Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2016., 19:59   #21
Quote:
hellyeahbdc kaže: Pogledaj post
Pa da te se rijesi sto brze. Lako kasnije ignorirat poruke...
To moze biti. Samo da ja ostavim broj nekome da ga se rijesim ne bi ga pitao kako se zove davao mu ruku za upoznavanje i postavljao mu osobna pitanja. Cekao bi da sto prije ode.
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 21:22   #22
Previse ulazis u analize oko stvari koje su tim osobama, vjerojatno, bile nesto oko cega se nisu pretjerano zamarale.

Poslao si pet poruka, nije odgovorila na nijednu. Da je htjela nesto s tobom, odgovorila bi, nikakva sramezljivost ne bi ju sprijecila u tome. Davanjem broja te se htjela taj tren rijesiti, ili joj je mozda to tada djelovalo kao dobra ideja, a kasnije vise ne. Pa te jednostavno odlucila ignorirati dok ne odustanes.
Nemoj analizirati. Kreni dalje.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 21:35   #23
Quote:
alan_ford007 kaže: Pogledaj post
Jednom, dvaput smo se pogledali kad smo se mimoisli u gradu. Upoznali smo se na ulici. U blizini ducana u kojem sam je vidio. Nakon par minuta razgovora ostavila mi je broj. Razisli smo se. Iako sam joj ja prisao ona je kroz komunikaciju meni prva pruzila ruku i pitala kako se zovem. Na moje upite o njoj ona je pitala o meni.

Od tada je proslo mjesec i pol dana. Kroz to vrijeme sam joj poslao pet poruka. Medu kojima dva poziva van. Niti na jednu poruku nije odgovorila.

Ostavila je dojam sramezljive i nesigurne cure. Vjerujem da nije niti sigurna sto bi odgovorila. Cini mi se da se prepala. A jos sam joj i stranac.

Ne znam previse o njoj osim prvog imena. Nisam je nasao na drustvenim mrezama. Jako mi se svidjela. Izgledom i kao osoba. Ne znam sto dalje da radim.

Opcije su mi kruziti lokacijom gdje smo se upoznali pa se ponovno sresti.
Ili dalje slati poruke. Ili je nazvati ali sad mi se cini glupo zvati je. Nakon toliko vremena sumnjam da bi se i javila.

Ima ko kakvu ideju?
boldano zvuči kao stalking. znala sam i ja dečke koji su tako "kružili", koji creepy osjećaj

a što joj pišeš u tim porukama i zašto ih pobogu brojiš? prestani ih brojati, djeluješ tako nesigurno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 21:37   #24
Quote:
*chiara* kaže: Pogledaj post
Previse ulazis u analize oko stvari koje su tim osobama, vjerojatno, bile nesto oko cega se nisu pretjerano zamarale.

Poslao si pet poruka, nije odgovorila na nijednu. Da je htjela nesto s tobom, odgovorila bi, nikakva sramezljivost ne bi ju sprijecila u tome. Davanjem broja te se htjela taj tren rijesiti, ili joj je mozda to tada djelovalo kao dobra ideja, a kasnije vise ne. Pa te jednostavno odlucila ignorirati dok ne odustanes.
Nemoj analizirati. Kreni dalje.
a možda je dala broj na 10 strana, ne može toliko tipkati
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:12   #25
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
boldano zvuči kao stalking. znala sam i ja dečke koji su tako "kružili", koji creepy osjećaj

a što joj pišeš u tim porukama i zašto ih pobogu brojiš? prestani ih brojati, djeluješ tako nesigurno
Pa pet je okrugli broj haha,
U porukama se nadovezujem na ono o cemu smo pricali i vezano za to je bio poziv za van
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:15   #26
Quote:
*chiara* kaže: Pogledaj post
Previse ulazis u analize oko stvari koje su tim osobama, vjerojatno, bile nesto oko cega se nisu pretjerano zamarale.

Poslao si pet poruka, nije odgovorila na nijednu. Da je htjela nesto s tobom, odgovorila bi, nikakva sramezljivost ne bi ju sprijecila u tome. Davanjem broja te se htjela taj tren rijesiti, ili joj je mozda to tada djelovalo kao dobra ideja, a kasnije vise ne. Pa te jednostavno odlucila ignorirati dok ne odustanes.
Nemoj analizirati. Kreni dalje.
U pravu si, ali cura mi se na prvu jako svidjela, a uz to dode mi sve ko zanimljiv pokusaj na daleko
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:15   #27
Quote:
alan_ford007 kaže: Pogledaj post
Pa pet je okrugli broj haha,
U porukama se nadovezujem na ono o cemu smo pricali i vezano za to je bio poziv za van
pa nazovi je. osoba teže ignorira poziv nego poruku. mislim pod uvjetom da se javi

ona ima pravo da se ne javi, a bez da se ti ljutiš

meni se čini kao da si se ti zaljubio i dosta toga izmaštao i previše se opteretio da ju moraš imati. ovako objektivno, jel ona iznad tvoje lige? što ti misliš?

fiziognomika, ja bih rekla da je ona ili puno mlađa ili puno ljepša od tebe. ovako po tvom ponašanju, jer se tako ponašaju osobe koje vjeruju da na dohvat ruke imaju trofej. vjerojatno je bio neki bezazleni chit-chat ali te njene oči i lice - i ti već vidiš sebe kako je tvoja. ma da
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:24   #28
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa nazovi je. osoba teže ignorira poziv nego poruku. mislim pod uvjetom da se javi

ona ima pravo da se ne javi, a bez da se ti ljutiš

meni se čini kao da si se ti zaljubio i dosta toga izmaštao i previše se opteretio da ju moraš imati. ovako objektivno, jel ona iznad tvoje lige? što ti misliš?
Da, vjerojatno se ne bi javila ali nekako mi je glupo nakon toliko vremena zvat, ako bi se i javila vjerojatno bi joj bilo neugodno, takav dojam je ostavila

A sto se bundeslige tice, cura jr dosta zgodna ali i dosta iskompleksirana (nemoj me pitat kako sam to zakljucio jer cu pocet opet filozofirat) bila je u vezi s likom iz mig kvarta, ona je ajde da kazem iz sireg kvarta, i ne bi zelio zvucati bahato i preseratorski ali ja sam za tog lika
bar jedna liga iznad, a po opcem dojmu i vise,(jadno je ovo pisat) odatle vadim zakljucak da ona ima komplekse
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 22:29   #29
Quote:
alan_ford007 kaže: Pogledaj post
Da, vjerojatno se ne bi javila ali nekako mi je glupo nakon toliko vremena zvat, ako bi se i javila vjerojatno bi joj bilo neugodno, takav dojam je ostavila

A sto se bundeslige tice, cura jr dosta zgodna ali i dosta iskompleksirana (nemoj me pitat kako sam to zakljucio jer cu pocet opet filozofirat) bila je u vezi s likom iz mig kvarta, ona je ajde da kazem iz sireg kvarta, i ne bi zelio zvucati bahato i preseratorski ali ja sam za tog lika
bar jedna liga iznad, a po opcem dojmu i vise,(jadno je ovo pisat) odatle vadim zakljucak da ona ima komplekse
ne mora imati komplekse, možda je samo emocionalno nedostupna. to nema vjerojatno puno veze s tobom, da joj je i neki drugi lik na sličan način upao u orbitu i prema njemu bi isto kao prema tebi

možda je još zaljubljena u bivšeg ili u nekog trećeg. ili se jednostavno odmara od veza i fokusirana je na hobije, društvo

u svakom slučaju, smanji doživljaj s tim pre-analizama, ko je koga prvi upitao za zdravlje
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:30   #30
Posalji joj jos 10-15 poruka, pa se mozda i opet sretenete makar na nekom sudu... XD

OT: move on
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:48   #31
Quote:
alan_ford007 kaže: Pogledaj post
ja sam za tog lika
bar jedna liga iznad, a po opcem dojmu i vise,(jadno je ovo pisat) odatle vadim zakljucak da ona ima komplekse
Iako je nečijom genijalnom odlukom forumska tražilica usmrćena, nije neki problem naći tvoje ranije postove u kojima opisuješ potpuno isti obrazac ponašanja - na primjer, tromjesečno nagovaranje neke cure na izlazak, uz iščuđavanje zašto napokon ne pristane.

Dodajmo toj činjenici ovdašnje ustrajavanje na zaključku "ja sam za njenog bivšeg bar jedna liga iznad, a ona mi se ne javlja - ah, znam, sigurno ima komplekse" i ustrajavanje na "ja ću je stalkat po kvartu" stavu unatoč manje-više jedinstvenim pokušajima da ti se objasni koliko je ti pogrešno, premješta te iz kategorije benigno zatelebanih u kategoriju onih kojih se možda ne treba bojati, ali ih se jako, jako teško riješiti.

Ono, "ja se tebi sviđam - a ti meni?".
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:52   #32
Zamotaj svoje rane, preispitaj svoje ponašanje i mijenjaj se ako procjeniš da možeš/ trebaš
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:54   #33
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Iako je nečijom genijalnom odlukom forumska tražilica usmrćena, nije neki problem naći tvoje ranije postove u kojima opisuješ potpuno isti obrazac ponašanja - na primjer, tromjesečno nagovaranje neke cure na izlazak, uz iščuđavanje zašto napokon ne pristane.

Dodajmo toj činjenici ovdašnje ustrajavanje na zaključku "ja sam za njenog bivšeg bar jedna liga iznad, a ona mi se ne javlja - ah, znam, sigurno ima komplekse" i ustrajavanje na "ja ću je stalkat po kvartu" stavu unatoč manje-više jedinstvenim pokušajima da ti se objasni koliko je ti pogrešno, premješta te iz kategorije benigno zatelebanih u kategoriju onih kojih se možda ne treba bojati, ali ih se jako, jako teško riješiti.

Ono, "ja se tebi sviđam - a ti meni?".
koja fiziognomika

a isto mislim da je cura bar 5-10 godina mlađa od njega ako ne i mlađa (fiziognomika)

pa i u ovom threadu je naveo kako je neku prije tako pritiskao pa je popustila, te zaključuje da će tako i ova. meni djeluje kao da je čitao neku jeftinu literaturu "kako zbariti curu" i slično i malo prebukvalno sve shvatio
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 23:58   #34
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa i u ovom threadu je naveo kako je neku prije tako pritiskao pa je popustila
Nije popustila - to i jest pattern.

Čovjek je naopisao "Trebalo je godinu dana da se oslobodi. Na kraju nije bilo nista jer sam se s njom do tad vec ohladio.". Ja tu uopće ne čitam da je popustila, nego da ni nakon godinu dana nije bilo ništa - ali, naravno, zato što se on ohladio.

Doduše, zanimljiv (njegov) odabir riječi. Trebalo je godinu dana da se oslobodi.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 00:02   #35
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nije popustila - to i jest pattern.

Čovjek je naopisao "Trebalo je godinu dana da se oslobodi. Na kraju nije bilo nista jer sam se s njom do tad vec ohladio.". Ja tu uopće ne čitam da je popustila, nego da ni nakon godinu dana nije bilo ništa - ali, naravno, zato što se on ohladio.

Doduše, zanimljiv (njegov) odabir riječi. Trebalo je godinu dana da se oslobodi.
ok nisam čitala baš sve detalje, ima toga previše

meni je u prve dvije rečenice uvodnog posta većinu toga bilo jasno. kako svaki pokret i sve češlja i analizira, kao da igra šah. gdje je spontanost

jest da se "oslobodi", godinu dana. to je on svojim moćima oslobodio i otvorio, nema to veze s njom ma kakav. pa čak i da jeste to tako (a nije), čemu povezivanje s ovom curom te da će i ona tako. teško shvatiti da je ta prethodna cura jedan entitet/individua, a ova druga drugi? te da će tako funkcionirati po skroz različitim principima?

što je tip s iskustvom? to je tip koji bari masu ženu i prepisuje matrice iz prethodne na sljedeću. sebi izgleda super, ženama izgleda smiješno, bizarno i pogubljeno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 00:42   #36
Blagotebi i LB - i onda ja izvlacim zakljucke i analiziram. Dobra fora. Inace psihoanaliza vam je sablonska i jeftina btw. Da ne kazem za kurac. Pisete ko standardni ptspovci s us-a.
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 00:59   #37
a što si otvorio onda topic ako već sve znaš? iznosiš nam kakav je pokret napravila, kako je trepnula, kako je ona prvo ovo ono

pa br. telefona se može dati potpuno bezveze pa i iz neke kurtoazije. ne shvatam čemu toliko veličanje broja telefona. mislim s tom premisom si krenuo izlaganje, kako ti mi možemo išta reći o toj curi? možemo samo nagađati
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 01:10   #38
Ne znam kako ce sve zavrsit jer ne znam hocu li je igdje vidjet.
A broj telefona je jedino sto imam. Otvorio sam temu radi upita za neke "ludosti" koje bi mi povecale sansu za susret.
alan_ford007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 07:29   #39
Quote:
alan_ford007 kaže: Pogledaj post
Otvorio sam temu radi upita za neke "ludosti" koje bi mi povecale sansu za susret.
Ako je cura odlučila ignorirati tvoje poruke onda ti nikakva ludost nemože sad pomoći. Možeš ju probat nazvati kao što je netko već spomenuo, no ne znam zašto to već do sad nisi napravio nego otvaraš teme na forumu. Ili možeš i dalje obilaziti mjesto gdje ste se susreli u nadi da ćeš ju opet vidjeti no to je već ozbiljni stalking.
hellyeahbdc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 08:19   #40
Quote:
alan_ford007 kaže: Pogledaj post
Jednom, dvaput smo se pogledali kad smo se mimoisli u gradu. Upoznali smo se na ulici. U blizini ducana u kojem sam je vidio. Nakon par minuta razgovora ostavila mi je broj. Razisli smo se. Iako sam joj ja prisao ona je kroz komunikaciju meni prva pruzila ruku i pitala kako se zovem. Na moje upite o njoj ona je pitala o meni.

Od tada je proslo mjesec i pol dana. Kroz to vrijeme sam joj poslao pet poruka. Medu kojima dva poziva van. Niti na jednu poruku nije odgovorila.

Ostavila je dojam sramezljive i nesigurne cure. Vjerujem da nije niti sigurna sto bi odgovorila. Cini mi se da se prepala. A jos sam joj i stranac.

Ne znam previse o njoj osim prvog imena. Nisam je nasao na drustvenim mrezama. Jako mi se svidjela. Izgledom i kao osoba. Ne znam sto dalje da radim.

Opcije su mi kruziti lokacijom gdje smo se upoznali pa se ponovno sresti.
Ili dalje slati poruke. Ili je nazvati ali sad mi se cini glupo zvati je. Nakon toliko vremena sumnjam da bi se i javila.

Ima ko kakvu ideju?

ignorisi je
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:18.