Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2013., 01:36   #1
Smile Kako upoznati i osvojiti curu

Kako upoznati i osvojiti djevojku koja vam se sviđa?

Danas vam donosimo nekoliko savjeta o tome kako upoznati curu koja vam se sviđa i kako na kraju biti sa njom. Koliko vam se samo puta dogodilo da srećete neku djevojku u gradu, školi, autobusu i nevjerovatno vam se sviđa, ali ne znate šta da poduzmete? Tu smo mi da vam pomognemo




Kao prvo, posmatrajte signale, ovo stvarno može pomoći, ukoliko primjetite da vas djevojka stalno gleda, nasmije se kada je vi pogledate, to je sigurno znak da trebate prići toj djevojci i početi konverzaciju sa njom.

Međutim, ne žurite, kada dobijete taj prvi signal, kada vidite da postoji šansa, nemojte žuriti, ne govorite ono što vam prvo padne na pamet, osmislite taktiku, ali nemojte ni previše da čekate, jer bi mogli propustiti šansu, pet minuta vam je sasvim dovoljno da skontate šta ćete joj reći i kako početi razgovor.

Budite kreativni, nemojte koristiti neki kliše, to djevojke ne vole, jedino ukoliko joj se baš mnogo dopadate past će na to, ali ukoliko se dvoumi time ćete riješiti njenu dvojbu. Nađite način kako da dobijete njen broj telefona, smislite nešto što neće moći odbiti.

Ukoliko prođete i ovaj korak, na konju ste. Sljedeća greška koja bi mogla upropastiti sav vaš trud jeste SMS, ne šaljite SMS, poziv će biti mnogo bolji. Nazovite je dva dana nakon što vam je dala broj, jer ukoliko zovete pretjerano rano, mislit će da ste očajnik, ali ne čekajte ni dugo, zaboravit će vas.

Na prvom sastanku se držite bontona, djevojke strašno vole kulturne momke, pridržite joj jaknu, izmaknite stolicu, otvarajte joj vrata itd. Obavezno isključite svoj mobilni telefon, nikako nije dobro da vam za vrijeme razgovora sa njom, stalno zvoni mobilni telefon ili da primate poruke, bit će ljubomorna a i nije kulturno.

Budite svoj, nemojte previše glumiti da ste načitani, obrazovani, nikako nemojte da se hvalite, jer kada vas bolje upozna shvatit će da ste lagali. Ne pričajte previše, pustite nju neka govori, slušajte je zainteresovano, vi ste tu samo da pokrene razgovor kada bude potrebno.




Obavezno vi plaćate piće i bez ikakvog pogovora, cjenkanja, ako možete ostavite i bakšiš, neka vidi da vam nije žao trošiti novac na nju.

Ukoliko vas stalno dodiruje, naginje se ka vama, ili vas mnogo zapitkuje, pukla je na vas, sada je sve na vama, da napravite taj presudni korak, poljubac, poljubite je i vaša veza će biti ozvaničena, bez pitanja da li želi biti sa vama, jer je to za djecu.
osman2571 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:23   #2
Ovo su opet neke PUA gluposti ? Kaj nema posebna tema za to ?
dodozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:33   #3
Pick up artisti su doista neshvaceni umjetnici svog "zanata".

Mozemo naceti i pod temu o feromonima, kao ultimativnom mirisu koji privlaci i musko i zensko a da Vi prstom ne mrdnute.
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:37   #4
Dragi Osmane,

Carstva i zene se vise ne osvajaju
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 12:38   #5
Ovo nije PUA, ovo je teen. Ono, djevojka vas gleda, smjeska vam se, dodiruje na kavi?
Ak cura to radi vec je osvojena, nemas se sto vise trudit niti izmisljat.
Pitanje je sto napravit ako nema niceg od toga, sto je uglavnom slucaj.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 13:27   #6
Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Kako upoznati i osvojiti djevojku koja vam se sviđa?

Ukoliko prođete i ovaj korak, na konju ste. Sljedeća greška koja bi mogla upropastiti sav vaš trud jeste SMS, ne šaljite SMS, poziv će biti mnogo bolji. Nazovite je dva dana nakon što vam je dala broj, jer ukoliko zovete pretjerano rano, mislit će da ste očajnik, ali ne čekajte ni dugo, zaboravit će vas.
Ovo boldano je kao da čitam jeftine savjete sa 24 sata. Jedan od razloga zašto dosta veza ne uspijeva su upravo ovakva nepotrebna kompliciranja i kalkuliranja. Ne znam zašto već sutradan ne bih pitao curu da li je za cugu ? Ne vidim razlog zašto bi cura stekla dojam da se radi o očajniku ?
big smoke is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 16:29   #7
pravi si sherlock, nema šta.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 16:31   #8
O Bože, a ja ponekad pomislim kako nisam normalna!
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:12   #9
Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Kako upoznati i osvojiti djevojku koja vam se sviđa?

Danas vam donosimo nekoliko savjeta o tome kako upoznati curu koja vam se sviđa i kako na kraju biti sa njom. Koliko vam se samo puta dogodilo da srećete neku djevojku u gradu, školi, autobusu* i nevjerovatno vam se sviđa, ali ne znate šta da poduzmete? Tu smo mi da vam pomognemo : )
lucky us.

Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Kao prvo, posmatrajte signale, ovo stvarno može pomoći, ukoliko primjetite da vas djevojka stalno gleda, nasmije se kada je vi pogledate, to je sigurno znak da trebate prići toj djevojci i početi konverzaciju sa njom.
pogotovo ako je konobarica ili ako nekakvo zanimanje gdje treba biti pristojna i nasmijana prema svima

Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Međutim, ne žurite, kada dobijete taj prvi signal, kada vidite da postoji šansa, nemojte žuriti, ne govorite ono što vam prvo padne na pamet, osmislite taktiku, ali nemojte ni previše da čekate, jer bi mogli propustiti šansu, pet minuta vam je sasvim dovoljno da skontate šta ćete joj reći i kako početi razgovor.
*da je prate pet minuta po gradu ili gdje vec? siguran win. ili susret sa pepper sprayom

Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Budite kreativni, nemojte koristiti neki kliše, to djevojke ne vole, jedino ukoliko joj se baš mnogo dopadate past će na to, ali ukoliko se dvoumi time ćete riješiti njenu dvojbu. Nađite način kako da dobijete njen broj telefona, smislite nešto što neće moći odbiti.
lako je reci sto se treba, ali kako?

Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Ukoliko prođete i ovaj korak, na konju ste.
kobili?

Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Sljedeća greška koja bi mogla upropastiti sav vaš trud jeste SMS, ne šaljite SMS, poziv će biti mnogo bolji. Nazovite je dva dana nakon što vam je dala broj, jer ukoliko zovete pretjerano rano, mislit će da ste očajnik, ali ne čekajte ni dugo, zaboravit će vas.
znaci, gore se kaze da se ne koriste klišeji, a ovdje se sugerirao upravo to?

Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Na prvom sastanku se držite bontona, djevojke strašno vole kulturne momke, pridržite joj jaknu, izmaknite stolicu, otvarajte joj vrata itd. Obavezno isključite svoj mobilni telefon, nikako nije dobro da vam za vrijeme razgovora sa njom, stalno zvoni mobilni telefon ili da primate poruke, bit će ljubomorna a i nije kulturno.
to definitivno pali da ju se pomete sa nogu.

Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Budite svoj, nemojte previše glumiti da ste načitani, obrazovani, nikako nemojte da se hvalite, jer kada vas bolje upozna shvatit će da ste lagali. Ne pričajte previše, pustite nju neka govori, slušajte je zainteresovano, vi ste tu samo da pokrene razgovor kada bude potrebno.
znaci, ne glumiti za neke stvari, za druge glumatati. ok.

Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Obavezno vi plaćate piće i bez ikakvog pogovora, cjenkanja, ako možete ostavite i bakšiš, neka vidi da vam nije žao trošiti novac na nju.
jer nista ne kaze "napeta si mi" kao par kuna bakse konobaru.

Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Ukoliko vas stalno dodiruje, naginje se ka vama, ili vas mnogo zapitkuje, pukla je na vas, sada je sve na vama, da napravite taj presudni korak, poljubac, poljubite je i vaša veza će biti ozvaničena, bez pitanja da li želi biti sa vama, jer je to za djecu.
pa normalno, a zlatni retriver vec ceka doma i mase repom.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:26   #10
Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Danas vam donosimo nekoliko savjeta o tome kako upoznati curu koja vam se sviđa i kako na kraju biti sa njom.
...

Tu smo mi da vam pomognemo

Ko ste to vi???

Ne vjerujem ljudima koji sami sebe viču baš ništa




Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Kao prvo, posmatrajte signale, ovo stvarno može pomoći, ukoliko primjetite da vas djevojka stalno gleda, nasmije se kada je vi pogledate, to je sigurno znak da trebate prići toj djevojci i početi konverzaciju sa njom.
A šta će mi cura reć na to?

Quote:
Budite svoj, nemojte previše glumiti da ste načitani, obrazovani, nikako nemojte da se hvalite, jer kada vas bolje upozna shvatit će da ste lagali. Ne pričajte previše, pustite nju neka govori, slušajte je zainteresovano, vi ste tu samo da pokrene razgovor kada bude potrebno.
Ček, ček, ček... Nisam siguran jel ovo za karton baš, al zvati sve na US-u nenačitanima i neobrazovanima je u najmanju ruku nepristojno i bezobrazno.. Očekujem ispriku..
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:30   #11
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
A šta će mi cura reć na to?
Opaliće ti trisku.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:32   #12
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Opaliće ti trisku.
Eto, znao sam da oni lažu..
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:39   #13
Pa dobro je dečko napisao u globai, šta su se svi uzjebali, da ne bi možda neki usovac napustio mjesto zločina
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:42   #14
Quote:
kukurice kaže: Pogledaj post
Pa dobro je dečko napisao u globai, šta su se svi uzjebali, da ne bi možda neki usovac napustio mjesto zločina
U globalu je stvoren za teens pdf.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 17:45   #15
Quote:
kukurice kaže: Pogledaj post
Pa dobro je dečko napisao u globai, šta su se svi uzjebali, da ne bi možda neki usovac napustio mjesto zločina
jesi cula za onu - "puno zuji, malo meda daje" ?

e, toliko je korisno ono gore.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 18:00   #16
Istina malo, baca na teense, makar se znaju voditi rasprave u istom rangu bez otvaranja tema
kukurice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 18:10   #17
Quote:
osman2571 kaže: Pogledaj post
Kako upoznati i osvojiti djevojku koja vam se sviđa?

Danas vam donosimo nekoliko savjeta o tome kako upoznati curu koja vam se sviđa i kako na kraju biti sa njom. Koliko vam se samo puta dogodilo da srećete neku djevojku u gradu, školi, autobusu i nevjerovatno vam se sviđa, ali ne znate šta da poduzmete? Tu smo mi da vam pomognemo
Otkud si ovo c/p?

Quote:
Obavezno vi plaćate piće i bez ikakvog pogovora, cjenkanja, ako možete ostavite i bakšiš, neka vidi da vam nije žao trošiti novac na nju.
Što ako cura želi platiti za oboje, dal to znači da si već u frendzoni?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 18:13   #18
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Što ako cura želi platiti za oboje, dal to znači da si već u frendzoni?
Il frend il žigolo-zona
__________________
Netko jede grožđe i programira na kompjuteru, a jebemu pas, nar je tu za ukras...

Volim party, volim mali parking!
Čekkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 18:14   #19
Quote:
Čekkić kaže: Pogledaj post
Il frend il žigolo-zona
Znači frend.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 11:29   #20
jedan od savjeta kako osvojiti curu glasi "budite kreativni i ne koristite klišeje".
ali onda sam pročitao ostale postove ovog autora i sve bi jasno.
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.