Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2011., 19:49   #221
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
U pitanju je raspodjela/distribucija. Vjerojatnost ne, aktuari i tako zeznu sve. Operacijska istraživanja djelomično.
Na kraju imaš neku vjerojatnost ali utvrđenu poslije procesa. Zato sam i napisao da za "vjerovanje" trebaš dobiti širu sliku mada opet sve ovisi na kraju o tvojoj volji.



ako misliš na strvinare, da grabežljivci niskog stupnja, ne manje opasni.



Da li to znači da ga poznaješ samo preko riječi/djelovanja?




Ne. Ne trošim energiju na nešto što mogu podnijeti.
Vrijeme oporavka je kraće od vremena poluživota./jezgra/



Upravo je to najbitnije.

Ali ne i za temu. A na njoj se razilazimo!

Ne bih "mudrovala" dalje (vješt si u verbalnim i mentalnim akrobacijama, a ja ne volim trošiti energiju na nadmetanja!).

Zanima me što je, po tebi, pogrešno u riječima i djelima M. Tuđmana (poznajem ga samo tako!), osim onoga što si do sada napisao i ničim argumentirao - "pospremanja" dokumentacije koja je mogla olakšati poziciju pritvorenih generala? Ako ne griješim, negdje si napisao da ne misliš dobro o njemu, ali i da ga ne poznaješ dovoljno... Nije li to pomalo u kontradikciji?
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 23:52   #222
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Ali ne i za temu. A na njoj se razilazimo!

Ne bih "mudrovala" dalje (... a ja ne volim trošiti energiju na nadmetanja!)
Nema mudrovanja, gola istina što je objavljeno. Otac Franjo Tuđman lažljivac a ni kod matere Ankice (?) laži nisu rijetka pojava.
/modovi možete dobiti linkove, nisam ih stavio da se ne preopterećuje tema, fala/

Pogledaj i ovo:

datum vjenčanja Franje Tuđmana i Ankice u Beogradu na Titov rođendan 25.05.1945.
datum rođenja Miroslava Tuđmana u Beogradu na Titov rođendan 25.05.1945.


Neobično zar ne? Isti datum, valjda postoje i slike sa vjenčanja?

Za napis da mu se "prava" majka imenuje Nevenka Srbić ne znam je li hoax i sam sam ostao iznenađen.

http://imehrvatsko.net/apex/f?p=108:...P_ID:100440320

http://imehrvatsko.net/apex/f?p=108:...P_ID:102162725

izgled Miroslava pljunuti otac i stamen za razliku od sestre Nevenke i brata Stjepana koji su također osvjedočeni lažljivci i nižeg rasta.
Poznata mi je genetika i shvaćam da je sve moguće ali takva "razlika" bode oči.
Miroslav je odrastao u "čudnom" obiteljskom krugu.

- citat -
dolaskom u Zagreb

Kolege iz razreda pamte ga kao zatvorenog i nedruštvenog dječaka kojeg su zagrebački prijatelji često zadirkivali zbog jakog beogradskog naglaska.

nastavak priče slijedi nakon reakcija poštovane publike.


Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Zanima me što je, po tebi, pogrešno u riječima i djelima M. Tuđmana (poznajem ga samo tako!), osim onoga što si do sada napisao i ničim argumentirao - "pospremanja" dokumentacije koja je mogla olakšati poziciju pritvorenih generala? Ako ne griješim, negdje si napisao da ne misliš dobro o njemu, ali i da ga ne poznaješ dovoljno... Nije li to pomalo u kontradikciji?
Ne moraš nekog poznavati uopće ako vidiš njegova djela ili od poznatih čuješ o istom, nema kontradikcije. Obzirom čim se Miroslav Tuđman bavi dezinformacije su njegova struka i opscesija.
Nisam dobio još uvijek info kako se služi engleskim jezikom. Da svisneš od muke jer izgleda da je to nit koja veže dične političare u Hrvatskoj. Nadam se da ti je poznato kako Franjo Tuđman nije imao pojma o engleskom jeziku. Ali pazi Ankicu Tuđman.

Like many partisans Franjo and Ankica did not graduate from secondary school. They did that after the war, in Belgrade.He graduated in Partisan gymnasium in 1945. and she has finished five semesters of English language in Yugoslav foreign office.

ovo je sve bitno da se shvati iz kakvog miljea dolazi Miroslav Tuđman


Nina Tuđman, nastavnica na zagrebačkom Filozofskom fakultetu, uspješno je, pak, spojila znanstvenu karijeru i roditeljstvo, pa je nedavno treći put postala mama.
translation from English to Croatian


Da bi došli do Miroslava potrebno je pretražiti njegov habitat i vezanost za porodicu. Nadrastao je svog oca Franju Tuđmana koji je bio i prznica i ne baš "hrabar" ali inteligentan to da. Govorim o inteligenciji "snalaženja" do "besplatnog obroka", a ne mudrosti ili pamćenja.
No ne vidim nikakve kvalitete koje "nudi" Miroslav T.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 00:11   #223
Je li ovaj bolesnik Hudelist?
TheCNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 02:58   #224
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Pogledaj i ovo:

datum vjenčanja Franje Tuđmana i Ankice u Beogradu na Titov rođendan 25.05.1945.
datum rođenja Miroslava Tuđmana u Beogradu na Titov rođendan 25.05.1945.


Neobično zar ne? Isti datum, valjda postoje i slike sa vjenčanja?
Miroslav Tuđman je rođen 1946. godine. Dakle - lažeš, i na osnovi te laži konstruiraš dalje svoje nebuloze.
O ostalim bljuvotinama iz tvog posta suvišno je trošiti riječi.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 04:36   #225
Izgleda mi da kad god se nešto značajno dešava gdje je Miroslav ključ događaja, vrli nam profesionalci na forumu padaju u komu od očaja. Elem, vidim da je Index objavio razgovor sa Miroslavom Tuđmanom http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...ti/548594.aspx . Zatim ovo ˝ HDZ oštro udesno: Kosor se tajno sastaje s Miroslavom Tuđmanom, Rojsom i Pašalićem ˝ (usput rečeno, Pašalić je demantirao bilo kakve kontakte). Usput rečeno, sam je naslov obmana u starom orjunaško-versjaskom stilu; ne radi se tu ni o kakvom ˝zaokretu u desno˝, tu se prvenstveno radi o zaokretu prema nama samima, da budemo svoj na svome, a ne nitko i ništa na tuđemu, od nas otetom.

Pojašnjeno; kad šećeraste-šmokljanaste i ine paranoje probijaju sve plafone u svojoj bjesomučnom lupetanju, mora da su im se u taboru gadno za glave uhvatili dok su ih pod hitno poslali ovamo da operiraju. Iskreno govoreći, vakuum na hrvatskoj političkoj sceni je zaista dubok, i ako su nam dežurni forumski drekavci pouzdan znak da se nešto značajno valja, očekujmo skore promjene na hrvatskoj političkoj sceni. Očito, mora da su takve naravi da internacionalcima pada mrak na oči...
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 08:05   #226
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Izgleda mi da kad god se nešto značajno dešava gdje je Miroslav ključ događaja, vrli nam profesionalci na forumu padaju u komu od očaja.
....
Iskreno govoreći, vakuum na hrvatskoj političkoj sceni je zaista dubok, i ako su nam dežurni forumski drekavci pouzdan znak da se nešto značajno valja, očekujmo skore promjene na hrvatskoj političkoj sceni. Očito, mora da su takve naravi da internacionalcima pada mrak na oči...
Slažem se u potpunosti. Jedino, komentirati upise pojedinih internacionalaca je stupidno. Blažena je ignore opcija.
__________________
Živi!
početnik do srži is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 21:22   #227
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Miroslav Tuđman je rođen 1946. godine. Dakle - lažeš, i na osnovi te laži konstruiraš dalje svoje nebuloze.

Vidiš kako sebe dovodiš u nezavidnu situaciju. Kao prvo nisi napisao kako je datum točan 25. svibanj /maj/ dan kada se slavio rođendan maršala Tita.
A godina može biti i 1945 i 1946.

Evo:

http://www.biografije.org/tudjman_miro.htm

Hrvatski političar, znanstvenik i obavještajac. Miroslav Tuđman (najstariji sin prvog predsjednika Republike Hrvatske Franje Tuđmana) rođen je 25. svibnja 1945.


http://imehrvatsko.net/apex/f?p=108:...P_ID:100440320

Ime i prezime Miroslav Tuđman
Rođen 1946, Beograd
Naselje Zagreb
Opis znanstvenik


Zato sam i napisao da bi trebalo vidjeti fotke sa vjenčanja.

Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
O ostalim bljuvotinama iz tvog posta suvišno je trošiti riječi.
Pišemo o Miroslavu Tuđmanu? Ostavio je vrlo malo tragova u svom djelovanju. Osim nepotizma i nesposobnosti sigurnosnih agencija imaš li još štogod u vidu?
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 22:17   #228
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
......................................
Da bi došli do Miroslava potrebno je pretražiti njegov habitat i vezanost za porodicu.
No ne vidim nikakve kvalitete koje "nudi" Miroslav T.
Vidim!
Znači, Miroslav ne valja, jer mu ne valja obitelj, a ona ne valja jer svi članovi obitelji lažu i ne govore dobro engleski...

Znaš, opsjednutost nekim ili nečim i s njom povezana negativna energija umanjuju objektivnost i nisu baš neki temelj za raspravu.
Zato, mah, mah...
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 23:52   #229
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Vidim!
Znači, Miroslav ne valja, jer mu ne valja obitelj, a ona ne valja jer svi članovi obitelji lažu i ne govore dobro engleski...

Znaš, opsjednutost nekim ili nečim i s njom povezana negativna energija umanjuju objektivnost i nisu baš neki temelj za raspravu.
Zato, mah, mah...
Opet bijeg kada trebaš nešto napisati. Glavno je samo da ti"znaš" kako je Miroslav Tuđman briljantan čovjek.

Očigledno ti zvuči i ne samo tebi, kao nonsens poznavanje engleskog jezika, no ako želiš doista nešto znati onda je to engleska diplomacija i stool pigeon su za Miroslava Tuđmana golubovi visokoletači /tall pigeon/.
Nećeš čitati nego čuti. Koliko je neobrazovan da mu je izumitelj/prodavač magle i tople vode iz Kanade podvalio olovku detektor gsm poziva kao indikator prisluškivanja .

Da mi je bio interesantan potrudio bih se sresti ga na nekoj tribini. Trećerazredni igrač druge lige sjeveroistok, eto to je moje mišljenje o njemu. Možeš li što bolje?

http://www.phrases.org.uk/meanings/stool-pigeon.html

Zadnje uređivanje saugaro : 28.04.2011. at 23:58.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 02:42   #230
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Vidiš kako sebe dovodiš u nezavidnu situaciju. Kao prvo nisi napisao kako je datum točan 25. svibanj /maj/ dan kada se slavio rođendan maršala Tita.
A godina može biti i 1945 i 1946.

Evo:

http://www.biografije.org/tudjman_miro.htm

Hrvatski političar, znanstvenik i obavještajac. Miroslav Tuđman (najstariji sin prvog predsjednika Republike Hrvatske Franje Tuđmana) rođen je 25. svibnja 1945.


http://imehrvatsko.net/apex/f?p=108:...P_ID:100440320

Ime i prezime Miroslav Tuđman
Rođen 1946, Beograd
Naselje Zagreb
Opis znanstvenik


Zato sam i napisao da bi trebalo vidjeti fotke sa vjenčanja.
Daj smisli jednom nešto što ima glavu i rep, mljackaš priglupe, ofucane tračeve koji nisu zanimljivi ni oronulim cugošima kad poloču nekoliko flaša tuduma.

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Pišemo o Miroslavu Tuđmanu? Ostavio je vrlo malo tragova u svom djelovanju. Osim nepotizma i nesposobnosti sigurnosnih agencija imaš li još štogod u vidu?
Sagleda li se osamostaljivanje Hrvatska i totalno rušenje versajske satrapije, koju je svjetska kamarila držala ko jaje na dlanu (sjeti se samo Titina sprovoda), ne vidim da se u svijetu zadnjih desetljeća desilo išta sličnog. Pad komunizma u ostalim zemljama Istočne Europe je blaga kamilica kad se usporedi s onim što je Hrvatska morala proći. Svatko tko iti malo pamti kako su se stvari odvijale, i te kako dobro zna da je borba za neovisnost i oslobođenje bila takva da je pravo čudo da se uspjelo, uzme li se u obzir što nam se sve spremalo i otvoreno prijetilo. Ako dotični nije primjetio, Miroslav Tuđman je bi vođa službi koje su bile mozak priprema svih važnijih operacija DR, od diplomatskih pa do vojnih.

Ahaaa, sad znam što je ˝problem˝; prof. dr. Miroslav Tuđman je ˝samo¨ redovni profesor Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, objavio hrpu znanstvenih radova i napisao cijeli niz stručnih knjiga http://www.miroslav-tudjman.com/inde...d=47&Itemid=56 . Naravno, to se ne može ˝mjeriti˝ s ˝znanstvenim doprinosima˝ krila, jergovića, lovrićki i ostalih orjunaških laprdala koji su tebi glavni izvor informacija, a koji bi, da nije mutne love izvana, davno odnijeli gaće na štapu kad bi im plaća ovisila o srozanoj nakladi novina u kojima pišu.
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 15:23   #231
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Opet bijeg kada trebaš nešto napisati. Glavno je samo da ti"znaš" kako je Miroslav Tuđman briljantan čovjek........
Znam!
Dovoljno sam ga slušala, čitala i promatrala.
Još jednom - !
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 16:00   #232
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
...Za Miroslava ne znam nisam ga čuo no ono što sam čuo ne zvuči dobro.
Bez obzira na to, ipak je bolji od većine HDZ-ovaca...
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
nije ga čuo, ali ono što ipak je čuo...
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Čuo o njemu od drugih. Žal mi je kaj osmjeh nestaje...
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
...Nisam dobio još uvijek info kako se služi engleskim jezikom. Da svisneš od muke jer izgleda da je to nit koja veže dične političare u Hrvatskoj. Nadam se da ti je poznato kako Franjo Tuđman nije imao pojma o engleskom jeziku...
dajte promotrite ovaj slijed laganja i muljanja. i takav tip sudi o jednom časnom čovjeku poput miroslava tuđmana
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 17:09   #233
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Daj smisli jednom nešto što ima glavu i rep, mljackaš priglupe, ofucane tračeve koji nisu zanimljivi ni oronulim cugošima kad poloču nekoliko flaša tuduma.
Adler, /eagle / i sva ostala stoka sitnog zuba.


Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Sagleda li se osamostaljivanje Hrvatska i totalno rušenje versajske satrapije, koju je svjetska kamarila držala ko jaje na dlanu (sjeti se samo Titina sprovoda), ne vidim da se u svijetu zadnjih desetljeća desilo išta sličnog. Pad komunizma u ostalim zemljama Istočne Europe je blaga kamilica kad se usporedi s onim što je Hrvatska morala proći. Svatko tko iti malo pamti kako su se stvari odvijale, i te kako dobro zna da je borba za neovisnost i oslobođenje bila takva da je pravo čudo da se uspjelo, uzme li se u obzir što nam se sve spremalo i otvoreno prijetilo. Ako dotični nije primjetio, Miroslav Tuđman je bi vođa službi koje su bile mozak priprema svih važnijih operacija DR, od diplomatskih pa do vojnih.
Onda mi pojasni kako mu je dr Ivo Sanader ukrao program sa karticom. khm ha? Nekako mi tu leži glasovita čuvara državnog pečata, jedan od rijetkih HDZ-ovaca koji su mi se dopadali.

Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
Ahaaa, sad znam što je ˝problem˝; prof. dr. Miroslav Tuđman je ˝samo¨ redovni profesor Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, objavio hrpu znanstvenih radova i napisao cijeli niz stručnih knjiga http://www.miroslav-tudjman.com/inde...d=47&Itemid=56 . Naravno, to se ne može ˝mjeriti˝ s ˝znanstvenim doprinosima˝ krila, jergovića, lovrićki i ostalih orjunaških laprdala koji su tebi glavni izvor informacija, a koji bi, da nije mutne love izvana, davno odnijeli gaće na štapu kad bi im plaća ovisila o srozanoj nakladi novina u kojima pišu.
Ah imao je sistem, oko njega su djeca Andrije Hebranga, Jadranke Kosor, njegova kćer također. Što sam to napisao, a da nije potkrijepljeno linkom?
Ili smatraš da sam lagao.

Koji je doprinos Miroslava Tuđmana osim nepotizma? Jesi li pročitao ili pokušao pročitati neku njegovu knjigu? Što je točno napisao i otkrio "novo"

Evo nešto Tuđmana Franje:

-citat-
U polemici koju je u
Vojnoistorijskom glasniku pokrenuo Fabijan Trgo razotkriveno je kako se
Tudjman u pisanju ove knjige sluzio doslovnim prepisivanjem iz tudjih, vec
objavljenih knjiga.


Disertacija nije prosla na Filozofskom
fakultetu u Zagrebu,no jest u Zadru 1965.godine,navodno pod utjecajem
(i) Miroslava Krleze.

Od 1963. bio je i predavač na Fakultetu političkih nauka u Zagrebu,ali je uspeo da doktorira samo u Zadru 1965. sa tezom:

"Uzroci krize monarhističke Jugoslavije od ujedinjenja 1918. do sloma 1941".

Ta je disertacija bila predmet osnovanih sumnji za plagijat,ali nije bila zvanično osporena.

Zadnje uređivanje saugaro : 29.04.2011. at 17:23.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 17:18   #234
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Znam!
Dovoljno sam ga slušala, čitala i promatrala.
Još jednom - !
Ok glasovni pozdrav uz rukoljub, uvrijeđena moja profesorice

Kao što si davno napisala da ništa ne očekuješ. Ja sam očekivao pak neki doprinos jer na ovoj temi naši upisi su najbrojniji.
Javiš se kada stigneš do Sokrata?

Zadnje uređivanje saugaro : 29.04.2011. at 17:24.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 17:27   #235
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
dajte promotrite ovaj slijed laganja i muljanja. i takav tip sudi o jednom časnom čovjeku poput miroslava tuđmana
Očigledno ti je netko prodao rog pod svijeću . Nisam ga upoznao i ono što znam o njemu čuo sam od drugih, što ti je tu nejasano?
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 22:50   #236
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Ok glasovni pozdrav uz rukoljub, uvrijeđena moja profesorice

Kao što si davno napisala da ništa ne očekuješ. Ja sam očekivao pak neki doprinos jer na ovoj temi naši upisi su najbrojniji.
Javiš se kada stigneš do Sokrata?
Moraš biti objektivniji da bi vidio moj (skromni) doprinos!

Nisi prezentirao ni jedan dokaz svoje tvrdnje o malicioznom postupanju M. Tuđmana vezano za dokumentaciju SIS-a (jedini razlog mog javljanja!), a opravdanje si pronašao u tome da forum nije mjesto za iznošenje takvih dokaza. No, čini se da je zato dobro mjesto za iznošenje neprovjerenih objeda na tuđ račun! Još samo nedostaje jedna sitnica: drugi nikako da povjeruju u te objede...
Morat ćeš to nekako riješiti!

Za kraj, javit ću se kada dobijem od tebe traženi dokaz.
saurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 23:17   #237
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Moraš biti objektivniji da bi vidio moj (skromni) doprinos!

Nisi prezentirao ni jedan dokaz svoje tvrdnje o malicioznom postupanju M. Tuđmana vezano za dokumentaciju SIS-a (jedini razlog mog javljanja!), a opravdanje si pronašao u tome da forum nije mjesto za iznošenje takvih dokaza. No, čini se da je zato dobro mjesto za iznošenje neprovjerenih objeda na tuđ račun! Još samo nedostaje jedna sitnica: drugi nikako da povjeruju u te objede...
Morat ćeš to nekako riješiti!

Za kraj, javit ću se kada dobijem od tebe traženi dokaz.
Gle, kada tražiš takvu stvar za dokaz dobiješ nadzor, psihijatrijski ili SOA-e. Ili oba ako imaš ludu sreću.
Lijepo ti kažem, pitaj Miroslava Tuđmana za slučaj zarobljavanja Arkana i Hadžića na samom početku rata i zašto su ti velikosrpski ratni zločinci pušteni. I u kojoj je fazi optužnica protiv Hadžića?
Ti si seeker, looking for ..
A koje su objede? Napisao sam što sam čuo i nitko nije opovrgnuo. Štoviše imaš linkove pa provjeri.
Što je uostalom Miroslav Tuđman učinio za sve ove godine?

-citat-

Nakon što je šef UNS-a Krunislav Olujić imenovan za predsjednika Vrhovnog suda, za v.d. predstojnika Ureda za nacionalu sigurnost postavljen je Miroslav Tuđman. Nakon predstavke trojice članova SIS-a (1994.) hrvatski predsjednik odlučuje temeljito reogranzirati obavještajne službe i posao povjeravao sinu Miroslavu.

Vidiš li to my fair lady?
Daa podebljano konekt sa SIS-om kada si već rekla da je samo HIS u pitanju.
Treba li i tebe ugristi Istina za guzu da je prepoznaš?

Na sjednici VONS-a (20. travnja 1998.) pod predsjedanjem predsjednika Republike Hrvatske Franje Tuđmana Miroslav Tuđman je razriješen dužnosti ravnatelja krovne hrvatske obavještajne službe HIS-a. Na HDZ-ovoj tiskovnoj konferenciji nekoliko dana kasnije glasnogovornik stranke Drago Krpina objasnio kako je Miroslav Tuđman otišao na vlastiti zahtjev i da odluka nema veze s međunarodnim primjedbama da nije prikladno da je sin glavni obavještajac u državi u kojoj mu je otac predsjednik.

A jee, računati znaš, ah ta matematika 1994-1998
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 14:20   #238
Bilo bi nam svima bolje kad bi M.Tuđman bio naš buduči predsjednik!
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 17:23   #239
Quote:
Vanya83 kaže: Pogledaj post
Bilo bi nam svima bolje kad bi M.Tuđman bio naš buduči predsjednik!
Gdje bi nam to i kako bilo bolje? Bilo bi najbolje da je "mali Miki" odmah naslijedio ćaću, pa njegov sinek njega ,pa unuk sineka...šteta prekidati lanac
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 17:36   #240
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
...Koji je doprinos Miroslava Tuđmana osim nepotizma? Jesi li pročitao ili pokušao pročitati neku njegovu knjigu? Što je točno napisao i otkrio "novo" ...
Miroslav Tuđman i ˝nepotizam˝, svašta sam o njemu napisano našao ali to ne. A kako bi bilo da ipak pogledaš riječnik stranih riječi pa pročitaš što koja riječ znači prije što ju koristiš. Ili da pak smanjiš dozu, očito da ti i te kako škodi dok gubiš svaku kontrolu što ćeš pljusnuti.

Glede što je M. Tuđman napisao i što je uradio ˝novo˝; pa eto, rezultati njegova rada su ˝samo˝ neovisnost Hrvatske i totalno uništenje jugovine. Naravno, nije on jedini na tome zdušno radio, ali da je on bio jedan od par najvažnijih i najzaslužnijih, najbolje svjedoče oni koji su bili u njegovoj blizini, ali još daleko više i bolje protivnici mu, kojima se i danas vilice tresu dok ga se spomene. Koliko vidim , Miroslav se ovih dana ne pojavljuje u javnosti previše, što pak upućuje da je tišina više nego gromoglasna. Naravno, nema onog čime se orjuna-press neće poslužiti da ga izolira i ušutka, ali ipak, nešto mi nije štimalo i samo sam očekivao kad će izolacija puknuti. Najprvo sam mislio da se to meni samo čini, ali kad sam našao njegov razgovor na portalu Index, tad sam shvatio Matija mora nešto znati i da taj članak i te kako potvrđuje moje slutnje: http://www.index.hr/vijesti/clanak/m...ti/548594.aspx

Nego, do kad je rok za napisati lektiru, i treba li napraviti popis pročitanih knjiga i članaka, te mora li biti pisano s penkalom, krasopisom i kićenim velikim slovima?

Sudeći kako si se zajapurio u svim ovim silnim pisanjem samo ovdje, izgleda da drugo ništa i ne radiš nego lupaš na sve i svakoga tko ti iti malo nije ˝na liniji˝. A to znači slijedeće; gazda ti se silno zabrinuo pa ne špara na trošku samo da te drži ovdje za dežurnog bljuvatora. Mora da i noću ima halucinacije pa se trza od silnog straha koji je Miroslavov slijedeći potez. A to pak upućuje da ti i slični ti profesionalci nešto slabo kurite na tržištu žutog tiska sa svojim orjunaškim glasilima pa vas je prebacilo na forume da ušutkate sve one koji se usude i pomisliti drugačije nego što je ˝uplanu˝. Usput rečeno, sve mi se više čini da sam baš tebi pisao ovdje, stil pisanja mi je poprilično sličan:
Quote:
Orlovac kaže: Pogledaj post
...
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"

Zadnje uređivanje Orlovac : 30.04.2011. at 17:46.
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:02.