Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2007., 10:00   #41
PHP Code:
preg_match_all ("(.*)^---""struja13post"$array);

foreach 
$array => $value {
print 
"[quote]$value[/quote]";

__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 15:00   #42
evo opet tvoje finte.(ajde uzmi hosta i domenu pa postaj svima da i mi dizemo preko 1-9 k na par finti sto nam ti pokazes)
vidi ti se nedosljednost u postovima, sa time i nedosljednost u cjeloj prici.ti si najaci najveci i najpametniji pa se ja vise necu tu s tobom prepirat jer je taj cyber argue ko paraolimpijada ako pobjedis opet si kripl. pa eto ja se povlacim i ti dobivas pobjedu.(nema potrebe da mi odgovaras na ovaj moj post,)

ps.ispricavam se svima sto je radi mene ovo oslo u offtopic.

za post od mataka- LOL
__________________
Kako oblikovati potpise
vfistri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 16:56   #43
Lightbulb

Pa sta se odmah duris...Ja sam ti rekao svoje misljenje...Na pocetku si poceo nesto palamudit o crackerima,itd a cim sam ti rekao par stvarcica o kojima nemas blage pocinjes bacati finte kao ove sad...Ali i sta u biti zelis sa svojim postovima dokazati? ja sam ti pokazao da pricas o nekim stvarima o kojima stvarni o iskreno nemas pojma a to je hackin,cracking,laming...Pa ja bi volio da ti i dalje tu postas jer da odes ovako naglo sa teme je glupo...a i uvjek mozemo jedni od drugih nauciti...pa ako sam te uvrijedio time sto sam te ispravi ja se ispricavam..
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 17:04   #44
Izraelski whoppix je prije bio za script kiddies. Neznam jesu li jos zivi.

http://eks0.free.fr/whax-demos/
strjela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 17:18   #45
tuty fruty. pojma nemam zasto se svađate
luka454 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 18:25   #46
@vfistri2, ne ljuti se. mislim da nitko nije mislio ništa loše. ajd popij kaficu, smiri se, pa ćemo nastavit sa zajebancijom
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 18:50   #47
to matak: dal castis?
evo gazim svoju rjec da necu tu vise postat
ali... smatram da mi nista nisi dokazo, i opet ako nastavim ovaj post samo cu se osjecat retardirano(dokazo ja da sam u pravu ili ne) pa radje neka ostane na ovom.

ako je nekom stalo mogu ja tu postat neke moje starije stvari koje sam radio iz zajebancije. ajmo to nazvat exploitima za balkan iz kojih nista necete naucit ali cete postic svoj cilj.
al to se vjerojatno kosi s pravilima foruma, ili sam u krivu?
__________________
Kako oblikovati potpise
vfistri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 18:54   #48
Postanje skripti koje su namjenjene zlonamjernim napadima se smatra kršenjem pravila, ne samo foruma već tos-a većine ISP provajdera . Mislim da ti to ne bi bilo mudro

Postoje i drugi načini dokazivanja hakerskih sposobnosti. Jedan od boljih su skripte ili programi koji su KORISNI. Takvi hakeri su masu cjenjeniji od onih koji skripte koriste u zlonamjerene svrhe
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 18:58   #49
Quote:
mAtAk kaže: Pogledaj post
Postanje skripti koje su namjenjene zlonamjernim napadima se smatra kršenjem pravila,
samo napises da je skripta najmenja u edukativne svrhe, i da autor ne odgovara za eventualnu pocinjenu stetu.(na forumu mos dobit ban, ali isp ti nece nista)
sad ako si pocetnik neces nista skuzit osim kako koristit. jbg nisi ti kriv sto si napiso retardiran tutorial namjenio si ga *ucenju*. tj ucit sve te svari je dozvoljeno po zakonima svih drzava(barem koliko ja znam), ali nanosit stetu nije. Naso sam na netu izvadjen clanak hr. zakona sto se tice hakiranja. (opet to je bilo prije dosta vremena pa se zakon mozda i mjenjo)


sto se tice tih korisnih programa i skirpti, ne brini bit ce tog od mene sam mi daj nekih 6 mjeseci da posteno naucim actionscript pa da mogu u flexu radit.ako nebude neki program reliziran, bum barem neki template dao za djaba.
__________________
Kako oblikovati potpise

Zadnje uređivanje vfistri2 : 07.11.2007. at 19:38.
vfistri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 19:20   #50
Wink

Bas mi je drago da si se vratio..hahaha....pa da nastavimo s tom vrucom temom...
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 19:23   #51
Quote:
vfistri2 kaže: Pogledaj post
to matak: dal castis?
hehe, mene svi znaju kao lokalnog škrtca. a hebga, kad san uvik bez para . sve dok ne naučim C++ jednog lijepog šarenog dana...
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 19:29   #52
sexy...
evo zakoni.nisam ja to vadio neko samo copy paste


Ssm članak 223. :

»(1) Tko unatoč zaštitnim mjerama neovlašteno pristupi računalnim podacima ili programima,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(2) Tko onemogući ili oteža rad ili korištenje računalnih sustava, računalnih podataka ili programa ili računalnu komunikaciju,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(3) Tko ošteti, izmijeni, izbriše, uništi ili na drugi način učini neuporabljivim ili nedostupnim tuđe računalne podatke ili raču­nalne programe,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(4) Tko presreće ili snimi nejavni prijenos računalnih podatka koji mu nisu namijenjeni prema, unutar ili iz računalnog sustava, uključujući i elektromagnetske emisije računalnog sustava koji prenosi te podatke, ili tko omogući nepozvanoj osobi da se upozna s takvim podacima,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(5) Ako je kazneno djelo iz stavka 1., 2., 3. ili 4. ovoga članka počinjeno u odnosu na računalni sustav, podatak ili program tijela državne vlasti, javne ustanove ili trgovačkog društva od posebnoga javnog interesa, ili je prouzročena znatna šteta,

počinitelj će se kazniti kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina.

(6) Tko neovlašteno izrađuje, nabavlja, prodaje, posjeduje ili čini drugome dostupne posebne naprave, sredstva, računalne programe ili računalne podatke stvorene ili prilagođene za činjenje kaznenog djela iz stavka 1., 2., 3. ili 4. ovoga članka,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(7) Posebne naprave, sredstva, računalni programi ili podaci stvoreni, korišteni ili prilagođeni za činjenje kaznenih djela, a kojima je počinjeno kazneno djelo iz stavka 1., 2., 3. ili 4. ovoga članka oduzet će se.


--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Članak 223.a

(1) Tko neovlašteno izradi, unese, izmijeni, izbriše ili učini neuporabljivim računalne podatke ili programe koji imaju vrijednost za pravne odnose, u namjeri da se oni uporabe kao pravi ili sam uporabi takve podatke ili programe,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(2) Ako je kazneno djelo iz stavka 1. počinjeno u odnosu na računalne podatke ili programe tijela državne vlasti, javne ustanove ili trgovačkog društva od posebnog javnog interesa, ili je prouzročena znatna šteta,

počinitelj će se kazniti kaznom zatvora od tri mjeseca do pet godina.

(3) Tko neovlašteno izrađuje, nabavlja, prodaje, posjeduje ili čini drugome dostupne posebne naprave, sredstva, računalne programe ili računalne podatke stvorene ili prilagođene za činjenje kaznenog djela iz stavka 1. ili 2. ovoga članka,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(4) Posebne naprave, sredstva, računalni programi ili podaci stvoreni, korišteni ili prilagođeni za činjenje kaznenih djela, a kojima je počinjeno kazneno djelo iz stavka 1. ili 2. ovoga članka oduzet će se.

(5) Za pokušaj kaznenog djela iz stavka 1. i 2. ovoga članka počinitelj će se kazniti.«

--------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------



Članak 224.a

(1) Tko s ciljem da sebi ili drugome pribavi protupravnu imovinsku korist izmijeni tuđe računalne podatke ili računalne programe ili na drugi način utječe na njihovo korištenje i na taj način prouzroči štetu drugome,

kaznit će se kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.

(2) Tko neovlašteno izrađuje, nabavlja, prodaje, posjeduje ili čini drugome dostupne posebne naprave, sredstva, računalne programe ili računalne podatke stvorene ili prilagođene za činjenje kaznenog djela iz stavka 1. ili 2. ovoga članka,

kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do tri godine.

(3) Posebne naprave, sredstva, računalni programi ili podaci stvoreni, korišteni ili prilagođeni za činjenje kaznenih djela, a kojima je počinjeno kazneno djelo iz stavka 1. ili 2. ovoga članka oduzet će se.

(4) Za pokušaj kaznenog djela iz stavka 1. ovoga članka počinitelj će se kazniti.
__________________
Kako oblikovati potpise
vfistri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 19:52   #53
Malo da skrenem s teme...HDZ je najavio internet u svakome kucanstvu i to ješ brzi...pa ljudi birajte koga cete pušit sljedece 4 godine..
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 23:09   #54
Hackiranje windowslive.com maila

Našo sam ovo na jednoj stranici za hakiranje::
Piše na engleskom ali evo na hrvatskom:

Kako je izašla windowslive.com domena na hotmailu, odnosno otvaraju se novi e mail racuni, ljudi gube passworde, pa evo kako si vratiti password::

Subject: I don't know my password

sadržaj poruke::

<your e-mail here(working)><your password here>
<your secret question>
<e-mail that you want to recover>

šaljite na (novi njihov password recovery):
[email protected]

Promijenili su stari e-mail sa passwordrecovery u password_rec
i dodali još koju sigurnost tipa vaše tajno pitanje, naravno oni znaju odgovor.

Piše da to radi, vi probajte.
Evincar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 23:15   #55
šaljite na (novi njihov password recovery):
[email protected]

A ovo tvoj mail buahahah buahahaha to je staro bar 5 godina
__________________
č
owned is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2007., 23:26   #56
Quote:
struja13 kaže: Pogledaj post
Malo da skrenem s teme...HDZ je najavio internet u svakome kucanstvu i to ješ brzi...pa ljudi birajte koga cete pušit sljedece 4 godine..
Misliš kome? To što je neka stranka najavila nema veze sa onim što operatori pružaju korisnicima, ako cemo vec tako zašto doticni politicar nije rekao ta koji mi qrac placamo iste pare kao i Njemci istom operateru a dobivamo dosta slabije brzine i pakete?
Ovaj podforum nije mjesto za politiku,zato nema potrbe za ponavljanjem izjava tipa *sutra ujutro ce izici sunce* Ova dvojica koji su postali poslje tebe
Lol i rofl...kao sošal enđeniring je kewl Demn n00bs
__________________
Been there...done that.
Spyker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 16:48   #57
Quote:
vfistri2 kaže: Pogledaj post
evo zakoni.nisam ja to vadio neko samo copy paste
ah, nasi zakoni... mislim to je pravi primjer moralnog i etickog kodeksa vecine hrvata po meni, haker u hrvatskoj moze u zatvor samo ako je politicki nepodoban a ovi zakoni su tu cisto radi ukrasa...
pazi ovo...tko unatoc zastitnim mjerama(a sta ako ih nema) ovi zakoni su tako apstraktni da po njima ides u zatvor samo ako nemas za odvjetnika... ako nekome pokvaris cd mos u zatvor na 3 miseca...
ma zakoni su bas cool... nego kako san tek sad vidio ovu zanimljivu temu... samo, zasto meni uvik ovi novopeceni hakeri na forumu izgledaju wannabe bud bundy
__________________
stvarnost je samo iluzija prouzrokovana nedostatkom alkohola
heheh is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 21:07   #58
tako nekako
gogi96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 09:30   #59
do nedavno sam bila clanica jednog manjeg foruma, skupila se zgodna ekipa, domaca atmosfera, baš nam je bilo zabavno

i onda jedno jutro otvorim forum i na naslovnici piše hakirano od d3stroyer
mislila sam da će to trajati par sati, možda jedan dan - tek tolko da taj dečko pokaže svijetu kako je on pametan i intelektualno nadmoćan, ali forum je nepovratno uništen.
Malo sam guglala i našla da je taj isti d3stroyer hakirao i druge forume te blogove.

Zaista ne rezumijem koji je smisao destrukcije? Zašto nešto potpuno uništiti? Njegov odgovor na sve je "tko im je kriv što se nisu zaštitili"
Pa što to znači da je u redu uništavati samo zato što nije zaštićeno? Tako ja mogu izać na ulicu i pobit 10 prolaznika i reć "tko im je kriv što se nisu zaštitili".
Zašto nepovratno izbrisat cijelu virtualnu zajednicu ili nečji blog???
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 10:27   #60
postoji nešto što se zove "DATABASE BACKUP". ako imaš svoj forum to redovito radi. svi forumi, ma ne forumi SAV software je hackabilan. nedavno sam slično doživio na jednom vbulletin forumu o kodiranju (reda veličine trećine foruma hr.). hakiralo ga je, ali je admin to riješio, naravno...

svi VI koji koristite stare verzije foruma, CMS-ova, ili blogova, redovito pogledajte da li postoje novije verzije ili sigurnosni updatei. čim izađe sigurnosni update, moraš ga instalirat, jer se preko updatea vidi gdje je sigurnosni propust, tako da bi preko toga netko poput Zodiaca mogao postati hacker
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.