Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2010., 14:08   #1201
Quote:
F. Corona kaže: Pogledaj post
Imao bi jedno pitanje: imas kakve pogodnosti ako potvrdis account ( verify facebook account) ??????
nemoraš svaki put pisat caphtu. i neznam zašto je to tako teško tebi napraviti
__________________
1994 was the worst year! Kurt Cobain died, and Justin Bieber was born... :(
Dare-Devil Inside is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 16:56   #1202
Kako da promjenim datum na događaju kojeg sam ja kreirao, naime kad idem na uredi događaj ne stoji mi opcija da mogu promjenuti datum!
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 21:42   #1203
Quote:
nanaka kaže: Pogledaj post
Korisnički račun, postavke privatnosti, osnovni podaci pod pogledaj postavke i onda mijenjaš. Nemaš to gdje drugdje postavit osim tu.
ajme hvala ti ,ne znam kako tu opciju View settings nisam vidjela

Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 14:12   #1204
Učlanjena sam u nekek grupe i igrom slučaja sam osvojila nagradu, administrator grupe mi je napisao da nek da prihvatim kao prijatelja jer mi nemože POSLATI PORUKU JER IMAM DEAKTIVIRANO PRIMANJE PORUKA OD LJUDI KOJI MI NISU PRIJATELJI, kako to opet aktivirati??

hvalaaa
__________________
Just Cake The Cupcake
Tihana20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2010., 20:48   #1205
ima li još netko problema sa uploadom slika ovih dana?
__________________
Who needs drugs when you have cookies and guns?
quince is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 04:01   #1206
moze li se ikako odčlaniti iz svih fan pagesa/likeova jednostavnijim putem od odlsaska na svaku pojedinu stranicu i klikanja unlike?
__________________
"Jebeš ti što je ona slatka kad je obucena ko drolija, pjesma joj saksa i plesacice su joj obucene ko prostitutke, a plešu ko jeftine striptizete. Ili kao da se seksaju za zrakom." -by:aktovka
Barica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 09:24   #1207
Quote:
Tihana20 kaže: Pogledaj post
Učlanjena sam u nekek grupe i igrom slučaja sam osvojila nagradu, administrator grupe mi je napisao da nek da prihvatim kao prijatelja jer mi nemože POSLATI PORUKU JER IMAM DEAKTIVIRANO PRIMANJE PORUKA OD LJUDI KOJI MI NISU PRIJATELJI, kako to opet aktivirati??

hvalaaa
http://www.facebook.com/help/?faq=15702
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 23:03   #1208
Quote:
Tihana20 kaže: Pogledaj post
Učlanjena sam u nekek grupe i igrom slučaja sam osvojila nagradu, administrator grupe mi je napisao da nek da prihvatim kao prijatelja jer mi nemože POSLATI PORUKU JER IMAM DEAKTIVIRANO PRIMANJE PORUKA OD LJUDI KOJI MI NISU PRIJATELJI, kako to opet aktivirati??

hvalaaa
Klikni na korisnički račun, postake privatnosti,pod osnovni podaci pogledaj postavke i onda imaš slanje poruka i u izborniku stavi na svi.
nanaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 23:19   #1209
Izgleda da je odzvonilo Facebook razno raznim igricama i drugim aplikacijame
Jerry_nidžo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 11:21   #1210
uopće me ne sekira.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 13:14   #1211
Imam pitanje.. Znate kako neki imaju cool stvari u ovom boxu, napisane i nacrtane, mene zanima gdje to mogu crtat, neki program možda ili? Ja bi htio marihuanu imat tam npr.

http://i2.squidoocdn.com/resize/squi...ge-note-box.jp
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:22   #1212
Kopiranje teksta sa Facebooka u Word

Kopiram nekakve tekstiće sa facea u wordov dokument i stalno isti problem.

Dakle osoba XY napiše malo duži tekst, dio se vidi a onda slijedi ''See more...'' , ja uredno stisnem See more, zacrnim tekst i hoću obavit najjednostavniji ''copy-paste'' i onaj dio koji je slijedio iza See more se ne kopira u word.

Kako to riješiti?
samarkand is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 22:28   #1213
ja sam sad to probala i kopira mi sve. probaj sa nekim drugim browserom.
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 01:13   #1214
Smile Face-grupe

Bok ekipa, imam sljedeci problem, na grupi na face-u u kojoj sam admin i creator kad postam stvari prikaze mi da to posta osoba pod kojom sam prijavljen na faceu a ne kao da to posta sama grupa (znaci profilna slikica od grupe i naziv grupe) a vidio sam da neke grupe to imaju i sad mene zanima dal je to moguče i kako to ostvariti..?

unaprijed hvala
dizelus11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 13:10   #1215
Zna li netko što moram promijeniti u postavkama da se ne vide slike na kojima sam označena?

Znači, ovako nekako:

http://i53.tinypic.com/2i77qj7.png

Kako sam uredna.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 13:15   #1216
Account - Privacy Settings - Customise settings - odskrolaj do Things others share - Photos and videos I'm tagged in - stisni na Custom - Only me
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 15:37   #1217
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post
Account - Privacy Settings - Customise settings - odskrolaj do Things others share - Photos and videos I'm tagged in - stisni na Custom - Only me
Zahvaljujem.
Nuria Monfort is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 01:57   #1218
Quote:
nanaka kaže: Pogledaj post
Klikni na korisnički račun, postake privatnosti,pod osnovni podaci pogledaj postavke i onda imaš slanje poruka i u izborniku stavi na svi.
Hvalaaa!!!!!
__________________
Just Cake The Cupcake
Tihana20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 09:15   #1219
tag

Tko može maknuti tag sa slike? Dakle, ja sam jučer naišla na jednu fotku u profilu moje frendice i u njoj sam tagala dva druga frenda. Jutros gledam, na fotki je označeno ime samo jednog frenda.

Možda se ovom nije svidjela fotka...
__________________
Nekim jajima prosto nije suđeno da ikada postanu kajgana. T.Pančić
njetočkanezvanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:44   #1220
Onaj kojeg tagaš može maknuti svoj tag sa slike ako to želi. Nakon toga ga više ne možeš tagati na toj slici.
__________________
...
Wrbhhh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:05.