Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2015., 15:03   #241
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Isuse, je l gleda neko ovo?
On fakat ima gadnih psihičkih problema i gadno se pogubio u svojoj glavi

Isuse ko je meni gradonačelnik već tolke godine

bogme, a i ego mu je beskrajan
__________________
Ušće zvuka

Zadnje uređivanje manchild : 13.09.2015. at 15:32.
manchild is offline  
Old 13.09.2015., 15:23   #242
pobjeda na izborima?! - Banda sanja bujne snove

a kaj je sa ovim optužnicama? kad one dolaze na red?
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 13.09.2015., 15:26   #243
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Isuse, je l gleda neko ovo?
On fakat ima gadnih psihičkih problema i gadno se pogubio u svojoj glavi

Isuse ko je meni gradonačelnik već tolke godine
Uvijek isto: samohvala u trećem licu, "svako 150-200 metara Milan Bandić je napravio", 5 puta biran, dopustite samo 2 rečenice, apsolutno, hvala Bogu i Majci Božjoj...
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 13.09.2015., 15:27   #244
'Nakon tako uspješnog europskog Zagreba, red je da pomognem Hrvatskoj. Zagreb živi dva i pol puta bolje od ostatka Hrvatske, moj odlazak iz Zagreba ne bi bio gubitak za građane već dobit, izjavio je u prvoj ovosezonskoj emisiji Nedjeljom u dva zagrebački gradonačelnik Milan Bandić.

Bandić je pozvao da mu se priključe svi koji su protiv uhljebljivanja i političke podobnosti. 'Na izbore ne idem da sudjelujem, idem da dobijem. Uvjeren sam da ću pobijediti i da ću preuzeti Hrvatsku', kazao je. Nije konkretno odgovorio hoće li, ako pobijedi, ići u Sabor. Rekao je da ga zanima samo izvršna funkcija. Dodao je kako živi socijaldemokraciju više od 16 godina. 'Nikad nisam rekao ni riječi protiv svoje bivše stranke. Nakon izbora možemo razgovarati sa svima koji budu na tragu naše politike', kazao je.

Najavio je kako će njegova kampanja biti najjeftinija - oko 500 tisuća kuna te da će donacije će biti transparentne. Cilj mu je provesti tri reforme za koje kaže da ih nitko nije proveo u posljednjih 25 godina. Prvo treba reformirati javnu upravu na način da bude utemeljena na stručnosti i znanju, a ne političkoj podobnosti i uhlebljavanju. Druge dvije reforme su reforma parlamentarnog sustava i reforma lokalne uprave i samouprave - ukidanje županijskog sustava.

Saznali smo da Bandić ima kredit u švicarskom franku i mjesečno plaća ratu od 7.600 kuna. Milanovićev prijedlog rješenja Bandić je nazvao lošim jer nije na tragu socijaldemokracije. Prema njegovom mišljenju, ponajprije treba zaštititi one koji su kupovali prvu nekretninu jer se oni ne mogu izjednačiti s onima koji su kupovali jahte.

U procesima koji se vode protiv njega, kaže, pronašao je novu snagu. U Remetincu je vježbao i čitao. Pročitao sam sve lektire, rekao je. Istaknuo je kako će njegovi odvjetnici dokazati da je nevin. Rekao je i da su novac kojim je platio jamčevinu sakupili njegovi prijatelji. Na pitanje posjeduje li četiri stana, Stankoviću je rekao da ih uzme ako se dokaže da je to točno.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 13.09.2015., 15:30   #245
Pun je samohvale, malo mi je čeljust opala kad nije mogao (izuzev SEBE!) nabrojat 5 sposobnih ljudi- de facto nakon mene potop. Ne bi govno priznalo da je Švaljekica mjesecima sasvim suvereno upravljala gradom. Takav narcis me podsjetio na jedan klipić https://www.youtube.com/watch?v=4laLTBqDDc0
Walkman is offline  
Old 13.09.2015., 15:32   #246
Unhappy

Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
pobjeda na izborima?! - Banda sanja bujne snove

a kaj je sa ovim optužnicama? kad one dolaze na red?
Nema nikakve šanse ni za 5% na parlamentarnim izborima, zna i on to, ali kaj bu doma s bolesnom ženom, on mora plivati od zore do kasno navečer uz svoje uguze i klimavce, sad su neki izbori pa se treba po tome tamburati, kad prođu onda nešto drugo...bitno je da se priča, trtlja, laže, samo da se neki drek događa...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bandic-samo-je-jedna-osoba-sposobna-donositi-odluke-na-visokoj-razini-u-hrvatskoj--to-sam-ja/841621.aspx

Sve u vezi s njim je tako jadno, tužno i očajno ...
__________________
Goodbye

Zadnje uređivanje Žuti tis@k : 13.09.2015. at 15:53.
Žuti tis@k is offline  
Old 13.09.2015., 16:17   #247
http://www.inmediaspolitika.hr/novos...zvola-su-tajna

Kako se gradi u Zagrebu!
sinapsa43 is offline  
Old 13.09.2015., 16:25   #248
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Isuse, je l gleda neko ovo?
On fakat ima gadnih psihičkih problema i gadno se pogubio u svojoj glavi

Isuse ko je meni gradonačelnik već tolke godine
Zagreb je postao jedan od najodvratnijih gradova na svijetu. Sve ono lijepo sto je ovaj grad nekad imao svedeno je na minimum, a nasa (anti)kultura se sad sastoji od kombinacije onog sto su sve moguce izdrkotine donijele i naravno amerikanizacije. Ovo nije samo problem Zagreba, vecina velikih gradova u svijetu je takva, samo sto su neke zemlje po prirodi kulturnije od drugih i tamo su ipak ljudi nesto kulturniji nego u drugim zemljama, te neke zemlje imaju strozu politiku prema ljudima koji se tamo dosele, a ne zele se prilagoditi okolini.

Ukratko, sve moguce izdrkotine i malogradjani su se preselili u ZG(na srecu njihovih bivsih sumjestana, koji uzivaju jer su degenerici napustili njihov vidokrug), a mnogo normalnih ljudi je otisli van Hrvatske ili u neku manju i normalniju sredinu. Bandic je samo utjelovljenje svega onog sto tako i tako vidimo oko sebe svaki dan.

Na tog covjeka i njegov ego, kriminal i sve ostalo ne treba trositi rijeci. Ono sto mi je malko smijesno i nadasve zalosno je reakcija njegovih najtvrdokornijih pristasa(vecina ekipe koja je do prije tri generacije smatrala da je normalno vlastitoj sestri napraviti petero djece i dakako sveprisutni degenerici katolici) kad im nepobitnim argumentima dokazes da je covjek lopov, lazov i licemjer. U 99% slucajeva reakcija je.....NEKA JE UKRAO, ALI JE I IZGRADIO.

Zadnje uređivanje Matador9 : 13.09.2015. at 16:54.
Matador9 is offline  
Old 13.09.2015., 16:27   #249
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Uvijek isto: samohvala u trećem licu, "svako 150-200 metara Milan Bandić je napravio", 5 puta biran, dopustite samo 2 rečenice, apsolutno, hvala Bogu i Majci Božjoj...
Da, da.. ono - Milan Bandić je sagradio..
Čak ga je i Stanković u jednom trenutku zaustavio i rekao - niste to vi sagradili, to su građani sagradili sa svojim novce...
...ali bio je to sasvim lijep uvid u mentalni sklop u njegovoj glavi.

A to što o sebi govori u trećem licu je znak žešće poremećenosti i narcisoidnosti

Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Pun je samohvale, malo mi je čeljust opala kad nije mogao (izuzev SEBE!) nabrojat 5 sposobnih ljudi- de facto nakon mene potop. Ne bi govno priznalo da je Švaljekica mjesecima sasvim suvereno upravljala gradom. Takav narcis me podsjetio na jedan klipić https://www.youtube.com/watch?v=4laLTBqDDc0
Naravno da je, samo je postavila ljude koji nisu njemu odgovarali i kojima ne može upravljati, da nastavi svoj pljačkaški pohod, pa im daje otkaz s izmišljenim razlozima.. of kors, rezultate tužbe tih otkaza ćemo platiti mi, ali kao što vidimo, Miletu je to jedno te isto - sve je to njegovo
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 13.09.2015., 19:00   #250
Krule je fenomenalan kome tator
__________________
Kad malo bolje razmislim ustvari ni ne trebam razmišljati današnji tipični Hrvat je Dudek,običan naivac kojeg vječno prevesla Cinober
Sibor is offline  
Old 14.09.2015., 10:29   #251
Ja ga nisam niti gledao niti slušao, ogavno je to iskustvo zasigurno bilo.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 14.09.2015., 13:06   #252
Talking

Quote:
jim rogers12345 kaže: Pogledaj post
Ja to planiram osnivanje nekoliko novih stranaka

Pol Pot 527 stranka intelektualaca i gradjana

Jesef Visarionovič 328 stranka za zimovanje



U kojem kurcu od drzave mi zivimo

odvratno
Lijepo se sjetiti spontanih reakcija dan nakon osnivanja stranke:klap:

Ali prošlo je skoro pola godine od toga, uskoro će parlamentarni izbori a kako Bandić "ne voli"(kak sam fin i koristim eufemizme) sučeljavanja, nema više od 500.000,00 kn za kampanju a i poučen njegovim parlamentarnim debaklom prije 4 godine, slijedi mu novi debakl.
Nakon kojega će reći da ga građani ne žele pustiti sa funkcije gradonačelnika jer ga vole.
I tako u svim izbornim jedinicama, jer je najavio u NU2 da izlazi u svima, valjda onda i u XI-toj
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 14.09.2015., 13:11   #253
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Ja ga nisam niti gledao niti slušao, ogavno je to iskustvo zasigurno bilo.

Da, bilo je. Nisam izdržao ni pola, jučer sam pročital što je drobio u emisiji.
Bolje da nisam ni tih 15-20 minuta gledal, ni čital o tome, sve je uvijek isto...
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 14.09.2015., 15:36   #254
On je ozbiljno bolestan, to je jasno kao dan. Nabiflao je 500-tak riječi koje kao papiga ponavlja.

Baš je bilo zabavno slušati njegovo hvalisanje kreditnim rejtingom holdinga, a rating je službeno - u smeću.

Ozbiljan novinar bi ga na te nebuloze zakucao u pod, ali ovoje ipak samo Stanković.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 15.09.2015., 09:42   #255
Quote:
German kaže: Pogledaj post
On je ozbiljno bolestan, to je jasno kao dan. Nabiflao je 500-tak riječi koje kao papiga ponavlja.

Baš je bilo zabavno slušati njegovo hvalisanje kreditnim rejtingom holdinga, a rating je službeno - u smeću.

Ozbiljan novinar bi ga na te nebuloze zakucao u pod, ali ovoje ipak samo Stanković.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Zna Mile Acu, zato i nije izvršio obećano u emisiji

(Gradonačelnik Zagreba Milan Bandić nije dostavio imena članova komisija za uporabne dozvole.)
Izgleda da je to obećao u više emisija, ne samo NU2

Ali zato ima novih gadarija iz njegovog tabora:

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/sumnja-u-korupciju-u-zagrebu-sluzbenik-je-dobio-7-stanova-437264
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 15.09.2015., 14:26   #256
Mile kaže da bi se sad i rasplakao:
http://www.24sata.hr/politika/bandic-o-novoj-aferi-u-gradu-sad-bih-se-najradije-rasplakao-437409

Bilo bi dobro da koji put zaplače...oči isprane suzama bolje vide, reče netko pametan davno
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Old 15.09.2015., 19:03   #257
inače nekidan obnovljen dolac se danas ponovno raskopava
koka36 is offline  
Old 16.09.2015., 14:14   #258
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
inače nekidan obnovljen dolac se danas ponovno raskopava
Kaj te to čudi?
Pa Mile je fino rekao da moraju iskopati grabu nad grabama na Dolcu kak bi metro naredil.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Old 16.09.2015., 14:25   #259
a sto reci o Bandicu ili bolje reci banditicu
njegova osobna izreka je da je njegov pas pametniji od nejga,sto da na to vise kazem
dakle pas je nize bice bez razuma itd,a bandicev pas je špametniji od njega,
Bnadic je najbolje rekao kakav je samo je glavni problems to to jos nije shvatios to je sve izjavio,a doskocica glavna mu je-ajmo delat-jedino jadan ne razumije sto to znaci,mozda jer bandic daje,bandic ovo ono,a građani zagreba,e oni nepostoje,sv e je Bandicevo,zato i je od ljudi popularno prozvan banditic,a kada je ocajan onda je desperado,ocajan banditic
Iknar is offline  
Old 16.09.2015., 14:26   #260
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Kaj te to čudi?
Pa Mile je fino rekao da moraju iskopati grabu nad grabama na Dolcu kak bi metro naredil.
rekao je i da je njegov pas pametniji od njega,to govori nesto o covjeku,jel tako
Iknar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:37.