Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2011., 22:19   #1
Premios TVyNovelas 2012

Baš me zanima na kaj bu ličila dodjela nagrada Tvynovelas, koja bu telenovela pobrala najviše nagrada jer su sve imale mizernu gledanost.

Nadamo se uspješnijoj 2012. godini, ipak će se emitirati Lidia de amor i Por ella soy Eva sa odličnom glumačkom postavom. Tako loša 2011. godina za Televisu teško da se može ponoviti.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 17.12.2011., 22:33   #2
Ma ova dodjela će biti najveći fail dosad jer nijedna telenovela ne zaslužuje nikakvu nagradu A kao šećer na kraju, i TDA isto sudjeluje na dodjelama

Znači imamo ovako:

Triunfo del amor
Rafaela
Una familia con suerte
Ni contigo ni sin ti
La fuerza del destino
Dos hogares
Esperanza del corazón
La que no podía amar
Amorcito corazón

Užas Jedino mi EDC i LQNPA imaju nekakve šanse po komentarima forumaša makar ni one ne briljiraju.

A za 2012. polažem velike nade jer nam dolaze dobri producenti s odličnim glumcima:

Rosy Ocampo s Por ella soy Eva (Lucero, Paty Navidad, Mariana Seoane, Marcelo Cordoba...)
Angelli Nesma s Abismo de Pasion (Angelique Boyer, David Zepeda...)
Carlos Moreno s Lidia de Amor (Silvia Navarro, Lety Calderon, Cesar Evora...)
Meni osobno Ignacio Sada Madero s Un refugio para el amor sa Zuriom Vegom i Gabrielom Sotom se isto ne čini loše
Pa bi se i Mejia trebao kasnije pojaviti, a ja u njega još polažem velike nade tako da se nadam dobroj obradi telenovele s njegove strane (vidimo po starijim telenovelama da on to može, ili je bar znao zaposliti sposobne ljude koji su znali dobro realizirati priču )

A i neke druge kuće poput Univisina i njegovog Talismana mi se ne čini loše tako da očekujem renesansu u svijetu telenovela sljedeće godine nakon ovog mračnog doba
iPodtouch is offline  
Old 17.12.2011., 22:58   #3
Navijam za tda-.-
EDIT: Ove nove za 2012. su sve odlicne....ne znam sto cu gledati Koja 1. dolazi? xD
Alejandro^^ is offline  
Old 18.12.2011., 11:46   #4
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Ma ova dodjela će biti najveći fail dosad jer nijedna telenovela ne zaslužuje nikakvu nagradu
A kao šećer na kraju, i TDA isto sudjeluje na dodjelama
E ove godine definitivno moram gledati live dodjele, da vidim na što bude to ličilo

Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Znači imamo ovako:

Triunfo del amor
Rafaela
Una familia con suerte
Ni contigo ni sin ti
La fuerza del destino
Dos hogares
Esperanza del corazón
La que no podía amar
Amorcito corazón

Užas
Jedino mi EDC i LQNPA imaju nekakve šanse po komentarima forumaša makar ni one ne briljiraju.
Ja mislim da bi i LFDD, unatoč svemu, trebalo također uzeti u obzir za osvajanje nagrada.
Ostale
Iako je gledanost mizerna, i iako serije nisu baš najbolje, ako netko dobro glumi i radi svoj posao kako treba, on se odmah izdvoji iz mase, i mislim da će to biti ključni faktor za osvajanje nagrade.
Za EDC očekujem nagrade barem za ove mlade, jer fakat su dobri.
Držim fige za Marisol del Olmo, ona najviše zaslužuje nagradu od cijele ekipe, fakat je super.
A potajno se nadam i da će muzika odnijeti pobjedu, baš sve glazbene teme iz serije su odlične (a ima ih jako puno), a ova glavna mi je predivna.

Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
A za 2012. polažem velike nade jer nam dolaze dobri producenti s odličnim glumcima:
Rosy Ocampo s Por ella soy Eva (Lucero, Paty Navidad, Mariana Seoane, Marcelo Cordoba...)
Angelli Nesma s Abismo de Pasion (Angelique Boyer, David Zepeda...)
Carlos Moreno s Lidia de Amor (Silvia Navarro, Lety Calderon, Cesar Evora...)
Meni osobno Ignacio Sada Madero s Un refugio para el amor sa Zuriom Vegom i Gabrielom Sotom se isto ne čini loše
Pa bi se i Mejia trebao kasnije pojaviti, a ja u njega još polažem velike nade tako da se nadam dobroj obradi telenovele s njegove strane (vidimo po starijim telenovelama da on to može, ili je bar znao zaposliti sposobne ljude koji su znali dobro realizirati priču)

A i neke druge kuće poput Univisina i njegovog Talismana mi se ne čini loše tako da očekujem renesansu u svijetu telenovela sljedeće godine nakon ovog mračnog doba
Početak i peva polovica 2012. zvuče jako obećavajuće a onda bi nam u drugoj polovici trebali doći i Pedro Torres i Roberto Fernandez Gomez, čije serije jedva čekam
Jedva čekam novu godinu, ova je za zaborav...
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Old 18.12.2011., 11:53   #5
Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
Navijam za tda-.-
EDIT: Ove nove za 2012. su sve odlicne....ne znam sto cu gledati Koja 1. dolazi? xD
Prva dolazi Abismo de pasion. Počinje se emitirati 23.01. (isti dan kao i La mujer de Judas)..
telenovelas.fan is offline  
Old 18.12.2011., 13:03   #6
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Ma ova dodjela će biti najveći fail dosad jer nijedna telenovela ne zaslužuje nikakvu nagradu A kao šećer na kraju, i TDA isto sudjeluje na dodjelama

Znači imamo ovako:

Triunfo del amor
Rafaela
Una familia con suerte
Ni contigo ni sin ti
La fuerza del destino
Dos hogares
Esperanza del corazón
La que no podía amar
Amorcito corazón

Užas Jedino mi EDC i LQNPA imaju nekakve šanse po komentarima forumaša makar ni one ne briljiraju.

A za 2012. polažem velike nade jer nam dolaze dobri producenti s odličnim glumcima:

Rosy Ocampo s Por ella soy Eva (Lucero, Paty Navidad, Mariana Seoane, Marcelo Cordoba...)
Angelli Nesma s Abismo de Pasion (Angelique Boyer, David Zepeda...)
Carlos Moreno s Lidia de Amor (Silvia Navarro, Lety Calderon, Cesar Evora...)
Meni osobno Ignacio Sada Madero s Un refugio para el amor sa Zuriom Vegom i Gabrielom Sotom se isto ne čini loše
Pa bi se i Mejia trebao kasnije pojaviti, a ja u njega još polažem velike nade tako da se nadam dobroj obradi telenovele s njegove strane (vidimo po starijim telenovelama da on to može, ili je bar znao zaposliti sposobne ljude koji su znali dobro realizirati priču )

A i neke druge kuće poput Univisina i njegovog Talismana mi se ne čini loše tako da očekujem renesansu u svijetu telenovela sljedeće godine nakon ovog mračnog doba
Za LQNPA I LFDD imaju šanse za neke dobre nagrade,priznajem UFCS, EDC I AC nisam gledala ali tako da za njih nemam mišljenje..
Ja se nadam LQNPA da pobere puno nagradu pošto je gledam od početka,ali naslovnu pjesmu mislim da će ipak uzeti LA fUERZA DEL DESTINO!

Ja isto čekam iduću godinu da pogledam sve najavljene serije,najviše me zanima ta Eva i el refugio del amor..
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Old 18.12.2011., 15:46   #7
Da, neka ova godina što brže prođe jer za Televisu bila potpuni fracaso

Dakle premijera telenovela za 2012. godinu:

Abismo de Pasion 23.1.
Un Refugio de Amor 6.2.
Por ella soy Eva 13.2.
Lidia de Amor 5.3.
iPodtouch is offline  
Old 18.12.2011., 18:12   #8
Za sljedeću godinu gledan vrlo vjerovatno Talisman i Abismo de pasion.

E da, zanima me kakvu gledanost ima Teresa, tj. kakvu je imala kroz ovo razdoblje na novoj?
Poncho23 is offline  
Old 18.12.2011., 20:19   #9
Ja sam jedino uvjerena da će u kategoriju najbolje negativke nagradu dobiti Daniela Romo Jer će presuditi to što je pobila pola glumačke postave, vidjela sam po primjerima Leticie Calderon i Rocio Banquels, što više likova ubiješ, to imaš više šanse da ćeš biti proglašen pobjednikom/com. Ne znam da li su joj konkurentice toliko bile krvoločne. A sad što se tiče ostalih nagrada, blage veze nemam koje će odnijeti pobjedu. Ni za jednu telenovelu neću navijati jer nisam gledala tako da mi je svejedno.

A što se tiče 2012. jedino ću naći vremena za Por ella soy Eva i zna se zbog koga Zanima me i Lidia de amor, ali nju ću možda pogledati nekom drugom prilikom.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Old 18.12.2011., 22:30   #10
Di se moze glasovati?
Alejandro^^ is offline  
Old 18.12.2011., 22:32   #11
Quote:
Alejandro^^ kaže: Pogledaj post
Di se moze glasovati?
Ja mislim da se još ne može glasat, ak je dodjela tek u ožujku
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Old 18.12.2011., 23:40   #12
Moguće da Romica osvoji nagradu za najbolju negativku, ipak je ona stara faca s Televise, ali njen se lik može mjeriti sa Spanickinim u STD Makar ga ona i nije toliko loše odglumila, ali sve je grozno snimljeno i montirano tako da ona ispada kao nekakva karikatura, zla vještica iz Snjeguljice i sedam patuljaka I imam filing da će Maite Perroni osvojiti nagradu za najbolju protagonisticu
iPodtouch is offline  
Old 18.12.2011., 23:44   #13
Brijem da je kandidatkinja za osvajanje nagrade za najbolju negativku i Lucia Mendez iz EDC-a, ona je isto vrlo poznata tamo u Mex, još je povratnica u telenovelama, osim ako nju ne stave u kategoriju Mejor Primera Actriz.

Za najbolju protagonisticu fržim fige Sandri Echeverriji.
Ona je još super naspram konkurencije: Anahi, Mai, Scarlet Ortiz (Rafaela), tko god bio iz NCNST (nemam blage tko je tamo glumio osim Santamarine), Elizabeth Alvarez (AC), i tko već iz UFCS...

Eventualno Ana Brenda Contreras za LQNPA ili Bianca Marroquin za EDC, mada za nju čisto sumnjam, jer je ženi ovo prva uloga u sapunjarama, inače rastura na Broadwayu, tak da je relativno nepoznata u sapunjarskim vodama
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."

Zadnje uređivanje sweet ivi : 18.12.2011. at 23:50.
sweet ivi is offline  
Old 19.12.2011., 01:49   #14
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
I imam filing da će Maite Perroni osvojiti nagradu za najbolju protagonisticu
ufffff i ja imama taj filing no ipak se nadam da postoji pravda i da ona neće osvojiti nagradu držim fige Sandri Echeverriji, iako ni ona mi nije baš briljirala, no nemam neki izbor!!!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Old 19.12.2011., 09:51   #15
Ja isto navijam za Sandru Echeverriju. Baš i nema neki izbor ove godine što se tiče telenovela. Mislim da će nagradu za najbolju telenovelu osvojiti La fuerza del destino ili La que no podia amar. Iako je Una familia con suerte najgledanija u Meksiku,ali vidjet ćemo.
dommy is offline  
Old 19.12.2011., 13:33   #16
Pa pobogu, neće valjda "Triunfo de Horror" trijumfirati Hahaha, ironičan izbor riječi, triunfo - trijumfirati Neće valjda samo zato kaj je u nazivu telenovele triunfo valjda i pobijediti u većini kategorija, ako i bude u nekoj nominiran

Ja, kao i vi držim fige Sandri, a za najbolju telenovelu, hmmm, stvarno ne znam koja to telenovela zaslužuje ove godine jer niti jedna nije briljirala nešto bogzna kaj Mada nekako prognoziram da će neke nagrade pobrati LQNPA, LFDD i EDC. Ne znam, meni nekako najviše izgleda na dodjelama za pobjedu ima LQNPA i LFDD, mada veću prednost dajem LQNPA jer je Castro već provjeren producent i njegove telenovele dobro prolaze kod publike ("Rubí", "Teresa" ).

Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Za najbolju protagonisticu fržim fige Sandri Echeverriji.
Također

Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
tko god bio iz NCNST (nemam blage tko je tamo glumio osim Santamarine), Elizabeth Alvarez (AC), i tko već iz UFCS...
NCNST - Laura Carmine
UFCS - nisam ziher, ali mislim da je Mayrín Villanueva

Quote:
sweet ivi kaže: Pogledaj post
Eventualno Ana Brenda Contreras za LQNPA ili Bianca Marroquin za EDC, mada za nju čisto sumnjam, jer je ženi ovo prva uloga u sapunjarama, inače rastura na Broadwayu, tak da je relativno nepoznata u sapunjarskim vodama
E da, nekako predviđam da bi Ana Brenda mogla biti konkurencija Sandri na dodjelama i mogla čak odnijeti nagradu za Mejor actriz protagónica.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Old 19.12.2011., 13:59   #17
Quote:
dommy kaže: Pogledaj post
Baš i nema neki izbor ove godine što se tiče telenovela.
Ova godina je u-ž-a-s
Pogotovo kad se uspoređuje s prošlom godinom kad se nije znalo koja je bolja serija, sve jedna bolja od druge a ne ovo

Quote:
dommy kaže: Pogledaj post
Mislim da će nagradu za najbolju telenovelu osvojiti La fuerza del destino ili La que no podia amar.
I ja nekako imam feeling da će jedna od njih dvije biti pobjednica

Quote:
dommy kaže: Pogledaj post
Iako je Una familia con suerte najgledanija u Meksiku,ali vidjet ćemo.
To što je najgledanija, ne znači apsolutno ništa, nema nikakav utjecaj na konačnu odluku

Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
Pa pobogu, neće valjda "Triunfo de Horror" trijumfirati
Hahaha, ironičan izbor riječi, triunfo - trijumfirati
Neće valjda samo zato kaj je u nazivu telenovele triunfo valjda i pobijediti u većini kategorija, ako i bude u nekoj nominiran
Ma neće

Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
NCNST - Laura Carmine
Tko je ona

Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
UFCS - nisam ziher, ali mislim da je Mayrín Villanueva
E hvala, ja nisam bila ziher jel ona il je Luz Elena Gonzalez
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Old 19.12.2011., 15:02   #18
Moj favorit je Rafaela.
Sapunicar is offline  
Old 19.12.2011., 21:15   #19
Quote:
Sapunicar kaže: Pogledaj post
Moj favorit je Rafaela.
Što je najgore, mislim da to i jest jedna od najboljih ove godine Mar de Amor bi bio telenovela godine u ovoj konkurenciji

A UFCS jest najgledanija telenovela u mexicu ali kaj ti to znači kad jedva ikad prijeđe 20% koje bi trebala uvijek imati
iPodtouch is offline  
Old 20.12.2011., 07:42   #20
Quote:
sweet ivi kaže:
Pogotovo kad se uspoređuje s prošlom godinom kad se nije znalo koja je bolja serija, sve jedna bolja od druge
Bome si u pravu!
STD, CME, PVAA......nizale su se samo tako!
Toliko su bile popularne da meni en bi smetalo da im rade remake
Ubiti, tko je pobijedi prošle godine? PVAA?
Alejandro^^ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:00.