Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2012., 20:31   #1
Muško ne osjeća za dijete prije nego ga dobije?

ovako , neznam jeli se smije otvorit tema od ženske ali moram pitati muško mišljenje

ja i moj dragi smo skupa tri godine i 7mj , preselili smo se skupa prije 1 god i 2mj , NIKAD se ne svađamo osim za sitnicu kad nevoli obući šta mu pripremim ujutro ali uvjek obuče na kraju ili za hranu jer on voli masne stvari a ja ga hranim prilično zdravo al ipak UVJEK sve rješimo i malo se svađamo
kupili smo namještaj pomogla nam je njegova mama , sve smo malo po malo uredili kuću, zaposlen je , dogovorila sam se s njegovom mamom za vjenčanje i on se odmah veselio , dogovorile datum i sve pripreme skoro gotove

već smo isplanirale i za djecu , ona je sačuvala neke stvari a neke kupila nove.
već smo smišljale imena ali to više u šali jer nam nije bitno jel će biti muško ili žensko , zadovoljne smo ako je zdravo

problem je šta on odjedamput neće spavati samnom. najgore je što se sve veselio kad mu ispričam a sad odjedamput samo šuti i igra igrice , malo jede , druži se s jednim prijateljem koji ga sve još više huška protiv njegove mame i mene a on kaže da nije istina . više nisam mogla ništa s njim pričati , zvala sam njegovu mamu uzela mu je sve igrice dok ne priča samnom al ništa!!!
onda sam ga pitala jeli opće želi djete ili ne??? a on je rekao da mu je svejedno!! želim znati šta to znači jer mi žene unaprjed zavolimo djete kad ga želimo imati a muški?? da ili ne?

njegova mama kaže da se ne brinem da kad dođe djete da će ga zavoliti i da muškarci uvjek tako reagiraju.

neznam više šta da mislim
najgore što moja mama baš nije dobra s njegovom familijom i po njoj se ni nismo trebali zaručiti.

šta da radim?
jel ima muškarac želje za djecom prije nego dobije ili tek kad dobije djete dobije želju?
malaTonkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:39   #2
ti i mame protiv njega , a ima li tu i tata da se njih malo pita za mišljenje , očito ih se ništa ne pita , pa taj tvoj već zna što ga čeka , zato se i ustrtario
bome nije mu lako
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:44   #3
mama mu je uzela igrice? jel ga i u kut potjerala?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:48   #4
Nisu ni trollovi što su nekad bili...
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:52   #5
dobro, nemoj paničarit, možda se predomisli kad izađe iz puberteta

ako ne, uvijek ti ostaje njegova mama
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 20:55   #6
može jedno pitanje, ako smijem? koliko imate godina?
Werk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:03   #7
da sam ja na njegovom mjjestu nebi pričao s tobom dok mi ne vratiš moje igrice
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:10   #8
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
da sam ja na njegovom mjjestu nebi pričao s tobom dok mi ne vratiš moje igrice
Tako je. Nema igrica, nema ni sexa, pa si ti misli
Werk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:15   #9
dragi ti više voli igrice nego sise maleTonkice , ma jel ti uopće imaš kakove atribute za upotrijebit il te mama još nije naučila
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:17   #10
Quote:
malaTonkica kaže: Pogledaj post
ovako , neznam jeli se smije otvorit tema od ženske ali moram pitati muško mišljenje

ja i moj dragi smo skupa tri godine i 7mj , preselili smo se skupa prije 1 god i 2mj , NIKAD se ne svađamo osim za sitnicu kad nevoli obući šta mu pripremim ujutro ali uvjek obuče na kraju ....
evo ja sam dovde citao i tu bih te vec ostavio
nadam se da ce i on progledati da mu glumis mamu a to je incest
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:29   #11

možda je ipak skužio šta ima doma...
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:42   #12
bolje vam je da se igrate doktora nego mame i tate. zanimljivije je, garantiram!
halo_bing is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:48   #13
Jadan momak, ne očekuje ga blistava budućnost

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=2113

no mora se priznati da se bori lavovski u datoj situaciji...
__________________
potpis.
Neugodnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:55   #14
Quote:
Neugodnjak kaže: Pogledaj post
J]

no mora se priznati da se bori lavovski u datoj situaciji...
to su babe , otpor mu je džabe , bar da je jadnik znao za MK
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 21:56   #15
Quote:
malaTonkica kaže: Pogledaj post
ovako , neznam jeli se smije otvorit tema od ženske ali moram pitati muško mišljenje

ja i moj dragi smo skupa tri godine i 7mj , preselili smo se skupa prije 1 god i 2mj , NIKAD se ne svađamo osim za sitnicu kad nevoli obući šta mu pripremim ujutro ali uvjek obuče na kraju ili za hranu jer on voli masne stvari a ja ga hranim prilično zdravo al ipak UVJEK sve rješimo i malo se svađamo
kupili smo namještaj pomogla nam je njegova mama , sve smo malo po malo uredili kuću, zaposlen je , dogovorila sam se s njegovom mamom za vjenčanje i on se odmah veselio , dogovorile datum i sve pripreme skoro gotove

već smo isplanirale i za djecu , ona je sačuvala neke stvari a neke kupila nove.
već smo smišljale imena ali to više u šali jer nam nije bitno jel će biti muško ili žensko , zadovoljne smo ako je zdravo

problem je šta on odjedamput neće spavati samnom. najgore je što se sve veselio kad mu ispričam a sad odjedamput samo šuti i igra igrice , malo jede , druži se s jednim prijateljem koji ga sve još više huška protiv njegove mame i mene a on kaže da nije istina . više nisam mogla ništa s njim pričati , zvala sam njegovu mamu uzela mu je sve igrice dok ne priča samnom al ništa!!!
onda sam ga pitala jeli opće želi djete ili ne??? a on je rekao da mu je svejedno!! želim znati šta to znači jer mi žene unaprjed zavolimo djete kad ga želimo imati a muški?? da ili ne?

njegova mama kaže da se ne brinem da kad dođe djete da će ga zavoliti i da muškarci uvjek tako reagiraju.

neznam više šta da mislim
najgore što moja mama baš nije dobra s njegovom familijom i po njoj se ni nismo trebali zaručiti.

šta da radim?
jel ima muškarac želje za djecom prije nego dobije ili tek kad dobije djete dobije želju?
Meni se čini da se ti polako pretvaraš (ako već nisi potpuno) u njegovu majku. Ali ne i ženu.
I planiraš dijete,a još se niste ni vjenčali
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 22:02   #16
Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Meni se čini da se ti polako pretvaraš (ako već nisi potpuno) u njegovu majku. Ali ne i ženu.
I planiraš dijete,a još se niste ni vjenčali
i sve odlučuju umjesto njega , on je samo stvar , tj. bankomat i spermu će mu samo uzeti za oplodnju i on će vikati cijeli život''da draga'' inače će ga reći mami
to ste vi žene , zamislite se nad samim sobom , tlačite nas i ugnjetavate kroz stoljeća
i sad kad smo pronašli igrice i to bi da nam otmete

@nepoznatom junaku - drž se junače , cijeli MK je uz tebe
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 11:47   #17
Quote:
malaTonkica kaže: Pogledaj post
šta da radim?
Huh...vidim tri moguća rješenja:
prvo: njega vrati njegovoj mami a on tebe neka vrati tvojoj mami
drugo: njega daj svojoj mami a ti ostani s njegovom mamom
i treće: daj svoju mamu njegovoj mami, a vi se podajte jedno drugom.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 11:49   #18
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 11:56   #19
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Huh...vidim tri moguća rješenja:
prvo: njega vrati njegovoj mami a on tebe neka vrati tvojoj mami
drugo: njega daj svojoj mami a ti ostani s njegovom mamom
i treće: daj svoju mamu njegovoj mami, a vi se podajte jedno drugom.
...i jedna nadopuna. Ukoliko se odlučite za treću opciju, imajte četvero djece. Jedno dajte njegovoj mami, drugo dajte tvojoj mami, treće ostavite sebi a četvrto bacite u zrak pa di padne.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 11:58   #20
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Trolovi su važan dio forumskog folklora.
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger