Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2016., 18:04   #1761
odlučio sam i ja probati ovdje...

o sebi ću kratko napisati da sam dečko od 30 godina koji živi u zagrebu. visina 191cm, težina nekih 88kg. volim prirodu, duge šetnje, dobru knjigu.. sve teme me zanimaju, svestran sam.

traži se isto jedna takva, jednostavna i inteligentna, godina od 20-35 za neko upoznavanje ili šetnju (slobodno povedeš i psa). prvo se javiš na p.m. pa da vidimo kaj ćemo dalje

ostalo: možeš biti i van zg, poželjno je da ne pušiš. izgled, religija, politički stavovi su mi nebitni
blueboyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:30   #1762
Ako ima koja cura sa filozofskog fakulteta, koji sam i sam pohađao, nek mi se odmah javi. Ili ga je pohađla. Mada nije nužno da je FF. Imam 31 godinu i iz Zagreba sam. Diplomirani sam prderoliberal, komunist (reciklirani čak), četnik, udbaš i orjunaš.
I nek mi se ne javljaju cure zainteresirane za beskonačna i besmislena tipkanja i ispovjedanja. Nisam pop. A i prijateljica imam već dosta.
Hell Boi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:52   #1763
Tražim muškarca koji će rizat kapulu dok ja čistim meso i tako cijeli život. Ponekad umisto kapule će bit kumpir. Tražim muškarca koji bi bio sretan sa mnom bogu iza nogu u kućici do 50 kvadrata, udaljeni od civilizacije bez struje sa kominom i tamićem drva te životinjama. Tražim onoga koji nije picajzla da mi govori kako da nešto radim, a također bi voljela da dotična osoba ima i svoj plan životni te da ne smatra mene svojim životom. Tražim pametnog i vedrog muškarca punog optimizma. Plodnog.

Nudim svoje razmijevanje i slušanje, vedrinu te svoju mladost. Suživot u bunji ispod masline. More smijeha i mnoštvo lijepih trenutaka.

Ne javljajte se ako:
-živite izvan Splitsko-dalmatinske županije
-nemate srednju školu
-ne znate ispeć (ubit, očistit) janjca
-vam je milo jesti janjca
-želite princezu koja radi selfije 24/7
-imate poviše 30, a ispod 25 godina života
-želite da vam ja budem kao vaša majka
-niste imate barem jednu ozbiljnu vezu u životu
-ne znate što je bunja
-ste isti i po buri i po južini
-ste po forumu duže od sata dnevno
-ste psihički bolesnik, bilo kojih simptoma
-želite površni odnos.
bičvaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 11:52   #1764
Momak iz zg-a, 88. godište, traži novo žensko poznanstvo, za početak tipkanje isključivo i razmjena fotki, bez forsa za live susretom, da vidimo kak dišemo, ak već tu šteka komunikacija, štekat će i uživo..

Završen faks, ambiciozan, širokih pogleda na svijeta, otvorenog uma, duhovno inkliniran (ne i religiozno), momak markantnog fizičkog izgleda, visok, atraktivan, zaljubljenik u sport, volim fitness na otvorenome, trčanje po nasipu, biciklizam i borilačke sportove.

Bez ikakvog forsa glede bilo čega, treba se uživo upoznat pa vidjet šta može biti, neko ekstra poznanstvo uvijek dobro dodje..preferiram stranu glazbu, izlazim posvuda, od Jabuke i Alkatraza do Gallerya, Katran mi je no.1 trenutno.

Eto, svi za neko tipkanje i razmjenu slika su dobrodošli a za dalje ćemo vidjet

Također, kvalitetni WINGMANI su dobrodošli, s mudima kojima nije bed uletavat i koji na nešto liče.. pa stoga i muško poznanstvo dobrodošlo..
benizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 16:22   #1765
prijateljica

tražim curu koja bi mi voljela biti prijateljica.Sa kojom bi mogla pričati,šetati ,mjenjati knjige i tako.Neka iz Rijeke jer sam i ja pa da smo blizu.

javite se na pvt
aninari is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 18:33   #1766
Neku žemsku za ležernu šetnju, kavu, sladoled. Prije svega nudim opuštenu atmosferu i zajebanciju tj. ne tražim curu no ne bježim od navedenoga u slučaju obostrane kemije.

Muškarac, ZG, 33 god., 175 cm, zajebant, rekreativni boksač, zgodan.
Abdiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 20:31   #1767
dosli su hladniji dani i tak se treba naci netko za grijanje trazim curu između 18 i 35 godina za druženje i upoznavanje, prvo putem poruka pa ak ima kemije mogucnost nalaska uzivo, lokacija nije bitna jer vikendi su mi slobodni
TheMartian is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 00:30   #1768
Trazim curu iz Zagreba, koja voli modu, obleku, stiklice itd, da skupa shopingiramo, hodamo po ducanima, sprobavamo odjecu...bez nekog razloga ocemo li je kupit ili ne..btw crossdresser sam pa nadam se da to ne smeta...24 god
Deckerus22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 08:06   #1769
bok , imam 24g student iz Rijeke , trazi bilo koga priblizno mojih godina za upoznavanje/kavu..
silence! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 14:54   #1770
Muskarac 39 godina, rastavljen, svestran...stvarno svasta volim. Volio bih upoznati zensku osobu za bilo kakav oblik
druzenja...dopisivanja ili nesto trece. Volim otici u kino..volim prirodu...sjesti
na pice...ugodno drustvo...
Vidim pise se ovdje kako ljudi ne traze nista ozbiljno...ne traze nekog za vezu...nekog za avanturu.
Tako ni ja...ne trazim nista odredjeno a vjerojatno bih prihvatio bilo sta od gore napisanog...ovisno
o osobi i raspolozenju. Pa eto ako si se pronasla u necemu od napisanog...javi se :-)
suhi13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 20:55   #1771
O meni

Muškog spola, iz Zagreba, 25 god, 186 cm, oko 80-ak kg (više-manje), kažu mi barem da izgledam jako dobro izvrstan student na jednom humanističkom fakultetu. Zanimaju me nutricionizam, povijest, povijest sporta, nogomet, politika, dosta sam informiran i u toku sa svakodnevnim događajima.

Smatram se dosta ozbiljnom, intelektualnom osobom, vrlo sam načitan i obrazovan, ali daleko od ikakve dosade, sa mračnom stranom i pričom, ali i vrlo senzibilan/senzualan. Inače imam još neke subverzivne interese i namjere za koje ćeš saznati ako se upoznamo dovoljno

Što tražim

Isključivo žensku osobu, iz Zagreba ili da tamo obitava većinu godine, za ozbiljnu vezu. Godine mi nisu previše bitne i neću stavljati nikakav limit, kao ni obrazovanje, a što se tiče izgleda dok imaš nepokvarene zube i nisi sasvim gojazna puno mi je važnije povezivanje na mentalnoj razini.

Tražim ozbiljnu, odgovornu, inteligentnu, pristojnu i razumnu curu, koja se neće javljati da si ispuni vrijeme ili ego već koju zanima što skoriji prelazak na dopisivanje u stvarnom vremenu i, ukoliko se pokaže dovoljan stupanj kompatibilnosti, brzo nalaženje uživo. Fotografija se podrazumijeva (ne u prvoj poruci), ali nije ni blizu ključnog elementa.

Želim nešto što se čini u izdisaju zadnje desetljeće -ozbiljnu, duboku i posvećenu vezu u kojoj mi je partnerica na prvom mjestu i zajedno svladavamo životne teškoće. Romantiku, večere, ljetovanja, cijeli paket, dakako ne sutra, ali to je ono za što sam spreman. Stoga me zanima upoznavanje osobe koja oko veza ima donekle konzervativniji odnos i još cijeni starije vrijednosti, iako ne mora biti nužno vjernica.

Isto tako, preferirao bih eventualno osobu koja ne voli previše modernu kulturu i smatra je ispraznom i priglupom, te nekoga obrazovanijeg i ozbiljnijeg, mirnijeg karaktera, ali ništa od toga samo po sebi nije conditio sine qua non.

Ako ste se prepoznali u ovom postu i želite nešto kvalitetnije javite se, nećete se razočarati


Neke napomene iz prethodnih iskustava...

Za početak, želim se dopisivati u realnom vremenu u aplikacijama poput WhatsAppa ili Vibera, eventualno Facebooka, a ne na PM ovdje, pa ako ti to smeta nemoj se ni javljati. Nije više 2001 godina.

Molim da se ne javljaju osobe koje će smetati što eventualno neće biti jedine s kojima ću se taj čas dopisivati, kao ni osobe koje se nisu spremne brzo naći nego traže nekakav poseban tretman - nećete ga dobiti, posvetit ću se onima s normalnijim pristupom, a vas ignorirati. Otvoren pristup bez kompliciranja je najbrži način da se upoznamo, dobit ćete priliku.

Molim da se ne javljaju osobe koje nisu spremne za ikakvu žrtvu u smislu vremena i napora kako bi ostvarile vezu, osobe opsjednute karijerom nauštrb svega drugoga, osobe koje još pate za bivšim ljubavima, nisu zrele za vezu, žele se dopisivati mjesecima prije nalaženja itd itd

Ako tražite dečka koji je isključivo katolik scrollajte dalje, ali nemam nikakvog problema s vjernicama te čak i više respektiram neke tradicionalnije vrijednosti.

Veza za mene podrazumijeva sve njezine uobičajene elemente, uključujući i seks. Ako se čuvate za poslije braka ili želite dečka djevca scrollajte dalje.

Ako vam se sviđa pročitano - veselim se vašoj poruci
thinkingiraffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 09:20   #1772
...otprilike nekog tko izlazi iz uobičajenih društvenih okvira, smiješno postavljenih standarda o tome što je normalno, a što nije, ne podliježe ili se trudi ne podlijegati blesavim društvenim normama...ne znam spadam li i ja u ovu kategoriju, no (još uvijek) živim u nekakvom uvjerenju da spadam...s druge strane ne volim fanatizam ni krajnost bilo koje vrste, (samo)etiketiranje, odnosno pretjerano držanje za isto i uživljenost u uloge koje si mi ljudi sami pridajemo...

Zagreb i okolica...meni je 27, ukoliko igra neku ulogu...
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 15:39   #1773
Evo prvo nešto o meni:

Muško, 22 godine (nepune za par dana i pune ). Trenutno studiram tu u Zagrebu. Nisam isključiv, mislim da se u gotovo svakom društvu mogu snaći, iako sam više introvert nego ekstrovert. Volim glazbu, stvarno svašta volim poslušati, od nekih totalno indie stvari do pop pjesmuljaka Filmove sam nekad gutao, sad nekako više po serijama udaram Nekad sam treniro tenis, sad tu i tamo odem odigrat za razonodu.
I tako, uživam u sitnim stvarima kuhanom vinu, finoj kavi, palačinkama, kolačima...

Tražim društvo za sve gore navedene stvari Ako ti je do razgovora uz ugodno (nadam se ) društvo javi se. Godine mi nisu toliko bitne, izgled također jer prvenstveno tražim društvo.
cosmicsurf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 18:15   #1774
Muskarac
34 g
190 cm
90 kg
Crno (sijeda) kosa & smedje oci ☺

Vise o meni na PVT
Hefes is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 09:50   #1775
Zelim tvoj osmijeh jer to je najveca ljepota koju mi mozes dati..
Zelim tvoju dobrotu jer to je najveci dar koji mi mozes podariti..
Zelim tvoj duh da me ispuni..
Zelim tvoju inteligenciju da me obori..

Muskarac sam iz Zagreba, nalazim se u ranim tridesetima, pacifista, vegetarijanac, altruista.
Sa fizickog aspekta visok 185 cm i imam oko 80kg.

Ako si pozitivna zenska osoba zeljna komunikacije slobodno se javi
DandelionZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 17:23   #1776
Prije par mjeseci sam stavio oglas ovdje, po reakcijama osoba koje su me kontaktirale mislim da je bio dosta dobro sročen pa ću ostavit link da se ne ponavljam.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=1582

Ima li još zanimljivih cura za nova iskustva?
šetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 18:07   #1777
Quote:
NPC kaže:
Tražim slobodnu žensku osobu,do cca 35 god,prednost ZG i okolica...

Prije svega si normalna, voliš se zezati a i biti ozbiljna kada treba.Znaš što hoćeš i želiš, imaš nekakvog ljubavnog iskustva ili kao i ja, nemaš sreće u ljubavi. Iskrena si,jednostavna, ne muljaš, romantična si osoba i voliš takve stvari a ne bježiš kada su problemi u pitanju. Ne smetaju ti cigarete,a voliš djecu i životinje. Ne izlaziš,a gušt ti je sjest i popit kavu/cugu,otići u šetnju,kino ili kad ti se niš neda,ostat doma i gledat filmove. Nije ti kriterij novac,izgled a tražiš neku normalnu i ok osobu. Nekoga tko ti se neće rugati i smijati ako imaš psihičkih problema ili pobjeći ako si rastavljena a imaš dijete. Isto tako mi nečiji izgled nije bitan, nisam ni ja neki ljepotan pa takvu i ne tražim.

Ja sam dečko iz okolice ZG-a,imam 32 god,mršav, iskren,normalan,dobar,romantičan,situiran, nosim naočale.
Volim zapalit cigaretu,popit kavu,volim pse (imam kućnog ljubimca), volim djecu i imam nešto iskustva sa njima.
Filmove obožavam gledat, surfati po netu, odigrati neku igru na kompu, šetnje, popit kavu/cugu sa društvom. Nisam alkoholičar,manijak,luđak. Ako je nekoj curi bitno - ne radim (duga priča zašto i zbog čega) ali imam neka primanja, a auto ne vozim baš iako ga imam

Još uvijek vjerujem u ljubav i možda baš ovdje opet nađem nekoga,iako sam skeptičan ali nikad se nezna.


Za početak, možeš mi se javiti na PM
Već sam odustao od tih oglasa ali idem probati još jednom
NPC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 12:49   #1778
Eto i mene nakon duzeg vremena, posao uzima svoje vrijeme,
sad se mal stabiliziralo sve, pa et....

Trazim neku zanimljivu zensku osobu, za normalan razgovor..

Osoba sam koju sve zanima, i bez neki tabu tema, takva osoba je i pozeljna da se javi, neznam nes posebno sa samozatajnim ljudima


Cekam te, nekog....

__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 12:01   #1779
Znam da ce admin obrisati post posto nemam 100 postova, ali vrijedi pokusati i ovako

Decko 24 god, radim, setam, vozim bicikl kad se ulovi vremena, volim pogledati dobar film, seriju. U slobodno vrijeme kad ga imam volim otic sjest na terasu nekog kafica popit kavu procitati novine da vidim sto danas lazu u politici. No ponekad bi bilo ljepse da nasuprot mene sjedi dama.

Ako si cura od 18 do 27 godina i volis neke od ovih stvari sto sam naveo o sebi slobodno se javi.

PS. ostalo o meni preko inboxa
mirac19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 19:41   #1780
Jel ima koji curetak iz Splita ili uže okolice koja voli duge šetnje uz more i onda onako blago smorena i morem nakvašenih nogavica sist negdi na kavu/kolače/masni burek i razglabat o smislu i nesmislu života...

Ja san momak, 27 godina... volin zdrav život isto koliko i "sve što vole mladi", tako da ono. Ugl. svi tvoji eventualni nedostaci mogu proć, jedino šta ne smiš bit cijepljena od humora.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.