Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2012., 09:20   #621
Dizem temu da ne otvaram novu
Zbog zdravstvenih potreba pocela sam kuhati MB prije nekih tjedan dana i to preko noci. Sve je odlicno i jako sam zadovoljna, al me zanima ima li aktivnih makrobioticara za razmjenu recepata i iskustava? Ovo je odlicna tema, nema smisla da zamre..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 21:13   #622
Umeboshi šljive su vam strašno ljekovite. Ja sam jednom osjećala nadolazeću prehladu i skuhala sam si sluzavu rižu i začinila je samo sa komadićima šljive i prehlada se nije razbuktala, bilo mi je bolje
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2012., 08:03   #623
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
Umeboshi šljive su vam strašno ljekovite. Ja sam jednom osjećala nadolazeću prehladu i skuhala sam si sluzavu rižu i začinila je samo sa komadićima šljive i prehlada se nije razbuktala, bilo mi je bolje
Hvala ti, jedem ih svaki dan
Nadala sam se da ima aktivnih makrobioticara da nastavimo ovu fantasticnu temu - ovdje sam nasla savjete i recepte kojih nema ni u jednoj knjizi
Javite se MB-ovci, znam da vas ima!
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 17:11   #624
Pozdrav! Ja sam početnica u makrobiotici. Za početak me zanima jel mogu jesti tikvice??
divja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 17:16   #625
Pa jel ih želiš jest ?
Nessadha is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 16:23   #626
Quote:
Nessadha kaže: Pogledaj post
Pa jel ih želiš jest ?
Obožavam ih!! Danas sam jela sojine medaljone i mogu reći da mi se svidjelo. Inače sam iz Dalmacije i imam dosta povrća u svom vrtu. Sad samo istražujem što mogu jesti.... U fazi prilagodbe sam,izbacila sam mlijeko i mliječne proizvode i meso....Dosta se još moram informirati o makrobiotici....
divja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 16:32   #627
Molila bih forumašice da mi kažu što je još najbolje za početak prelaska na makrobiotiku? Koliko je potrebno da se tijelo prilagodi tom režimu?? Inače imam niski tlak. Koje namirnice je najbolje konzumirati tada? ili preventivno??? Hvala !!
divja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.