Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2010., 17:17   #41
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
evo... ja majke mi ne kuzim tu logiku "ako ti je stalo do njega, recu mu, a ako nije, nemoj nis govorit". .
pa, ako mi je stalo do njega reć ću mu s namjerom da se ispraksa i da se počne bolje ljubit/manje slinit/malo manje centrifugirat, jer će tad i meni i njemu bit bolje.

ako mi nije stalo do njega, ako mi je to samo neki tip za jednu noć ili neki kog upoznam vani i zbarim se sa njim, na tome će i ostat i nemam mu potrebu išta govorit, jer ako meni ne paše njegov način ljubljenja, ne znači da drugim curama neće pasat.
__________________
Od tad je prošao vek ili dva, javi se retko, ponekom kartom
i ko zna gde je, ne želim da zna, koliko čeznem za dalekim martom
kad sam je sreo prvi put...
frčkava is offline  
Old 31.07.2010., 17:43   #42
bila sam i ja jednom s jednim koji se nije znao ljubit, baš katastrofalno. Toliko je slinio da mu je skoro kapalo oko ustiju, bljaaak, i još je onako poslije poljupca stavio ruku ispod ustiju, valjda da pobere slinu :rig:
Ugl pobrala sam se ubrzo šta dalje od njega, neda se meni učit nekoga ljubit. I zaključila sam da nebi nikad mogla bit s nekim ko se loše ljubi
DalajLama is offline  
Old 31.07.2010., 19:55   #43
Quote:
DalajLama kaže: Pogledaj post
bila sam i ja jednom s jednim koji se nije znao ljubit, baš katastrofalno. Toliko je slinio da mu je skoro kapalo oko ustiju, bljaaak, i još je onako poslije poljupca stavio ruku ispod ustiju, valjda da pobere slinu :rig:
Ugl pobrala sam se ubrzo šta dalje od njega, neda se meni učit nekoga ljubit. I zaključila sam da nebi nikad mogla bit s nekim ko se loše ljubi
to se i meni jednom davno desilo, bljak...

poljubac je uvod i nagovještaj onog što dolazi i ako me to ne privuče, čemu ići dalje
Horny as I am is offline  
Old 31.07.2010., 21:46   #44
hvala bogu, pa smo se svi rodili iskusni, a da ne spominjem kako nam je kama-sutra u malom prstu...

imala sam i ja taj problem, prvo sam ja bila ta koja nije znala sa jezikom, pa kad su me naučili, naletila sam na momka koji nije znao kud sa jezikom, pa sam ga uhvatila za glavu rekla mu ajde sad lagano otvori usta i polako, pa ga poljubila iste sekunde bez da je stigao prigovoriti... naravno da je onda sve bilo dobro...
ako na kraju ipak ispadne da mu se ne može pomoć, nađi drugog, a njega pusti nek vježba na drugim curama...
Lucy Sky is offline  
Old 01.08.2010., 08:48   #45
Ja volim duge,nježne i osjećajne poljupce i bez pretjeranog slinjenja i to me dva puta odbilo od lika koji je radio suprotno od onog šta ja želim.
mala ptica is offline  
Old 01.08.2010., 09:26   #46
Ja se uvijek ljubim njezno... i mislim da imam suprotan problem... mozda premalo guram jezicinu...

ThugSolider is offline  
Old 01.08.2010., 10:05   #47
uuff,koma...nema mi kao i većini ovdje kad ti netko uvali jezičinu toliko da nemaš zraka.....pa između onih malih pauza žurno i željno hvataš malo zraka prije ponovnog uranjanja....jednostavno mu reci da smanji svoj intenzitet..ja obožavam se ljubitii,nježno,lako kao perce,ali i strastveno i suptilno..poljubac govori ponekad više i od riječi..
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 01.08.2010., 10:19   #48
Quote:
dijaa kaže: Pogledaj post
ja nikako nabasat na nekog tko se lijepo ljubi....... i što je najgore likovi su uvjereni da su jebači ipo
nijedan nije čuo za postepeno i polako, nego odma uvali jezičinu bez ikakvog uvoda....... katastrofalno..... ovom zadnjem usne nisam ni osjetila od agresivne jezičine
mrzim takve tipove...... animalne, bezosjećajne i nikakve..... odjeb svima

(nisam ni ja savršena ali ne možeš progutat prije nego prožvačeš jebemu)
imaš krivi izvor statističih podataka, a da ti ne pričam na koliko sam ja žena naletio koji "nemaju pojma" o ljubljenju
JVC is offline  
Old 01.08.2010., 14:02   #49
a gle, tip koji se sa 30 i kusur godina ljubi nekako sigurno se ne ljubi tako ako to nikad nikome s kim se ljubio nije pasalo (osim ako u intimnoj anamnezi nema samo jednokratne susrete, onda si možda u pravom problemu )

što prije reagiraš veće su šanse da će sve ispast okej i zato kad te opet poljubi (prekontrolira ždrijelo, ne..) ti ga nježno primi za kosu/glavu ako nema kosu i reci "mogu ti pokazat kako se ja najviše volim ljubiti?" i onda ga pogledaj u oči i poljubi tako...ako opet krene u napad, odmakni se i tobože ga prekori i "zabrani" da radi išta osim onog šta ti radiš....može to ispast interesantna igrica...
to je također i dobar pokazatelj koliko je lik spreman na suradnju, ako je neki siledžija koji sve hoće raditi samo po svom ni u vezi s njim ti nebi bilo bajno,a s druge strane malo je balavo stavljati pred nekog ogromna očekivanja samo zato što ima neki broj godina, mislim ono...svatko od nas prolazi neke svoje stvari u životu...
__________________
...ja nisam moje misli...
D Mjuz is offline  
Old 01.08.2010., 14:29   #50
Uff..jadni vi
Pa ja nikad nisam naišla na nekoga ko se tako loše ljubi (mislim da ni ne ću, odričem se svega u vezi ljubavi). Mislim ono, bilo je neiskusnih, to se baš vidilo da im je prvi poljubac ili šta ja znam, ali da mi je neko podvalio taj vešmašina poljubac , nije. Di ih samo nađete??
munchy, dobila si par dobrih savjeta, i slažem se...probaj to sve zamotat u neku igricu i nadaj se da će shvatiti, ako ne shvati obavezno ponoviti postupak. E ako čak ni tada ne shvati, onda ima malo veći problem od lošeg ljubljenja .
Lanchetoo is offline  
Old 01.08.2010., 14:33   #51
ja sam imala jednom jednog brijaca il kak god ga vec nazvati, koji se je ljubio doslovce ovako(ako uspijem docarati):
isplazi jezik
ne dotaknu njegove usne moje usne
dakle priblizi mi se na pol centimetra i onda isplazi jezik i oce brijat

wtf???
to je bilo zadnji put da sam otisla na dejt s njim
i naravno, rekao mi je poslje "cmakanja" da se dosad nije nijedna zalila na ljubljene s njim; ali da osjeca da meni nesto ne odgovara.................
__________________
prodajem bubreg tream keš, a ak nema keša onda ga prodajem za porciju čevapa s lukom
slatkoprase is offline  
Old 01.08.2010., 14:38   #52
Quote:
slatkoprase kaže: Pogledaj post
ja sam imala jednom jednog brijaca il kak god ga vec nazvati, koji se je ljubio doslovce ovako(ako uspijem docarati):
isplazi jezik
ne dotaknu njegove usne moje usne
dakle priblizi mi se na pol centimetra i onda isplazi jezik i oce brijat
Molim te, reci mi da ste imali 15!!
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 01.08.2010., 14:39   #53
ja sam jednom bario curu koja otvara usta sto vise moze ko da me hoce progutat i onda sam i ja tak morao al sam tu jednu noc trpio zato jer je dala kasnije
dodo89 is offline  
Old 01.08.2010., 14:41   #54
hehe nazalost ne!!!
ja sam imala..cek da se sjetim..21, a on 26
kommmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
prodajem bubreg tream keš, a ak nema keša onda ga prodajem za porciju čevapa s lukom
slatkoprase is offline  
Old 01.08.2010., 16:05   #55
Quote:
Lanchetoo kaže: Pogledaj post
Mislim ono, bilo je neiskusnih, to se baš vidilo da im je prvi poljubac
A gdje si ti nalazila takve i koliko im je godina bilo?

Quote:
slatkoprase kaže: Pogledaj post
hehe nazalost ne!!!
ja sam imala..cek da se sjetim..21, a on 26
Tko je već bio onaj, koji je rekao, da se ama baš svi instinktivno znamo ljubit?
fetišist is offline  
Old 01.08.2010., 18:41   #56
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
uuff,koma...nema mi kao i većini ovdje kad ti netko uvali jezičinu toliko da nemaš zraka.....pa između onih malih pauza žurno i željno hvataš malo zraka prije ponovnog uranjanja....jednostavno mu reci da smanji svoj intenzitet..ja obožavam se ljubitii,nježno,lako kao perce,ali i strastveno i suptilno..poljubac govori ponekad više i od riječi..
koja je funkcija tvog nosa ?
JVC is offline  
Old 01.08.2010., 20:23   #57
Quote:
fetišist kaže: Pogledaj post
A gdje si ti nalazila takve i koliko im je godina bilo?
Pa, svugdje ih se nađe, štajaznam. Ja sam ti inače mlada, pa još pogotovo prije dok sam bila još malo mlađa , tj. u onoj fazi kad većina doživljava prvi poljubac, te sam ih nekoliko rješila tog prvog poljubca. Nadam se da sam ih dobro naučila, te da im slijedeće cure ne će imati problema
Lanchetoo is offline  
Old 01.08.2010., 20:31   #58
Quote:
Lanchetoo kaže: Pogledaj post
Pa, svugdje ih se nađe, štajaznam. Ja sam ti inače mlada, pa još pogotovo prije dok sam bila još malo mlađa , tj. u onoj fazi kad većina doživljava prvi poljubac, te sam ih nekoliko rješila tog prvog poljubca. Nadam se da sam ih dobro naučila, te da im slijedeće cure ne će imati problema
Pa ne možeš od 15-godišnjaka očekivat, da će biti iskusni.
fetišist is offline  
Old 01.08.2010., 20:52   #59
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
koja je funkcija tvog nosa ?
vjeruj i ja se pitam..kad ti netko zažvali tako i pričepi tei ti bi se pitao,kako,zašto?
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 01.08.2010., 21:59   #60
Talking

Quote:
munchy kaže: Pogledaj post
Prvi put mi se desilo da mi prilikom prvog poljupca neko bukvalno gurne jezik u usta, au mog soka, mal me nije ugusio Ocekivala nezan, pomalo i bojazljiv poljubac, a ono zamalo bez krajnika da ostanem Od neznog ljubljenja usnama nista Mislim, volim ja i malo strastvenije poljupce, ali zna se od cega se pocinje... Kod njega nema sredine, ili kratak poljubac usne na usne ili jezik do krajnika i vrti ko ventilator... Pokusavala sam da mu nametnem malo sporije, nezije dodire usnama i jezikom ali ne vredi, on po svom... Super je decko ali ovo mi stvarno smeta, ubija svaku emociju u meni Kako da mu na to ukazem na lep nacin, da se ne uvredi...?
"duso, u teenu se ne uci kako se ljubi"
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger