Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2021., 19:10   #1
Hunter Hunter (2020)

Hunter Hunter
Priča je o vuku koji radi probleme obitelji koja živi u šumi, usamljeno i odvojeno od civilizacije. Odvojenost od civilizacije u ovom filmu nije u smislu nesuvremene situacije iz davnina nego jednostavno, obitelj koja živi nešto dalje od trgovina i usluga u zabačenim dijelovima SAD-a. Egzistencija im ovisi isključivo od lova na životinje i jedva krpaju kraj sa krajem.

Priča mi nije bila nešto previše privlačna ali sam ipak odlučio pogledati film.
Završio sa osjećajem kao da me pogodio vlak u punoj brzini.
Film na početku ostavlja dojam slow burnera ali me nikad nije ostavila u praznom prostoru nego me bockala i bockala što je duže trajala.
Do samog kraja nisam predvidio nagli zaokret a kraj.......
Ovaj film je već zaslužio status kultnog u mojim očima.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2021., 21:00   #2
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Hunter Hunter
Priča je o vuku koji radi probleme obitelji koja živi u šumi, usamljeno i odvojeno od civilizacije. Odvojenost od civilizacije u ovom filmu nije u smislu nesuvremene situacije iz davnina nego jednostavno, obitelj koja živi nešto dalje od trgovina i usluga u zabačenim dijelovima SAD-a. Egzistencija im ovisi isključivo od lova na životinje i jedva krpaju kraj sa krajem.

Priča mi nije bila nešto previše privlačna ali sam ipak odlučio pogledati film.
Završio sa osjećajem kao da me pogodio vlak u punoj brzini.
Film na početku ostavlja dojam slow burnera ali me nikad nije ostavila u praznom prostoru nego me bockala i bockala što je duže trajala.
Do samog kraja nisam predvidio nagli zaokret a kraj.......
Ovaj film je već zaslužio status kultnog u mojim očima.
Volim ovakve teme. Skidam

Samo da nije previse strasan (kao onaj sa medvedom kog sam moro prekinuti)
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2021., 21:08   #3
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Volim ovakve teme. Skidam

Samo da nije previse strasan (kao onaj sa medvedom kog sam moro prekinuti)
Film je previše strašan na kraju. Ali ima put do toga koji je fantastično odrađen i nema veze sa horror filmom.
Rekao bih da spada više u drama kategoriju nego horror. I ne, nema veze sa vukodlacima. Priča je vrlo prizemna.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2021., 21:37   #4
Nadam se da pod tim ne mislite "crijeva na sve strane" jer ne volim takve filmove. Ovako po opisu bi gledala.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2021., 21:50   #5
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
Nadam se da pod tim ne mislite "crijeva na sve strane" jer ne volim takve filmove. Ovako po opisu bi gledala.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
Sada me stavljate u težak položaj. Najekstremniji dio filma je na kraju i on je zaista odvratan. Ali taj dio je važan dio filma i jedini razlog zašto ga svrstavaju u horror. Ako ne želiš vidjeti ništa od gnjusnih scena onda svakako ovaj film nije za tebe. Ali obećajem da postoji samo jedna gnjusna scena na samom kraju koja slijedi priču. Nije bezveze postavljena samo da bi bila horror.

molim moderatore da brišu ovaj post jer spada u spoilere.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2021., 22:29   #6
Pogledah film, dobar je. Ali meni osobno,




NAZNAKA SPOILERA





kraj mi je za nijansu too much i zbrzan u tom preokretu i zbog njega mi cijeli film dobiva neozbiljan ton. Ne too much u smislu da ne mogu podnijeti takve scene nego zato sto takvu vrstu scena inace ne mogu shvatiti ozbiljno + sto mi takvo sto izgleda nerealno da bi se stvarno moglo desiti. Izgleda mi vise kao zelja redatelja da tako zavrsavaju takve stvari nego sto bi realna osoba u onoj situaciji to stvarno napravila. Bar meni osobno.


Btw, meni vise baca na horor zbog atmosfere i jeze nego zbog kraja. Nazalost, mnogo ljudi kad pomisli na horor pomisli prvo na nesto slicno kraju tog filma.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2021., 22:32   #7
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Pogledah film, dobar je. Ali meni osobno,




NAZNAKA SPOILERA





kraj mi je za nijansu too much i zbrzan u tom preokretu i zbog njega mi cijeli film dobiva neozbiljan ton. Ne too much u smislu da ne mogu podnijeti takve scene nego zato sto takvu vrstu scena inace ne mogu shvatiti ozbiljno + sto mi takvo sto izgleda nerealno da bi se stvarno moglo desiti. Izgleda mi vise kao zelja redatelja da tako zavrsavaju takve stvari nego sto bi realna osoba u onoj situaciji to stvarno napravila. Bar meni osobno.


Btw, meni vise baca na horor zbog atmosfere i jeze nego zbog kraja. Nazalost, mnogo ljudi kad pomisli na horor pomisli prvo na nesto slicno kraju tog filma.
Koja je razlika između tebe i tebe osobno?
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2021., 00:06   #8
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Sada me stavljate u težak položaj. Najekstremniji dio filma je na kraju i on je zaista odvratan. Ali taj dio je važan dio filma i jedini razlog zašto ga svrstavaju u horror. Ako ne želiš vidjeti ništa od gnjusnih scena onda svakako ovaj film nije za tebe. Ali obećajem da postoji samo jedna gnjusna scena na samom kraju koja slijedi priču. Nije bezveze postavljena samo da bi bila horror.

molim moderatore da brišu ovaj post jer spada u spoilere.
Onda cemo kraj zazmurit
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2021., 16:55   #9
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Onda cemo kraj zazmurit
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2021., 16:16   #10
[QUOTE=implosive;85718585]Hunter Hunter
Priča je o vuku koji radi probleme obitelji koja živi u šumi, usamljeno i odvojeno od civilizacije. Odvojenost od civilizacije u ovom filmu nije u smislu nesuvremene situacije iz davnina nego jednostavno, obitelj koja živi nešto dalje od trgovina i usluga u zabačenim dijelovima SAD-a. Egzistencija im ovisi isključivo od lova na životinje i jedva krpaju kraj sa krajem.

Priča mi nije bila nešto previše privlačna ali sam ipak odlučio pogledati film.
Završio sa osjećajem kao da me pogodio vlak u punoj brzini.
Film na početku ostavlja dojam slow burnera ali me nikad nije ostavila u praznom prostoru nego me bockala i bockala što je duže trajala.
Do samog kraja nisam predvidio nagli zaokret a kraj.......
Ovaj film je već zaslužio status kultnog u mojim očima.[/QU


dali je animal cruelti?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2021., 15:20   #11
[QUOTE=Lola 27;85789967]
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Hunter Hunter
Priča je o vuku koji radi probleme obitelji koja živi u šumi, usamljeno i odvojeno od civilizacije. Odvojenost od civilizacije u ovom filmu nije u smislu nesuvremene situacije iz davnina nego jednostavno, obitelj koja živi nešto dalje od trgovina i usluga u zabačenim dijelovima SAD-a. Egzistencija im ovisi isključivo od lova na životinje i jedva krpaju kraj sa krajem.

Priča mi nije bila nešto previše privlačna ali sam ipak odlučio pogledati film.
Završio sa osjećajem kao da me pogodio vlak u punoj brzini.
Film na početku ostavlja dojam slow burnera ali me nikad nije ostavila u praznom prostoru nego me bockala i bockala što je duže trajala.
Do samog kraja nisam predvidio nagli zaokret a kraj.......
Ovaj film je već zaslužio status kultnog u mojim očima.[/QU


dali je animal cruelti?
Nema animal cruelty.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2021., 16:50   #12
[QUOTE=implosive;85829015]
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post

Nema animal cruelty.
Samo animal love, npr. scena sa zecom
brch123 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2021., 18:06   #13
[QUOTE=brch123;85831087]
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post

Samo animal love, npr. scena sa zecom

Zlonamjerno banaliziraš.
Ta scena govori sasvim suprotno. Zato je film bolji nego što misliš.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2021., 21:59   #14
Evo upravo odgledo. Moro sam zvati druga kolko ste film nahvalili. A film mi je pravo sranje. Ocena 1
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2021., 22:25   #15
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Evo upravo odgledo. Moro sam zvati druga kolko ste film nahvalili. A film mi je pravo sranje. Ocena 1
Sranje it is!
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2021., 22:29   #16
Sorry ali film nije ni h od horora. Ni H. Neki kao triler a ustvari sranje najvece koje sam u zivotu pogledao.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2021., 22:48   #17
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Sorry ali film nije ni h od horora. Ni H. Neki kao triler a ustvari sranje najvece koje sam u zivotu pogledao.
Film nije horror osim kraja. Ako tražiš horror i gore onda ovo nije film za tebe.
Moje iskustvo sigurno nije jednako tvome i naša očekivanja su drugačija.
Ali ja se nadam da mogu pronaći barem par ljudi koji prepoznaju ovako dobru glumu, tamnu temu, slow burning sa twistom. Majstorski odrađeno nešto što više ni ne postoji u Hollywoodu.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2021., 00:56   #18
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Majstorski odrađeno nešto što više ni ne postoji u Hollywoodu.


Pa onaj glupavi cabin in woods je 10x bolji od ovog
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2021., 18:59   #19
nije ovo film koji bi trebalo glorificirati, pogledao ga prije nekog vremena i već sve zaboravio. dobar slowburner po meni treba imati neočekivano šokantni efektni kraj, ovo je sve samo ne to
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2021., 18:58   #20
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
nije ovo film koji bi trebalo glorificirati, pogledao ga prije nekog vremena i već sve zaboravio. dobar slowburner po meni treba imati neočekivano šokantni efektni kraj, ovo je sve samo ne to
Potpisujem, ovo je najrealnija ocjena, finale filma je uprskalo totalno dojam, iako ovo ostalo je relativno solidno, film je daleko od lošeg ali i daleko od dobrog, nije materijal za ponovno gledanje.
Chicolino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.