Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2016., 10:35   #61
Pa gle nikome nije lako naći pravu osobu, ako budemo objektivni, s obzirom da ne uspije svaka veza. Znači recimo ako si u knjižnici, ideš svaki dan u trgovinu, na piće ili trčiš ili si u nekom klubu ili sve to kombinirano i aktivan si, susrest ćeš se s masom ljudi, ili cura, a možda će ti samo nekoliko sjesti baš onako u potpunosti, tako da razumiješ čak i takvim ljudima treba vremena da baš osjete s kim su kliknuli. To je proces, ali naravno čuj moraš se truditi, postoji ti izreka od davnina, ona prava dolazi jednom u životu, kad to zezneš možda ti se više ne pruži prilika, jer to obično dođe jednom do maksimalno 2-3 puta u životu. Znači treba se potrudit, a uz to bit kvalitetan kao osoba da se održi. Samo treba vremena.
Prosperous is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 14:30   #62
Quote:
Prosperous kaže: Pogledaj post
tabu82 - kaj će ti to, nađeš onu pravu pa ćeš bit miran, a i nije ti baš najzdravije ak ne paziš što radiš.
Zadovoljan sam s ovom koju sam našao. Ali misliti da ćeš naći savršenu ženu i da ti se više neće dizati na sise i guzice u okolini je - utopija.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 14:40   #63
E pa zato trebaš stalno biti zaposlen s curom pa se neće stići To je ključ uspjeha
Prosperous is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 14:46   #64
Quote:
Prosperous kaže: Pogledaj post
E pa zato trebaš stalno biti zaposlen s curom pa se neće stići To je ključ uspjeha
slazem se
jednadruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 14:48   #65
Quote:
Prosperous kaže: Pogledaj post
E pa zato trebaš stalno biti zaposlen s curom pa se neće stići To je ključ uspjeha
Iskustvo naprosto pršti iz tebe
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 11:21   #66
Quote:
Prosperous kaže: Pogledaj post
E pa zato trebaš stalno biti zaposlen s curom pa se neće stići To je ključ uspjeha
Jer nema ništa zdravije od toga da ti cura postane posao.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 12:02   #67
Quote:
Prosperous kaže: Pogledaj post
E pa zato trebaš stalno biti zaposlen s curom pa se neće stići To je ključ uspjeha
Svaka čast ljudima koji rade zajedno i onda kasnije idu doma zajedno, ali to mi je pojam robije. Odvojenost nije rizik, pretjerana spojenost je.
Ako si na taj posao mislio.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 14:57   #68
Joj cure di ste vi zapele, ja sam mislio da dečko leži a cura skakuće i onda se dobije posao :klap:

Znači takav posao, razgibavajući. Nema to veze kolko ste skupa il razdvojeni, bitno da se volite razgibavati, a da su njeni gumbići na aparaturi stalno dobri za pipkanje i to ti je to.

Znaš onu "PUSH THE BUTTON" pjesmu, e pa to to. A uostalom ak su cura i dečko razdvojeni i ne rade skupa, znaš kak se veli kad se najdu doma onda bude lom

Baš se sve treba crtat, eh ljudi ljudi.
Prosperous is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 16:52   #69
Tebi bas fali sex
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 17:26   #70
Kad već nabacujete naslove pjesama, evo jedna taman za slušat dok se čita topik.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 17:27   #71
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Kad već nabacujete naslove pjesama, evo jedna taman za slušat dok se čita topik.
Ne mogu preko mobitela slušati YouTube i čitati forum tako da ću biti zakinuta za ovaj klasik ipak.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 19:02   #72
plavi safir - ma nemoj, nisi ti još vidjela mene kad meni neš fali. Al si opalila dosta samouvjereno

Eto što je život, cure se naprave blesave, (kao ajde dečko ti nama nacrtaj) i kad se ti napraviš blesav i nacrtaš, onda si horny dude Tak mi treba :klap:
Prosperous is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 19:21   #73
Quote:
Prosperous kaže: Pogledaj post
plavi safir - ma nemoj, nisi ti još vidjela mene kad meni neš fali. Al si opalila dosta samouvjereno

Eto što je život, cure se naprave blesave, (kao ajde dečko ti nama nacrtaj) i kad se ti napraviš blesav i nacrtaš, onda si horny dude Tak mi treba :klap:
Ja sam to izrekla u dobrom tonu
Meni si nekako simpatican kroz ovu temu
I nema nista lose biti horny
Sad si me zainteresirao..sta bude kad zbilja nesto jako fali
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 19:43   #74
Quote:
Prosperous kaže: Pogledaj post
Znam si prioritete, znači cura mora biti kvalitetna osoba i od toga ne odustajem (bez obzira na izgled - podcrtano).
S ovim se potpuno slazem.
Kod mene je uvijek bilo pravilo - brain before beauty.
Ljepota je ionako prolazna, dok ovo drugo bas i nije.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 19:59   #75
Hades - pa da, bitno je da se ljudi slažu i da se doživljavaju u svakom smislu, to traje. Jedino što ostaje je da ni jedan dan ne dožive jedno drugo zdravo za gotovo i da se svako jutro/dan sjete da je to ista osoba koja ih je očarala i dok god se druže, zabavljaju i dobro su si društvo, zaista ne bi smjelo biti problema.

Plavi-safir - pa hvala na lijepim riječima, ja sam ti samo iskren, kažem što mislim i to je to. A za horny, ne kažem da je nešto loše, zavisi samo gdje i s kime naravno. Da sam u vezi cura me to ne bi pitala, znala bi
Kad kažeš fali to misliš na ono kaj pretpostavljam da misliš? A onda ti to valjda ne bi bilo pametno pisat na forum, nešto slično ko kad spojiš niskonaponsku mrežu na nuklearni reaktor Preveč bi ti to informacija bilo za sročit
Prosperous is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 20:11   #76
Quote:
Prosperous kaže: Pogledaj post
Hades - pa da, bitno je da se ljudi slažu i da se doživljavaju u svakom smislu, to traje. Jedino što ostaje je da ni jedan dan ne dožive jedno drugo zdravo za gotovo i da se svako jutro/dan sjete da je to ista osoba koja ih je očarala i dok god se druže, zabavljaju i dobro su si društvo, zaista ne bi smjelo biti problema.
Dojma sam da je to u danasnje vrijeme na zalost postalo dosta teze za imat u odnosu na prosla vremena.

Cekao bi i dalje jedan kvalitetni odnos umjesto skakanja iz veza u vezu svako malo. Nisam nikad bio tip za kratke staze, a pogotovo ne za avanture na jednu noc.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 21:39   #77
Hades - pa da nekako je danas život postao užurbaniji i imati ženu dijete i sve to postala je kao neka društvena obveza i pritisak umjesto kao nešto što bi čovjek htio i što bi ga usrećilo i ljudi masovno ulaze u sve to zbog svakakvih razloga.

Osobno ni ja ne preferiram ništa prolazno jer sam pisao već prije, niti je dostatno da se skrasiš s nekim s kim nemaš osjećaj da zaista vrijedi na svim razinama, jer inače nema ni koristi libidu (govorim za svoj primjer) i onda takve stvari samo pogoršavaju stvar ako su prolazne. Zaista je dosta teže naći nešto stabilno, ali i ja sam stava da se vrijedi strpjet (osobno sam takav), jedna veza koju čekaš 2 godine a onda si u njoj 2 godine i guraš dalje vrijedi više nego 8 po pola godine koje nisu dugoročno vodile ničem u međuvremenu. Tako bar ja gledam jer nekako smatram da više čovjek postigne s jednom kvalitetnom osobom koja mu paše u potpunosti nego sa 8 koje su bile ponešto od svega. Mislim nije to fer ni prema tim curama ni osobi koja ulazi u vezu s njima, nekako mi to nema smisla. Znam da ima onih kojima više to paše, međutim meni je ljepše budit se u jutro pa znati da će mi društvo praviti osoba koju mi je drago i vidjet u svom društvu, a i s kojom mi je drago pričati, nego s nekom koja je samo nešto od toga, pa ti onda ide ili samo želja za libidom ili za druženjem ili neki čudni osrednji miks. Jednostavno nije isti osjećaj ako nije oboje, a s onom koja ti sjedne to je doslovce potpuno drugi doživljaj i užitak jer uživaš u svakom trenu i ne brineš hoće li nečim dosađivat il će se morat molit za akciju il tak neš, jednostavno se ljudi poklope.

Zadnje uređivanje Prosperous : 12.10.2016. at 21:51.
Prosperous is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 13:37   #78
.....

Na žalost, došlo je tako žalosno vrijeme kad ne možeš biti siguran u ništa,,,
Vrijeme kad misliš da si u normalnoj vezi, sa ok osobom,,,pa se kroz vrijeme ispostavi kao veliki promašaj,,,,i da taj ne samo da nije ok već da bude u drugoj vezi cipan cijelo vrijeme,,,,i što misliti..onda je bolje i sam ako nema drugačije ...
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 14:02   #79
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
S ovim se potpuno slazem.
Kod mene je uvijek bilo pravilo - brain before beauty.
Ljepota je ionako prolazna, dok ovo drugo bas i nije.
Ovo je tak lijepo za procitat, sam itekako sam dojma da tipovi koji mrtvi ladni ispisuju ovakve floskule bi prvi pobjegli da im pridje pametna cura od 150 kila.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 14:18   #80
Rejnna - definitivno, bolje sam nego u lošem društvu za mene nije neka izreka koju su tek tako rekli nego se zaista držim toga. Uostalom stava sam da bi se ljudi trebali dobro upoznati kroz razgovor, vidjeti neke osnovne navike jedno kod drugog. Problem je što si ljudi više ne daju vremena kod upoznavanja, a to je budimo realni ključ svega i baš tad treba se čavrljat, pratit, skužit, dalje je onda sve samo stvar užitka, dok god se dvije osobe jednako trude.
Prosperous is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.