Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2008., 17:04   #41
Čitao sam o njemu u Gameplay-u.Mogu reći igra je super
VjekoX25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 17:44   #42
Quote:
VjekoX25 kaže: Pogledaj post
Čitao sam o njemu u Gameplay-u.Mogu reći igra je super
mislis, gledao si slikice?
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 19:36   #43
Ajme

Neznam ak ste vidjeli no.....KLIK

Izašli su nove slike Lare i ja mogu samo reči VAV mislim da stvarno gadno rade na igri....
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 19:59   #44
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Neznam ak ste vidjeli no.....KLIK

Izašli su nove slike Lare i ja mogu samo reči VAV mislim da stvarno gadno rade na igri....
i na lari
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 16:44   #45
nemoj kenjat evil bastrad
VjekoX25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 12:27   #46
Talking

Ej neznam ak ste čuli al nova lara izlazi prije Božića!

!!Jedva čekam!!
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 18:25   #47
Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Ej neznam ak ste čuli al nova lara izlazi prije Božića!

!!Jedva čekam!!
a otkud ti to? daj neki link ili nesto

oko tjedan dana ranije nego igra izlazi demo. da nisi mozda s time pobrkao?
***nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 18:28   #48
Quote:
MINIMALNA KONFIGURACIJA:

OPERATIVNI SUSTAV:
Windows Vista Premium 32 Bita

RADNA MEMORIJA:
768 MB RAM-a

PROCESOR:
Intel Pentium 4 ili AMD Athlon ekvavilent ~2.8 GHz 32 Bita

GRAFIČKA KARTICA:
nVidia GeForce 6800 GT ili ATI 1800 ekvavilent 256 MB

ZVUČNA KARTICA:
100% DirectX 9 kompatibilna zvučna kartica

DVD-ROM:
Četvero brziniski DVD-ROM drajv

TVRDI DISK:
14-20 GB slobodno na Tvrdome Disku

ULAZNI UREĐAJI:
Miš i Tipkovnica

PREPORUČENA KONFIGURACIJA:

OPERATIVNI SUSTAV:
Windows Vista Premium 64 Bita

RADNA MEMORIJA:
2.5 GB RAM-a

PROCESOR:
Intel Dual Core Procesor ili AMD X2 ekvavilent ~3.0 GHz 64 Bita (Dvojezgreni)

GRAFIČKA KARTICA:
nVidia GeForce 8800 GT ili ATI Radeon HD 3870 ekvavilent 512 MB

ZVUČNA KARTICA:
100% DirectX 9 kompatibilna zvučna kartica sa podrškom za EAX 3.0

DVD-ROM:
Šesnaest brziniski DVD-ROM drajv

TVRDI DISK:
14-20 GB slobodno na Tvrdome Disku

ULAZNI UREĐAJI:
Miš i Tipkovnica.

i to je MINIMALNO?
kuzim da je grafika i sve savresno po najavama ali ipak...
volim tombove, al da cu sad cijeli komp nadogradivat, bome necu
***nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 18:39   #49
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Joj da hoce vise izaci taj underworld, stvarno Tomb Raider su mi sve odlicne igre,a srecom kod nas cim igrica izadje nabave ih u roku od par dana,pa sve cekam kada ce vise zvanicno i izaci!
jos ces se nacekat.
po meni su malo prerano krenuli s promocijom, skoro godinu dana ranije, cemu to, jos cu do Bozica zaboravit da izlazi
***nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 14:36   #50
Quote:
***nici kaže: Pogledaj post
jos ces se nacekat.
po meni su malo prerano krenuli s promocijom, skoro godinu dana ranije, cemu to, jos cu do Bozica zaboravit da izlazi
Ma da,koliko su poceli spominjati taj underworld ja sam stvarno mislila da ce uskoro izaci a ono nista...neznam stvarno cemu to ranije najvaljivanje,samo bezveze!
nedodirljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 10:03   #51
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Ma da,koliko su poceli spominjati taj underworld ja sam stvarno mislila da ce uskoro izaci a ono nista...neznam stvarno cemu to ranije najvaljivanje,samo bezveze!
kao, hoce ljude drzat zainteresiranim za igricu.
al meni ovo iscekivanje vec polako prelazi u mucenje
tj prelazilo je dok nisam vidla kakav komp moram imat da bi to uopce mogla pokrenut, i to je jos kao minimum?( jesu ti podaci sluzbeno potvrdeni)

al brijem da je na istu foru bilo i sa legendom, i na kraju prije nego si uopce nabavio igru, vidio si skoro sve. a ono sta me cudi je da ljudi navaljuju da stalno hoce nesto novo, ne kuzim kak im to ne kvari neko iznenadenje kad upalis igricu? isto i sa datumom kad ce izac. zanima me kak ce izgledat i sve to ali mi je skroz isto jel cu cekat do 11,12 ili 1.mjeseca. nek bude duzi rok ak to znaci da je igrica gotova, bolje to nego 11 mjesec pa imam poluzavrsenu igru s kojom ce na kraju ljudi bit razocarani.

malo sam se raspisala, ali mislim da su mogli to promovirat na bolji nacin
***nici is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 15:31   #52
TREBAM POMOĆ....Igram Tomb Raider, mislim da je 4. dio, ne znam kako se zove, u biti, igra se u Egiptu, zapela sam na drugom levelu, kada treba pratit onog starca, pa on ostane na drugoj strani, a ja odem u neku prostoriju, gdje su neke kocke na podu, u biti slike, i kad prođem preko njih upali se vatra, a na kraju prostorije je kalež...(barem mislim) može li mi neko reći kako da otvorim rešetku i uzmem kalež....
P.S. te je odnedavno igram, ali je li bitno da se igra level za levelom, ili je svejedno kako se igra, jer ja sam prešla 1 (tutorial), cleopatrinu palaču, karnak i još neki,.....
Onka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 22:56   #53
Quote:
Onka kaže: Pogledaj post
TREBAM POMOĆ....Igram Tomb Raider, mislim da je 4. dio, ne znam kako se zove, u biti, igra se u Egiptu, zapela sam na drugom levelu, kada treba pratit onog starca, pa on ostane na drugoj strani, a ja odem u neku prostoriju, gdje su neke kocke na podu, u biti slike, i kad prođem preko njih upali se vatra, a na kraju prostorije je kalež...(barem mislim) može li mi neko reći kako da otvorim rešetku i uzmem kalež....
P.S. te je odnedavno igram, ali je li bitno da se igra level za levelom, ili je svejedno kako se igra, jer ja sam prešla 1 (tutorial), cleopatrinu palaču, karnak i još neki,.....
Moraš igrat novi po nivo! Igra je odlična!!! Pogotovo FMV-ovi. TU ti je cijeli vodič o igri na hrvatskom!
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 23:02   #54
Ej ovdje pogledajte trailer koji je izašao!


Trailer je odličan prvo prikazuje Croft Manor u pepelu i sa vatrom zatim sve nestaje i kuća je opet normalna, na kraju vidimo Laru ispred kuće kako stišće gumb i Croft Manor je explodirao!

Zašto je to lara učinila stvarno se pitam?
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 11:43   #55
Hmmm... nice... Sviđa mi se izbor glazbe za trailer, i to jako. I dobro su rekli dizajneri: "Ovaj trailer će vam dati više pitanja nego odgovora"...

Quote:
Onka kaže: Pogledaj post
TREBAM POMOĆ....Igram Tomb Raider, mislim da je 4. dio, ne znam kako se zove, u biti, igra se u Egiptu, zapela sam na drugom levelu, kada treba pratit onog starca, pa on ostane na drugoj strani, a ja odem u neku prostoriju, gdje su neke kocke na podu, u biti slike, i kad prođem preko njih upali se vatra, a na kraju prostorije je kalež...(barem mislim) može li mi neko reći kako da otvorim rešetku i uzmem kalež....
P.S. te je odnedavno igram, ali je li bitno da se igra level za levelom, ili je svejedno kako se igra, jer ja sam prešla 1 (tutorial), cleopatrinu palaču, karnak i još neki,.....
Hmmmm, ako se dobro sjećam to je ono gdje su na zidu baklje koje se pale određenim redosljedom? Ako je to to, onda moraš skakat po određenim kockama, upalit bakjle po redu, od prve do zadenji i tek onda možeš kalež pokupit....


tek sad vidim kad je ovo postano...
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 11:59   #56
nisu ništa prerano najvili igru, pa pogledajte samo alan wake, koliko je vremena prošlo od kad je on najavljen, i evo prekjučer sam pročital za cod6 koji će vjerojatno biti u svemiru i radit će ga raditi infinity ward, ili splinter cell conviction, tdu 2, diablo 3... barem imam za kaj čekat 9, 10, 11 i 12 mjesec ove godine i 8. zbog stalkera...
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 13:08   #57
da, jebote kad izlazi alan wake?
sjecam se da sam jos prije neznam koliko godina cital o njemu lol
Mini Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 15:17   #58
Quote:
Mini Me kaže: Pogledaj post
da, jebote kad izlazi alan wake?
sjecam se da sam jos prije neznam koliko godina cital o njemu lol
vjerojatno 2009, ne vjerujem baš da će ove, a i na netu većinom svugdje piše negdje 2009
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 18:51   #59
Quote:
xGAME kaže: Pogledaj post
vjerojatno 2009, ne vjerujem baš da će ove, a i na netu većinom svugdje piše negdje 2009
Pa bolje da izađe što kasnije barem ćemo možda dobiti bolju kvalitetu...
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 08:02   #60
Pa nek, taman da se zasitim traviana, pobjedim i onda mogu opusteno na novi Tomb
Al me nekaj drugo muci, u 1 mjesecu, ja sredio komp, sve novo unutra, ploca, memorija, HD, graficka... ma sve, samo kutija ostala i przilica... i onda sam se primio traviana prakticki nis drugo ne igram, a to bi mogao i na ne mojem proslom kompu, negu i na pretproslom... a i na jos starijem Zakaj sam ja pobacao te silne novce, ha??
__________________
Kako oblikovati potpise
Japac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.