Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2016., 14:34   #41
Quote:
Van Ras kaže: Pogledaj post
Znači da tebi dođe 100 dečkiju s kojima bi mogla imati vezu, ti ne bi na temelju izgleda radila nikakvu selekciju nego bi svakog testirala i prosudila neovisno o izgledu? I izgled ne bi apsolutno nikakvu ulogu imao? Odabrala bi ružnog dečka sa dobrom energijom nauštrb zgodnog sa lošom, ili ne bi ipak niti jednog?
mora biti kombinacija izgleda i energije, kao i kod auta

i uživo ne postoji situacija kad će mi tako pristupiti 100 dečkiju da ih biram, to postoji samo u bajci online dating-a
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:50   #42
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
mora biti kombinacija izgleda i energije, kao i kod auta
E, pa o tome ja pričam.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 16:12   #43
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Da,opet,stara dobra priča.

Ali i sama kažeš da si izlazila s ljepotanima,baš me zanima koliki je omjer u ukupnom broju bio ljepotani vc.ovi ostali.

Đabe tebi sva osobnost,ako je izgled ta pozivnica.
sa zgodnima i nezgodnima al uvijek je bila presudna osobnost
mik-mik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 17:07   #44
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
van ras, ima i ono nešto, neka energija. meni je kod kupnje taj doživljaj neke stvari, kad je dodirnem itd, ili mi osjeti na dobro ili ne. naravno da neću ništa kupiti samo na osnovu toga, ali to je neka polazna točka. svaki svoj automobil sam kupila tako jer sam ga negdje vidjela i na prvu se zaljubila, ali uvijek bi bio i mehanički dobar izbor i trajao dugo (naravno pričam o nečemu u okviru mog budžeta)

i nikad me taj sustav nije zajebao, izgleda da dosta taktilno bolje mogu prosuditi nego ikako drukčije. možda zato nisam za i protivna sam upoznavanjima dečkih na netu, nekako tim sistemom apstraktne ili foto procjene uvijek se zajebem, tj. dugoročno ne bude dobar izbor
Koliko si ti auta imala?

@alebi
Kako si uspio uvjeriti nekoga preko facebooka da si bogat?
Forumaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 18:37   #45
No shit sherlock, ja sam mislio da je "osobnost" bitna
Privlačnost je fizička, što se tu opće ima raspravljat
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:24   #46
Quote:
Brad7 kaže: Pogledaj post
No shit sherlock, ja sam mislio da je "osobnost" bitna
Privlačnost je fizička, što se tu opće ima raspravljat
Ti imas dobru osobnost?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:28   #47
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Makar će sada iskočiti tu ljudi koji će reći da nije tako i da nisam u pravu,da se gleda duša.srece,bla bla...

Možda će netko reći da sam freak,ali sam se igrao malo znanstvenika (dobro oni su freakovi ) I napravio 2 profila na fejsu,jedan pravi sa svojim slikama (nisam nešto lijep,rekao bi ispodprosječan) i drugi od poznanika,koji je dosta zgodan,uz njegovo dopuštenje.

Dodavao sam nasumično žene,ne samo mlađe,nego i u srednjim godina, 30+,s oba profila.
Nisu bile neke sponzoruše,kurv*,slao sam onima s manje prijatelja,nekim normalnijim životom i sl.

Rezultat? Ovaj „ljepši“ je imao puno,puno više uspjeha imao je viši prag tolerancije na neki malo vulgarniji razgovor,brzo odgovaranje i sl.
Naravno,ako se postavimo u položaj tih ljudi,većina nas voli gledati lijepe osobe,i da imamo priliku komunicirati s jedne strane s ljepoticom,a s druge strane s nekom debeljuškastom curom s prištićima,od koje bi čekali poruku i bili nestrpljivi?

Do sada,ono što sam vidio ( a dosta sam promatrao) 95% žena traži zgodne prije svega,pa onda kasnije,one koje uspiju nađu pametnije,situirane,jer šta će im lijepi automehaničar,ako njega mogu imati sa strane,a biti u braku s nekim doktorom,inženjerom.

Moje neko mišljenje je da ljudi s lošijim izgledom,a samim time i manje samopouzdanja ne bi trebali „pucati“ previše na izlaske i hvatanje cura vani,nego ipak probati u neke grupe sličnih interesa,pa uz komunikaciju nešto ostvariti,pogotovo malo stariji,prije toga tjerati neku karijeru.

I da,da se osvrnem na ove bogatije,imam poznanika,dosta bogatog koji je stvarno ružan,lik treniram,imam 22,dobra roba -što te malo digne,ali ima ženske koje nikad ne bi imao da nema to što ima-i nećemo sad o sponzorušama,to su cure koje će sutra biti učiteljice,doktorice,pravnice (baš taj krug ima oko sebe),nisu one glupe,ili nzm što...

Jer,koliko se mi varali,izgled je ta „pozivnica“ koja nam ne garantira provod,ali nam garantira upad.

Kaži što ti misliš.
Zamaras se glupostima, ako ti se svidi neka cura upadnes, ako ne, ocito neces.

Svi padamo na izgled, ali on mi u vise navrata zasjeni njena osobnost, jer sto ce mi lijepa ako je mutava, dosadna ili nesigurna? Isto vridi i za nas.

Novac, to je popratni element koji ako ga previse i istices moze i navuc krive osobe.

Nema ti pravila, ako je ti ne privuces na racun sebe, onda ti sve drugo pada u vodu.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:29   #48
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
Ti imas dobru osobnost?
Ja nisam tema.
Brad7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 19:43   #49
Moraš neš imat za stavit na stol. Bilo to izgled, spika, karizma, lova.
Jedna cura je tu lijepo napisala kak daje šanse frajerima..onaj s lošom spikom mora imat vrhunski izgled, onaj s lošim izgledom mora imat super spiku.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 20:14   #50
Haha ja vecu glupost nisam procitala, istina je da ima takvih cura sto im je na prvom mjestu lova, na drugom izgled, al kakav bi seks bio da nema kemije, dabe sto lik ima lovu, ili s druge strane kakva bi to ljubav bila kad lik ima savrseno tijelo, takvi su zaljubljeni u sebe, ne mogu oni voljeti jos i bolju polovicu, meni je bitno da mi decko ima ono nesto, da izmedu nas postoji strast, a za nivce cemo lako, moramo radit da bi imali i to je sva mudrost
Lina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 22:15   #51
Samo me jednom izgled odbio unatoč zanimljivoj osobnosti, samo samo jednom. I bio je ekstrem, meni. Za neke sam pomislila da nisu baš lijepi, ali onda se desilo nešto čudnovato, kako bih se zaljubila, bili su mi lijepi, objektivno, subjektivno, kako god, totalno promijenjena percepcija, vidna, više nisam mogla uopće dozvati u sjećanje prvi dojam. Gledaš nekog i lijep ti je. A negdje racionalno znaš da ga baš ne bi stavili na naslovnicu.
Pare... ako ne želi raditi i izvoljeva i bira poslove, jebiga, ne može. Zašto bih ja imala razumijevanja za nekog tko živi sa starcima i dozvoljava si luksuz da ga ljudi pred mirovinom ili u mirovini uzdržavaju jer on čeka posao u struci ili tako neki razmaženi razlog. U toj mjeri su bitne. Da se zna pobrinuti za sebe.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 22:28   #52
Nakon prve stranice prestala čitati... Ako bi žene padale samo na zgodne i imućne demografska slika bi izgledala potpuno drugačije Ljubav je još uvijek besplatna i slobodna

A ovo mi ide u prilog: http://atma.hr/ljubav-bogatstvo-i-uspjeh/
__________________
"Drugima možemo dati samo ono isto što već imamo u sebi."

Zadnje uređivanje Luna_Bez_Sjaja : 22.08.2016. at 22:41.
Luna_Bez_Sjaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 22:50   #53
Quote:
mik-mik kaže: Pogledaj post
sa zgodnima i nezgodnima al uvijek je bila presudna osobnost
yeah right,baš ću gledati neku ružniju pored lijepe ženske.

Quote:
Forumaš kaže: Pogledaj post

@alebi
Kako si uspio uvjeriti nekoga preko facebooka da si bogat?
Malo pozornije čitati.

Quote:
Lina89 kaže: Pogledaj post
Haha ja vecu glupost nisam procitala, istina je da ima takvih cura sto im je na prvom mjestu lova, na drugom izgled, al kakav bi seks bio da nema kemije, dabe sto lik ima lovu, ili s druge strane kakva bi to ljubav bila kad lik ima savrseno tijelo, takvi su zaljubljeni u sebe, ne mogu oni voljeti jos i bolju polovicu, meni je bitno da mi decko ima ono nesto, da izmedu nas postoji strast, a za nivce cemo lako, moramo radit da bi imali i to je sva mudrost
A kako ćeš doći do toga kakav je u krevetu,davati svakome tko ima upadu u subotu?
Quote:
Luna_Bez_Sjaja kaže: Pogledaj post
Nakon prve stranice prestala čitati... Ako bi žene padale samo na zgodne i imućne demografska slika bi izgledala potpuno drugačije
Razlika je između biranja i kasnije sigurnosti u životu
alebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 23:38   #54
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
Možda će netko reći da sam freak,ali sam se igrao malo znanstvenika (dobro oni su freakovi ) I napravio 2 profila na fejsu,jedan pravi sa svojim slikama (nisam nešto lijep,rekao bi ispodprosječan) i drugi od poznanika,koji je dosta zgodan,uz njegovo dopuštenje.


Rezultat? Ovaj „ljepši“ je imao puno,puno više uspjeha
I imao si potrebu napraviti eksperiment kako bi ovo otkrio
Cheetahs is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 23:44   #55
Quote:
Luna_Bez_Sjaja kaže: Pogledaj post
Ako bi žene padale samo na zgodne i imućne demografska slika bi izgledala potpuno drugačije
Hoćeš reći da bi populacija Hrvatske rasla najbrže u Europi?
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 00:02   #56
Tko kaže da izgled nije bitan taj laže. No postoji razlika između toga da je bitan i da je najbitniji. Uostalom, zar ne želi svatko da bude partneru fizički i seksualno napet? Evo, ja bi se prva osjećala bezveze da moj dečko ide okolo i trubi kak mu izgled niti malo nije bitan, kak bi moga biti s biiiilo kojom.

E sad. Pod 'izgled je bitan' smatram da je bitno kako meni moj dečko izgleda. Može biti komad na kojeg se svi pale, može biti onaj frik iz čoška sa masnom kosom, a može biti i nešto između, ali meni će biti predivan (i neće mi biti frik iz ćoška, makar to frendice pričale).

Što se pak tiče uleta generalno (jer i poruke na fejsu su uleti ponekad), prvo što vidiš na osobi je fizički izgled - stajala ona ispred tebe ili gledao u njenu sliku na ekranu. Kao što uvijek kažem - teško da ću sa druge strane kluba primjetiti kako je netko baš dobar u duši .

Neke cure će ti dati priliku da pokažeš svoj karakter, i gle čuda, svejedno te mogu odjebat. Nije uvijek problem samo u izgledu . Da mi uleti najzgodniji lik na svijetu, ma sam Đoni Dep, ako bi ispao šupak ili kreten ili naprosto priglup - ajbok. Nisam baš tip cure za ONS, ali eventualno bi tako nešto došlo u obzir ako bi bilo seksualne kemije, no to je to. Iako su mi sve tri navedene karakteristike veliki turn-off, tak da su šanse i za to vrlo, vrlo, vrrrlo male .

Što se fejsa tiče, ja prihvaćam manje više sve ljude (nedavno su mi neki likovi iz Saudijske Arabije i Indije počeli slat FR i reko di me naaađe ) i spremna sam na razgovor sa svakim. Ono što sam primjetila je da poneki dečki u startu odaju bahatu vibru, a ako ne želim s njima na kavu, znaju biti bezobrazni i okrenut to na nešto deseto - nacionalnost (za što me boli kurac), financije (za što me boli kurac), izgled (za što me malo manje boli kurac, al opet) ili nešto drugo što je vjerujem njihov kompleks. Sorry, ali ponekad s nekim naprosto ne klikneš, ili imam loš dan ili si glup i naporan ili nešto dvadeseto. Ne mora čak ni imati veze s tobom (loš dan, mjesec, godina ).

A jesam ga sad nasrala .
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 07:53   #57
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
A jesam ga sad nasrala .
Eto vidiš... džaba ti i izgled i pare, ako previše sereš.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 08:31   #58
Sto znaci imati nekog lijepog kraj sebe,zgodnog?
To dodje nesto kao trofej??
Za ludu sve,ako to nije to!
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 08:51   #59
Quote:
Luna_Bez_Sjaja kaže: Pogledaj post
Ako bi žene padale samo na zgodne i imućne demografska slika bi izgledala
Padaju, no jedno je kaj želiš a drugo kaj možeš realno imat. Ak nemoš jest kavijar, moraš se zadovoljit kiselim zeljem..
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 08:53   #60
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post
yeah right,baš ću gledati neku ružniju pored lijepe ženske.
I onda se cudis

Ajde daj mi jedan razlog, svojom logikom, zasto da zgodna cura gleda tebe ispodprosjecnog bez para pored zgodnog sa parama?

Tvoja dusa, srce i ostale seme mi ne izgledaju sjajno, vise povrsno.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.

Zadnje uređivanje little-big-one : 23.08.2016. at 09:05.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:44.