ili ne?
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 17:58   #12
yup, svatko će svoju preporučiti...

tako ja preporučujem lucijan, a moja draga klasičnu.

iako mislim da moja sestra ne bi preporučila 18.

nego reci ti što želiš od gimnazije - kvalitetno obrazovanje, lagano prolaženje kroz razrede s dobrim ocjenama, takvo i takvo društvo... tek tada ti svatko može preporučiti neku gimnaziju.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 22:52   #13
Quote:
cp.tar kaže:
yup, svatko će svoju preporučiti...

tako ja preporučujem lucijan, a moja draga klasičnu.

iako mislim da moja sestra ne bi preporučila 18.

nego reci ti što želiš od gimnazije - kvalitetno obrazovanje, lagano prolaženje kroz razrede s dobrim ocjenama, takvo i takvo društvo... tek tada ti svatko može preporučiti neku gimnaziju.
Upravo tako, svatko će ti preporučiti svoju školu. Jedni će reći da je super, jedni će reći da je bezveze, jedni će reći da je strukovna dobra, a jedni će reći da je njihova škola bolja. Tako da ti sve ovisi a cp. tar ti super kaže što točno želiš od gimnazije.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 18:15   #14
no ajde, preporuvam ti mec u varazdinu a kaj se tice osnovnih prva osnovna varaždin!
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 18:39   #15
osma je titusa brezovackog, da

pruza oke znanje ali ne preporucujem je
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 18:44   #16
Quote:
Hana_ kaže:
osma je titusa brezovackog, da

pruza oke znanje ali ne preporucujem je
Zakaj? Teško ti se bilo penjat kroz Kamenita?
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 23:53   #17
pa znas kaj, mogu ti reci da je

i uvijek sam morala frendice cekat da izmole 5 ocenasa...3 zdravomarije i jos par svojih molitva ..prije svakog testa iz matise isla bi ekipica zapalit svijecu...
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 00:04   #18
Poznata stvar

Ja sam imao jednu slučajnu šprehu u 3. razredu da sam trčao kroz Kamenita ( olfo da me Bog ne vidi ) ili išao kroz njih tako da ne idem kroz sredinu nego uz stranu. Kako su svi htjeli bit ko ja , i oni su počeli radit isto, pa je ponekad bilo čudno gledat kad nas je više iz razreda išlo kroz ista
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 01:41   #19
ko bi rekel da su purgEri tak pobožni
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 01:42   #20
Quote:
cp.tar kaže:

tako ja preporučujem lucijan

Ma u Lucijanki je zabava na desetu..svi se tam upišite
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.