Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2016., 09:09   #61
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Sto znaci imati nekog lijepog kraj sebe,zgodnog?
To dodje nesto kao trofej??
Za ludu sve,ako to nije to!
Ako si i sam zgodan znači da tražiš equal match
Cheetahs is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 09:18   #62
Quote:
Cheetahs kaže: Pogledaj post
Ako si i sam zgodan znači da tražiš equal match
Jel to nekakvo pravilo?!
Dosta sam puta vidio zgodne cure,sa likovima koji nemaju nista,barem ako je suditi po tome izgledu.
Izgled je bitan samo za onog tko je nezadovoljan samim sobom.
Bitnije su druge stvari,al izgled se moze svrstati u nekakvih top 5 vaznih stavki.
Kod mene je bitno da cura nije pretila,sve drugo moze proci!
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 09:36   #63
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Dosta sam puta vidio zgodne cure,sa likovima koji nemaju nista,barem ako je suditi po tome izgledu.
Stvarno nije sve u izgledu no znam vidjet takvih mismatcha kaj se tiče izgleda i godina da bi se svako zapital..no uvijek se ispostavi da je tip potkožen, ne znam još za slučaj da zgodna ženska bude s likom koji zgleda ko 2 kune i nema para.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 09:40   #64
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Jel to nekakvo pravilo?!
Dosta sam puta vidio zgodne cure,sa likovima koji nemaju nista,barem ako je suditi po tome izgledu.
Izgled je bitan samo za onog tko je nezadovoljan samim sobom.
Bitnije su druge stvari,al izgled se moze svrstati u nekakvih top 5 vaznih stavki.
Kod mene je bitno da cura nije pretila,sve drugo moze proci!
A debljina ne spada u fizicki izgled?
Ne spinaj na zdravlje, kasno ti je.

Izgled je prvo sto vidis i postoji razlika dali zi je bitan ili ti je najbitniji.

Sta imas od toga da vlastitu curu smatras ruznom? Jesu moralni pobjednik igre zvane "ja sam bolji"?

Poanta je u tome da tvoja cura TEBI treba biti zgodna, slatka, seksi.

Jebes mi sve, ali meni je jednako jadan osjecaj znati da te decko smatra ruznom ili glupom. Svatko zasluzuje nekog kome ce biti prva, a ne utjesna nagrada ili pokazatelj nadmoci nad ostatkom oh tako povrsne populacije.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:03   #65
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Tvoja dusa, srce i ostale seme mi ne izgledaju sjajno, vise povrsno.
Pa što to nije tipični profil nice guya?
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:24   #66
Nice guyevi su uzas.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:34   #67
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
A debljina ne spada u fizicki izgled?
Ne spinaj na zdravlje, kasno ti je.

Izgled je prvo sto vidis i postoji razlika dali zi je bitan ili ti je najbitniji.

Sta imas od toga da vlastitu curu smatras ruznom? Jesu moralni pobjednik igre zvane "ja sam bolji"?

Poanta je u tome da tvoja cura TEBI treba biti zgodna, slatka, seksi.

Jebes mi sve, ali meni je jednako jadan osjecaj znati da te decko smatra ruznom ili glupom. Svatko zasluzuje nekog kome ce biti prva, a ne utjesna nagrada ili pokazatelj nadmoci nad ostatkom oh tako povrsne populacije.
Da,moze se i tako protumacit.Al ovo sto sam ja stavio kao nesto s kim ne bih je mila majka.A bio sam i sa ispodprosjecnim curama.Zasto nisam nastavio ako se pitas/pitate..jednostavno nije islo!
Izgled je bitan,najbitniji nije sigurno!
Napisao samo,ulazi u top 5 nekakvih kriterija!
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:37   #68
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Da,moze se i tako protumacit.Al ovo sto sam ja stavio kao nesto s kim ne bih je mila majka.A bio sam i sa ispodprosjecnim curama.Zasto nisam nastavio ako se pitas/pitate..jednostavno nije islo!
Izgled je bitan,najbitniji nije sigurno!
Napisao samo,ulazi u top 5 nekakvih kriterija!
Ja kažem, izgled je kao prijemni na fakultet. Osobnost je kao ispiti na fakultetu.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:39   #69
Izgled je prvo sto vidis i postoji razlika dali zi je bitan ili ti je najbitniji.


Da,inace curu koju ne poznam, znam u dusu? Pa sta drugo primjetiti na njoj nego izgled,ako doticnu ne poznam?!
Sto bih drugo trebao primjetiti osim da nije fizickog izgeda?
A i sto to znaci biti lijep,zgodan??
Bitno je da je taj netko,zadovoljan izgledom cure ili decka!
Moze netko biti zadovoljan pretilom,kao sto sam ja stavio u postu i njemu je takva djevojka najljepsa,ma sto okolina pricala!
Evo Sharon Stone izgeda sa svojih 60god fantasticno,cak mnogo bolje od nekih mladjih kolegica.No dobro otislo se predaleko sada
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 11:39   #70
Quote:
Van Ras kaže: Pogledaj post
Ja kažem, izgled je kao prijemni na fakultet. Osobnost je kao ispiti na fakultetu.
Dobra,dobra!!!
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:11   #71
Cure, jel bi dale šansu Jack Blacku ?

...lik nije ružan
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:20   #72
Quote:
Zapp1 kaže: Pogledaj post
Izgled je prvo sto vidis i postoji razlika dali zi je bitan ili ti je najbitniji.


Da,inace curu koju ne poznam, znam u dusu? Pa sta drugo primjetiti na njoj nego izgled,ako doticnu ne poznam?!
Sto bih drugo trebao primjetiti osim da nije fizickog izgeda?
A i sto to znaci biti lijep,zgodan??
Bitno je da je taj netko,zadovoljan izgledom cure ili decka!
Moze netko biti zadovoljan pretilom,kao sto sam ja stavio u postu i njemu je takva djevojka najljepsa,ma sto okolina pricala!
Evo Sharon Stone izgeda sa svojih 60god fantasticno,cak mnogo bolje od nekih mladjih kolegica.No dobro otislo se predaleko sada
Cijelo. Vrijeme. Tvrdim. Isto.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:23   #73
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
Cure, jel bi dale šansu Jack Blacku ?

...lik nije ružan
Bi. Djeluje kao zajebant, netko uz koga se mos dobro nasmijat, a ovo ostalo bi se saznalo a vremenom (mozda je covjek supak zesci, al zato probas prije nego se udas i rodis mu nogometnu momcad ). I mislim da slusamo slicnu glazbu

No oke, on ovak djeluje kao moj tip muskarca, pa nisam objektiva.
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:36   #74
Cesto sam imala priliku vidjeti kako se ljudi sparuju zbog izgleda, para, humora i slicno, a onda to razjebu s nekim trecim jer fali nesto u odnosu-humor, sex, pare ili nesto deseto. Na prvu nas svasta privuce, po meni je bitnije ono sto rastavlja ljude.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:45   #75
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
A debljina ne spada u fizicki izgled?
Ne spinaj na zdravlje, kasno ti je.

Izgled je prvo sto vidis i postoji razlika dali zi je bitan ili ti je najbitniji.

Sta imas od toga da vlastitu curu smatras ruznom? Jesu moralni pobjednik igre zvane "ja sam bolji"?

Poanta je u tome da tvoja cura TEBI treba biti zgodna, slatka, seksi.

Jebes mi sve, ali meni je jednako jadan osjecaj znati da te decko smatra ruznom ili glupom. Svatko zasluzuje nekog kome ce biti prva, a ne utjesna nagrada ili pokazatelj nadmoci nad ostatkom oh tako povrsne populacije.
Neki momci namjerno vataju samo zgodne i lijepe radi polozaja u drustvu.

Ista stvar je i autom, bitno se pokazat.


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
__________________
Nisam procitao pravila za oblikovanje potpisa.
Kick_Ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 14:14   #76
često se znalo vidjeti kako zgodni tipovi (oni koji su ko modeli) hodaju s blagorečeno prosječnim ženama. pretpostavljam da im ne kradu svjetla pozornice
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 14:30   #77
zena mora biti ljepsa od muskarca tj mora se osjecati ljepsim od njega da bi veza bila dobra.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 14:44   #78
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
zena mora biti ljepsa od muskarca tj mora se osjecati ljepsim od njega da bi veza bila dobra.
A to je neka istina upisana u kamenu ili ?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 14:47   #79
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
Cure, jel bi dale šansu Jack Blacku ?

...lik nije ružan
Jack Blackove vidim u Alkatrazu, Taliji i Sidru kak bare ženske za glavu veće od njih. Al ozbiljno.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 14:53   #80
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
zena mora biti ljepsa od muskarca tj mora se osjecati ljepsim od njega da bi veza bila dobra.
A muskatac mora vise zaradjivat?
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.