Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2010., 22:56   #1
Star Trek > Enterprise

Sa Star Trek podforuma prije arhiviranja biti će premještenih posljednjih 100 postova u nove teme, koje će biti zakačene kao top-teme mjesec dana, sa sljedećih starih tema na podforumu:

1. Star Trek: The Next Generation - Phase 2
2. Star Trek: Voyager - Phase 2
3. Star Trek: Enterprise - Phase 2

I čitava tema s najrecentnijom tematikom:

Star Trek Into Darkness (2013)

Moderatori.

U nastavku posljednjih 100 postova s teme o ENT, 18.01.2014. u 16:30:


Phlox u 24

Zadnje uređivanje GnothiSeauton : 18.01.2014. at 16:30.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 15:03   #2
S jedne strane moramo razumjeti usranu zadnju epizodu Enterprisea. Stavite se u kožu Bermana i Brage. Da ste vi producenti takve odlične serije, i da vam negdje dok se snima četvrta sezona kažu da je to ujedno i zadnja sezona ne bi ni vama bilo svejedno. Sve ostale ST serije osim TOS i TAS imaju 7 sezona, a ova koja je uz sam bok ostalima ima 4. Možda su namjerno napravili takav kraj. Ne znam, da sam bio na njihovom mjestu možda bi i ja "pukao" i napravio tako šugav kraj. Ali ponavljam, ova zadnja epizoda je dio Next generationa, za mene je zadnja epizoda Enterprisea Terra Prime. S briljantnim krajem, emocionalnim i s fantastičnom glumom Jolene i Connora.
tpakrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:23   #3
Je li Trip mrtav???
Skripta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 16:53   #4
Quote:
Skripta kaže: Pogledaj post
Je li Trip mrtav???
Evo ti potvrde na 1:18

http://www.youtube.com/watch?v=SmKWyB8V8NQ&NR=1
tpakrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 19:44   #5
Razlog zašto se bez problema može i dalje snimati Enterprise i to s Tripom kao stalnim članom ekipe. Archer u zadnjoj epizodi nakon Tripove smrti govori ovo T'Pol: "When I took command 10 years ago I saw myself as an explorer." Dakle, ključna riječ je 10 godina. Trip je umro 2161 godine, a pretposljednja epizoda Terra Prime se događa 2155. Znači ima još 6 godina između i teoretski se može, ako se hoće, nasnimiti i 500 novih epizoda.

Dok sam gledao zadnju epizodu Enterprisea u ponedjeljak to za 10 godina mi je promaklo.
tpakrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 19:51   #6
Pa da, to je bio smisao epizode, tako da ako slučajno se CBS opameti mogu snimiti još 6 sezona, i čak i više od toga s Tripom u postavi jer mogu se izvući da je to bio samo holoprogram ko i naši filmovi tipa 300, imaju osnovu u povijesti ali detalji su izmišljeni. Nije da branim epizodu, sama po sebi nije nešto, ali barem pušta prostor za eventualne nove sezone ili filmove.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:51   #7
Quote:
vjeko1701 kaže: Pogledaj post
Pa da, to je bio smisao epizode, tako da ako slučajno se CBS opameti mogu snimiti još 6 sezona, i čak i više od toga s Tripom u postavi jer mogu se izvući da je to bio samo holoprogram ko i naši filmovi tipa 300, imaju osnovu u povijesti ali detalji su izmišljeni. Nije da branim epizodu, sama po sebi nije nešto, ali barem pušta prostor za eventualne nove sezone ili filmove.
Epizoda bi još bila donekle dobra da su Rikerov slučaj na Pegazu i ovaj Tripov slični. Ali sličnosti baš i nema.

Jel znaš možda ako ima ikakvih naznaka da će se početi snimati serija?
tpakrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:06   #8
https://www.forum.hr/showthread.php?t=335673&page=2

Potraži tu moje komentare, detaljno sam napisao sve što sam saznao.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:43   #9
Pročitao, svaka čast. Nije mala stvar biti u kontaktu s tim ljudima. Jedino još moram pročitati tvoj intervju, ali to ću kasnije.
tpakrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 10:51   #10
Vjeko bome si faca
marko86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 13:08   #11
Jadni trip, prvo pogine pa postane ljudožder
Skripta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 15:28   #12
http://www.stcentar.com/clanci.php?id=3669

Evo vam link na interview ako vas zanima.
__________________
You can't go to bed with the devil without having sex.
vjeko1701 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 14:18   #13
Kako mi je Galactica dosadna... nisam gledao prve 3 sezone pa nemam pojma šta se dešava Nego, gdje ste vi trekkiji, kako preživljavate ove dane tame bez ST-a?
Java Junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 15:53   #14
Kako preživljavam??Teško,baš teško!!!Vikendom kad imam vremena udrem jedan ST maraton tako da napunim baterija do sljedećeg vikenda!!!!!
Hercegbosanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 16:36   #15
Quote:
Java Junkie kaže: Pogledaj post
Kako mi je Galactica dosadna... nisam gledao prve 3 sezone pa nemam pojma šta se dešava Nego, gdje ste vi trekkiji, kako preživljavate ove dane tame bez ST-a?
Galactica, barem ova sezona što pokazuju sad na HRT je

Shvatih zašto mi se sad svidja, malo ili nimalo pokazaju onog blesavog iritatnog Baltaira ili kakao se već taj bivši potpresjednik zove

Još gledam Star Gate na AXN i mojoj sreći ne nazire se kraj, ipak treba pogledat nešto i što nije ST
Skripta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 18:10   #16
Quote:
Hercegbosanac kaže: Pogledaj post
Kako preživljavam??Teško,baš teško!!!Vikendom kad imam vremena udrem jedan ST maraton tako da napunim baterija do sljedećeg vikenda!!!!!
ej odgovorio sam ti na privatnu poruku, tek danas vidio pa pogledaj malo inbox da se možda dogovorimo
pozz
riba87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 16:48   #17
galaktika je smece..iman na kompu prvu sezonu ds9..nije nesto da mi se gleda..sve se moze odgledat ali mi se neda kliknut 3-4puta da dodem do mape s epizodama
__________________
286. [Quark's rule] When Morn leaves, it's all over.
fatigue is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 22:03   #18
ajmo podsjetnik jedan Trip&T'Pol video, u pozadini ''Libar'' instrumental http://www.youtube.com/watch?v=Dt25mS8_pjU
trekkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 13:56   #19
Quote:
trekkie kaže: Pogledaj post
ajmo podsjetnik jedan Trip&T'Pol video, u pozadini ''Libar'' instrumental http://www.youtube.com/watch?v=Dt25mS8_pjU
Ajme,odmah sam morao palit DVD.Oni su stvarno bili nenadmašan par,u svakom pogledu.To se više ne ponavlja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hercegbosanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 18:58   #20
Utihnuo podforum.....!!!!!!!!
Hercegbosanac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.