Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2012., 23:46   #81
Quote:
1950ftw kaže: Pogledaj post
haha ne drami aj evo ja sam dosta nizak za musko, pa trazim nizu curu
Traži traži, pa češ naći.... Ima nas, jako puno....
__________________
Ima tišina kojih se sjećam više nego najljepših riječi....
Đorđe Balašević
Pepelguza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:48   #82
Quote:
Pepelguza kaže: Pogledaj post
Nije samo sa Save, Sava je bila samo okidač, ali neda mi se sad tebi ispisati od kud mi sve to.....




Ja nemislim na sve parove gdje je cura viša, poput ovoga što ti navodiš di je cura stvarno visoka pa nema izbora, ali jednostavno nemam snage se s tobom boriti jer očito me ne shvačaš.
dobro, znači po tebi večina parova je takva gdje je cura viša od dečka?
Croatia Sucks is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:53   #83
Quote:
noaccount kaže: Pogledaj post
kada je lik 2 m a ona 1,60 ...to je uzas za vidjeti!!!!!!
Vidio nedavno na Cvjetnom jedan takav par. Ona možda i manje od 1,60 al on ima sigurno najmanje 1,95. I uglavnom prekomična scena kada ga je htjela poljubit. Ona se napela na same vrhove nožnih prstiju, a on je skoro mora kleknut da bi se mogli poljubiti .

OT: Nego jel još netko primijetio da visoki ljudi, ono preko 1,90 imaju loše držanje, onak nekak pogrbljeno.
Quote:
eowin2 kaže: Pogledaj post
Mislim da je, što se privlačnosti tiče, dosta bitna i građa tijela, ne samo visina. Niže cure i dečki češće izgledaju pretjerano sitno ili zdepasto, što neke ljude ne privlači.
S teretanom i pravilnim vježbama nema zdepastih ni među nižima, samo se treba potruditi .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:53   #84
Quote:
Croatia Sucks kaže: Pogledaj post
dobro, znači po tebi večina parova je takva gdje je cura viša od dečka?

Ne nego većina ( dakle ne svi) nižih dečkiju, eto opet se ponavljam, koji bi meni po visini bili sasvim taman, dakle ja se češem gdje me svrbi kao što su mnogi rekli, su u vezama s višim curama. Kad kažem višim ne mislim na 190 cure, nego tipa lik ima 155, a cura mu 160... Eto tog tipa... Jer meni se ne sviđaju dečki koji imaju više od 175, jer su mi previsoki, ne mogu s njima ništa, niti ih pošteno zagrliti, poljubiti.
__________________
Ima tišina kojih se sjećam više nego najljepših riječi....
Đorđe Balašević
Pepelguza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2012., 23:59   #85
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
OT: Nego jel još netko primijetio da visoki ljudi, ono preko 1,90 imaju loše držanje, onak nekak pogrbljeno.
Držao bi se i ti pogrbljeno da ti svaki štok predstavlja potencijalni tretman na intenzivnoj.
Chiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:00   #86
Quote:
Pepelguza kaže: Pogledaj post
Ne nego većina ( dakle ne svi) nižih dečkiju, eto opet se ponavljam, koji bi meni po visini bili sasvim taman, dakle ja se češem gdje me svrbi kao što su mnogi rekli, su u vezama s višim curama. Kad kažem višim ne mislim na 190 cure, nego tipa lik ima 155, a cura mu 160... Eto tog tipa... Jer meni se ne sviđaju dečki koji imaju više od 175, jer su mi previsoki, ne mogu s njima ništa, niti ih pošteno zagrliti, poljubiti.
aha tak reci, znači ti is oko 155 ili kolko?
Croatia Sucks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:04   #87
Quote:
Croatia Sucks kaže: Pogledaj post
aha tak reci, znači ti is oko 155 ili kolko?
Ja sam 148... Pa sad vidi od kud tolika frustracija... Samnom ni tepihe ne možeš mjeriti
__________________
Ima tišina kojih se sjećam više nego najljepših riječi....
Đorđe Balašević
Pepelguza is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 00:17   #88
Ja 160 moj dečko 168. Oduvijek sam željela visokog dečka (najmanije180) al jbg, kad je došla prava ljubav, visina je postala nebitna.

E sad da bih hodala s dečkom -165 ne znam, al srećom ih je malo oko mene, pa riješen problem
Amelie83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 02:54   #89
Ja sam 165 i baš me ova tema ponukala da pređem ulete koje sam doživjela i veze u kojima sam bila i moram priznat da su svi tipovi koji su htjeli nešto sa mnom u rasponu od nekih 185-195.Skužila sam da još nisam doživjela ulet od nižeg tipa (meni visina i nije neki bitan faktor) dok moje i po 10 cm više prijateljice jesu.I to ne mislim tipa ona je 175,a on koji cm manje nego fakat niski tipovi.Zašto je tako ne znam,ali ja imam ona krhka curica look što valjda nižim tipovima nije napeto.
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..

Zadnje uređivanje Bunny_17 : 13.05.2012. at 03:11.
Bunny_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 02:56   #90
Quote:
Chiro23 kaže: Pogledaj post
Držao bi se i ti pogrbljeno da ti svaki štok predstavlja potencijalni tretman na intenzivnoj.
No ta visina po svemu sudeći može biti i opasna po zdravlje .
Jedan od razloga zašto sam zahvalan na prosječnoj visini.
Nema situacija - "Paz glavu."
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 03:10   #91
Quote:
Nick7 kaže: Pogledaj post
S teretanom i pravilnim vježbama nema zdepastih ni među nižima, samo se treba potruditi .
dakle, komplekas koji manjak visine nadoknadjuje vjezbanjem
how charming
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 04:29   #92
Samo jednom u životu sam bio sa curom višom od sebe i to možda 1 ili 2 centimetra. Plesali smo na nekoj terasi,a ja sam se ravnao kao svijeća jer mi je bilo izuzetno neugodno plesati s njom,a ženska je bila vitka i odlično građena,ali jednostavno mi je bila nekako preglomazna. Nakon plesa odvukao sam ju na plažu i poentirao,ali više na spoj nisam došao.Sramota me bilo ići s njom,a često sam išao i sa 30-tak cm nižima i to mi je nekad bilo malo neugodno ako nemaju pete,ali ni blizu neugodno kao sa ovom višom od mene.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 11:18   #93
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Samo jednom u životu sam bio sa curom višom od sebe i to možda 1 ili 2 centimetra. Plesali smo na nekoj terasi,a ja sam se ravnao kao svijeća jer mi je bilo izuzetno neugodno plesati s njom,a ženska je bila vitka i odlično građena,ali jednostavno mi je bila nekako preglomazna. Nakon plesa odvukao sam ju na plažu i poentirao,ali više na spoj nisam došao.Sramota me bilo ići s njom,a često sam išao i sa 30-tak cm nižima i to mi je nekad bilo malo neugodno ako nemaju pete,ali ni blizu neugodno kao sa ovom višom od mene.
Baš i nisi nešto pretjerano siguran u svoju muškost ako ti to toliko smeta?
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 11:37   #94
Evo mene prosječne visine koji se žestoko palim na manje cure. Em su slatke, em su mi jebozovnije i sve. I ne, nije mi baš nešt lijepo vidjet višu curu s nižim frajerom (mislim čudno mi je) i ne vidim baš to toliko često ko ti. I ne sviđa mi se što si rekla da dečke s preko 175 ne gledaš Znači ja sa nekih 2 cm više nebi imao šanse kod tebe jel?

I sam da kažem da nisam nikad bio s višom curom od sebe kolko se sjećam. Ak jesam to je onda bio neki centimetar ili max. dva više Al uglavnom su bile ili manje cure od mene, ili moje visine
__________________
“The future is all around us, waiting in moments of transition to be born in moments of revelation. No one knows the shape of the future or where it will take us. We know only that it is always born in pain.”
Rockstar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 13:03   #95
Polako mi je dosta ovih noćnih trolanja i začetavanja tema.
Možda će kartoniranje uz jutarnju kavicu imati terapeutski učinak.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 13:14   #96
Quote:
Pepelguza kaže: Pogledaj post
Eto, ponukana izlaskom u jedan od glavnijih noćnih klubova na Savi, odlučila sam otvoriti ovu temu.

Nikad mi nije bilo jasno, zašto velika većina (dakle ne svi, ali većina) niskih dečkiju, pati na visoke cure?
Dakle, tamo hrpica dečkiju je bila, ono 155 - 170 top topova. I naganjaju okolo visoke cure. I to bi ja još nekaj rekla da su cure neke sex bombe, ali nateravaju sasvim normalne djevojke koje su više od njih. Dakle nadalje, u zadnje vrijeme vidim često po gradu i dućanu(jer radim kao prodavačica) parove, niski dečko - visoka cura.
Ja sam zbilja niska djevojka i kao takva osjećam se ugroženo. Mogućnost da ulovim muškarca, ravnog sebi čini mi se trenutno nemogućom. Imam i frenda koji je nizak, pa isto obletava samo visoke cure, i kad sam ga to pitala, rekao mi je da nije istina. Ali ajd, ja ne vidim dobro onda.

Dakle, moje pitanje za sve dječake/muškarce nižeg rasta. Zašto, ali zašto visoka cura? Liječite li tako svoje komplekse ili što? Ono zar nije neko nepisano pravilo da večina dečkića/muškaraca, voli da je djevojka/žena niža od njega?
Iz mog iskustva niži frajeri se dosta trude i to je super I imam samo pozitivna iskustva s njima.
Makar znaju biti iskompleksirani visinom,to je istina.
_Golubica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2012., 13:49   #97
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Baš i nisi nešto pretjerano siguran u svoju muškost ako ti to toliko smeta?
Kakve to veze ima s muškosti? Jednostavno ne volim previsoke žene,srećom da su jako rijetke one više od mene. Ova je bila oko 196!
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 11:20   #98
Quote:
Pepelguza kaže: Pogledaj post
Eto, ponukana izlaskom u jedan od glavnijih noćnih klubova na Savi, odlučila sam otvoriti ovu temu.

Nikad mi nije bilo jasno, zašto velika većina (dakle ne svi, ali većina) niskih dečkiju, pati na visoke cure?
Dakle, tamo hrpica dečkiju je bila, ono 155 - 170 top topova. I naganjaju okolo visoke cure. I to bi ja još nekaj rekla da su cure neke sex bombe, ali nateravaju sasvim normalne djevojke koje su više od njih. Dakle nadalje, u zadnje vrijeme vidim često po gradu i dućanu(jer radim kao prodavačica) parove, niski dečko - visoka cura.
Ja sam zbilja niska djevojka i kao takva osjećam se ugroženo. Mogućnost da ulovim muškarca, ravnog sebi čini mi se trenutno nemogućom. Imam i frenda koji je nizak, pa isto obletava samo visoke cure, i kad sam ga to pitala, rekao mi je da nije istina. Ali ajd, ja ne vidim dobro onda.

Dakle, moje pitanje za sve dječake/muškarce nižeg rasta. Zašto, ali zašto visoka cura? Liječite li tako svoje komplekse ili što? Ono zar nije neko nepisano pravilo da večina dečkića/muškaraca, voli da je djevojka/žena niža od njega?
ja san 183 cm (tu negdi optimalna visina ) i lud sam za nižim curama A za te niske momke ne bi ti zna reć ja eto volin biti malo viši,pogotovo obožavan kada mala obuje štiklice ali dobro to san samo ja
BlackWalder is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 16:35   #99
Quote:
Pepelguza kaže: Pogledaj post
Ne nego većina ( dakle ne svi) nižih dečkiju, eto opet se ponavljam, koji bi meni po visini bili sasvim taman, dakle ja se češem gdje me svrbi kao što su mnogi rekli, su u vezama s višim curama. Kad kažem višim ne mislim na 190 cure, nego tipa lik ima 155, a cura mu 160... Eto tog tipa... Jer meni se ne sviđaju dečki koji imaju više od 175, jer su mi previsoki, ne mogu s njima ništa, niti ih pošteno zagrliti, poljubiti.
Dobro, ja sam za tebe planina i vjerojatno ne spadam u "niske likove", ali recimo meni odgovara bilo kaj moje visine (175 il mrvu više) ili pak niže do 150... čak bi više volio neku meni ravnu . Ove male često znaju biti zdepaste, ali ako je mala i slatka... mljac.
__________________
I would love to change the world, but they won't give me the source code!
grofBombelles is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 20:51   #100
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Samo jednom u životu sam bio sa curom višom od sebe i to možda 1 ili 2 centimetra. Plesali smo na nekoj terasi,a ja sam se ravnao kao svijeća jer mi je bilo izuzetno neugodno plesati s njom,a ženska je bila vitka i odlično građena,ali jednostavno mi je bila nekako preglomazna. Nakon plesa odvukao sam ju na plažu i poentirao,ali više na spoj nisam došao.Sramota me bilo ići s njom,a često sam išao i sa 30-tak cm nižima i to mi je nekad bilo malo neugodno ako nemaju pete,ali ni blizu neugodno kao sa ovom višom od mene.
Kad si papak.
Ja bih se izvrsno osjećao na Pandori, u Avataru.
Makar mi ni tu nije loše.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:36.