Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2015., 16:24   #1
Stajanje ispred vidika

- O, zar je tako tesko doci do ideje? - upitao je znatizeljni Mario svog prijatelja Janka dok su sjedili ispred birca gdje se orila zivahna glazba.

- Ma, stari moj, to ti je tako. Mozes imati sto ideja, ali nekad jednostavno zapnes i pocne ti se ciniti da je sve onako sivo. - rece Janko dok usput pogledava djevojke koje polagano hodaju prema njima.

- Stari moj, meni se place, znas li ti to? Ja sam covjek koji precesto luta, ulicama znanim i neznanim. Zasto se toliko granica postavlja opcenito u zivotu. - rece Mario.

- A kaj ti fali?Radis u tepih salonu, imas 28 godina, imas dobre perspektive. Ja sam prije cetiri godine, kad sam bio bas u razdoblju kao ti sada, radio na gradjevini. E, to je bilo veoma stresno. - rece Janko i doda - Btw., cure odose, a mi u crnjacima.

- Ma, dobro , Janko, ti si sad bez posla, kuzim te da me hoces poduprijeti, ali eto, nekako meni se onako bas teze snaci u ovom vremenu.Evo, vidis da sam sav u banani. - opet se zamisli Mario.

To predvecerje ranosvibanjskog ponedjeljka je vec bilo onako pomalo i prohladno. Vec im je bilo pomalo dosadno, i iscekivali su nesto. Ti ponedjeljci bas dosadni, nema ni zanimljivih tekmi, nema ni neke akcije .Ipak, decki se nisu bas opustili, no u taj cas im pridju tri djevojke.

Sandra, Veronika i Lucija su se bas vracale iz fitnessa. Sandra je dosla do Marija, i pitala momke onako njeznim glasom :

- Momci, jel imate vi nesto vremena za anketu?

- Pa, zavisi o cemu se radi? - zamisljeno, ali veselijeg glasa pristupi Mario.

- Ma, radi se o suocavanjima s izazovima. - nadoda Veronika.

- To vam je momci poticaj za neke promjene u zivotu. - ukljuci se i pomalo zagonetnim pogledom Lucija.

- A kaj cure, vama je to onako bio izazov da ovak lijepe muskarce susrecete po cesti, i testirate ih ? - rece i Janko, onako uz veoma rasiren osmijeh.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 04:49   #2
ha... onako
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 15:53   #3
Par dana nakon toga, Janko je dozivio bizarnu nezgodu, naime pao je ispod sanka u omiljenom bircu. Shvatio je u tom trenutku da onu vecer kada su dosle anketarke je ispao totalni papak. Zao mu je bilo sto je komplimentima naveo ljubomoru izmedju Lucije i Veronike.

Ipak, njemu se najvise svidjela Sandra, koja je bila malo skepticna prema njemu, no ipak mu je ostavila broj.Ipak, gledajuci u mobitel, hvatao ga je osjecaj da zeli biti negdje , ali eto, nije razumio sebe.

Pad ispod sanka ga je doveo do lakse ozljede glave, i eto, par dana ga ceka lezanje u bolnici.

Janko je eto, onako, sad vec prilicno zamisljen...
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2015., 16:42   #4
Opcenito.Potrazi prave rijeci.One koje znace vise..
Antidata Neopod is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.