Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2009., 22:46   #81
Nekako sam uspio promjenit kameru ineznam je vratit
Koja tipka je za mjenjanje kamere?

P.S,igra je odlicna za 2-3 dana,nakon toga ce ic unistall,igram do sada jedno 5-6 sati,i pobio sam sigurno 10 000 civila
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 02:49   #82
Nisam ni skužio da se kamera može mjenjat.
Strid3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 10:08   #83
Ja nažalost jesam
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 13:47   #84
pa odi u options i key configuration i onda vidi sta je za kameru.....ni ja nisam znao da se moze mjenjat
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 13:56   #85
igra je genijalna
jedva čekam nastavak
b0rna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 15:17   #86
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
pa odi u options i key configuration i onda vidi sta je za kameru.....ni ja nisam znao da se moze mjenjat
Bio sam,ne pise nista za kameru,ali kada sam resetirao komp se sredilo samo od sebe
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 01:27   #87
Igro, prešo, naprosto orgazmična igra.
goodlap is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 10:13   #88
Quote:
goodlap kaže: Pogledaj post
Igro, prešo, naprosto orgazmična igra.
orgazmična
Koji izraz ali da, orgazmična je
b0rna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 13:02   #89
Zapeo na zadnjoj misji
Ubio bi ga bez problema da nemam vremensko ogranicenje,jednostavno ga ne stignem ubit
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 16:42   #90
Upravo prošao igru. I samo jedna riječ ju dovoljno dobro opisuje: NENADJEBIVO!

Perfektna priča, sa toliko malih detalja, flashbackova, poveznica...
Gameplay koliko god izlgeda repetitivan jednostavno nije, svaka misija je drugačija, a i hrpa skillova kojima možemo baratati garantira drugačiji način prelaženja ako nam jedan dosadi.

Šuška se da se radi na nastavku. Can't wait!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 17:16   #91
Kako prec zadnju misiju?
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 18:06   #92
A još uvijek nisi?

A ne znam, ja sam imao oko 50 sekundi vremena kad sam ga smlavio, nije baš tako težak fajt. Fokusiraj se na Devastator napade, točnije E+LMB (single target), odere mu 25-30% HPa. Meni se tajmer uključio kad je boss bio na kakvih 1/3 HPa, onda sam ga malo nabijao u melee (blades+oklop) i kad mi je HP pao na 5% uključio mi se Adrenaline Surge, dobio jedan besplatan Devastator i ispucao mu ga u glavu (Kamehame ).

Inače, imao sam već prije zadnje misije apsolutno sve moguće kupljeno, od borbenih i survivability upgradeova do mobilnosti i disguisea. SVE.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 20:05   #93
Meni je prvi put da igram ovakav tip igre,zadnji put kada sam igrao nesto sa sefovima je bio Captain Claw
Uvjek sam igrao strategije i te pizdarije,jedino COD odskace od ostalih

To je vjerojatno razlog zasto meni fali pola mogucih skillova,a od ovih pola sta imam pola neznam koristit

Ja kad idem u borbu sa njim on me udari 2 puta i ja sam gotov
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 22:09   #94
A ništa onda, koristi Muscleman + Armor, cijelo vrijeme ostani udaljen, pokupljaj veće predmete uokolo i bacaj ih na njega. Možeš i rakete/projektile bacati. Nakon određenog vremena ga omamiš, igra ti javi kada, i onda se zaleti na njega i primi ga (E) pa drmaj po mišu (LMB) i skini mu 10-15% HPa. Čim se lik opet počne kretati udalji se i ponavljaj isto.

Ono, ako do sada nisi shvatio skillove ili kupio bitne, hebiga Uvijek možeš opet igrati Free Roam, raditi misije i bildati se za taj fajt.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 12:42   #95
Ma uopce ne bacam na njega stvari prije nego sta mi pocne odbrojavat vrijeme,a kada pocne odbrojavat pocnem bacat sve moguce i nece se omamit,a zna se dogodit da ja bjezim od njega jer mi treba health a javi mi igra da je omamljen.Uopce nema nikakva pravila
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 12:48   #96
Quote:
_GrGa_ kaže: Pogledaj post
Ma uopce ne bacam na njega stvari prije nego sta mi pocne odbrojavat vrijeme,a kada pocne odbrojavat pocnem bacat sve moguce i nece se omamit,a zna se dogodit da ja bjezim od njega jer mi treba health a javi mi igra da je omamljen.Uopce nema nikakva pravila
heh, nije tezak fight, napadaj ga samo s onim, sad zaboravio kako se zove ona moć...ono da su ti ruke ko...wipe ili???-.....ono da se mozes na helice popest, ljude k sebi vuci etc..s daljine ga tučeš i gotov je....pa devastatore i to je to...dobio ga s drugog ili treceg pokusaja sad se ne sjecam, samo nije bas pametno u njegovoj blizini biti, kad je omamljen se popni na njega i klikaj ko lud xD
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 13:51   #97
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
A ništa onda, koristi Muscleman + Armor, cijelo vrijeme ostani udaljen, pokupljaj veće predmete uokolo i bacaj ih na njega. Možeš i rakete/projektile bacati. Nakon određenog vremena ga omamiš, igra ti javi kada, i onda se zaleti na njega i primi ga (E) pa drmaj po mišu (LMB) i skini mu 10-15% HPa. Čim se lik opet počne kretati udalji se i ponavljaj isto.

Ono, ako do sada nisi shvatio skillove ili kupio bitne, hebiga Uvijek možeš opet igrati Free Roam, raditi misije i bildati se za taj fajt.
najbolja taktika. još kad bude omamljen izbodeš ga, i kasnije imaš par sekundi dok se oporavi, za to vrijeme mu pokloni jedan devastator, preporučam graveyard ili kamehame.
Strid3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 14:35   #98
Ma pola tih stvari sta vi pricate ja nemam,ici cu sada po gradu pa rjesavati one sporedne misije,to uopce prije nisam rjesavao
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 20:28   #99
Prešao sam to prije 2 mjeseca otprilike, mislim da sam bio sredio sve one gluposti koje te gađaju dok si u zraku i pustio da me izudara i onda iskoristio devastator, pa si napunio health pa opet pustio da me izudara itd. (ili sam konzumiro vojnike pa onda devastator, ne sjećam se).
Kalashnjikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 15:58   #100
Napokon presao
Nakon mjesec dana mi opet doslo da malo zaigram
Uopce ga nije tesko ubit,samo sam ja idiot pa sam si zaboravio stavit stit,kad sam se sjetio da imam stit iz prve sam ga ubio

Kako ja mogu sada igrat god mode?

Ako idem na new game krece mi sve ispocetka
_GrGa_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.