Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2013., 15:22   #3201
Krsnih haljinica u Rijeci??
I gdje je po vama najpovoljnija garderoba sad za ljeto za dječake: H&M, C&A ili Carters OshKosh? Išla bih u ZTC Rijeka pa da odabrem jednu od ovih pošto se radi o brzinskom shoppingu tijekom putovanja ...
Woman Yoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 18:37   #3202
Quote:
Yoya girl kaže: Pogledaj post
I gdje je po vama najpovoljnija garderoba sad za ljeto za dječake: H&M, C&A ili Carters OshKosh? Išla bih u ZTC Rijeka pa da odabrem jednu od ovih pošto se radi o brzinskom shoppingu tijekom putovanja ...
hm i ca su dosta jeftiniji od cartersa, no izbor u ri nije bas bajan tako da odi u sva tri. hm i ca su ti jedan do drugog tako da neces izgubiti previse vremena, a i carters je tri koraka dalje
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 21:13   #3203
gdje kupiti jeftiniji viper
Duga111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 21:46   #3204
Quote:
LadyMo kaže: Pogledaj post
Pika meni su ova prekrasna
http://www.ekoigracke.com/katalog/slova3.html

Oni su često po sajmovima pa bi mogli biti i za 2tj. u WG-u...a može se naručiti i prek neta.
Hvala puno! Mislim da baš ta i imamo! No ne vidim ih na popisu izlagača u WG.
__________________
...for your love there is no measure...
Pika225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 11:23   #3205
gdje kupiti madrac po mjeri?
ali običan, ne neki high-tech koji pjeva i košta kao cijela dječja soba?
trebam specifičnu dimenziju (60x150) za krvetić dvogodišnjaka a nije za dugi period, tipa godinu-dvije pa mi se ne isplati kupovati neki poseban.
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 12:22   #3206
Quote:
Pheobe kaže: Pogledaj post
jel zna netko di nabaviti sator za igru,manji onako za u stan?da nije preskup.
Imaš u Emmezeti za 70 kn.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 12:25   #3207
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
joj bas ti hvala!!!

to im je redovna ponuda ili neka akcija?
__________________
L&L&L
Pheobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 12:35   #3208
Quote:
Pheobe kaže: Pogledaj post
joj bas ti hvala!!!

to im je redovna ponuda ili neka akcija?
Redovna ponuda. Jedino, iako piše da je za van i unutra, nije baš stabilan unutra, bilo bi bolje da se može zabiti u zemlju, ali posluži svrsi i više nego dobro.

Imaju i i ovu kućicu za 119 kn. Ona mi se isto čini ok.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 13:12   #3209
jeste li vidjeli gdje gumene cizmice ali futrane unutra za broj 21? ne mogu ih nigdje naci po nekoj razumnoj cijeni
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 14:08   #3210
Quote:
capoeira-zagreb kaže: Pogledaj post
jeste li vidjeli gdje gumene cizmice ali futrane unutra za broj 21? ne mogu ih nigdje naci po nekoj razumnoj cijeni
Tako mali broj nisam vidjela. Moj ima br. 22, (iako mu je noga 21) kupljenje u Bubamari u King Crossu. Mislim da su bile oko 160 kn. Na deblju čarapu su mu taman.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 14:12   #3211
Quote:
Newbiee kaže: Pogledaj post
Redovna ponuda. Jedino, iako piše da je za van i unutra, nije baš stabilan unutra, bilo bi bolje da se može zabiti u zemlju, ali posluži svrsi i više nego dobro.

Imaju i i ovu kućicu za 119 kn. Ona mi se isto čini ok.
ma mali inace samo sjedi pod tim i cereka se (improvizirala sam s dekama ) mislim da ce nam sator biti
kucice su nam velike
__________________
L&L&L
Pheobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 15:03   #3212
trebam donje dijelove trenirki za dečka od 3 god.,više komada.Dakle moje pitanje je di da najjeftinije ih nabavim u zagrebu,marka zaista nije bitna ni najmanje,samo da je povoljno i nosivo za vrtić?jeste li čule za ikakav dječji outlet ili tako nešto,tipa roba od prošle godine i sl.h&m,C&A i ostali su ki preskupi za takve komade,a nikad skoro nisu sniženi :/
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 15:58   #3213
mozda Kik?ili probaj ovdje na trznici?
__________________
L&L&L
Pheobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 08:17   #3214
Quote:
Pheobe kaže: Pogledaj post
mozda Kik?ili probaj ovdje na trznici?
kik,dobra ideja,bravo,skroz sam zaboravila na njega.tržnice su mi problem jer nemam nijednu u blizini,a muž radi skoro cii dan tako da kad on dođe s posla ne preostaje mi ništa nego dućani, ako ga i na to uspijem nagovorit al do kika bih baš mogla skočit,nisam bila već neko vrime a relativno mi je i blizu,hvala ti
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 09:21   #3215
Quote:
sandrić kaže: Pogledaj post
kik,dobra ideja,bravo,skroz sam zaboravila na njega.tržnice su mi problem jer nemam nijednu u blizini,a muž radi skoro cii dan tako da kad on dođe s posla ne preostaje mi ništa nego dućani, ako ga i na to uspijem nagovorit al do kika bih baš mogla skočit,nisam bila već neko vrime a relativno mi je i blizu,hvala ti
mislila sam na forumskoj trznici https://www.forum.hr/showthread.php?t=765856&page=69
__________________
L&L&L
Pheobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 09:27   #3216
Quote:
Pheobe kaže: Pogledaj post
ahhaahahhaha,tudum
__________________
Više neman vrimena za ništa.
sandrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 12:21   #3217
Quote:
Pheobe kaže: Pogledaj post
jel zna netko di nabaviti sator za igru,manji onako za u stan?da nije preskup.
Ima odličnih u ikei,
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/30206882/

Vidjela sam u Bubamari, nekih 140 kn, imaš na bubamaru i neke pirate, sa kuglicama i bez.

Mi smo za jedan ročkas kupili (iste kao u bubamari) u metrou, bili su 100kn!!!

Ak hoćeš nekaj malo skuplje, ima i K's kids u Bija baja buf u Areni, mislim 370kn, ali je mrak i ima kuglice
http://www.kskids.com/tw/KksProductD...roduct_id=3022

Pusa od mene :-)
Tina H is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 12:23   #3218
Quote:
Pika225 kaže: Pogledaj post
Gdje ima za kupiti drvenih slova, najobičnijih bez ukrasa (ne bi onakve kakvi su npr. oni u Mulleru)?

Kupili smo bili na dječjem sajmu i sad ne znam gdje bi ih našla još.
Ako si iz Zagreba, imaš u Chemaco hobby shopu u Vukovarskoj drvenih slova od balse, neznam točnu cijenu ali su cca 8cm velika!!
Tina H is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 13:00   #3219
Help, stramplice, hlacice za puzace, sa onim gumicama na koljenima?? Bilo nekad u Lidlu, nema vec dosta dugo..
Za krst bi poklonila kvalitetniji pribor za papanje, onako neki "bestek" za bebu, fensi smensi, od kud da krenem?
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 14:02   #3220
Quote:
klaunina kaže: Pogledaj post
Help, stramplice, hlacice za puzace, sa onim gumicama na koljenima?? Bilo nekad u Lidlu, nema vec dosta dugo..
Za krst bi poklonila kvalitetniji pribor za papanje, onako neki "bestek" za bebu, fensi smensi, od kud da krenem?
cini mi se da bas jako fensi smensi imas u onom villeroy&boch u cc1. tamo gdje drže porculan, besteke....
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:16.