Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2016., 19:54   #61
Jel ti uopće trea ženska koja ti ni bok ne može reć, a pogotovo ak pošalješ nešto malo osobnije? Ne radiš ti tu ništa krivo - šta si trebao boldat "hej"?
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:00   #62
Prvo, ja ne pišem"hej, bok", osim ako vidim da netko stoji online Idem individualizirano, ako imam na što. Ali razumijem, ako ženska fkt ima 50 uleta u roku 24 sata od dizanja profila, da može puno toga eliminirati, ili previdjeti, jer ne stigne



Dok nisam dobio taj info, fkt sam smatrao bezobraznim neodgovaranje na poruke, ali kad sam saznao i to, ne čudi me više toliko. Još ako dodamo da ima ženskinja koje više energije moraju uložiti da odgovore, nego prosječan, pa čak i sramežljivi dečko/muškarac da se javi, tu smo gdje jesmo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:23   #63
Ja nemam nešt puno uleta što me ne iznenađuje jer je moja forumska persona tako predivna , ali čak i kad sam znala stavit oglas i dobit xy poruka pokušala sam odgovorit na sve. Vjerujem da sam nekim prestala odgovarat, al osobno ni ne volim pisat poruke ovdje jer mi je previše klikova preko mobitela ;lijena:.

Poanta je da nikad ne znaš u čem je problem, al treaš krenut od toga da nije u tebi
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 21:36   #64
Ja bi pošizila da baš svakome krenem odgovarati
Tu na forumu još i odgovaram, ali na dejting sajtu ne mogu
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 22:47   #65
Ja sam imala B par dana, al nije to to za mene
I većina poruka je ionak na istu foru sa varijacijom "oš se jebat" ak je hrabriji i "daj sliku sisa" ak se malo srami
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 22:53   #66
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Ja sam imala B par dana, al nije to to za mene
I većina poruka je ionak na istu foru sa varijacijom "oš se jebat" ak je hrabriji i "daj sliku sisa" ak se malo srami
To mi zvuči bolje nego kad dobim 30 "hej" poruka u rekordnom roku
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 22:58   #67
A ne, ne. Prvo moraš odgovorit "hej" i ti. Neš odmah dobit ponudu jebote, šta ti misliš kakvi su to dečki??
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 23:04   #68
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
A ne, ne. Prvo moraš odgovorit "hej" i ti. Neš odmah dobit ponudu jebote, šta ti misliš kakvi su to dečki??
Ahaaa
Jel dovoljno samo "hej" ili moram glumiti i kako sam ekstra jako oduševljena tim uletom?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 23:41   #69
Ovo drugo, šta pitaš gluposti . I odmah imat spremnu sliku
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 23:56   #70
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Ovo drugo, šta pitaš gluposti . I odmah imat spremnu sliku
A dobro
Ajde, barem su fotke spremne
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 23:38   #71
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
A ne, ne. Prvo moraš odgovorit "hej" i ti. Neš odmah dobit ponudu jebote, šta ti misliš kakvi su to dečki??
Upravo zamišljam ovakvu komunikaciju:

On: Hej
Ona Hej
On: Hej hej
Ona: Hej hej
On: Hej hej, jesi za kavu?
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2016., 23:46   #72
Šo! Ajmo na kavu popit pivu!
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 00:01   #73
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Upravo zamišljam ovakvu komunikaciju:

On: Hej
Ona Hej
On: Hej hej
Ona: Hej hej
On: Hej hej, jesi za kavu?
Hej
Hej
Kak si? Šta se radi?
A dobro sam, evo došla s posla, ti?
Ma isto, radio danas prvu. Nego, jel imaš još koju sliku da te malo bolje vidim

side note: imala sam prenekoliko selfija/normalnih slika
side note 2: neki su sliku tražili i direktnije odnosno s uputama o kojem dijelu tijela bi se trebalo raditi
side note 3: 80% odustane od komunikacije nakon ne dobivanja slike, 10% nastavi pokušavat, a ostalih 10% ja odjebem .
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 09:09   #74
Što sliku, bolje vidjeti uživo


Možda nema fotogenične dijelove tijela
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 10:16   #75
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Hej
Hej
Kak si? Šta se radi?

....
A joj, ne znam od kud da pocnem. Da samo znas kakav mi je danas bio dan. Ne zelim te zamarati ali kad bas inzistiras, evo ukratko. Prvo sam se ustala na lijevu nogu. To samo po sebi ne bi bilo strasno da pri tome nisam nagazila na naocale koje sam odlozila na pod nakon citanja Aristotelove Politike sto mi je omiljeno stivo prije spavanja. Pri tome sam (uz to sto sam zdrobila jedine naocale za citanje) istegnula glezanj koji me i sad boli. Mislim da nije nista strgano, ne volim doktore pa nisam isla provjeravati o cemu se radi ali se nadam da ce sve biti ok. Pardoncek, kad kazem da ne volim doktore to se odnosi na mene i moju potrebu za njima u bolesnom smislu, ne da ne volim doktore kao ljudska bica. To ako si ti kojim slucajem doktor pa ono, da se ne uvrijedis, ne. Malo sam skrenula s rute pa da se vratim na daljnji opis dana koji te zanima. Put do kupaone je bio bolan i sepesav a tako mi je cijeli dan, kao sto dobro pretpostavljas. Htjela sam oprati zube ali sam skuzila da sam i jucer zaboravila kupiti pastu (evo, sad zapisujem u svoju mentalnu biljeznicu da moram sutra kupiti pastu jer sam i danas zaboravila a bome mi se sad ne ide sa ovakvom nogom van) pa sam ih oprala bez paste i nastavila sa svojom jutarnjom rutinom njege i uljepsavanja. Postedit cu te opisa sto i kako radim jer sam cula da muski to ne vole nego vole tek gotovi rezultat tog procesa. Pardoncek, ne mislim da svi muski to ne vole nego samo neki. To ako si slucajno makeup artist pa da se ne uvrijedis. ......itd....

Nastavit pricu dok se ima volje, bez razmaka i olaksavanja citanja pa ako prezivi, taj je.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 11:54   #76
Quote:
Pak Lena kaže: Pogledaj post
A joj, ne znam od kud da pocnem. Da samo znas kakav mi je danas bio dan. Ne zelim te zamarati ali kad bas inzistiras, evo ukratko. Prvo sam se ustala na lijevu nogu. To samo po sebi ne bi bilo strasno da pri tome nisam nagazila na naocale koje sam odlozila na pod nakon citanja Aristotelove Politike sto mi je omiljeno stivo prije spavanja. Pri tome sam (uz to sto sam zdrobila jedine naocale za citanje) istegnula glezanj koji me i sad boli. Mislim da nije nista strgano, ne volim doktore pa nisam isla provjeravati o cemu se radi ali se nadam da ce sve biti ok. Pardoncek, kad kazem da ne volim doktore to se odnosi na mene i moju potrebu za njima u bolesnom smislu, ne da ne volim doktore kao ljudska bica. To ako si ti kojim slucajem doktor pa ono, da se ne uvrijedis, ne. Malo sam skrenula s rute pa da se vratim na daljnji opis dana koji te zanima. Put do kupaone je bio bolan i sepesav a tako mi je cijeli dan, kao sto dobro pretpostavljas. Htjela sam oprati zube ali sam skuzila da sam i jucer zaboravila kupiti pastu (evo, sad zapisujem u svoju mentalnu biljeznicu da moram sutra kupiti pastu jer sam i danas zaboravila a bome mi se sad ne ide sa ovakvom nogom van) pa sam ih oprala bez paste i nastavila sa svojom jutarnjom rutinom njege i uljepsavanja. Postedit cu te opisa sto i kako radim jer sam cula da muski to ne vole nego vole tek gotovi rezultat tog procesa. Pardoncek, ne mislim da svi muski to ne vole nego samo neki. To ako si slucajno makeup artist pa da se ne uvrijedis. ......itd....

Nastavit pricu dok se ima volje, bez razmaka i olaksavanja citanja pa ako prezivi, taj je.
sve sam pročitao sa zanimanjem... mogu li biti tvoj taj
__________________
Zagonetka:
inflection0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 16:20   #77
Quote:
alebi kaže: Pogledaj post

Znači,od javljanja na oglase ovdje na forumu,portala za upoznavanje (badoo..) i uleta u živo.
Uleti u živo su kategorija za sebe. Nećeš upoznat ženu i pitat je ima li Badoo.
logoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2016., 20:51   #78
Quote:
inflection0071 kaže: Pogledaj post
sve sam pročitao sa zanimanjem... mogu li biti tvoj taj
Prodano!

A sad poslovni dio.

Sta donosis pride?

S moje strane
- singerica
- 1 muz
- 4 sina
- dice nemam
- 50 i koja godina zivotnog iskustva
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2016., 20:51   #79
promašili smo se za koje desetlječe, dok si ti bila u najboljim godinama ja sam tek učio hodati

__________________
Zagonetka:
inflection0071 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 10:16   #80
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Jel ti uopće trea ženska koja ti ni bok ne može reć, a pogotovo ak pošalješ nešto malo osobnije? Ne radiš ti tu ništa krivo - šta si trebao boldat "hej"?
tako je. nekad je i običan bok dobar. stvar je da zbog nedostatka žena, a to se 10x više manifestira na internetu cure očekuju pjesnika ali da istovremeno bude frajer. i da na temelju njihovog nicka i trenutnog raspoloženje baš on pogodi što bi htjele čuti, a raspoloženje im se mijenjati..


k tome kako dobivjau masu poruka, lako se onda postave kako žele.
donto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.