Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2016., 18:48   #2041
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Ima jedan vic glede inicijative oko drekavaca.
Dobar

Viš, sraćka bi mogla bit problem i skupljačima. Morat će CSI ekipa izlazit na teren na uviđaj...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 06.08.2016., 17:10   #2042
Bandic mora da je tesko bolestan kad ovakve prilike za prosipanje demagogije pred izbore propusta. Nema intervjua, izjave za novinare, uslikavanja, prosipanje izjava o svemu i svacemu....
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 06.08.2016., 19:49   #2043
Ne znam kako netko više može glasati za ovo. Ljudska i moralna nakaza. Da je ne znam koliko koristan ili podmićuje, ili što je znam... Treba ga srušiti zato da padne i to je to. Nema tu puno razmišljanja. Dole s njim i gotovo. Ako bude i gore u početku, kasnije će opet biti bolje. S njim treba počistiti i kumove valjda još iz generacije Arkana i Giške. Sve normalne zemlje povremeno počiste mafijaške bosove, tek toliko da ne bi svi mislili da se kriminal isplati (normalno, ako si 70 godina krao, pa ideš 5 godina u zatvor do smrti, da se isplatilo).
Papapapagenije is offline  
Old 07.08.2016., 08:46   #2044
Jos malo o novom zaduzenju grada Zagreba za koje garantiraju gradjani.
Kad se ovo sve urusi, pitanje je sto ce preostati.

http://www.poslovni.hr/trzista/povij...apitala-315590
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 07.08.2016., 08:57   #2045
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Jos malo o novom zaduzenju grada Zagreba za koje garantiraju gradjani.
Kad se ovo sve urusi, pitanje je sto ce preostati.

http://www.poslovni.hr/trzista/povij...apitala-315590
Je li itko skužio da je budžet Grada Zagreba 7 mlrd kuna, a da nas je Drekavac zadužio za 1,8?

Na budžet RH od 120 mlrd kuna, to je kao da je Vlada uzela kredit od 31 mlrd kuna, tj 4,1 mlrd Eura.
I nitko da bekne na Drekavca.
ruka-slave is offline  
Old 07.08.2016., 08:59   #2046
ovi izbori i slijedeći lokalni su kraj gospona bandića
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Old 07.08.2016., 09:00   #2047
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
ovi izbori i slijedeći lokalni su kraj gospona bandića
Imate neke medicinske informacije?

Jer ne vidim da ćemo ga se drukčije riješiti.
ruka-slave is offline  
Old 07.08.2016., 09:04   #2048
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Imate neke medicinske informacije?

Jer ne vidim da ćemo ga se drukčije riješiti.
nisu to medicinske informacije nego financijske

banderas više neće imati love da ih dijeli krezubim babama sa osnovnom školom
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Old 07.08.2016., 09:07   #2049
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
nisu to medicinske informacije nego financijske

banderas više neće imati love da ih dijeli krezubim babama sa osnovnom školom
Ha, ne bih se kladio. Dok god bude ljudi koji rade za plaću u Zagrebu, Drekavci će dobijati svoju pinkicu i fontane. A budući da je ipak centar državne adminstrcije i javnih poduzeća u Zagrebu, koji ne mogu dobiti otkaz, nema zime za Drekavce.

Inače, koliko je uopće zaduženje Grada Zagreba i Holdinga, u postocima BDPa/prometa?
ruka-slave is offline  
Old 07.08.2016., 09:14   #2050
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Inače, koliko je uopće zaduženje Grada Zagreba i Holdinga, u postocima BDPa/prometa?
ne znam to, ali gradonačelnik ne može zadužiti grad bez skupštine, a hdz je shvatio da nema nikakve koristi od rabota s bandićem
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Old 07.08.2016., 13:51   #2051
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Jos malo o novom zaduzenju grada Zagreba za koje garantiraju gradjani.
Kad se ovo sve urusi, pitanje je sto ce preostati.

http://www.poslovni.hr/trzista/povij...apitala-315590
Ček' ček', to je novo zaduženje, nakon onog "tajnog" od 2,3 mlrd po kamati od 5,5% u Sberbanci?
Ukupno 4,1 milijarda, ovaj psihički bolesnik će nas sve podavit.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 07.08.2016., 21:51   #2052
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ček' ček', to je novo zaduženje, nakon onog "tajnog" od 2,3 mlrd po kamati od 5,5% u Sberbanci?
Ukupno 4,1 milijarda, ovaj psihički bolesnik će nas sve podavit.
Tako je. 4.1 milijarda je 540 milja eura. 300milja eura ce uzeti DB iduce ljeto (usput gdje ce ta lova biti deponirana do tada i pod kojim kamatama) i 240 milja eura da se nadje. Nema te ekonomije koja takvo kreditno opterecenje ne bi otjeralo u bankrot, a pogotovo ne jedan grad koji zivi samo od poreza/pireza i racuna komunalnih poduzeca. Jel g. Kojic citao nekad nesto o tome?
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 07.08.2016., 21:54   #2053
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Tako je. 4.1 milijarda je 540 milja eura. 300milja eura ce uzeti DB iduce ljeto (usput gdje ce ta lova biti deponirana do tada i pod kojim kamatama) i 240 milja eura da se nadje. Nema te ekonomije koja takvo kreditno opterecenje ne bi otjeralo u bankrot, a pogotovo ne jedan grad koji zivi samo od poreza/pireza i racuna komunalnih poduzeca. Jel g. Kojic citao nekad nesto o tome?
Ne bi me začudilo da je kredit uzet sa 5,5% kamata a da će ga deponirati sa kamatama od 2% kod iste banke gdje ga je uzeo. Jel se to može nekako saznati?

A da ne kažem da onda možda može dobiti i za nekoga drugoga kredit sa 2% kamate.

Zadnje uređivanje ruka-slave : 07.08.2016. at 22:24.
ruka-slave is offline  
Old 08.08.2016., 11:03   #2054
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Ne bi me začudilo da je kredit uzet sa 5,5% kamata a da će ga deponirati sa kamatama od 2% kod iste banke gdje ga je uzeo. Jel se to može nekako saznati?

A da ne kažem da onda možda može dobiti i za nekoga drugoga kredit sa 2% kamate.
Zaduzio se sada za 300 milja eura koje ce DB naplatiti iduce godine u 7. mjesecu. Da to oroce na 1 godinu sa 0,5% kamate, eto nekome 1.5 milja eurica nit orao nit kopao.
A ima tu ukupno 540 milja eura koje nece sve biti potrosene bas sada.
I tko bi se usudio pitati Bandica sto radi sa tim parama?
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 08.08.2016., 11:15   #2055
otišao ovaj skroz na kvasinu
rosi is offline  
Old 08.08.2016., 11:17   #2056
Quote:
rosi kaže: Pogledaj post
otišao ovaj skroz na kvasinu
Slažem se.
Samo čekaj da vidimo šta će budala nasrat na presici koja je upravo u tijeku.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Old 08.08.2016., 12:06   #2057
Milan je na presici objavio da je II svjetski rat gotov.

Jeb'ga, fakat je poludio.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Old 08.08.2016., 12:15   #2058
Ok, jedan manje na izborima, autogol kakav dugo nije viđen
MisterNo007 is offline  
Old 08.08.2016., 12:16   #2059
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Milan je na presici objavio da je II svjetski rat gotov.

Jeb'ga, fakat je poludio.
Taman sam i ja to vidio. :klap::klap::klap:
I to, i saziv u obliku "objava koja će promijeniti Hrvatsku", i "možete vi postavljati pitanja, ali ja neću na njih odgovarati".
Izvanredno!


Inače, ja još uvijek mislim da ga se najbolje može izroštiljati upravo ovaj čas.
Vijećnik koji bi naveo neke normalne godišnje rashode Zagreba, a potom to stavio u paralelu s Bandićevim novim zaduživanjem (i općenito pričom o tome), imao bi iznimno jak adut da ga prokaže.

Ili neka priča o tome koliko se Zagreb zadužio koje godine, za što, na što je to ličilo dosad, i što se to sad dešava sa (na prvu, suludim) manevrima oko natjeravanja vijećnika da potpišu kako se neće ništa izjavljivati novinarima.


Samo, Bernardić nije dobar izbor za to; to bi morao biti baš neki potencijalni pretendent na mjesto gradonačelnika, i netko tko nije dio parlamentarnih izbora uopće nego ga se baš za to profilira.


Na žalost, vrh SDP-a je vjerojatno previše zauzet parlamentarnima da to izvede.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 08.08.2016., 12:34   #2060
Moras biti jako pametan da znas da je 2. svjetski rat vec zavrsen.
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:22.