Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2016., 22:35   #61
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post


I provocirat volis isto


Ne,al volim palačinke s nutellom





:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 22:37   #62
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Ne,al volim palačinke s nutellom





:nerademismajlići:

Ispeci si.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 22:38   #63
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Ispeci si.
To nije dovoljno muzevno

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 22:43   #64
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
To nije dovoljno muzevno

:nerademismajlići:
Onda nista od palacinki s nutellom.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 22:51   #65
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Onda nista od palacinki s nutellom.
Ima palačinkarnica po ZG-u.

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 23:04   #66
Quote:
anamia69 kaže: Pogledaj post
Kaj fali ak netko voli malu pipicu?
Onda je zaglavio u teen godinama

Bolje prostranost nego da zulja

Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Gdje je nestala muzevnost.
Nekim muskima, u torbicama njihovih zena, skupa s mudima, u susjednom djepu do kozmetike
Ima i takvih.

Al ono sam znao cut i od muskih i od zenskih. Ali mi najbolja psovka kad zenska kaze ''puca mi kurac''
*Hades* is offline  
Old 16.10.2016., 23:12   #67
Moram ponovno procitat prirucnik "kako postat muzevan " izgleda sam falio negdje

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 23:14   #68
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Moram ponovno procitat prirucnik "kako postat muzevan " izgleda sam falio negdje

:nerademismajlići:
Samo nemoj govorit kavica, kucica i racuncic i bit ce sve u redu
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 23:15   #69
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Samo nemoj govorit kavica, kucica i racuncic i bit ce sve u redu
A gdje sam ja to izgovorio paradajzčiću

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 23:20   #70
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
A gdje sam ja to izgovorio paradajzčiću

:nerademismajlići:

U mislima, starčiću
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 23:20   #71
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
To i ja kazem.
Jebate to mi je kao da cujem da neko za auto kaze ''bum te ja odpeljo s auticem''
Moram priznati da ponekad kažem/napišem igrice, ne kažem svaki put igre, tako da... I čak sam tu na chatu znala napisati, ali me nitko nije ispravio.

Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Ma kakvo smetanje, dobrodosla si!
Samo što nisam baš društvena, ali ako ću ići, možda se javim.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 16.10.2016., 23:27   #72
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
U mislima, starčiću
A bas ti fala

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 16.10.2016., 23:32   #73
Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Moram priznati da ponekad kažem/napišem igrice, ne kažem svaki put igre, tako da... I čak sam tu na chatu znala napisati, ali me nitko nije ispravio.
Ma dobro, curama se ni ne gleda taj pravopis informaticki Bar ja ne.

Glavno je da nisi musko sa njeznom stranom
*Hades* is offline  
Old 16.10.2016., 23:35   #74
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
A bas ti fala

:nerademismajlići:
Sam si to trazio.
__________________
"Ova krv je puna nemira, to čovjek ne bira,
to se tako rodi!"
paraparadise is offline  
Old 16.10.2016., 23:38   #75
Quote:
paraparadise kaže: Pogledaj post
Sam si to trazio.
Ne....ja sam trazio palacinke

:nerademismajlići:
the33 is offline  
Old 17.10.2016., 00:05   #76
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Ma dobro, curama se ni ne gleda taj pravopis informaticki Bar ja ne.

Glavno je da nisi musko sa njeznom stranom
I ja radim grešku, iako znam da bi bilo pravilno napisati igre, a ne igrice, ali mi se čini da je ova druga riječ raširenija.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 17.10.2016., 00:05   #77
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Aha. Znaci nemrem se samo regat na PCE i onda postavit oglas. Jbg, ja tamo nemam account, a samo radi oglasa mi se neda nabijat postove :/

Ma cujem da i WoW polako propada. Nece im to jos dugo pare vrtit, a onda kasnije kaj ce nemam pojma. Cuo sam vise puta od igraca WoWa da em propada em su igraci siti svega toga monotonog.

Ako si imao probleme sa pingom i inace na fps igrama, moguce da ti je PunkBuster radio probleme. On nekad zna zakazat. Nedavno je na Njemackim serverima pokazivao ping oko 200, a inace je za Njemacku-HR 30. Tak da nije ni to bilo do downloada.
Cesto ja znam imat download na max brzini (skoro 5 MB/s) i nemam nikakvih lagova ni problema sa pingom u igrama, a cim povecam upload onda nastaju sranja.
Inace sam upload imao podignut na oko 750 kB/s radi seedanja na THR-u, ali kod igri tipa BF4 moram srezat radi pinga.
Kak ti uspije torrent utjecat na browser?
Ne, to je napravljeno da bi obeshrabrili one koji prodaju cigle pouzećem . Ne sjećam se koliko je granica, no možda su to i isključili. Sjećam se da sam kada su to uveli spamao okolo da skupim 50 postova koliko je onda bilo . Zapravo, zbog zato što sam prodavao nekog vraga sam se davnih dana i na FHR registrirao .

WoW-u "propada" od kada ga igram . Stvar je da se igra mijenja i onda dojadi starim igračim i oni odu, ali ipak i novi igrači dolaze. Njima je OK. Istina, više nije da imaju 12-13 miliona pretplatnika, ali i sa pola od toga su i dalje najbrojniji MMO, a trenutno me ne bi čudilo da imaju oko 10 miliona. Ipak je ekspanzija svježa. Mada mislim da su u ovoj zadnjoj smrdali malo, prilično su obeshrabrili igranje altovima, prije bi sa jednim likom prolazio priču, a sa ostalima radio dungone i svi su bili cca tu negdje, sada ako želiš da ti lik ima pristup svim sadržajima praktički moraš u svim novim terenima proći barem 80% questova (tj. svaki teren ima "nativnu" frakciju i sa svima trebaš biti minimalno friendly). Sa ovom ekspanzijom su u WoW ubacili World Questove, ekvivalent Adventure Mode iz D3, a da ti se to omogući trebaš obaviti te friendly statuse... Super ideja, ali da imam volje sa 5-6 likova prolaziti sve questove, nope....

Zna se dogoditi da mi zbog neograničenog uploada zaguši liniju, možda je do routera, možda je do ISP-a, ne događa se uvijek, ali događa se. Kada tako bude samo da mi google otvori mu treba preko minute. Ako igram pucačine onda gasim download/upload, tako sam najsigurniji. Mada već dugo nisam, zadnje što sam igrao u tom stilu je bio Plants vs Zombies Garden Warfare , a prije toga Mass Effect 3 multiplayer.

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Moram priznati da ponekad kažem/napišem igrice, ne kažem svaki put igre, tako da... I čak sam tu na chatu znala napisati, ali me nitko nije ispravio.
Ima igara, a ima i igrica. Recimo ovo (ne klikati tko ima slabije srce ) baš i ne bi bila igrica, a opet ovo bi već i moglo proći .
Solo761 is offline  
Old 17.10.2016., 00:09   #78
Plants vs zombies, vrhunska igrica.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 17.10.2016., 00:14   #79
Quote:
Solo761 kaže: Pogledaj post
Ima igara, a ima i igrica. Recimo ovo (ne klikati tko ima slabije srce ) baš i ne bi bila igrica, a opet ovo bi već i moglo proći .
Razumijem sve to, ali onda bi najbolje bilo pisati/govoriti kompjuterske igre. Onda valjda ne bi bilo nesporazuma. Samo sam htjela reći da i sama znam napisati igrice, a ne igre. Ali ja sam žensko pa se, očito, podrazumijeva da to ne znam i da mi se ne zamjera, naravno, moje neznanje.

Meh, ova čudovišta i nisu nešto strašna.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Old 17.10.2016., 00:24   #80
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Plants vs zombies, vrhunska igrica.
Ima i modernija verzija

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Razumijem sve to, ali onda bi najbolje bilo pisati/govoriti kompjuterske igre. Onda valjda ne bi bilo nesporazuma. Samo sam htjela reći da i sama znam napisati igrice, a ne igre. Ali ja sam žensko pa se, očito, podrazumijeva da to ne znam i da mi se ne zamjera, naravno, moje neznanje.

Meh, ova čudovišta i nisu nešto strašna.
Najbolje bi bilo da se to određuje po zaradi, ako zaradi par miliona onda više nije igrica nego igra

Da igraš pa takvi iskaču iz mraka i trče prema tebi možda bi dojam bio drugačiji
Solo761 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.