Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2003., 23:58   #81
to ti je kad stalno igraš XL karte pa ti level 1 jedinice ne dolaze do izražaja.

koji je mjesec no onoj malo prije navedenoj karti?
jel prešla godina?
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 00:11   #82
Nije još . Stvarno sad kad razmislim pa nisam sve u svemu odigra 20-tak mapa S i M
Ajmo na posao (koju preporučate?)
__________________
Ja nemam vremena da zalud trošim dane,
jer dar mi je svaki novi koji osvane...
Kokomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 18:16   #83
Quote:
Black Revenger kaže:
nije to shit to su jedinice kao i sve druge. ajd se probaj razviti ako ne koristiš level 1 unita.

dobro to je istina,ali one su najbolje za žrtvovanje....


je al prvo trebaš imati golden bow.
ajd probaj testirati 10 arhaanđelo protiv 10 ancinet behemonta pa buš videl.

golden bow možeš kupiti UVIJEK prvi tjedan u wizard castleu ako imas ono za kupovanje artifacta... prvi tjedan je on uvijek tamo..

arhanđeli vs behemonta- ovisi o puno toga možeš ti imat attack i defense 50 on 10 i uništit ćeš ga sa vrlo malim gubicima..a i ovisi ko prvi napadne..

močna jedinica, al jako skupa. (war unicorn je najjeftiniji od 6 reda)

je skupa je,ali u borbi 1 vs. 1 ostale jedinice tog levela nemaju šanse... jos kada radi double damage...di ces bolje


valjda kod ocjenjivanja gledate i cijenu jedinice , korisnost, specijalnosti i ostale statistike
:

osobno najgori su mi svi zmajevi.. ili su preskupi (black dragons) ili ne valjaju nis(oni zmajevi-kosti) jedino zeleni zmajevi su relativno dobri...

nešto sma zajeb* valjda ce se skužit moji odgovori.. hint: moji odgovori su svaki drugi
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 18:56   #84
Quote:
dobro to je istina,ali one su najbolje za žrtvovanje....
pa normalno. bolje da neka jedinica vrati to l1 jedinici nego nekoj jačoj. to je potrošna roba.

Quote:
golden bow možeš kupiti UVIJEK prvi tjedan u wizard castleu ako imas ono za kupovanje artifacta... prvi tjedan je on uvijek tamo..
viš nisam znal. ja sam mislil da se artefakti mjenjaju po mjesecima. otkud ti 10000 love za aartifact mercant i resorsi za golden bow . ne valjda da varaš

Quote:
osobno najgori su mi svi zmajevi..
dobri su jer možeš napasti 2 jedinice odjednom, al treba paziti da vam se ne desi situacija navedena u jodnom mom prijašnjem postu .
meni je najgora hidra. ništ koristi jedinica

zbilja si ga zajeb u tom postu

Quote:
Ajmo na posao (koju preporučate?)
all for one, emerald isles...
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 20:27   #85
Quote:
Black Revenger kaže:
pa normalno. bolje da neka jedinica vrati to l1 jedinici nego nekoj jačoj. to je potrošna roba.


viš nisam znal. ja sam mislil da se artefakti mjenjaju po mjesecima. otkud ti 10000 love za aartifact mercant i resorsi za golden bow . ne valjda da varaš


dobri su jer možeš napasti 2 jedinice odjednom, al treba paziti da vam se ne desi situacija navedena u jodnom mom prijašnjem postu .
meni je najgora hidra. ništ koristi jedinica

zbilja si ga zajeb u tom postu


all for one, emerald isles...

da se ispravim ne prvi tjedan nego prvi mjesec a to je 4 tjedana-ako malo štediš sakupiš vjeruj mi..
ja se sa zmajevima često zajebem jer krenem npr sa minotaurima na neprijatelja,i onda dragone flyam iza neprijatelja... napadnem ga i zmaj spali i neprijatelja i pola minotaura

hidra je ok ako napadaš 3 skupine troglodita,pikemana i centaura a svi su u grupi jedan blizu drugoga
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 21:14   #86
Hvala Black na sugestijama za mape.
Također se slažem i da su Hidre ništa koristi pogotovo protiv ljudskog protivnika jer nitko nije toliko glup da dofura tri ili više jedinica pa da ih dohvatiš hidrom. Ustvari to je jedinca iz takvog dvorca koji je stvoren za obranu i kao takva služi svrsi inače...
__________________
Ja nemam vremena da zalud trošim dane,
jer dar mi je svaki novi koji osvane...
Kokomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2003., 22:28   #87
da. hidra je (kao i sve jedinice kojima se nemože vračati) dobra za krpanje rupa u zidu.
ma ima još dobri M karti, moral bi pogledati.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2003., 13:46   #88
prešel sa kartu Relam of Chaos, sa rampartom, difficulti imposible (kralj).
score 428, rank Arhaanđel

još su dobre ove karte: Buried Treasures, Relam of Chaos i Dragon Orb.

P.S. nebi vam preporučil igranje na imposibel. nije dobro za živce.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2003., 14:22   #89
__________________
Ja nemam vremena da zalud trošim dane,
jer dar mi je svaki novi koji osvane...
Kokomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2003., 21:54   #90
Quote:
Black Revenger kaže:
prešel sa kartu Relam of Chaos, sa rampartom, difficulti imposible (kralj).
score 428, rank Arhaanđel

još su dobre ove karte: Buried Treasures, Relam of Chaos i Dragon Orb.

P.S. nebi vam preporučil igranje na imposibel. nije dobro za živce.
ja sam igrao na toj težini prošo onu najmanju mapu-gdje imas dvorac i neprijatelja iznad i ispod zemlja--mala mapica...
ovu Realm of Chaos san vjerovatno igrao ali da me j**** sad ne znam koja je ta ici cu polsije installat heroese samo da vidim..

inace ja igram heroes 3- the shadow of death ima nekoliko odlicnih novih mapa i kampanja....
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2003., 20:10   #91
karte

koje su vam najbolje karte? Najbolje karte su mi realm of chaos, free for all, dragon orb i all for one.
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2003., 20:18   #92
prešel sa kartu Relam of Chaos, sa rampartom, difficulti imposible (kralj).
score 428, rank Arhaanđel

Ja također sem presel kartu realm of chaos, sa Castleom, (kralj) score 420, rank ark arkangel.
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2003., 20:25   #93
osobno najgori su mi svi zmajevi..

meni isto zmajevi, najgore je dok ti se zna dogoditi kada ti opece
dva vojnika.
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2003., 20:31   #94
meni je najgora hidra. ništ koristi jedinica

hidra moze biti dobra ovisi u kojoj je situaciji, ako se oko nje okupi dosta vojnika, njoj se nemoze vracati pa ih sve zajedno pobi, najgori vojnik je ghost dragon.
 
Odgovori s citatom
Old 03.09.2003., 21:30   #95
Ma dobri su zmajevi ak su na tvojoj strani ali su odvratno skupi tako da i ne trošim novce na njih. Kao što sam rekao najkorisniji i najeftiniji su Behemonti ali ni Feniksi nisu za bacit... Pogodite s kojim gradom najčešće igram A vi?
Mogli bi objasniti i zašto Vam je taj grad najdraži i ...

Da ne ispadne da se ja, Black i Dark hvalimo samo skorom
Što bi rekao Data iz ST: Ako nas ima više nisam jedinstven.
Pozdrav svima koji ovdje postaju
__________________
Ja nemam vremena da zalud trošim dane,
jer dar mi je svaki novi koji osvane...
Kokomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2003., 21:58   #96
Quote:
... Pogodite s kojim gradom najčešće igram A vi?
neznam. nisi ostavil baš puno tragova. spomenul si vokiala, al to nemora značiti da najviše igraš s necropolisom. neznam . daj neki hint (al nemoj da bude prelako).

Quote:
Da ne ispadne da se ja, Black i Dark hvalimo samo skorom
ko veli da se ne hvalimo? šalim se. ja sam rekel da svatko napiše neki svoj rekord pe eto.

najviše igram s dungeonom, rammpartom, volim odigrati sa strongholdom, al me smeta kaj nemaju magije (ja se furam na magije) i necropolisom.

razlozi:
Dungeon: heroj Demer (ima meteore), mana vortex , dobra vojska (sad bi se tu dalo puno pisati o vojsci), al je malo preskupa.

Rampart: jeftine zgrade i jeftina, a dobra vojska.

poslije napišem još razloga

Quote:
Pozdrav svima koji ovdje postaju
evo, pozdrav i od mene .
usput pozivam "umirovljene" igrače heroja da se uključe.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2003., 19:14   #97
Quote:
Pogodite s kojim gradom najčešće igram A vi?
Igras s Necropolisom-
Ja igram s Fortress, jer imaju dobre vojnike, steta sto imaju loseg strjelca-(zapravo su ništ koristi )hidra ovisi u kojoj situaciji, gorgon je zakon vyrern(valjda se tak pise) je dobar kada te otruje, baskile su isto dobre, musica takoder ima prednost kaj daleko leti, to je korisno, gnoll je ko i svaki prvi red, napadnes jakog vojnika, on mu vrati i nema ga vise.
 
Odgovori s citatom
Old 04.09.2003., 19:26   #98
kad malo nabrijes heroja... fortress je opasan... ako imas dobru kombinaciju magija... mos lako razbit barbariana npr. ili neki drugi attack/defense dvorac
__________________
Yeah, sure; whatever comforts you.

I will say this, will you listen?
If you don't listen, I don't mind.
I'll still say it if you don't listen.
If you don't listen, I don't mind.
This is what I've wanted to say this whole time.
[TT] Ixian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2003., 19:31   #99
Sto mislite o vojnicima Ramparta?
 
Odgovori s citatom
Old 04.09.2003., 19:58   #100
Quote:
kad malo nabrijes heroja... fortress je opasan... ako imas dobru kombinaciju magija... mos lako razbit barbariana npr. ili neki drugi attack/defense dvorac
imaš pravo. dosta ti je da imaš blind i raturaš. čudim se da smo kod onoga nabrajanja magija zaboravili na blind

kad smo već kod vojske...
Rampart: kentauri 5 (jaaako dobra jedinica), patuljci 3+, elfovi -4 (premalo zdravlja), pegasi 3-4 (pramalo zdravalja), dendroidi 4, unicorni 5, zmaj -5.

Dungeon: troglit 3, harpy 5 (meni jako draga jedinica), beholdiri 4, meduze 4, minotaur 4, skorpy 4, zmaj 5.

Fortres: gnol 4+, lizardman -2, mušica 3-4, baskila 4, gorgon 5+, wajverin 3-4, hidra 3-4.

Stronghold: goblin 3, wolfrider 3-4, orc 5, ogre -5 (spor), tunderbird -5, behemont 5.

Castle: halberdir -5, marksman -4, grifin 5 (mrzim kad ih moram tući sa slabom vojskom ), zeolot 3, champion 3, anđel 5.

Tower: gremlin 4, gargojl 4, golem 4-5 (spor), magi 3-4, duh 3-4 (malo zdravlja), naga -5, titan 4.

Necropolis: kostur 5 (količina), zombi 3, vještica 3-4, vampir 5, lich 4 (premalo zdravlja), dred knight 5, zmaj 3.

Inferno: imp 2, magog, kereber 4, demon 3-4, pit lord 4, efereti -5, vrag 4 (da mu je još 50 zdravlja ).

po meni bi takve ocjene bile.

Napomena: ocjene su od 1 do 5, mada niko nije dobil 1 jer nije tolko loš. u zagradi je razlog ocjene.
kod ocjenjivanja sam mislil na nadograđene jedinice, a ne na obične.

primam žalbe
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.