Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2009., 15:29   #181
facebook je jedno veliko gubljenje vremena koje jos uzrokuje na psihičko stanje covjeka
dakle djeco ostavit se tog radije idite vanka prosetati nego visiti na tom "smecu"
labrovic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 23:18   #182
pa nisam vas pitala za takve savjete i za to kakav je fejs
xX_h.kitty_Xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 23:35   #183
Ahhhh, facebook svaki drugi kolega/koleginica sa fax-a visi tamo, pola drustva iz srednje, najbolje drustvo iz osnovne - ali ja se ne dam poroku
Da se vratim na pocetnu misao: Pomozite devojcici (a`k umete) sto je zavlacite, bas ste

Zadnje uređivanje djura1988 : 08.02.2009. at 23:42.
djura1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 00:01   #184
zna li itko kako promijeniti god rodenja na fbooku..fkt nekužim zkj nemogu promijenit...mogu samo datum mijenjat...???
 
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 18:56   #185
Wink

Bilo mi je glupo otvarat novu temu, pa da postavim ovdje svoje pitanje!!!
Ajd molim vas ako ko može pomoč, nebudite lijeni!!!

Btw. Ovo radim iz usluge, ne za sebe!

Uglavnom, facebook account je isključen (disable) od strane admina i sve bi bilo u redu samo što mislim da stvarno nema nikakvog razloga za to!
Jedino što je rađeno sa tog accounta je pridruživanje grupama i komentiranje fotki i statusa! Nikakve aplikacije ni ništa, a kamoli vrjeđanje nekoga!
Posla sam mail pritužbe facebook-u, na što je stigao automatski mail da pročitam terms of use. Sada nisam siguran dali će oni šta odgovorit, ili neće!!
Dali mi tko može dati kakav savjet ako ovo ne uspije što da radim?????? Jeli se netko možda našao u sličnoj situaciji i jeli što pokušavao???
Neznam što da radim!!!


Unaprijed hvala na pomoči!!!
Honda fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 00:41   #186
Quote:
Honda fan kaže: Pogledaj post
Bilo mi je glupo otvarat novu temu, pa da postavim ovdje svoje pitanje!!!
Ajd molim vas ako ko može pomoč, nebudite lijeni!!!

Btw. Ovo radim iz usluge, ne za sebe!

Uglavnom, facebook account je isključen (disable) od strane admina i sve bi bilo u redu samo što mislim da stvarno nema nikakvog razloga za to!
Jedino što je rađeno sa tog accounta je pridruživanje grupama i komentiranje fotki i statusa! Nikakve aplikacije ni ništa, a kamoli vrjeđanje nekoga!
Posla sam mail pritužbe facebook-u, na što je stigao automatski mail da pročitam terms of use. Sada nisam siguran dali će oni šta odgovorit, ili neće!!
Dali mi tko može dati kakav savjet ako ovo ne uspije što da radim?????? Jeli se netko možda našao u sličnoj situaciji i jeli što pokušavao???
Neznam što da radim!!!


Unaprijed hvala na pomoči!!!
zbilja ne znam, ali znam da su meni jednom zbog previše dopisivanja preko inbox-a (tada još chat nije postojao) prikeljili nekakvo upozorenje da sam poslala previše poruka i da bi mi mogli blokirati profil na neko vrijeme.
mislim da oni imaju razno razna ograničenja, samo je čudno da te nisu unaprijed upozorili. pročitaj pravila korištenja...
__________________
As kids we're not taught how to deal with success; we're taught how to deal with failure. If at first you don't succeed, try, try again. If at first you succeed, than what? - Charlie Sheen -
Gazdarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 00:50   #187
prije doslovno ovisnica, sad mi se GADI!! od kad mi je donio sranja u zivotu...da....jedan fejsbuk! bljuv! sve zive ljude sam sanirala s frend liste, s 350 svela ih na 135...sad samo mjenjam slicice zivot. carstva
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 20:13   #188
Quote:
Gazdarica kaže: Pogledaj post
zbilja ne znam, ali znam da su meni jednom zbog previše dopisivanja preko inbox-a (tada još chat nije postojao) prikeljili nekakvo upozorenje da sam poslala previše poruka i da bi mi mogli blokirati profil na neko vrijeme.
mislim da oni imaju razno razna ograničenja, samo je čudno da te nisu unaprijed upozorili. pročitaj pravila korištenja...

Ok.... Hvala puno!!!
Mislim da si pomogla!!!!!

Btw. Da se osvrnem i na temu malo!!
Ja sam na face-u već dosta dugo! Najprije sam to smatrao smećem, ali sam se regao, jer sam se bavio web designe-om i programiranjem pomalo, pa me zanimalo što to ima u tom fejsu da je onom Marku Zuckerbergu donjelo bogatstvo od 1.3 mlrd. dolara i to u 2 godine!!!
Regao sam se i u početku ništa poebno, tu i tamo sam posjećivao, međutim kroz vrijeme su došli skoro svi moji poznanici i tako da sada skoro pa svaki dan odem vidjet, ali na kratko! Još uvijek ne vidim niš' posebno u tom fejsu, ali ljudi hrle na to ko ludi!!!!

Nikako nisam postao ovisan, ali znam neke ljude koji su postali ovisni i to nikako nije dobro,... ljudi postaju robovi, katastrofa!!!
Honda fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 23:36   #189
hehe bas je danas na vijestima bilo da su neki cimeri od tog Marka Zuckerberga tuzili ga za krsenje intelektualnih prava
drugim rijecima Fejs je plugijat Xd
__________________
You don't get what you deserve, you get what you get.
ArmedDragonLV11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 00:04   #190
Osnivač Facebooka Mark Zuckerberg nagodio se s bivšim kolegama s Harvarda i morat će im platiti između 31 i 65 milijuna dolara jer im je ukrao izvorni kod za Facebook.

Zuckerberga su za krađu intelektualnog vlasništva još 2004. tužili osnivači internetske društvene mreže ConnectU na kojoj je i on jedno radio prije nego je pokrenuo danas najpopularniju društvenu mrežu na svijetu.
Zuckerberg se s bivšim kolegama nagodio izvan suda u veljači prošle godine. Dogovoreno je da će trima bivšim kolegama; Divyji Narendri i blizancima Tyleru i Cameronu Winklevossu dio iznosa, odnosno 20 milijuna dolara isplatiti u gotovini, dok će ostatak primiti u obliku dionica Facebooka.
Visina nagodbe ovisi o procjeni vrijednosti kompanije, a ona varira. Naime, Facebookovi odvjetnici, želeći svom klijentu osigurati što ma nju odštetu, tvrdili su da kompanija vrijedi 3.7 milijardi dolara, odnosno 8.88 dolara po dionici, no kada je Microsoft u rujnu 2007. kupio 1.6-postoni udio u kompaniji platio ga je 240 milijuna dolara, to jest, 35.90 dolara po dionici.
U tom slučaju vrijednost kompanije procijenjena je na basnoslovnih 15 milijardi dolara. Podaci o nagodbi zbog administracijske pogreške su procurili u medije iz odvjetničkog ureda koji je zastupao Connect U.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 09:39   #191
Question Pomoć!

Ljudi!
Naci ja neznam ubacit video.
Ja idem dodaj video,u pregledaj nadem video koji zelim ubacit i ucitaj, ali nista!
__________________
Pozdrav svima!!!!!
troyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:07   #192
To sam skuzio nekako.
Ali kako dodati video tab...
__________________
Pozdrav svima!!!!!
troyan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:27   #193
Kako se obogatio ovaj sa fejsbuka ?

Moze li mi neko pojasniti na koju foru ovaj sto je osnovao fejsbuk dobija novac ? Vjerovatno zbog ogromne posjecenosti sajta ali tacno da mi neko objasni kako ?! ?
opjevan is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 01.03.2009., 13:37   #194
reklame
zviko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:58   #195
pa jesi skužio prije svega bannere u điru ono allow i sl. onda znaš koliko budalesina na svijetu kupuje kreditnom karticom hranuza fejsbuk pse i sl, stvari
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 14:39   #196
a jes ti vidio da tog lika sad tuže. točno prije godinu dana radio sam seminar od fejsbooku za poduzetništvo gotovo nitko nije znao za njega a sad nema tko nem profil. sad čovjeka tuže jer je navodno ukrao ideju svojim bivšim kolegama. zarada ide od reklama a i dok sam se raspitivao u vezi toga našao sam kako ga je google htio kupit za 13milijardi mislim da je bilo...XD...uglavnom puno novaca gotovo iz ničeg. ovo da ga tuže pročitao sam u novinama prije 2mjeseca ili mjesec
__________________
od jucer do danas
ma3x is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 18:46   #197
Dobio je tu parnicu.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 18:51   #198
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Dobio je tu parnicu.
Nije. Morao je platiti 63 milijuna dolara osobi čiju je ideju ukrao (bivši školski kolega, naziv projekta je ConnectU).
itreius is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 10:10   #199
Trebam pomoć!

Tip mi pošalje poruku i ja mu odgovorim....ne želim ga za prijatelja...
E sad čujem da on tim mojim odgovorom na njegovu poruku može 30 dana vidjeti dio mog profila.
Je li to istina i šta točno vidi?
Inače sve mi mogu vidjeti samo prijatelji.
__________________
"Being well adjusted to a sick society is not an indication of health." (Jiddu Krishnamurti)
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2009., 15:43   #200
Quote:
NekaNovaJa kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć!

Tip mi pošalje poruku i ja mu odgovorim....ne želim ga za prijatelja...
E sad čujem da on tim mojim odgovorom na njegovu poruku može 30 dana vidjeti dio mog profila.
Je li to istina i šta točno vidi?
Inače sve mi mogu vidjeti samo prijatelji.
Ako si tako stavio,nema problema.
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.