Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2011., 14:54   #2721
imam pitanje. radila sam na studentski ugovor, zadnji je sad dan na potpis kod poslodavca, a ugovor za treći mjesec još nije isplaćen. sad su kolege koje još uvijek rade tamo dobile plaću a kolegica i ja koje smo dale otkaz nismo.

u kojem vremenskom roku mogu podići tužbu pri sc-u i što ako poslodavac odbije ispuniti posljednji ugovor? mogu li ih nekome prijaviti? kako? što?
__________________
akutna nejebica je stvar trenutka.
onog trenutka kada shvatiš da je zadnja stvar koja se digla u tvojoj blizini parket (c) shishachpudli
themoment is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 19:32   #2722
pozdrav! imam jedno vrlo lako pitanje.

izvanredni sam student, prema tome ne idem na studentski ugovor, sad me zanima koje sve radnje moram obaviti pri zapošljavanju.

radit ću od 1.6. i zanima me što moram prije obaviti, radna knjižica, sanitarna (konobarenje), zdravstveno, mirovinsko, ako mi netko može te osnovne radnje napisati kronološki i to sve olakšao bi mi dosta s obzirom da do sad nisam radio niti bio pod regularnim ugovorom! hvala lijepa!
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 22:38   #2723
Sporazumni raskidi u VIPnetu mimo programa zbrinjavanja

Dragi svi koliko znate i moze se procitati i po portalima i novinama u Vipnetu su ovaj tjedan krenuli otkazi prema programu zbrinjavanja odobrenom od zavoda za zaposljavanje (otkazi kao tehnoloski visak), naime vipnet je dobio dopuštenje da na taj način otpusti cca 150 radnika kojima je stvarno dao fer otpremnine prema godinama staza poziciju unutar firme itd.

Ali nije to sve to je samo jedan dio naime zaposlen sam u vipnetu i nastavlja se dalje sa prisilom za potpis sporazumnog otkaza, cilj vlasnika i uprave je otpustiti cca 300 ljudi.

danas mi je moj nadređeni pozvao na razgovor i direktno mi je bez ikakvog obrazlozenja rekao da potpisem sporazumni otkaz uz minimalnu zakonsku otpremninu i da imam 24 sata da se odlučim. Kada sam ga zamolio da mi pismeno isto ponudi odbio je, pitao sam što će biti ako ponudu ne prihvatim rekao mi je da se mogu nadati da ce mi u narednih nekoliko mjeseci naci i najmanju sitnicu i dati mi jednostrani otkaz bez ikakve otpremnine.


Naime molim Vas za pomoć, što učiniti kome isto prijaviti, otvoriti li bolovanje, kakva su uopce moja prava i isplati li se čekati taj njihov otkaz a zatim krenuti u pravnu bitku protiv njih. Svi savjeti su dobrodošli!!!!

Dajte neku pravnu smicalicu kako ih navuci na tanak led.

Novi nick je radi spijunaze unutar firme

Hvala

Zadnje uređivanje Suey : 12.05.2011. at 23:47.
otkaz_u_vipu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 23:02   #2724
Napiši zahtjev za zaštitu prava sad odmah i sutra im ga predaj ili pošalji poštom. U zahtjevu opiši točno kakav je bio razgovor sa šefom i da tražiš zaštitu svojih prava.
Brazil is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 23:11   #2725
Quote:
otkaz_u_vipu kaže: Pogledaj post
Dragi svi koliko znate i moze se procitati i po portalima i novinama u Vipnetu su ovaj tjedan krenuli otkazi prema programu zbrinjavanja
Danas sam to baš čitala.

Jesi li član njihovog sindikata?
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 23:15   #2726
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Danas sam to baš čitala.

Jesi li član njihovog sindikata?
nisam u sindikatu, ali jos uvijek se stignem učlaniti, kakve to veze ima


di si čitala rado bi pročitao da vidim točno što plasiraju u medije ili je neki razjareni zaposlenik izasao u medije
otkaz_u_vipu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 23:44   #2727
Novi list. Nije nitko razjaren, već je novinar napisao da su u VIP-u i HT-u u tijeku programi zbrinjavanja i da su u VIP-u jako zadovoljni otpremninama.

Pa ima veze jer preko sindikata imaš pravo na besplatnu pravnu pomoć koju ti oni pružaju. U novinama je pisalo da su uključeni u to i da su ispregovarali bolje otpremnine.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 00:17   #2728
Quote:
otkaz_u_vipu kaže: Pogledaj post
Dragi svi koliko znate i moze se procitati i po portalima i novinama u Vipnetu su ovaj tjedan krenuli otkazi prema programu zbrinjavanja odobrenom od zavoda za zaposljavanje (otkazi kao tehnoloski visak), naime vipnet je dobio dopuštenje da na taj način otpusti cca 150 radnika kojima je stvarno dao fer otpremnine prema godinama staza poziciju unutar firme itd.

Ali nije to sve to je samo jedan dio naime zaposlen sam u vipnetu i nastavlja se dalje sa prisilom za potpis sporazumnog otkaza, cilj vlasnika i uprave je otpustiti cca 300 ljudi.

danas mi je moj nadređeni pozvao na razgovor i direktno mi je bez ikakvog obrazlozenja rekao da potpisem sporazumni otkaz uz minimalnu zakonsku otpremninu i da imam 24 sata da se odlučim. Kada sam ga zamolio da mi pismeno isto ponudi odbio je, pitao sam što će biti ako ponudu ne prihvatim rekao mi je da se mogu nadati da ce mi u narednih nekoliko mjeseci naci i najmanju sitnicu i dati mi jednostrani otkaz bez ikakve otpremnine.


Naime molim Vas za pomoć, što učiniti kome isto prijaviti, otvoriti li bolovanje, kakva su uopce moja prava i isplati li se čekati taj njihov otkaz a zatim krenuti u pravnu bitku protiv njih. Svi savjeti su dobrodošli!!!!

Dajte neku pravnu smicalicu kako ih navuci na tanak led.

Novi nick je radi spijunaze unutar firme

Hvala

Kolko se meni čini, ti telekomi imaju otpremnine o kojima pola Hrvatske može samo sanjati. Nisam doduše do sada vidjela da Vip daje otkaze, ali radi mi frendica u ht-u i tamo navodno otkazi idu ko na traci, svaku godinu si parsto ljudi uzme lovu od otpremnina i na cestu.
Doduše, malo mi je čudno da bi po novinama pisalo da otkaze dobiva 150 ljudi, a da ih zapravo ide 300, ne vjerujem da su ovi u Vipu tako blesavi, pogotovo ne danas kad se sve sazna za pet minuta.

u svakom slučaju, sretno!
Pupika_01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 16:05   #2729
Frend je dobio otkaz u VIPu i prekul mu je. Otpremnine je dobio u iznosu nekoliko plaća i nimalo mu nije bad zbog otkaza. Nije lud da mu bude.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 22:35   #2730
Ljudi su potpisali sporazumni uglavnom su dobivali po 30 000 kn neto, a radili su tamo po 8 godina. Ako je to dobro, onda... .
Ima onih koji su bili tehnoloski visak i oni su dobili vise. Problem je kod hrpe ljudi kaj su baratali s nekakvim ciframa, ali nisu skuzili da se radi o bruto iznosima. Neto bude im ispalo manje. Inace sam nacin otkaza je bio katastrofa i sramota. Ovo sto pise po novinama da nema nezadovoljstva i da su ljudi ugodno iznenadeni je laz. Ljudi su psihicki sjebani, neki su plakali citav dan, jos uvijek ne mogu vjerovati, negi idu u pravni postupak... Uglavnom, nisam cuo za nikog tko je zadovoljan, osim par vise pozicioniranih koji su dobili vece otpremnine. Ljudi su pokusali oboriti te tekstove u novinama, ali nijedne novine pa cak ni portali ne zele objaviti svjedocenja zaposlenika. Jebiga kad primaju veliku lovu za oglase pa moraju pisat ono kaj im u vipu kazu.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 00:23   #2731
Upomoć.... Trebam jednu malu pomoć! danas sam isao u firmu traziti sporazumni otkaz! direktor trazi da radim 2mjeseca otkazni rok! meni je to previse jer se ja planiram upustiti u neki biznis! situacija u firmi je katastrofalna! place nam je u firmi snizio u dva navrata po 10%! atmosfera je 0 bodova! niko nikog ne moze gledati ocima! jos nismo primili placu za treci mjesec! je li ovo dovoljno razloga da dam inzvarendni otkaz! nemam nikakvih dokaza osim starog ugovora o radu u kojem mi je napisana bruto placa prije smanjivanja placa i bankovnih ispisa kad mi placa lijeze na racun! ne dobivamo listu od place
snake_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 13:59   #2732
Neisplata plaće je dovoljan razlog za izvanredni otkaz ugovora o radu, gdje bi vam isti dan prestao radni odnos i zadržali biste pravo na novčanu naknadu za vrijeme nezaposlenosti (ako ispunjavate uvjete). Ako ne trebate naknadu s biroa, onda možete dati i redovan otkaz s tim da bi vam otkazni rok iznosio najviše mjesec dana (ako imate valjan razlog za to, a vidim da imate). Sve to naravno treba dati u pismenom obliku!
goliath is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 21:06   #2733
ipak sam se danas uspio dogovorit sa direktorom da u fino zavrsimo nasu suradnju. imat cu malo otkaznog roka ali je sve u prihvatljivim granicama
snake_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 11:04   #2734
Nije li otkazni rok propisan nekakvim zakonom o radu ili pravilnikom firme? Kako god bilo, mislim da je maksimalni otkazni rok 30 dana. Ovo o dva mjeseca je suludo.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 11:16   #2735
Po zakonu nije 30 dana nego tri mjeseca, ovisno o stazu.

Ako radnik ima osobito vazan razlog za otkaz, onda otkazni rok ne moze biti duzi od mjesec dana.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 12:17   #2736
Tri mjeseca?!

Kada sam dao otkaz prije više od pola godine, rekli su mi da je otkazni rok 30 dana i da nakon toga trebam iskoristiti mjesec dana godišnjeg jer ga se ne može prenijeti. Sreća pa su bili okej i mjesec dana koje sam bio na g.o. su pisali kao otkazni, a godišnjeg se - kao - odričem. Brijem da bih totalno ispalio na živce da sam morao čekati dva mjeseca za prijelaz u novu firmu.
reggie31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 14:10   #2737
Pozdrav!

Imao sam ugovor na određeno od godinu dana koji je istekao 02.05. i nije mi produžen. Poslodavac mi je vratio papire i sada kada sam dobio plaću bila je umanjena za određeni iznos (petstotinjak kuna), nakon poziva objašnjeno mi je da su mi vratili poreznu karticu i da je nisu imali kod obračuna plaće pa mi je zbog toga smanjena plaća i da ću tu razliku poreza moći zatražiti u poreznoj prijavi. Zanima me jesu li to smjeli napraviti bez da mi kažu i ima li šanse da se to nekako ispravi na sljedećoj plaći na kojoj će mi isplatiti neiskorišteni G.O. za koji su mi prvo rekli da će biti puni, a sada ipak razmjerni dio tj. 8 dana. Jesam li i tu zakinut?

Hvala na odgovorima.
Muflja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 22:25   #2738
Quote:
Muflja kaže: Pogledaj post
...Jesam li i tu zakinut?
Ne, i plaća i GO su dobro obračunani.
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 12:16   #2739
Quote:
Pupika_01 kaže: Pogledaj post
Kolko se meni čini, ti telekomi imaju otpremnine o kojima pola Hrvatske može samo sanjati. Nisam doduše do sada vidjela da Vip daje otkaze, ali radi mi frendica u ht-u i tamo navodno otkazi idu ko na traci, svaku godinu si parsto ljudi uzme lovu od otpremnina i na cestu.
Doduše, malo mi je čudno da bi po novinama pisalo da otkaze dobiva 150 ljudi, a da ih zapravo ide 300, ne vjerujem da su ovi u Vipu tako blesavi, pogotovo ne danas kad se sve sazna za pet minuta.

u svakom slučaju, sretno!
što se tiče pošte HT znam da su pretprošle godine davali lijepe otpremnine ali nakon toga cap, rez i po novom to nisu više lijepe otpremnine nego daleko manje..a vjerovatno je i HT telekomu slično...mislim da je vrijeme lijepih otpremnina prošlo svršeno vrijeme nažalost

Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
Po zakonu nije 30 dana nego tri mjeseca, ovisno o stazu.

Ako radnik ima osobito vazan razlog za otkaz, onda otkazni rok ne moze biti duzi od mjesec dana.
opet ovisi i onome što potpišeš u ugovoru..ja sam radila 4 godine i devet mjeseci..i onda su mi nekako kao a u biti prebili otkazni i godisnji ..ali sad kad gledam jedan mjesec su mi uzeli najmanje...

Zadnje uređivanje Katrin : 18.05.2011. at 23:11.
smile4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 23:12   #2740
Kao sto rekoh, to je po zakonu...
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.