Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2010., 22:52   #41
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
di sam ja rekla da su oni luzeri?????
citaj jos jednom kaj sam napisala
os da citiram radje ajde budem :



al ako izresetas pitanjima nabrzaka da vidis, malo zbunis, mozda se ni ne snadju odgovorit, al sve u svemu mozda se prijavim iz zezancije sa kokošima , malo si uljepšam dan smijanjem


frendice, smijanje, kokoši, zabava, koji dio tebi spada pod luzere molit cu lijepo, ni jedan, cuj nasmij se malo to ti je dobro a mogu se smijat samo sebi, ne drugima jer to nikad ne radim jer evo nemam pametnijeg posla neg ic nekog zajebavat
Ok,krivo mi je zazvucalo,moj bed. v
__________________
...brate brate gospođo pala vam je borśa!
DoctorX1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 17:15   #42
Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
I believe in animal attraction, I believe in love at first sight, I believe in this [snaps her fingers], and I don't feel it with you.

Zakon film, zakon rečenica, istinita što se mene tiče.
Uvijek mislim da žene u kasnim 20-tima pa nadalje ne puše te spike o princu na bijelom konju koji se pomalja na obzoru. Ali eto... naivan sam.

S druge mi strane čak dođe i drago. Jer makar imam alibi da ne marim za ništa starije od 25, 26. Hahahahaha...

Quote:
mladich kaže: Pogledaj post
Istina da se tako šta može procijeniti kod određenog broja ljudi ali isto tako kod jako velikog broja ljudi tako šta je nemoguće i zato je speed dating teška glupost.
Hm? Meni to kao ideja nije čak ni toliko loše. Malo jest ko na pokretnoj traci doduše. Ali opet... možda ne u smislu da ti možeš skužiti koja će ti osoba biti ok, nego jednostavno da dobiješ priliku da se nekom svidiš. To je kao u Šebedžijinu filmu: Ja se tebi sviđam, a ti meni? Hahahaha...

Mene jedino brine što od tih 20-tak ženskih teško da bi bilo par njih do 25, 26. I onda šanse dakako bitno padaju. Tak da... kaj ja znam. Malo mi sumnjivo što oni niš ne reklamiraju svoju uspješnost. Koliki je postotak onih koji su završili u nečijem krevetu ili stavili svoj potpis na bračni ugovor. Hehehehe... da znam za što dajem 50 kn.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 20:03   #43
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Uvijek mislim da žene u kasnim 20-tima pa nadalje ne puše te spike o princu na bijelom konju koji se pomalja na obzoru. Ali eto... naivan sam.

S druge mi strane čak dođe i drago. Jer makar imam alibi da ne marim za ništa starije od 25, 26. Hahahahaha...
Sea Of Love, Frank Keller- sredovječni frustrirani drot od metar i pedeset koji se zaljubljuje u osumljicenu za serijska ubojstva, čuj ak ti je to sinonim za princa na bijelom konju tvoja statistika postova od kojih je valja 90 posto upravo na pdfu US me nimalo ne čudi....


Koliko vremena bi trebalo dati čovjeku da proradi klik ili kemija između dvoje ljudi- 5, 50, 250

Što fali pokretnoj traci, jest da ne dobiješ uvid u većinu osobina tog čovjeka ali nekima za to nije dosta ni dvadeset godina zajedničkog žvota....

Ja stojim pri tome... žena zna ocjeniti vrlo brzo pri prvom susretu da li bi s tim muškarcem otišla u krevet. Ili na večeru. Ili kino na dobar erotski triler. Svejedno. Onaj tko prije bilo koje od te tri stvari treba znati temeljitu anamnezu osobe koja mu je sučelice pa taj se valjda neće ni prijaviti na speed dejt.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 22:56   #44
Ajme, obožavam taj film. Meni se ideja speed datea sviđa, uzdam se u svoju inuticiju koja me rijetko vara. I napokon nešto za one koji nemaju puno vremena.
Da, Ellen na kraju završi s njim. Meni je kemija između njih na filmu bila presavršena. :cerek
liv*nytt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 23:00   #45
Quote:
liv*nytt kaže: Pogledaj post
Da, Ellen na kraju završi s njim. Meni je kemija između njih na filmu bila presavršena.


Da, i ja mislim da je spidara super stvar
Interpol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 16:22   #46
Načelno je to dobra ideja kada bi se više ljudi prijavilo da ih se može grupirati prema nekim kriterijima koje ljudi odaberu. Ovdje je jedini kriterij raspon godina i još k tome jako loše postavljen...u Zg-u će u utorak bit raspon godina za muškarce od 30 do 50 god., dok za žene od 29 do 39 god. Osim toga stoji da dolazi 20-40 ljudi, što znači da ih može biti i 20 i ako je omjer u diskrepanciji do 20% event se ne otkazuje. To znači da može doći 12 žena (njih se više prijavilo) i 8 muškaraca. Ako ih 50% bude od 30 do 40 god. i 50% od 40 do 50 god., to znači da ja u mojoj dobno preferiranoj skupini (33 - 38 god.) u prosjeku mogu naći 4 muškarca. Ako uvrstim i još neki kriterij bojim se da statistika nikako nije na mojoj strani.
Happy_Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 16:38   #47
Slažem se s ovim za godine. To bi vjerojatno bilo bolje organizirano da je zainteresiranost veća, ovako rade s onim što imaju. A kad bi se još počelo izmišljat za razne kriterije, ne znam kako bi to na kraju ispalo.
Od ovog kako je sad ne bih puno očekivala, no nikad se ne zna, al vjerojatno je zabavno i zbog toga mi je interesantno. Ali svejedno bi mi 50 kn bilo puno para za dati za ovo što se nudi.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 16:49   #48
Ali kada bi se odmah mogli uključiti neki kriteriji, više bi se ljudi prijavljivalo. Ovako svi misle "ma kaj ću tamo, mala je vjerojatnost...bla bla bla"...ali kada bi se odmah mogle malo uže odabrati godine, pušač/nepušač, stručna sprema, hobiji, vrsta veze kakva se očekuje (druženje, veza, brak...), vjerujem da bi se ljudi prije odlučili prijaviti jer bi se prijavljivali za homogeniju skupinu. Konačni cost benefit bi bio daleko više u plusu i za organizatora i za korisnike.
Happy_Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 16:59   #49
Nisam sigurna baš u to. Misliš da bi se prijavilo 20 tipova iz jednog grada npr. fakultetski obrazovanih, viših od 180 cm, određenih hobija, nepušača, određenog glazbenog ukusa i spremnih na vezu? Naravno ne smijemo zaboraviti i na godine. Pa onda s druge strane 20 žena koje žele takve, a naravno i same ispunjavaju kriterije te dvadesetorice?
Ako želiš birati po toliko kriterija, za to postoje drugi načini upoznavanja. Iskrica, US oglasi. Ovo čini mi se nije tako zamišljeno, a i ne vjerujem da bi funkcioniralo. Bar ne kod nas. Ali bi sigurno više koštalo.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 17:05   #50
Bolje jednom platiti 150 kn i biti unutar homogene grupe, nego dolaziti 3-5-7 puta i ne naći niti jednu osobu s kojom bi se poslije željela vidjeti na kavi.
Iskrica, US oglasi i slično ne funkcinira za ozbiljno jer su ljudi iza monitora hrabri nadrobiti gluposti (počevši od cm, a to se u live verziji odmah vidi...smiješan, ali istinit primjer), a i ništa ih ne košta pa se zezaju do mile volje i otvaraju 10 profila koje koriste po potrebi.
Uz malo bolju reklamu i malo truda da se stvore homogenije grupe više bi se ljudi prijavilo. A i da na webu napišu kakav feedback ne bi škodilo.
Happy_Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 17:16   #51
Ma kriteriji su tako dosadni.
Bolje je okupiti što veći broj ljudi.
Hugholina Grant is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 17:22   #52
Da za neobavezno druženje...ali onda ne treba platiti 50 kn i biti ograničen na 4 min.
Happy_Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 18:49   #53
Znaci trazi se netko tko ce organizirati neobavezno druzenje, pronaci prostor, dogovoriti i izreklamirati vrijeme, organizirati pica i naplatu istih bez ikakve financijske koristi.

Hmm, tesko...
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 18:52   #54
Nije problem u naplati, nego da nije po principu "take money and run"...nitko ne očekuje da to bude besplatno...neka košta i koju kunu više, ali da se može očekivati neki rezultat...uz preveliku disperziju vjerojatnosti su male.
Happy_Day is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 19:16   #55
Tu se slazem. No, da ne ispadne da reklamiramo ovaj projekt, mislim da je to standardni problem kokosi ili jaje.
Dok stvar ne krene ocito ima premalo prijavljenih za kategorizaciju. A s obzirom da navedene nema ljudi se ne prijavljuju. Kako sad?
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 13:31   #56
sviđa mi se zamisao speed datea, ali mislim da ljudi kod nas imaju previše predrasuda prema tome. kao, tamo idu samo luzeri i/ili zajebanti.

ovo što neki kažu da je nemoguće nekoga upoznati u 4min, naravno da je nemoguće. ali ga je skroz moguće procijeniti, a to je sve što ti treba.
ja sam inače tip koji pada na prvu loptu, ili mi se sviđaš, ili ne.

ponekad pogriješim, u većini slučajeva ipak ne.
ali za to postoji ona druga kava, koju ugovoriš iza speed datea, zar ne

a ovo za isplativost i postotak uspješnosti, ma dajte molim vas
oni ne garantiraju da ćeš ti tamo sresti ljubav svog života prvi put kad se pojaviš,
nego ti garantiraju da ćeš upoznati 20-40 tipova/cura u određenom rasponu godina. i da ćeš dobiti besplatno piće
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 17:01   #57
Quote:
aclarea kaže: Pogledaj post

a ovo za isplativost i postotak uspješnosti, ma dajte molim vas
oni ne garantiraju da ćeš ti tamo sresti ljubav svog života prvi put kad se pojaviš,
nego ti garantiraju da ćeš upoznati 20-40 tipova/cura u određenom rasponu godina. i da ćeš dobiti besplatno piće
Osim toga, njima je prvenstveno cilj da zarade...
Nije da oni spajaju ljude ovak iz dobre volje.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 18:08   #58
pa naravno.
uočili su neiskorištenu tržišnu nišu i odlučili je iskoristiti.
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 11:25   #59
Vjerojatno se radi samo o mojoj predrasudi, ali meni taj speed dating djeluje kao još jedna od tih new age američkih uvezenih izmišljotina, u čiju kategoriju spadaju i "team building", adrenalinski parkovi, "coffee to go" i ini bakrači, nastali u potpuno različitom mentalitetu od onoga kakav je pretežit na ovim prostorima. Doduše, pretpostavljam da je meni lakše tako misliti pošto sam u vezi.

In other news, relevantan link: http://www.youtube.com/watch?v=rs6qBZtMGgQ
__________________
You should've threw me down
Is the content so much
Invizigoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 12:41   #60
Quote:
aclarea kaže: Pogledaj post
sviđa mi se zamisao speed datea, ali mislim da ljudi kod nas imaju previše predrasuda prema tome. kao, tamo idu samo luzeri i/ili zajebanti.

ovo što neki kažu da je nemoguće nekoga upoznati u 4min, naravno da je nemoguće. ali ga je skroz moguće procijeniti, a to je sve što ti treba.
ja sam inače tip koji pada na prvu loptu, ili mi se sviđaš, ili ne.

ponekad pogriješim, u većini slučajeva ipak ne.
ali za to postoji ona druga kava, koju ugovoriš iza speed datea, zar ne

a ovo za isplativost i postotak uspješnosti, ma dajte molim vas
oni ne garantiraju da ćeš ti tamo sresti ljubav svog života prvi put kad se pojaviš,
nego ti garantiraju da ćeš upoznati 20-40 tipova/cura u određenom rasponu godina. i da ćeš dobiti besplatno piće
Pa kao i kod bilo koje organizirane aktivnosti gdje se ljudi skupljaju i druže i ova ima svojih prednosti i mana. Tako da ne znam, ajmo reći da bi pokušao sagledat prednosti ovakvog događaja.
Dakle upoznaješ nove ljude suprotnog spola, i to ajde u koliko tolko normalnijem okruženju, i ono još važnije, ovdje možeš biti siguran da ih je većina došla s ciljem nekog upoznat, što je definitivno bolji postotak nego u nekom noćnom klubu. Tako da ako bi netko išao s ciljem da nekog upozna, onda mu je to definitivno bolje od noćnog kluba.
E sad kao i svugdje drugdje nitko ne garantira niti ne može garantirat da na takvom događaju svi mogu upoznat nekog gdje će privlačnost biti obostrana, ali ovdje barem znaš da je većina ljudi došla s istim ciljem.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.